نقل و انقالات اروپا فصل 2014-2015

وضعیت
موضوع بسته شده است.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
ستاره آمريکا در جام‌جهاني، به رم پيوست

ستاره آمريکا در جام‌جهاني، به رم پيوست

جالوروسي در تازه ترين خريد خود، دي آندره يدلين را به خدمت گرفته است. اين مدافع با استعداد 21ساله، به واسطه نمايش هاي درخشانش در جام جهاني 2014، مورد توجه تيم هاي زيادي قرار گرفته بود. يدلين که در تيم سيتل ساوندرز توپ مي زند، با وجود داشتن پيشنهاد از باشگاه هايي چون اينتر ميلان و ناپولي، رم را براي ادامه فوتبال خود انتخاب کرده است. گفته مي شود جدا از تگ 5 ميليوني اين بازيکن، مالک آمريکايي آ اس رم، نقش مهمي را در تحقق اين انتقال بازي کرده است.

طبق توافق دو باشگاه رم و سيتل، يدلين تا پايان مسابقات اين فصل MLS، در تيمش باقي مي ماند و از ژانويه، به اردوگاه شاگردان رودي گارسيا، ملحق خواهد شد.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدافع فرانسوي به منچسترسيتي پيوست

مدافع فرانسوي به منچسترسيتي پيوست

منچسترسيتي قهرمان فصل گذشته ليگ برتر توانست اليکوئيم مانگولا مدافع 23 ساله فرانسوي را به خدمت بگيرد. اين بازيکن فرانسوي معاينات پزشکي خود را به خوبي پشت سر گذاشت و قرار است سايت باشگاه منچسترسيتي به زودي خريد اين بازيکن را تاييد کند.

به گزارش ايسنا، مانگولا پس از پيوستن به منچسترسيتي گفت: براي کسب قهرماني به اين تيم آمده‌ام. مي‌دانم که ليگ انگليس چه ليگ باارزشي است. علاوه بر آن دوست داشتم که حضور در ليگ قهرمانان اروپا را هم تجربه کنم. به همين خاطر خيلي خوشحالم که عضوي از باشگاه منچسترسيتي هستم.

او ادامه داد: مي‌خواهم تا جايي که ممکن است در منچسترسيتي بمانم و با اين تيم افتخارات زيادي کسب کنم.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم چرا این میلان لعنتی بازیکن درست و درمون نمیگیره:mad:

میلان این فصل حدود چهار پنج بازیکن جوونش که توی تیم های دیگه به صورتی قرضی بازی میکردن رو برگردند مثل ریکاردو ساپونارا که بازیکن اینده داریه.
خرید های میلان زیاد جالب نبوده.
جرمی منز و الکس رو از پاریسن جرمن و یه دروازبان هم از کیه وو خرید.

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
میلان این فصل حدود چهار پنج بازیکن جوونش که توی تیم های دیگه به صورتی قرضی بازی میکردن رو برگردند مثل ریکاردو ساپونارا که بازیکن اینده داریه.
خرید های میلان زیاد جالب نبوده.
جرمی منز و الکس رو از پاریسن جرمن و یه دروازبان هم از کیه وو خرید.
منز و الکس بازیکنای معمولین ولی بازم از اون بازیکنایی که برگردونده به تیم اصلی بهترن...خدا کنه دروازه بان خوب باشه. آبیاتی کشت مارو... کیه دروازبانی که گرفتن؟

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
منز و الکس بازیکنای معمولین ولی بازم از اون بازیکنایی که برگردونده به تیم اصلی بهترن...خدا کنه دروازه بان خوب باشه. آبیاتی کشت مارو... کیه دروازبانی که گرفتن؟

اگزی حدود چهار پنج سال کالیاری بود نیم فصل دوم پارسال رفت کیه وو و امسال هم میلان خریدش.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديديه دروگبا به چلسي بازگشت

