[نقد و گفتگو] فصلنامه هنر و معماری نقشــــینه - ویژه نامه یلدا | سال اول - پائیز 1392-شماره 1

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
با عرض ادب و احترام
همانطور که در جریان هستید با همکاری جمعی از دوستان اولین شماره مجله فرهنگی هنری نقشینه گرد آوری شد و در این تاپیک خدمت شما دوستان عزیز قرار گرفت.
همچنین از عنوان تاپیک مشخص هست که در این تاپیک شما دوستان عزیز میتونید هر گونه پیشنهاد ، انتقاد، سؤال، گفتگو و ... دارید در مورد "فصلنامه هنری نقشینه" برای ما ارسال کنید،تایاری گر ما در روند هر چه بهتر شدن کیفیت ارایه مطالب در نشریه باشید.
یک بار دیگه از طرف خودم و دوستان ِ همکار ، یلدا رو به همه ی شما خوبان تبریک عرض کرده و آرزومند لحظاتی شاد و خاطره انگیز در کنار عزیزانتون هستیم . یلدا مبارک . . .
پیشاپیش از حضور و همراهی شما سپاسگزارم .:gol:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
چنين فضل از سوي يکتا خداست / که داناييش بس همه خلق راست
سلام دوستان خوبم .. يلداتون مبارک ...
وقت را غنيمت دانسته و سخن را کوتاه ... دوست دارم الان که اولين نسخه نقشينه به انتها رسيد از همکاران محترم تشکر بنمايم.
در ابتدا از مهندس E . H . S . A . N مديريت تالار هنر کمال تشکر رو بابت مديريت تمام و کمالشون داشته،سپس از همکاران عزيزم همراهي ، ، Fantastic-fati،mpb، ahoo-fr، ،mina nik نهايت قدرداني را خواهم داشت.
اميد است حاصل کار اين گروه رضايت شما عزيزان را در پي داشته باشد.
براتون فرداهاي زيبا آرزومندم.خداوند،حافظ و نگهدارتون باشد.

به سانِ رود
که در نشيبِ درّه / سر به سنگ مي زند
اميدِ هيچ معجزي زمُرده نيست
زنده باش ...
[هوشـــــنگ ابتهاج،برگزيده از شعر زندگي]

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید همه ی دست اندر کاران نشریه ؛ برای شماره ی نخست خیلی عالی بود و معلومه که مدیریت صحیح و پشتکار بالا گروه منجر به ثمر رسیدن این نشریه شده
خیلی جالب بود متنوع بود .
به جز سه مطلب کاریکاتور و یلدا در شهر های دیگر و موسیقی آیینی بقیه ش رو وقت نکردم مطالعه کنم اما چون جمع بندی جامعی در مورد موضوع شب یلداست حتما مطالعه می کنم ؛ به صورت کلی نشریه رو ورق زدم و به نظرم با منابعی که ذکر کردید صرفا نمی شه اسم نشریه رو بزارید نشریه الکترونیک تالار هنر باشگاه مهندسان چرا که برای متفاوت و انحصاری بودن باید مطلبی در نشریه ذکر کنید که خود نشریه اولین منتشر کننده اش باشه
پیشنهادم اینه که هدف نشریه در آینده این موضوع باشه مطالب نشریه بیشتر توسط اشخاص تحریه و مطالعات خودشون باشه تا سایت های اینترنتی ؛ چون سایتهای اینترنتی به راحتی در دسترس هستن اما سوژه ای که هیئت تحریریه مدنظرش قرار می ده و مطالبش رو جمع آوری میکنه خوبه که آخرین منبعش سایت های مجازی رایج باشه.
من می دونم اینکار خیلی مستلزم داشتن زمان و وقت کافی هست اما سخنم در حد مدنظر قرار دادن این پیشنهاد در جمع آوری مطلب برای شماره های بعدی در حد اینکه دو یا سه مطلبش انحصاری خوده باشگاه باشه مثل موضوع تابلوی هنری باشگاه که انحصاری خود تالار هنره.
و
اگر امکانش هست انتهای هر مطلب ذکر بشه کدام یک از دوستان تحریریه در تهیه ی اون مطلب زحمت کشیدند.
همگی موفق باشید.:gol:

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
با سلام خدمت همه ی عزیزان
جا داره که از شما احسان عزیز و همه ی همکارانتون که این مجله رو تهیه و تدوین کردید تشکر کنم
لازم میدونم که مطالبی رو خدمتتون عرض کنم
مطالب و اطلاعات موجود در مجله بسیار عالی و نو هستن و باعث میشه که خواننده تا آخر با روحیه اونرو مطالعه کنه
افکت های حاشیه-تصاویر و ... زیبا هستند.
مشکل نگارشی هم تا جایی که دقت کردم ندارد.

