نقض برجام در قرآن

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
یعنی در ایران چند درصد به اعتقادات و معیار های دینی بصورت واقعی پایبند هستند؟

به آقای شهریاری 2 گفتم، نوشتن که شما آیا آمریکا و سردمدارانشون رو با خدا می دونید؟ منم منظورم این بود که به ما ربطی نداره با خدا هستن یا نیستن یا تو دین ما اونارو چی خطاب کرده، ما طبق قوانین بین المللی داریم ازشون خرید می کنیم فقط.

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به آقای شهریاری 2 گفتم، نوشتن که شما آیا آمریکا و سردمدارانشون رو با خدا می دونید؟ منم منظورم این بود که به ما ربطی نداره با خدا هستن یا نیستن یا تو دین ما اونارو چی خطاب کرده، ما طبق قوانین بین المللی داریم ازشون خرید می کنیم فقط.
بله کاملا درسته.بعنوان مثال اگه دارو و درمان ما رو تامین نمیکردند الان معلوم نبود وضعمون چی میشد.

consl

عضو جدید
شما همه جهان بینی تان را از تلویزیون خودمون داری میگیری. پس بجاست که چنین نظری داشته باشی.

:D باور می کنید چندین سال رسانه داخلی ندیدم
یک کاربر بود که اسم محمد اقا بود اون بود به هردوتامون ثابت میکرد ایران پیشرفت ترین کشور دنیاست حیف نیست:D

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:D باور می کنید چندین سال رسانه داخلی ندیدم
یک کاربر بود که اسم محمد اقا بود اون بود به هردوتامون ثابت میکرد ایران پیشرفت ترین کشور دنیاست حیف نیست:D
اینو خیلی خوب اومدی. مرسی :biggrin:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیخام تو بحث تاپیک دخالت کنم

اما همیشه برام سوال بوده چرا ما ایرانیها ( به خصوص دوستان ارزشی) همیشه فکر میکنند که خدا و دین بهشت و جهنم فقط و فقط مخصوصا شعیان و ایرانی هاست؟

بقیه جمعیت بشری و مغرب زمین قمار باز و همجنس باز و شیطان صفت هستن؟ منم نمیگم شما دروغ میگید ولی خب ینی ی ادم خوب تو اینا پیدا نمیشه؟
بعنوان کسی که سفرهای خارجی زیادی کردم میزان انسانیتی که در خارج دیدم بیشتر و بیشتر از ایران خودمون بوده
#الکی جا نماز آب نکشیم

consl

عضو جدید
من نمیخام تو بحث تاپیک دخالت کنم

اما همیشه برام سوال بوده چرا ما ایرانیها ( به خصوص دوستان ارزشی) همیشه فکر میکنند که خدا و دین بهشت و جهنم فقط و فقط مخصوصا شعیان و ایرانی هاست؟

بقیه جمعیت بشری و مغرب زمین قمار باز و همجنس باز و شیطان صفت هستن؟ منم نمیگم شما دروغ میگید ولی خب ینی ی ادم خوب تو اینا پیدا نمیشه؟
بعنوان کسی که سفرهای خارجی زیادی کردم میزان انسانیتی که در خارج دیدم بیشتر و بیشتر از ایران خودمون بوده
#الکی جا نماز آب نکشیم

هر کسی مسلمان باشه که قطعا وارد بهشت میشه ربطی به یک فرقه هم نداره ( اگه کسی اینو گفته از خودش میگه)
ولی برای ورود به بهشت باید در هر فردی با هر عقیده ای این یقینا حاصل بشه که خدا هست
اینو خدا تو قران میگه میگه یک فرد هم بهترین کارها رو انجام بده ولی به من اعتقاد نداشته باشه کارهاش بیهوده هست هر چند اگه اشتباه نکنم گفته در این دنیا نتیجه کارهایی خوبش رو می بینه

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر کسی مسلمان باشه که قطعا وارد بهشت میشه ربطی به یک فرقه هم نداره ( اگه کسی اینو گفته از خودش میگه)
ولی برای ورود به بهشت باید در هر فردی با هر عقیده ای این یقینا حاصل بشه که خدا هست
اینو خدا تو قران میگه میگه یک فرد هم بهترین کارها رو انجام بده ولی به من اعتقاد نداشته باشه کارهاش بیهوده هست هر چند اگه اشتباه نکنم گفته در این دنیا نتیجه کارهایی خوبش رو می بینه

بحث وجود خدا بحث جدایی هست خداوند پیامبران رو برای هر قومی فرستاد بخاطر اینکه مردم رو به خدا پرستی دعوت کنند اصل و ریشه ی همه ی ادیان الهی دعوت به خداست ؛
اما بحث سر اینه که تا اسم خارج و غرب میاد میگن اینا خانواده ندارن کافرن مستعمره هستن ( مثال ژاپن) شراب میخورن و.... خلاصه اینقدر روی نکات منفی خارج زوم میکنن دلت سیاه میشه از دنیا و هیچوقت از خوبی های دیگر جوامع بشری نمیگن
هر جامعه ای خوب بد داره حتی این جامعه ما دزدی داره دروغ خیانت فقر فساد اجتماعی
و.... اما هیچوقت اسمی برده نمیشه اگرم گفته بشه هزار و یک دلیل غیر منطقی میارن که بهت حالی کنن اشتباه فکر میکنی و فقط جامعه اسلامی ما دارای حداکثر ایده ال ها برای رشد و تعالی انسان هست و ی جوری بحث و به دین ربط میدن

• Like
واکنش ها: ayja
بالا