ديديه دروگبا به چلسي بازگشت

ديديه دروگبا مهاجم سابق ساحل عاجي تيم فوتبال چلسي انگلستان که پس از قهرماني اين تيم در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا در سال 2012 و با ثبت آمار خيره کننده 157 گل در 341 مسابقه از آبي هاي لندني جدا شده بود، لحظاتي پيش و با قراردادي رسمي و يک ساله بار ديگر به استمفورد بريج بازگشت تا هواداران تيم فوتبال چلسي انگلستان پس از جدايي فرانکي لمپارد شاهد بازگشت يکي از محبوب ترين بازيکنان اين تيم به جمع شاگردان ژوزه مورينيو باشند.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
دژاگه در آستانه پيوستن به العربي

دژاگه در آستانه پيوستن به العربي

هر چند فيلکس ماگات، سرمربي آلماني فولام تاکيد کرد که اجازه نخواهد داد اشکان دژاگه از اين تيم جدا شود، اما به نظر مي‌رسد که جدايي اين بازيکن ايراني فولام قطعي شده است چرا که دژاگه براي توافق با باشگاه العربي وارد قطر شد.

دژاگه نشستي را با سامي الجابر، مدير بخش ورزش باشگاه العربي برگزار کرد و در صورت موفقيت در تست پزشکي اين باشگاه قطري رسما با اين تيم قرارداد خواهد بست.

دژاگه چهارمين سهميه بازيکن خارجي العربي خواهد بود. پيش از اين بابلو هرناندز، ازگيل و پائولينيو با اين تيم قطري به توافق نهايي رسيدند. دژاگه هم در صورت توافق با العربي به اردوي آمادگي اين تيم در آلمان اضافه خواهد شد.

العربي مي‌خواهد با قدرت بيشتري در فصل جديد ليگ ستارگان قطر بازي کند. اين تيم با سامي جابر ستاره سابق تيم ملي فوتبال عربستان به عنوان مدير بخش ورزش قرارداد امضا کرد تا اين ستاره نام آشناي فوتبال آسيا به اين تيم اعتبار بخشد و بازيکنان بزرگي را جذب کند.

دژاگه فصل خوبي را با فولام پشت سرگذاشت اما سقوط اين تيم به ليگ پايين‌تر باعث شد تا او هم همچون بسياري از بازيکنان اين تيم ساز جدايي سر دهد. از قطر خبر مي‌رسد که قرار است دژاگه با پنج ميليون يورو با اين تيم قطري قرارداد امضا کند که به اين ترتيب به "گران‌ترين بازيکن ايراني" تبديل خواهد شد.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوليو سزار به کوئينز‌پارک‌رنجرز بازمي‌گردد

جوليو سزار به کوئينز‌پارک‌رنجرز بازمي‌گردد

باشگاه کانادايي «اف.ث.تورنتو» که جوليو سزار را در خدمت داشت،‌ اعلام کرد اين گلر 34 ساله راهي تيم انگليسي رنجرز خواهد شد.

سزار که در اواخر جام جهاني مقابل آلمان و هلند 10 گل دريافت کرد، از ماه فوريه به صورت يارقرضي در تيم کانادايي بازي مي‌کرد.

وي در اوت سال 2012 از اينترميلان ايتاليا به تيم لندني رنجرز نقل مکان کرد و قراردادي 4 ساله بست.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتلتيکومادريد در آستانه جذب گريزمان

اتلتيکومادريد در آستانه جذب گريزمان

بر اساس گزارش‌هاي منتشرشده در رسانه‌هاي اسپانيايي باشگاه اتلتیکو مادريد در آستانه عقد قرارداد با آنتونيو گريزمان، هافبک فرانسوي رئال سوسيه‌داد در ازاي رقمي 25 ميليون يورويي است. رقم فسخ قرارداد اين بازيکن 23 ساله 30 ميليون يورو است ولي سوسيه‌داد مي‌داند که بعيد است تيمي بخواهد چنين رقمي را بپردازد به همين دليل به احتمال فراوان با پيشنهاد روخي بلانکو موافقت خواهد کرد.

تيم‌هايي همچون آرسنال، تاتنهام، چلسي و موناکو هم علاقمند به جذب هافبک تيم ملي فرانسه هستند، بازيکني که در سال 2005 به تيم جوانان رئال سوسيه‌داد ملحق شد و فعلاً تا سال 2016 با اين تيم اسپانيايي قرارداد دارد.