حالا بعد از این همه تعریف "اما"ش کجاست... :redface:
اما، به نظرم تعدادی ایراد ویرایشی دارد (مثل فاصله ها بعد از ویرگول یا نقطه، استفاده از نیم فاصله که باید بین کلماتی که حتما در کنار هم باشند و ...)، که به نظر بهتر بود قبل از انتشار از دوستان تالار ادبیات کمک می گرفتید-هرچند که خود ما خیلی رعایت نمی کنیم ولی در یک مجله انتظار دیدن چنین مواردی نمی رود.
در کل به عنوان شماره اول بسیار عالی است
----------------------------------
دوباره از همه ی دست اندرکاران این مجله کمال تشکر را دارم
به امید موفقیت های روز افزون شما عزیزان
موفق و پیروز و سربلند باشید

E . H . S . A . N

مدیر تالار
گفتگو - فصلنامه هنری نقشینه

گفتگو - فصلنامه هنری نقشینه

سلام دوستان خوبم یلداتون مبارک واقعا خسته نباشید منم دوست دارم باهاتون همکاری کنم البته اگه کمک لازم باشه منم هستم موفق باشین:gol::gol::gol:;);)

سلام ، ممنون
با کمال میل ، باعث خوشحالی هستش که شاهد حضور و همکاری دوستان علاقمند باشیم .

علاوه بر شما ، برای اطلاع سایر دوستان ِ خوبم هم اعلام میکنم که هر کس که علاقه داشته باشه ، با بیان توانایی ها و علاقمندی هاش و پذیرش شرایط همکاری در نشریه ، میتونه در شماره های بعد با ما همراه باشه ، تا در کنار هم بتونیم نشریه ی الکترونیکی تالار هنر رو به جایگاهی که زیبنده هست ، برسونیم .
فعلا حداقل شروط برای عضویت در هیات تحریریه :
A) - داشتن علاقه و توانایی ( برای مثال حوزه هایی که در ان توانایی بیشتر یا علاقه ی بیشتری دارید و میتونید انجامش بدید ) .
B) - داشتن فعالیت در تالار هنر ( چون مطالب نشریه مربوط به فعالیت هایی هست که داخل تالار انجام میشه ؛ لذا اعضا باید هم خودشون در این حوزه ها فعال باشن و هم فعالیت سایر دوستان رو ببینن و پیگیری کنند ، تا با توانایی و آگاهی بیشتری بتونن ادامه بدن ).
.
.
.
» متعاقبا و پس از ایجاد تالار ِ نشریه الکترونکی در تالار هنر ، شرایط عضویت و نحوه ی فعالیت و همکاری با نشریه رو اعلام خواهم کرد .
از حسن توجه شما سپاسگزارم . با آرزوی موفقیت . . .:gol:

سلام
خسته نباشید همه ی دست اندر کاران نشریه ؛ برای شماره ی نخست خیلی عالی بود و معلومه که مدیریت صحیح و پشتکار بالا گروه منجر به ثمر رسیدن این نشریه شده
خیلی جالب بود متنوع بود .
به جز سه مطلب کاریکاتور و یلدا در شهر های دیگر و موسیقی آیینی بقیه ش رو وقت نکردم مطالعه کنم اما چون جمع بندی جامعی در مورد موضوع شب یلداست حتما مطالعه می کنم ؛ به صورت کلی نشریه رو ورق زدم و به نظرم با منابعی که ذکر کردید صرفا نمی شه اسم نشریه رو بزارید نشریه الکترونیک تالار هنر باشگاه مهندسان چرا که برای متفاوت و انحصاری بودن باید مطلبی در نشریه ذکر کنید که خود نشریه اولین منتشر کننده اش باشه
پیشنهادم اینه که هدف نشریه در آینده این موضوع باشه مطالب نشریه بیشتر توسط اشخاص تحریه و مطالعات خودشون باشه تا سایت های اینترنتی ؛ چون سایتهای اینترنتی به راحتی در دسترس هستن اما سوژه ای که هیئت تحریریه مدنظرش قرار می ده و مطالبش رو جمع آوری میکنه خوبه که آخرین منبعش سایت های مجازی رایج باشه.
من می دونم اینکار خیلی مستلزم داشتن زمان و وقت کافی هست اما سخنم در حد مدنظر قرار دادن این پیشنهاد در جمع آوری مطلب برای شماره های بعدی در حد اینکه دو یا سه مطلبش انحصاری خوده باشگاه باشه مثل موضوع تابلوی هنری باشگاه که انحصاری خود تالار هنره.
و
اگر امکانش هست انتهای هر مطلب ذکر بشه کدام یک از دوستان تحریریه در تهیه ی اون مطلب زحمت کشیدند.
همگی موفق باشید.:gol:

