نقشه شابلون های مورد نیاز آزمون نظام مهندسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdiafzali

عضو جدید
دانلود فایل شابلون و . . . مورد نیاز آزمون طراحی--لطفا فقط فایل بگذارید--تا تعداد صفحات زیاد نشه

هر کدوم از بچه ها که نقشه های تایید شده و فایل شابلون خوبی دارن در این تاپیک قرار بدن

اگه دقت کرده باشین فایل های خوبی توی تاپیک ها هستش ---- بیایید همه رو یکجا کنیم

لطفا از گذاشتن پست های دیگه خودداری کنین تا تعداد صفحات زیاد دشه

قبلا از همکاری همه دوستان کمال تشکر را دارم

توجه :
دوستان ِ عزیز ، جهت هر گونه بحث و گفتگو پیرامونِ شابلون ها ، به این تاپیک مراجعه بفرمائید :

همکاری گروهی جهت تهیه نقشه شابلون های مورد نیاز در جلسه آزمون نظام مهندسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

الهام مدرسی

عضو جدید
دوستان گلم من شابلون همه بچه هارو دیدم یه ترکیبی ازشون درآوردم البته عمده کار فایل مرید دکتر گلابچیه
خالی از اشکال نیست به هر حال باید خودمون با روشای خاص ازشون استفاده کنیم مثلا یه جاهایی قلممونو داخل شابلون بزاریم یه جاهایی بیرونش
[video]http://s5.picofile.com/file/8146100168/SHABLON_TARAHI_mod.rar.html[/video]

الهام مدرسی

عضو جدید
دوستای گلم اینم تقدیم به شما ، فک کنم این یکی دیگه درست باشه سعی کردم به همه آفستا و حتی ضخامت خطا توجه کنم
اونجاهایی که برش میخوره رو فرض کردم با راپیده .5 و خطهای نمارو با .3 و .1
امیدوارم به دردتون بخوره
[video]http://s5.picofile.com/file/8146277042/elham_tarahi.dwg.html[/video]

pishgam_9999

عضو جدید
سلام به همه دوستان
بخاطر یه کار اجرایی تو دفتری که کار میکنم خیلی سرمون شلوغ بود و نتونستم طبق قولم چهارشنبه یا پنجشنبه فایل شابلونو بزارم . امروز نشستم و روش کار کردم و فک میکنم که این شابلون بدرد آزمون بخوره .
یه موضوعی رو که فهمیدم اینه که این شابلون فقط میتونه تو قسمتی از طرح سرعت رو بالا ببره و اگر ما بلد نباشیم طراحی کنیم هیچ شابلونی به دردمون نمیخوره.
شابلون فقط کشیدن مبلمان و ماشین و پله و آسانسور رو سریعتر میکنه و واسه طراحی باید تمرین کرد.
البته ممکنه بتونم در آینده این شابلونو تکمیلترش کنم ولی چون بچه های دیگه آزمون دارن سریعتر جمعش کردم. و به نظرم میتونه کمک کنه.

فقط خط های سفید رو بگید برش بزنه و خطهای قرمز رو فقط دسن بکنه.
فایلو نگاه کنید اگه مساله ای بود بگید تا رفعش کنیم ولی با توجه به برش اولی که داشتم امیدوارم که جوابگوی کار باشه.

مشاهده پیوست 224005

پیوست ها

• shablon 0000.rar
    60.8 کیلوبایت · بازدیدها: 18
آخرین ویرایش توسط مدیر:

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
سلام به همگی
بی نهایت ممنون از همه دوستانی که با سخاوت تمام نتیجه زحمتشون رو به اشتراک گذاشتن تا ما استفاده کنیم.
شابلون یک چیز کاملا سلیقه ای هست و هرکس بسته به نیاز خودش و با توجه به اینکه در چه بخش هایی دستش کنده باید شابلون مناسب خودش رو انتخاب کنه.
من هم تمامی فایل های اشتراک گذاشته شده رو گرفتم، همه رو چک کردم و چیزایی که از بینشون لازم داشتم رو برداشتم. البته جسارتا باید بگم ایراد های خیلی زیاد بود و وقت زیادی رو هم صرف اصلاحشون کردم. مثل در نظر نگرفتن ضخامت قلم، ترسیم غیر اصولی با خطوط اضافه، غیر عملی بودن در برش بخاطر نزدیک بودن بعضی خطوط، مطابق نبودن با کتاب ها و چیزهایی از این دست. شابلون های من 4 تا آ5 شده که کوچیک و خوش دسته. با قلم 0.1 و پلکسی 2 میل خوب جواب میده. هزینه ش هم 15 تومن برای یک پلکسی آ3 و 23 تومن هم برش.
حتما روی پلکسی شفاف برش بزنین که پلان زیرش دیده بشه!
تا همین الان که دارم تمرین می کنم راضیم و سرعتم خیلی خوبه. مجدد تاکید می کنم که محتویات این فایل مناسب برای منه و توش پله و آسانسور در انواع متنوع هست که من توی ترسیمشون کند بودم و یکی دیگه از دلایل زیاد بودن گزینه ها هم اینه که خواستم ببینم کدوم درست تره که تقریبا همه نتیجه مشابه داد.
بعضی فایل ها رو اساسی تصحیح کردم، چیزایی هم خودم اضافه کردم و خلاصه خودتون ببینید امیدوارم به درد شما هم بخوره.
راستی من هیچ ادعایی در مورد میزان کامل یا بی نقص بودن این شابلون ندارم..
دانلود
اگر کسی ایراد خاصی هم میبینه خوشحال میشم با کمک هم رفعش کنیم. تا فایل بی نقص رو به تاپیک فقط دانلود اضافه کنم.

عکس :

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=225540&d=1415357636

پیوست ها

• Shablon fixed 2010.rar
    160.2 کیلوبایت · بازدیدها: 24
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها فایل شابلون و پازل رو میزارم اینجا براتون

این پیش نمایش. فایل اتوکد هم میزارم ک دقیق تر باشه

پیوست ها