گريزمان طي فصل 14-2013 در 49 بازي که در رقابت‌هاي مختلف براي سوسيه‌داد به ميدان رفت 20 گل به ثمر رساند و در جام جهاني 2014 برزيل هم در تيم ملي فرانسه عملکرد تأثيرگذاري داشت.

قهرمان لاليگا به تازگي ماريو ماندزوکيچ، مهاجم کروات بايرن مونيخ را به خدمت گرفته است و اگر گريزمان به اتلتيکو ملحق شود دومين انتقال مهم اين تيم در فصل نقل‌وانتقالات تابستاني 2014 رقم خواهد خورد.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
هندي‌ها به دنبال دل پيرو

هندي‌ها به دنبال دل پيرو

کاپيتان پيشين تيم فوتبال يوونتوس که مدتي در ليگ استراليا و تيم اف سي سيدني توپ زده مورد توجه يکي از تيم‌هاي مطرح ليگ حرفه‌اي فوتبال هندوستان قرار گرفته است.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت در شماره جديد خود از علاقه رئيس باشگاه پونه اف سي که به تازگي با باشگاه فيورنتينا پيمان همکاري بسته، براي جذب دل پيرو خبر داده است.

اين خبر در حالي منتشر شده که دل‌پيرو قصد ادامه همکاري با اف سي سيدني را ندارد و پيشنهاداتي از ايتاليا و آمريکا براي ادامه فوتبالش در اين کشورها دارد.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروازه‌بان تيم‌ملي آرژانتين به بنفيکا پيوست

دروازه‌بان تيم‌ملي آرژانتين به بنفيکا پيوست

سران باشگاه سمپدوريا، سرخيو رومرو، دروازه بان تيم ملي آرژانتين در جام جهاني 2014 را به بنفيکا فروختند. به گفته روزنامه گاتزا دلو اسپرت، اين انتقال به سرعت هر چه تمام تر، نهايي شده و اين دروازه بان بيست و هفت ساله، فصل آينده را در فوتبال پرتغال توپ خواهد زد.

رومرو از ماه دسامبر، براي سمپدوريا بازي نکرد و انتقال قرضي به موناکو هم نتوانست وي را به زمين چمن بازگرداند. هر چند با وجود انجام فقط 3 بازي در فرانسه، سابه يا به او اطمينان کرد و رومرو هم توانست با درخشش در تورنمنت برزيل، جواب اعتماد وي را بدهد. طبق گزارش مطبوعات ايتاليا، سمپدوريا در ازاي مبلغ 800 هزار يورو، حاضر به آزاد کردن دروازه بانش شده است.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروازه‌بان الجزاير در آستانه حضور در ليگ آمريکا

دروازه‌بان الجزاير در آستانه حضور در ليگ آمريکا

«رئيس ام‌بولي» که در رقابت‌هاي جام جهاني 2014 برزيل بازي‌هاي درخشاني ارائه کرد، با پيشنهادي چشم‌گيري از سوي تيم فيلادلفيا آمريکا مواجه شده است.

طبق اعلام روزنامه اکيپ فرانسه تيم آمريکايي به وي با رقم قابل توجهي پيشنهادي 3 ساله داده که به نظر مي‌رسد نظر وي را جلب کرده است.

براين اساس پيش‌بيني مي‌شود وي طي چند روز آينده پاسخ مثبت خود را براي شروع همکاري در ليگ حرفه‌اي ايالات متحده اعلام کند.

ام بولي آخرين بار در تيم زسکا صوفيه بلغارستان بازي کرده است.

اين گلر 28 ساله از سال 2010 تاکنون 30 بازي براي تيم کشورش انجام داده است.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
آريباس به سويا پيوست

آريباس به سويا پيوست

به نوشته پايگاه اينترنتي نشريه اکيپ، اين بازيکن بيست و پنج ساله در حالي که پيشنهاد هايي هم از فوتبال يونان و ليگ برتر انگلستان در اختيار داشت، با قراردادي آزاد و دو ساله به جمع بازيکنان تيم فوتبال سويا پيوست.