سلام
ابتدا از نظرات خوب ِ شما بسیار سپاسگزارم خانوم مهندس . و همچنین از لطف ِ بی دریغ شما :gol:
و اما بعد با تایید ِ کلی ِ صبحت های شما ، توضیحاتی رو لازم میدونم که مطرح کنم تا برخی مسائل بیشتر و بهتر مطرح و شفاف بشه ؛
همانطور که مستحضر هستید و اشاره کردید، سخت ترین بخش این فعالیت ها ، تولید شماره ی اول ( با هر کیفیتی) هست ، که خوشبختانه با همت دوستان ِ خوبم ما توانستیم انجامش بدیم . و حال که کلیت ِ مسیر مشخص هست و اهداف روشن هستند ،برای شمارگان بعدی اهداف والاتری خواهیم داشت . از جمله تولید ِ علم ِ منحصر خود ِ باشگاه هر چند که در این شماره هم از اون بی بهره نبودیم که در ادامه توضیح میدم.

اما گذشته از فاکتورهای فعالیت ِ خوب گروهی،گرافیک و طراحی ِ مناسب و ... ، بنده شخصا معتقدم که این نشریه دو شاخصه ی مهم دیگه داره :

• تولید علم : به این طریق که بعضی از مطالب و مقالات ما تلفیق و ترکیبی از چندین مطلب هستن که با ویرایش ، کم و زیاد کردن ، اضافه کردن تصاویر ، انتخاب سرتیترهای مناسب و ... به یک مطلب ِ جدید ( که در فضای نت مشابهی نداره ) تبدیل شده اند . و صرفا اگر منابعی رو در انتهای هر مطلب قید می کنیم ، به علت احترام به نویسندگان و همچنین حفظ امانت داری و ارائه ی کار حرفه ای است .
مثال : شخصی که مقاله ای مینویسه ، چندین منبع( از جمله کتاب، مقالات دیگر، اینترنت و ...) رو مطالعه میکنه و از بعضی از متون نسخه برداری میکنه ، و بعضی از توضیحات و مفاهیم رو بازنویسی میکنه و در این بین چندین خط رو هم خودش ممکنه اضافه کنه (یا شایدم هم نکنه) ، در نهایت مقاله رو به پایان میبره ؛​
همین شخص ملزم هست که از تمام منابعی که حتی یک کلمه از اونا نسخه برداری کرده رو در پایان ذکر کنه ؛ و این ارزش کارش رو پائین نمیاره ، حتی باعث اعتبار مقاله ی اوست .
پس نظر شخصی بنده اینه که تولید علم به معنی ِ اختراع نیست ، که چیزی باشه که هیچ وجود خارجی نداشته باشه، و ما از صفر تولیدش کنیم .امــــــــا کاملا با شما موافق هستم که ما باید درصد این تولیدات داخلی رو بالا ببریم ؛ که مطلب صرفا در باشگاه موجود باشه ؛ برنامه ریزی هایی در این زمینه انجام گرفته ، و اینکه اعضای جدید میخوان با نشریه همکاری داشته باشن و این وسعت و گسترش، باعث افزایش کیفیت در شماره های بعدی میشه .
پ . ن 1: برای تحقق هر چه بیشتر و بهتر این بخش ، نیاز به آیتم های زیادی از جمله زمان ، انگیزه ی همکاران، بودجه ، مقبولیت، افزایش مخاطب ، و ... و... هست که امیدوارم بتونیم بهش دست پیدا کنیم .

• تولید هنر : که خوشبختانه در راستای برنامه ها و مسابقات تالار هنر ، تولیداتی هنری داشتیم که منحصر به باشگاه هست از جمله مسابقات نقاشی ، و تابلوهای هنری ؛ و انشاالله در این زمینه هم باید پیشرفت هایی داشته باشیم و بزودی برنامه ها رو راه اندازی خواهیم کرد . و در شماره های بعدی آثار بیشتری رو به معرض نمایش در خواهیم آورد .

