نقاط توپوگرافی

saeedstudent

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید
کسی میدونه چطور میشه خروجی گرفت از نقاطی که اکسپلود شدن و نرم افزار اونارو به عنوان نقطه نمیشناسه .اصلا نمیشه روشون کارکنی ویرایش هم نمیشن

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با عرض سلام و خسته نباشید
کسی میدونه چطور میشه خروجی گرفت از نقاطی که اکسپلود شدن و نرم افزار اونارو به عنوان نقطه نمیشناسه .اصلا نمیشه روشون کارکنی ویرایش هم نمیشن

اگه نقاط رو داشتین و اکسپورد کردین ............ که چرا دوباره میخواین خروجی بگیرین از همون نقاط استفاده کنین......

مطمئنا نقاط که شما اکسپورد کردین به نرم افزار سیویل تری دی ارسال کردین .......... که با فرمایش جناب مهندس با dx مختصات رو به شما میده .

نکته سوم تاپیکی در این خصوص جهت راهنمایی بیشتر .............

[h=3]آموزش استخراج مختصات نقاط از اتوکد[/h]

• Like
واکنش ها: mnsa

saeedstudent

عضو جدید
نقاط مربوط به گذشته است فایلش دست من رسیده .من باید یه سری جاهارو برداشت کنم و به اون نقاط اضافه کنم مشکل اینجاست که اگه نتونم این نقاطو تبدیل کنم باید همون نقاطو برداشت کنم بیشتر بنچ مارکا نابود شدن و کارهم حدود چند کیلومتره

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
نقاط مربوط به گذشته است فایلش دست من رسیده .من باید یه سری جاهارو برداشت کنم و به اون نقاط اضافه کنم مشکل اینجاست که اگه نتونم این نقاطو تبدیل کنم باید همون نقاطو برداشت کنم بیشتر بنچ مارکا نابود شدن و کارهم حدود چند کیلومتره

شما که اطلاعات رو به سیویل تری دی اکسپورد کردی.......... با فرمان id باید بتونی مختصات ها رو استخراج کنی ....... مگر اینکه نقشه رو تو صفحه موو داده باشی

بالا