وي روز دوشنبه آزمايشات پزشکي باشگاه را سپري خواهد کرد.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاپيتان کلمبيا در سامپدوريا

کاپيتان کلمبيا در سامپدوريا

سينيشا ميهايلوويچ سرمربي سامپدوريا توانست نظر مساعد ماريو يپس 38 ساله را براي پوشيدن پيراهن اين تيم ايتاليايي را جلب کند. مدافع آتالانتا که قراردادش با اين تيم تمام شده بود پس از توافق با سران سامپدوريا قراردادي را با اين تيم امضا کرد تا از اين پس به عنوان بازيکن براي اين تيم به ميدان برود.

يپس سابقه حضور در ميلان را هم در کارنامه‌اش دارد.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
کالوم چمبرز به آرسنال پيوست

کالوم چمبرز به آرسنال پيوست

توپچي ها دو روز پيش با باشگاه ساوتهمپتون براي انتقال اين بازيکن به توافق رسيده بودند. پيشنهاد اوليه آرسنال 10 ميليون پوند بود اما در نهايت به 12 ميليون پوند رضايت دادند.

ليورپول نيز به دنبال به خدمت گرفتن اين ستاره جوان بود اما چمبرز ترجيح داد مانند الکس اکسليد چمبرلين، ديگر ستاره سابق ساوتهمپتون، براي ادامه دوران حرفه اي اش، آرسنال را انتخاب کند.

ساوتهمپتون بعد از يک فصل درخشان، حالا يکي يکي ستاره هايش را از دست مي دهد. پيش از چمبرز، لوورن، لوک شاو، ريکي لمبرت، آدام لالانا و موئوريسيو پوچتينو نيز اين باشگاه را ترک کرده بودند.

بعد از جدايي باکاري سانيا از آرسنال، چمبرز دومين خريد ونگر در دفاع راست است. او پيش از اين متيو دبوشي را از نيوکاسل خريده بود.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
استون ویلا به دنبال جذب ویکتور موزس

استون ویلا به دنبال جذب ویکتور موزس

باشگاه استون ویلا قصد دارد به طور قرضی ویکتور موزس بازیکن چلسی را برای یک فصل به خدمت بگیرد.

ویکتور موزس نیجریه ای مورد توجه پل لمبرت سرمربی استون ویلا قرار گرفته است و قصد دارد وی را برای یک فصل به صورت قرضی در اختیار بگیرد. موزس 23 ساله فصل قبل برای فرصت بازی به لیورپول پیوست ولی در این تیم هم موقعیت های زیادی برای بازی پیدا نکرد و در کل فصل درخشانی را سپری نکرد.

حالا به غیر از ویلا، تیم هایی مثل نیوکاسل، وست بروم، اورتون ، کریستال پالاس و وستهام هم علاقه جذب این بازیکن دارند. باید دید تصمیم نهایی مورینیو در این رابطه چیست. آنها فصل قبل موزس را به لیورپول فرستادند تا بتواند با حضور در میادین خودش را نشان دهد ولی این تصمیم در عمل جواب نداد. حالا احتمالاً مورینیو در مورد تیم بعدی موزس تفکر بیشتری خواهد کرد.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاتنهام در استانه خرید دو بازیکن ساوتهمپتون

تاتنهام در استانه خرید دو بازیکن ساوتهمپتون

ساعاتی پس از فروش چمبرز به ارسنال حالا خبر میرسد که ساوتهمپتون در استانه فروش دو بازیکن تاثیر گذار دیگر است .

به گزارش وبسایت نود، مورگان اشنایدرلین و جی رودریگز در استانه پیوستن به تاتنهام قرار دارند .

بنا به گزارش رسانه های انگلیسی پوچتینو سرمربی فصل گذشته ساوتهمپتون قصد دارد که دو تا از بازیکنان این تیم را با خود به لندن ببرد . مورگان اشنایدرلین و جی رودریگز بزودی به سرمربی سابق خود در وایت هارت لین ملحق خواهند شد.

ساوتههمپتون تا به اینجا 5 بازیکن تیم اول خود را بفروش رسانده است .