در مورد آخرین پیشنهاد شما مبنی بر اینکه چه کسی مطالب رو جمع آوری کرده ، در نظر داشتیم که این مورد رو انجام بدیم و نام دوستان رو در ابتدای مطلب بنویسیم ؛ اما چون سرتیتر ها و بخش ها زیاد بودن ، دیدیم که باعث هرج و مرج و شلوغی شد و اسامی مرتب تکرار میشدن ؛و از طرفی هم در صفحه آرایی با کمبود وقت مواجه شدیم و باید هر چه زودتر کار رو ارائه میدادیم . اما برای شماره های بعد ، ایده هایی دارم ، که انشاالله انجامش میدیم .
در پایان عرائضم یکبار دیگه از حسن ِ توجه ، نکته بینی و پیشنهادات خوب و منطقی ِ شما ممنونم دوست ِ خوبم ؛ انشاالله بیش از پیش شاهد حضور شما در برنامه هامون باشیم و بتونیم از دقت،توانایی و دانش شما در پیشبرد اهداف نشریه استفاده کنیم.
با آرزوی موفقیت و تعالی ِ شما . . .:gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
گفتگو - فصلنامه هنری نقشینه - 02

گفتگو - فصلنامه هنری نقشینه - 02

با سلام خدمت همه ی عزیزان
جا داره که از شما احسان عزیز و همه ی همکارانتون که این مجله رو تهیه و تدوین کردید تشکر کنم
لازم میدونم که مطالبی رو خدمتتون عرض کنم
مطالب و اطلاعات موجود در مجله بسیار عالی و نو هستن و باعث میشه که خواننده تا آخر با روحیه اونرو مطالعه کنه
افکت های حاشیه-تصاویر و ... زیبا هستند.
مشکل نگارشی هم تا جایی که دقت کردم ندارد.

حالا بعد از این همه تعریف "اما"ش کجاست... :redface:
اما، به نظرم تعدادی ایراد ویرایشی دارد (مثل فاصله ها بعد از ویرگول یا نقطه، استفاده از نیم فاصله که باید بین کلماتی که حتما در کنار هم باشند و ...)، که به نظر بهتر بود قبل از انتشار از دوستان تالار ادبیات کمک می گرفتید-هرچند که خود ما خیلی رعایت نمی کنیم ولی در یک مجله انتظار دیدن چنین مواردی نمی رود.
در کل به عنوان شماره اول بسیار عالی است
----------------------------------
دوباره از همه ی دست اندرکاران این مجله کمال تشکر را دارم
به امید موفقیت های روز افزون شما عزیزان
موفق و پیروز و سربلند باشید

سلام مهندس معین ِ عزیز ، دوست ِ خوبم
از حضور شما و لطفی که دارید ، بی نهایت ممنونم .
موردی رو که به عنوان نقیصه بیان کردید ، کاملا صحیح هست ، و در بعضی جاها تکرار شده ، و علتش ویژگی های فایل ورد هستش . وقتیکه گزینه ی justify رو جهت ِ هماهنگی ِ ابتدا و انتهای سطور میزنیم ، در بعضی از سطر ها همچین مشکلی رو پیش میاره، که البته قابل اصلاح هستش ، اما زمان ِ زیادی جهت ویرایش میخواد و همانطوری که در بالا اشاره کردم ، زمان ما بسیار محدود بود .
امــــّــــــا پیشنهادتون رو یادداشت کردم و انشاالله در شماره های بعدی حتما این مورد رو بیشتر توجه می کنیم .
از اینکه قبول زحمت کردید و این مورد رو یادآوری کردید ، سپاسگزارم .
امیدوارم بیشتر از پیش از حضور و دانش شما استفاده ببریم . با آرزوی کامیابی شما...:gol:

