نقشه های اجرایی

SamHashemi

متخصص نقشه برداری
این تاپیک به هدف در اختیار گذاشتن نقشه های اولیه و اجرایی و تحویلی پروژه ها که این نقشه ها مربوط به پروژه سایت ، راه ، ساختمان ی و صنعتی و توپوگرافی و ..... میباشد تا شاید کمکی باشد برای دیگران.

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز

خیلی خوبه. اما میدونین مالک اصلی این نقشه ها کسیه که هزینش و داده و میشه کارفرمای پروژه، و اون هم PDF نقشه ها. فایل DWG نقشه ها هم متعلق به طراح اون و شرکتیه که نقشه ها رو ترسیم کرده. پس خداییش صحیح نیست فایل هایی که صاحبان اصلیش شاید راضی نباشند رو اینجا بذاریم.

SamHashemi

متخصص نقشه برداری
خیلی خوبه. اما میدونین مالک اصلی این نقشه ها کسیه که هزینش و داده و میشه کارفرمای پروژه، و اون هم PDF نقشه ها. فایل DWG نقشه ها هم متعلق به طراح اون و شرکتیه که نقشه ها رو ترسیم کرده. پس خداییش صحیح نیست فایل هایی که صاحبان اصلیش شاید راضی نباشند رو اینجا بذاریم.

مهندس من ، اولن که این فایل ، فایل نهایی نیست چون مطمئن هستم کلی تغییراتم داره چراکه بحث تغییرات را داشتن.
دوم اینکه پروژه تموم شده و مورد بهره برداری
سوم اینکه اسم فایل اصلی رو ببین ، این فایل رو خودشون به ما دادن که لوله 500 چدن اب رو طرح بزنیم و اجرا کنیم .پس کاملا راضی بودن
چهارم اینکه من و شرکت ایرانشهر نداریم .
5م اینکه مطمئن باش اگر از این چنین مشکلاتی که مد نظر شماست رو داشت ،اصن این کارو نمیکردم.

بالا