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيرس در سوپر ليگ هند بازي مي‌کند

پيرس در سوپر ليگ هند بازي مي‌کند

رابرت پيرس، هافبک پيشين تيم فوتبال آرسنال که در ماه اکتبر 41 ساله مي‌شود تأييد کرد قصد دارد دوران حرفه‌اي خود را در سوپر ليگ هند از سر بگيرد. اين در حالي است که او از 3 سال گذشته پس از جدايي از استون‌ويلا تاکنون براي هيچ تيمي بازي نکرده است.

پيرس نام تيمي که قرار است برايش بازي کند را فاش نکرده ولي اگر اين اتفاق عملي شود او در ليگي به ميدان خواهد رفت که بازيکنان اسپانيايي همچون لوئيز گارسيا و خوان کاپدويا در آن مشغول به بازي هستند.

پيرس در صفحه رسمي «توئيتر» سوپر ليگ هند اين پيام را داده است: اطمينان دارم که حضور در سوپر ليگ هند موفقيت بزرگي خواهد بود و از اينکه جزيي از اين ليگ خواهم بود، خوشحالم.

رقابت‌هاي سوپر ليگ هند بين 8 تيم بين ماه‌هاي اکتبر تا دسامبر 2014 برگزار مي‌شود.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشيچ به طور رسمي به اورتون پيوست

بشيچ به طور رسمي به اورتون پيوست

باشگاه اورتون تأييد کرد محمد بشيچ، هافبک تيم فوتبال فرنکواروس مجارستان را با قرارادي 5 ساله به خدمت گرفته است. گفته مي‌شود رقم انتقال اين بازيکن 21 ساله که به همراه تيم ملي بوسني‌و‌هرزگوين در رقابت‌هاي جام جهاني 2014 هم حضور داشت 5 ميليون يورو است.

روبرتو مارتينس، سرمربي اورتون در اين باره به سايت رسمي باشگاه اورتون گفت: محمد فوتباليست جواني است که در 2 فصل اخير پيشرفت قابل‌ ملاحظه‌اي داشته است. او در سطحي باور نکردني توانايي بازي در خط مياني و هافبک دفاعي را دارد.

سرمربي اسپانيايي تافي‌ها تصريح کرد: عملکرد بشيچ در جام بيستم به همراه بوسني نشان داد که چه فوتباليست پخته و با تجربه‌اي است. او مناطقي که مربوط به خودش مي‌شد را در زمين به خوبي پوشش مي‌داد و خيلي باتکنيک و انعطاف‌پذير است.

مارتينس در پايان خاطرنشان کرد: محمد قدرت تيمي اورتون را تقويت مي‌کند و جز مهمي از تيم خواهد بود.

بشيچ دومين خريد آبي‌پوشان مرسي‌سايد در فصل نقل‌و‌انتقالات تابستاني است، اورتون پيش از وي گرث بَري را که فصل گذشته به طور قرضي براي اين تيم بازي مي‌کرد را به طور رسمي به خدمت گرفته بود.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
موناکو باکايوکو را جذب کرد

موناکو باکايوکو را جذب کرد

باشگاه موناکو اعلام کرد تيمو باکايوکو، هافبک 19 ساله تيم فوتبال رن را با قراردادي 5 ساله به خدمت گرفته است. رقم قرارداد اين بازيکن جوان هنوز فاش نشده است.

واديم واسيليف، نايب رئيس باشگاه موناکو در گفت‌و‌گو با سايت رسمي اين باشگاه فرانسوي گفت: از اينکه موفق مي‌شويم بازيکنان جوان و مستعد فرانسه از جمله باکايوکو را جذب کنيم، خوشحاليم. او بخشي از برنامه رو به رشد ما خواهد بود، استراتژي‌ که روي برنامه بلندمدت است.

هافبک تيم زير 21 سال فرانسه هم پس از پيوستن به جمع نايب قهرمان لوشامپيونه گفت: اين مرحله مهمي از دوران حرفه‌اي‌ام است. از اينکه به موناکو، باشگاهي که در اوج است ملحق شدم، افتخار مي‌کنم. از سران باشگاه موناکو به خاطر اعتقادي که به من داشتند، تشکر مي‌کنم.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
آيو از المپيک مارسي به لوريان فرانسه پيوست

آيو از المپيک مارسي به لوريان فرانسه پيوست

جوردن آيو مهاجم 22 ساله و فرزند عابدي پله اسطوره فوتبال غنا و باشگاه مارسي پس از توافق دو باشگاه با قرارداد 4 ساله پيراهن لوريان را به تن کرد.