h.a.n.i.y.e.h

عضو جدید
سلام مهندس اول از همه وظیفه خودم میدونم که از این اقدام فرهنگی شما دوستان کمال تشکر را داشته باشم .مشخصه این نشریه خیلی جامع وکامله هرچند که وقت نکردم متاسفانه تک تک مطالب رو بخونم اما با نگاه اجمالی که به فصلنامه داشتم به نظرم عالی بود وبه نوعی برای اولین شماره کارحرفه ای به نظرم اومد.واضحه که شما دوستان زحمت زیادی کشیدین البته بقول دوستمون یک سری ویرایشها لازم داشت با غلط املایی مختصر در فهرست(مثلا:دکوراسون)که البته پیش میادوقابل اصلاحه..مفاهیم ومطالب مخصوصادرباره یلدا وکریسمس خیلی خوب بودو به نظرم گرافیک صفحات جذاب وزیبا بود وازجمله مصاحبه با هوشنگ جاوید رو دوست داشتم ومصاحبه با هنرمندان رو.
به نظرم خوبه با هنرمندانی که گمنامند واز خودمونن وکسی نمیشناسه مصاحبه کنید در شماره های اتی.. به امید موفقیت روز افزونتان

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همانطور که مستحضر هستید و اشاره کردید، سخت ترین بخش این فعالیت ها ، تولید شماره ی اول ( با هر کیفیتی) هست ، که خوشبختانه با همت دوستان ِ خوبم ما توانستیم انجامش بدیم . و حال که کلیت ِ مسیر مشخص هست و اهداف روشن هستند ،برای شمارگان بعدی اهداف والاتری خواهیم داشت . از جمله تولید ِ علم ِ منحصر خود ِ باشگاه هر چند که در این شماره هم از اون بی بهره نبودیم که در ادامه توضیح میدم.

اما گذشته از فاکتورهای فعالیت ِ خوب گروهی،گرافیک و طراحی ِ مناسب و ... ، بنده شخصا معتقدم که این نشریه دو شاخصه ی مهم دیگه داره :

• تولید علم : به این طریق که بعضی از مطالب و مقالات ما تلفیق و ترکیبی از چندین مطلب هستن که با ویرایش ، کم و زیاد کردن ، اضافه کردن تصاویر ، انتخاب سرتیترهای مناسب و ... به یک مطلب ِ جدید ( که در فضای نت مشابهی نداره ) تبدیل شده اند . و صرفا اگر منابعی رو در انتهای هر مطلب قید می کنیم ، به علت احترام به نویسندگان و همچنین حفظ امانت داری و ارائه ی کار حرفه ای است .
مثال : شخصی که مقاله ای مینویسه ، چندین منبع( از جمله کتاب، مقالات دیگر، اینترنت و ...) رو مطالعه میکنه و از بعضی از متون نسخه برداری میکنه ، و بعضی از توضیحات و مفاهیم رو بازنویسی میکنه و در این بین چندین خط رو هم خودش ممکنه اضافه کنه (یا شایدم هم نکنه) ، در نهایت مقاله رو به پایان میبره ؛​
همین شخص ملزم هست که از تمام منابعی که حتی یک کلمه از اونا نسخه برداری کرده رو در پایان ذکر کنه ؛ و این ارزش کارش رو پائین نمیاره ، حتی باعث اعتبار مقاله ی اوست .
پس نظر شخصی بنده اینه که تولید علم به معنی ِ اختراع نیست ، که چیزی باشه که هیچ وجود خارجی نداشته باشه، و ما از صفر تولیدش کنیم .امــــــــا کاملا با شما موافق هستم که ما باید درصد این تولیدات داخلی رو بالا ببریم ؛ که مطلب صرفا در باشگاه موجود باشه ؛ برنامه ریزی هایی در این زمینه انجام گرفته ، و اینکه اعضای جدید میخوان با نشریه همکاری داشته باشن و این وسعت و گسترش، باعث افزایش کیفیت در شماره های بعدی میشه .
در مورد آخرین پیشنهاد شما مبنی بر اینکه چه کسی مطالب رو جمع آوری کرده ، در نظر داشتیم که این مورد رو انجام بدیم و نام دوستان رو در ابتدای مطلب بنویسیم ؛ اما چون سرتیتر ها و بخش ها زیاد بودن ، دیدیم که باعث هرج و مرج و شلوغی شد و اسامی مرتب تکرار میشدن ؛و از طرفی هم در صفحه آرایی با کمبود وقت مواجه شدیم و باید هر چه زودتر کار رو ارائه میدادیم . اما برای شماره های بعد ، ایده هایی دارم ، که انشاالله انجامش میدیم .
سلام
آقای مهندس با اون مورد از عرایض شما که با رنگ بنفش مشخص کردم موافقم و اون مورد قرمز شده هم کاملا درسته این موضوع با خوندن مطالب مجله مشخص بود به همین جهت اون پیشنهاد دوم رو هم ذکر کردم؛رفرنس دادن با منبع ذکر کردن فرق داره .

