نمایش اطلاعات گرید ویو که visible=false

mshayan

عضو جدید
سلام
یه گریدویو دارم ..با انتخاب زبانه سمت چپ گریدویو و انتخاب Edit وارد ستون هاش میشم و یکسری از ستون هاش مثلا ستونی که متن درخواست هست بنام textstringe را visible=false قرار دادم چون نمیخوام این ستون تو گریدویو نمایش داده بشه
میخوام وقتی کاربر سطری از گریدویو را انتخاب کرد این اطلاعات ستون ها مثل متن درخواست ،موضوع درخواست،و زمان درخواست تو textbox هایی که زیر گریدویو گذاشتم نمایش داده بشه ..
من این کد را براش زدم ، با انتخاب اون سطر اطلاعات ستون هایی که visible=true در text box های زیری(که خودم قرار دادم) نمایش داده میشه اما متاسفانه اون ستون هایی که visible=false را اطلاعاتش را تو text box زیرین نمایش نمیده ...
کد بنده:
txtstringe.Text= GridView1.Rows[GridView1.SelectedIndex].Cells[5].Text
باید چه کدی بزنم تا این ستون ها هم نمایش داده بشند؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید دوستان

moradaliyan

عضو جدید
نمایش ستون gridview

نمایش ستون gridview

سلام
یه گریدویو دارم ..با انتخاب زبانه سمت چپ گریدویو و انتخاب Edit وارد ستون هاش میشم و یکسری از ستون هاش مثلا ستونی که متن درخواست هست بنام textstringe را visible=false قرار دادم چون نمیخوام این ستون تو گریدویو نمایش داده بشه
میخوام وقتی کاربر سطری از گریدویو را انتخاب کرد این اطلاعات ستون ها مثل متن درخواست ،موضوع درخواست،و زمان درخواست تو textbox هایی که زیر گریدویو گذاشتم نمایش داده بشه ..
من این کد را براش زدم ، با انتخاب اون سطر اطلاعات ستون هایی که visible=true در text box های زیری(که خودم قرار دادم) نمایش داده میشه اما متاسفانه اون ستون هایی که visible=false را اطلاعاتش را تو text box زیرین نمایش نمیده ...
کد بنده:
txtstringe.Text= GridView1.Rows[GridView1.SelectedIndex].Cells[5].Text
باید چه کدی بزنم تا این ستون ها هم نمایش داده بشند؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید دوستان

سلام
من جای شما بودم روش دیگری را انتخاب می کردم یعنی عملیات ویرایش را کلا داخل گرید انجام نمیدادم ولی خوب فکر کنم باید زمانی که بر روی edit کلیک می کنی در رویداد مربوط به کلیک visible مربوط ستون مورد نظر را true کنید:
کد:
GridView1.Columns[1].Visible=true;
یا اگر میتوانید و امکانش وجود داره در Markup برای visible کردن ستون مورد نظر شرط بنویسید:
کد:
Visible='<% عبارت شرطی? "true": "false"%>'