اين در حالي است که باشگاه مارسي اعلام کرد آندره آيو همچنان در مارسي مي ماند.

آيو در ماه ژانويه به صورت قرضي به تيم سوشو پيوسته بود و در بازگشت نتوانست نظر کادرفني باشگاه مارسي را جلب کند.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشکان دژاگه به العربي پيوست

اشکان دژاگه به العربي پيوست

ديلي‌ميل در خبري فوري و کوتاه اعلام کرد، باشگاه فولام انگليس پيوستن اشکان دژاگه بازيکن ايراني اين تيم به العربي را تاييد کرده است. دژاگه 28 ساله در 49 بازي، 6 گل براي فولام به ثمر رساند.

دژاگه در سال 2012، از وولفسبورگ آلمان به فولام پيوست.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
گریزمان رسما به اتلتیکو مادرید پیوست

گریزمان رسما به اتلتیکو مادرید پیوست

هافبک فرانسوی با قراردادی شش ساله به اتلتیکو مادرید پیوست .

به گزارش وبسایت نود، باشگاه اتلتیکو مادرید اعلام کرد که انتونیو گریزمان را با 24 میلیون پوند بخدمت گرفته است .

مدیر اجرایی اتلتیکو گفت :" من خیلی خوشحالم که موفق شدیم انتونیو را بخدمت بگیریم . انتونیو جزو گزینه های اصلی ما بود و خوشبختانه موفق شدیم او را به اینجا بیاوریم . او یکی از بهترین بازیکنان لالیگا است . "

گریزمان در 13 سالگی به سوسیه داد پیوست و در سال 2010 نخستین بازیش را برای تیم اول این باشگاه انجام داد .

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهاجم جوان بلژیکی به لیورپول پیوست

مهاجم جوان بلژیکی به لیورپول پیوست

به نقل از اسکای اسپورت، لیورپول خواهان این بود که این مهاجم 19 ساله همین الان به ان ها بپیوندد ولی باشگاه لیل اصرار داشت که این بازیکن فصل اینده را بطور قرضی در انجا باقی بماند .

اوریجی در 35 بازی برای باشگاه لیل موفق به زدن شش گل شده است .

اوریجی به وبسایت لیورپول گفت :" من خیلی خوشحالم که به اینجا امدم و باشگاه بزرگی مثل لیورپول به من علاقه نشان داده است . من افتخار میکنم که با این باشگاه قرارداد امضا کردم و تمام تلاشم را برای موفقیت این باشگاه میکنم . "

اوریجی پنجمین خرید برندان راجرز در تابستان امسال است .

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینترمیلان به دنبال جذب اسوالدو

اینترمیلان به دنبال جذب اسوالدو

اینترمیلان قصد دارد مهاجم ناراضی ساوتهمپتون را بصورت قرضی در اختیار بگیرد.

اسوالدو که از تعطیلات تابستانی به تمرینات ساوتهمپتون بازنگشته است و باشگاه نیز قصد فروش وی را دارد. احتمالاً راهی اینتر خواهد شد. اینترمیلان قصد دارد وی را بصورت قرضی در اختیار بگیرد و بندی در قرارداد وی برای خریدش جای دهد.

در عوض گفته می شود، سفیر تایدر در انتقالی مشابه با همین شرایط راهی ساوتهمپتون خواهد شد. اسوالدو نیم فصل قبل در یوونتوس در سری آ حضور داشت و یک گل در سری آ به ثمر رساند. او بعد از بی نظمی ها فراوان، دیگر مورد توجه مسئولین ساوتهمپتون نیست.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
رقابت تنگاتنگ چلسي و منچستر براي جذب ميراندا

رقابت تنگاتنگ چلسي و منچستر براي جذب ميراندا

به گزارش مارکا، باشگاه چلسي مبلغ 20 ميليون پوند براي جذب ميراندا پيشنهاد داده است اين درحالي است که باشگاه اتلتيکو براي جدايي او خواستار مبلغ 24 ميليون پوند شده است و پايين تر از اين مبلغ او را به فروش نمي گذارد.

