نمایش تاریخ و ساعت در فرم جاوا و پرینت گرفتن توسط برنامه

salome

عضو جدید
سلام

من یه پروژه نوشتم با جاوا توی محیط netbeanse توی این برنامه نیاز دارم که ساعت و تاریخ نمایش داده بشه ........................... میدونم که باید از ساعت و تاریخ سیستم استفاده شه ولی نمیدونم چطوری !!!!!!!!! و این که این برنامه باید روی هر سیستمی درست کار کنه با هر نوع سیستم عامل ..............
مسئله دوم امکان گرفتن پرینت در برنامه هست ..............

کسی هست که بدونه توی این موارد کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

;)

mojdeh-eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
هیچکس جواب این سوال رو بلد نیست....:question:منم جواب این سوال رو میخوام بدونم.....
چرااینقدر تالار جاوا سوت و کوره!!!!یعنی هیچکس باجاواکارنکرده؟؟؟؟:w20:

salome

عضو جدید
آره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نمی دونم چرا این طوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :( ........................ ولی من اگه پیدا کردم جوابو حتما می ذارم ..................... :)

salome

عضو جدید
من کد تاریخ و ساعت رو میذارم تا اگه کسی نیاز پیدا کرد استفاده کنه ازش :) هر چند که کسی جواب منو نداد !!!!!!!!!!!!!!!!
کد:
DateFormat df = new SimpleDateFormat("HH:mm:ss");
        Calendar c = Calendar.getInstance();
        String date2 = df.format(c.getTime())

کد:
public void convertDateToString() {

Calendar calendar = Calendar.getInstance();
       // Globalization.PersianCalendar dtePersianCalendar = new Globalization.PersianCalendar();
        SimpleDateFormat dateFormat = new SimpleDateFormat("dd/MM/yyyy");

try {

System.out.println("Today: " + dateFormat.format(calendar.getTime()));

} catch (Exception e) {
            e.printStackTrace();
        }

}

فقط مشکلی که من دارم اینه که میخوام ساعت تغییر پیدا کنه ولی وقتی run میشه ساعت رو نمایش میده و دیگه هم تغییر نمیکنه .................... کسی میدونه چطوری میشه این کار رو کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hassanmosavi

عضو جدید
واقعا فرووم جاوا سوتوکوره
من می خوام تو محیط وب از کاربر تاریخ شمسی بگیرم
کسی بلده
از
inputMask استفاده کردم قالب هم دادم اما کاربر باید روز و ماه و سالا خودش وارد کنه که اصلا جالب نیست
می خوام صفحه تقویم باز شه و کاربر انتخاب کنه
پرایم فیس خودش تاریخ داره اما می لادیه