مواردی که ذکر کردید مبنی بر وقت کم برای جمع کردن مجله کاملا درسته در غیر اینصورت حتما تدبیری می اندیشیدید.
به هر حال این موارد حواشی هستن و موارد هست که بهتره در شماره های آینده مدنظر قرار بگیره اصل خود مجله ست که به شکل خوبی خروجی داشته.
همانطور که شما ذکر کردید مهم استارت شماره نخست مجله بوده و البته مهمتر هم هست تداوم دادن این راه.
اگر دست اندر کاران مجله فکر می کنن کمکی هم از دست من بر میاد خوشحال می شم در حد توان و وقتم کمکی کنم.
آرزوم پر محتوا شدن فصل به فصل این مجله با دلسوزی های گروه موفق تالار هنره
موفق باشید:gol:

آخرین ویرایش:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام

بعد ازماجراهای متمادی! بلاخره موفق به دانلود نشریه شدم:D

همگی دوستان زحمتکش و پرتلاش تالار هنر ،بخصوص عزیزانی که در تهیه نشریه همکاری داشتند خسته نباشید

کار بسیار زیبایی بود

آنچه که مسلمه هیچ ابتدایی بدون ایراد نیست ولی مطمئنا تمام تلاشتون بربهترین اجرا وبدون هیچ عیب ونقصی پایه گذاری شده

امیدوارم فعالیت پر نشاطتون ادامه دار باشه

در پناه یزدان پاک موید باشید :gol:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

اول از حضور دوستانی که برایِ چاپ اولین نشریه زحمت کشیدن قدردانی می کنـــــــــــم

همین طور از احسان گل که مسئولیت اصلی هماهنگی و ارائه نهایی کار رو داشتن:gol:

همه چیز خوب بود برای اولین کار, تنوع مطالب و موضوعات خوبی داشتِ.

اما چند تا پیشنهاد داشتم که اگه مورد تایید بود می تونید در سری های بعدی نشریه اجرا کنید

1: عکاسان مجله می تونن در مورد هر موضوعی که مدِّ نظرشون بود و به نوعی بشه ازش برداشت آزاد داشت و مفهومی باشه عکس تهیه کنن

این عکس ها می تونه خودشون بگیرن و داخل نشریه با عنوانِ بدون شرح و یا بیان احساس با عکس باشه!

2: می تونین در هر سری نشریه از آثار اعضای باشگاه مهندسان گذاشته بشه تا بیشتر معرفی بشن و بقیه دوستان هم اطلاع داشته باشن

--------------------------------------------------

یه موضوعی هم هست نمی خوام جهت انتقاد بذارم

بیشتر نظر شخصیِ اینکه مقالات رو پشت هم نذارین بین چند تا مقاله می تونید شعر یا مطالبی که جذابیت بیشتری داشته باشه

بذارین مثل همین تصاویری که گفتم

و یا مثلا مسابقات هنری و چیز دیگر چون معمولا خواننده مجله خسته میشه و یهو بدون اینکه اون مطلب رو بخونه میره آخرِ صفحات رو چک می کنه

این یه انتقاد نبود بیشتر جنبه ی نظر شخصی خودم بود

اما به هر حال برای شروعِ کـــار عالی بود و به نظرم بهتر از این هم می تونه باشه

.
.
.

با تشکر از همه ی اعضای نشریه ی نقشینه و احسان گل:gol:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام و خسته نباشید

سلام و خسته نباشید

سلام دوستان
واقعا خسته نباشید.

بعد از مدتها که اومدم از دیدن این همه فعالیت و تغییر و تحول در مدت کوتاه واقعا شگفت زده شدم
که البته جز با همت و تلاش بی وقفه و خالصانه یک تیم کاری خوب میسر نمیشد

جا داره از زحمات تک تک شما عزیزان و همچنین مدیر محترم بابت این حرکت بزرگ تشکر کنم

ضمنا به عنوان عضوی از این باشگاه هر کمکی خواستید در حد توان، من در خدمتم.
و البته سعی میکنم در اینده بیشتر در کنار شما حضور داشته باشم
در اخر کافیه شما رو به امضای خودم ارجاع بدم.
در پناه پروردگار پیروز باشید

و
خدا قوت.

پ.ن: تشکرام تموم شده

آخرین ویرایش:
بالا