مارکا از علاقه منچستر و بارسلونا براي جذب او خبر داده است و به نظر رقابت شديدي بين اين سه باشگاه براي جذب اين مدافع 29 ساله وجود دارد.

مورينيو پيش از اين با 50 ميليون پوند ديگو کوستا و فيليپه لوئيس را از اتلتيکو به خدمت گرفته است و براي شکار سوم به دنبال ميراندا است ا در اين مورد مي گويد:" باشگاه من کار فوق العاده اي انجام داده است نه فقط به خاطر خريدهايي که داشتيم بلکه به اين دليل که آن را در زمان هاي فوق العاده اي انجام داديم."

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترزگه به ليگ فوتبال هند پيوست

ترزگه به ليگ فوتبال هند پيوست

داويد ترزگه 36 ساله با قرارداد يک ساله از تيم ريورپلاته آرژانتين به تيم پوناسيتي هند منتقل شد. ترزگه که با تيم فرانسه قهرمان جام جهاني 98 و يورو 2000 شده است فصل قبل به صورت قرضي در تيم نيوولزاولدبويز آرژانتين توپ زد.

اين در حاليست که پيش از اين فردريک ليونگبرگ سوئدي و روبرت پيرس فرانسوي به تيم هايي نامشخص از ليگ حرفه اي هند منتقل شده اند و لوئيس گارسيا و خوآن کاپدويلا دو بازيکن اسپانيايي با تيم هاي آتلتيکو کلکته و تورث ايست يونايتد قرارداد امضا کرده اند.اين باشگاه متعلق به باشگاه آتلتيکومادريد اسپانياست.

ديويد جيمز دروازه بان سابق تيم ملي انگليس و تيم ليورپول نيز قرار است راهي هند شود.

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
لوکاکو گرانترین خرید تاریخ اورتون شد

لوکاکو گرانترین خرید تاریخ اورتون شد

روملو لوکاکو با قراردادی 5 ساله به اورتون پیوست .

مهاجم 21 ساله بلژیکی با 28 میلیون پوند گرانترین خرید تاریخ باشگاه اورتون شد .

لوکاکو به وبسایت اورتون گفت :" من واقعا از امدن به اینجا هیجان زده ام . حضور قرضی در اینجا که فصل پیش تجربه کردم فوق العاده بود و رابطه بسیار خوبی با مربی، هوادارها، بازیکن ها و مدیر پیدا کردم . من برای شروع کردن کار بیشتر از این نمیتوانم صبر کنم . "

لوکاکو 21 ساله که 32 بازی ملی را انجام داده در اورتون پیراهن شماره 10 را خواهد پوشید .

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساوتهمپتون دفاع چلسی را به طور قرضی به خدمت گرفت

ساوتهمپتون دفاع چلسی را به طور قرضی به خدمت گرفت

ساوتهمپتون دفاع چپ چلسی، رایان برتراند را به طور قرضی با گزینه خرید برای سال آینده به خدمت گرفت.

ساوتهمپتون قرارداد قرضی و یکساله ای را با برتراند امضا کرد. این دفاع چپ چلسی سال آینده بصورت قرضی در سینتس توپ خواهد زد، ساوتهمپتون این توانایی را دارد تا سال آینده طبق گزینه موجود در قرارداد، با پرداخت 10 میلیون پوند این قرارداد را دائمی کند.

کومان سرمربی این تیم در مورد جذب وی گفت :" از پیوستن او به تیم خوشحالم، من دوشنبه با رایان صحبت کردم و از علاقه و نگرشش برای برای بازی در سینتس تحت تاثیر قرار گرفتم، او بازیکن با کیفیتی است که تجربه خوبی از بازی های سطح بالا دارد، در فاز هجومی هم خوب عمل می کند، چیزی که من همیشه دوست دارم از دفاع های کناریم ببینم"

وضعیت
موضوع بسته شده است.