[نقد هنری] - نقد نقاشی

f11691gh

عضو جدید
سلام یه نظر ازتون میخواستم.این عکس پایین نقاشی یکی از دوستامه خود به خود داره نقاشی میکنه بدون معلم.اما به نظرم نقاشی هاش عجیبه من از اولین تابلوش یه عکس گرفتم تا به شماها نشون بدم .میشه نظرتون رو بگید.ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

mahzad-z

عضو جدید
:gol:سلام دوست عزیز:gol:
راستش مثل سایر دوستان با یه سری سوالات بدون پاسخ مواجه شدم.
دوستت دقیقاً چندسالشه؟؟؟... و اگه ممکنه عکس یکی دو تا نقاشی دیگه اش رو هم بذار.

البته جسارتها اگه سرکار نیستیم؟!...
:D

f11691gh

عضو جدید
:gol:سلام دوست عزیز:gol:

راستش مثل سایر دوستان با یه سری سوالات بدون پاسخ مواجه شدم.
دوستت دقیقاً چندسالشه؟؟؟... و اگه ممکنه عکس یکی دو تا نقاشی دیگه اش رو هم بذار.

البته جسارتها اگه سرکار نیستیم؟!...
:D
نه سر کار نیستین بابا دوست خودمه اونم دانشجوهه فک کنم 20 بیشتر باشه .عکسای دیگشو ندارم.آخه همینم به زور گرفتم.میگه احساسات خودمه نمیخوام کسی ببینه.خوب منم یه چیزایی از این سبکای جدید شنیده بودم اما چون خودم وارد نیستم گفتم دوستان اینجا ببینن شاید بفهمن این از هموناس یا فقط خط خطیه.بچه مردم دیگه درس نمیخونه نشسته هی نقاشی میکشه نگرانم براش.:cry:

baha i-e

عضو جدید
نه سر کار نیستین بابا دوست خودمه اونم دانشجوهه فک کنم 20 بیشتر باشه .عکسای دیگشو ندارم.آخه همینم به زور گرفتم.میگه احساسات خودمه نمیخوام کسی ببینه.خوب منم یه چیزایی از این سبکای جدید شنیده بودم اما چون خودم وارد نیستم گفتم دوستان اینجا ببینن شاید بفهمن این از هموناس یا فقط خط خطیه.بچه مردم دیگه درس نمیخونه نشسته هی نقاشی میکشه نگرانم براش.:cry:
میگم اگه میبینی خیلی شرایطش بحرانی شده شمارشم بده تا بدیم به 118 شاید اونا تونستن کاری کنن

آخرین ویرایش:

maria_N__65

عضو جدید
سلام
وسط تصویر که دوست خودته. اگه دختر باشه از جای صورت و مو و دست و پاهاش حدسم درسته ، مخصوصا روسری که از سرش افتاده
روبروش طبیعته و توجه اون به طبیعت ( دقت کن به ماهی و رودخونه و درخت و ابر و...)
پشت سرش هم ازدحامه و پیچیدگی ( دایره ها و چرخها )
و یه عالمه چیز دیگه که من نمیفهمم...
و البته اگه ما سر کار نباشیم...؟!!!!!!!!!!!!!!!

f11691gh

عضو جدید
سلام
وسط تصویر که دوست خودته. اگه دختر باشه از جای صورت و مو و دست و پاهاش حدسم درسته ، مخصوصا روسری که از سرش افتاده
روبروش طبیعته و توجه اون به طبیعت ( دقت کن به ماهی و رودخونه و درخت و ابر و...)
پشت سرش هم ازدحامه و پیچیدگی ( دایره ها و چرخها )
و یه عالمه چیز دیگه که من نمیفهمم...
و البته اگه ما سر کار نباشیم...؟!!!!!!!!!!!!!!!
نه چرا سر کار
:eek: عجب تعبیری ها .حالا خوبه یا نه؟من چند وقتی نبودم ببخشید:redface:

maria_N__65

عضو جدید
اگه دوستت اين نقشاي رو با حوصله و فكر ميكشه كه يعني ميخواد يه سبك جديد امتحان كنه كه بهش بگو ادامه بده
اما اگه اين ها رو همينجوري و حسي ميكشه بايد بگم از يه جور نگرش كلافه ست. اين چيزي كه تو زهنش مياد و ميكشه شايد به نظر مسخره بياد اما اگه از تركيباي نقاشي بدوني ميبيني ناخود آگاه داره تفكرش رو بروز ميده... هم آرزوهاش و هم ناراحتيهاش
اگه تونستي يه تابلو ديگه ازش بذار
راستس دوستت دختره يا پسر؟

f11691gh

عضو جدید
اگه دوستت اين نقشاي رو با حوصله و فكر ميكشه كه يعني ميخواد يه سبك جديد امتحان كنه كه بهش بگو ادامه بده
اما اگه اين ها رو همينجوري و حسي ميكشه بايد بگم از يه جور نگرش كلافه ست. اين چيزي كه تو زهنش مياد و ميكشه شايد به نظر مسخره بياد اما اگه از تركيباي نقاشي بدوني ميبيني ناخود آگاه داره تفكرش رو بروز ميده... هم آرزوهاش و هم ناراحتيهاش
اگه تونستي يه تابلو ديگه ازش بذار
راستس دوستت دختره يا پسر؟
دختره چه جالب یعنی اینجور نقاشی ها بازتاب افکارش هست.واییییییی
پس اینیکی که من ازش عکس گرفتم که خیلی خطرناکه.راستی یه چیز جالب دوستم خودش نقاشه تابلوهای قشنگی هم با رنگ روغن میکشه اما این نقاشی ها رو پشت تابلوهاش میکشه.عجیبه .فک نکنم دیگه بتونم عکس بگیرم این یکی رو هم قایمکی گرفتما.:cry:

آخرین ویرایش:

invincible

عضو جدید
دختره چه جالب یعنی اینجور نقاشی ها بازتاب افکارش هست.واییییییی
پس اینیکی که من ازش عکس گرفتم که خیلی خطرناکه.راستی یه چیز جالب دوستم خودش نقاشه تابلوهای قشنگی هم با رنگ روغن میکشه اما این نقاشی ها رو پشت تابلوهاش میکشه.عجیبه .فک نکنم دیگه بتونم عکس بگیرم این یکی رو هم قایمکی گرفتما.:cry:
اوه! :surprised:
نقاشی قبلیه یکم لطیف تر بودا! :D
داره خطرناک میشه کم کم ! :w08:
فکر کنم این دوستت داره تو ضمیر ناخوداگاهش نقشه ی یه قــتــل رو برنامه ریزی می کنه! :w43::w47::w18: