نقاشی های سه بعدی روی دیوار

نقاشی های سه بعدی روی دیوار

• عالی

رای: 14 58.3%
  • خوب

رای: 9 37.5%
  • متوسط

رای: 1 4.2%
  • بد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    24

nooshafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
آپارتمانهای باریک

آپارتمانهای باریک

آپارتمانهای باریک

sargen

عضو جدید
کلبه های زیبا بر روی درختان د ر آمازون

konte

عضو جدید
پل آبى بر روى رودخانه...

پل آبى بر روى رودخانه...

بد از ديدن هم باورش سخته...

پیوست ها

• image0011 copy.jpg
    image0011 copy.jpg
    47.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
فرانسه

فرانسه

این چندتاعکس روازداخل مجلات خارجی گذاشتم واین پل بعدازبرج ایفل بلندترین است.
امیدوارم که ازاین پل لذت ببرید.

danial_bs

عضو جدید
ساختمان جدید سازمان تجارت جهانی

ساختمان جدید سازمان تجارت جهانی

این بنا به جای برجهای 2 قلو که در 11 سپتامبر 2000 فروریخت احداث می شود.

بارسلون

اخراجی موقت
تفکرات معماری روز دنیا

تفکرات معماری روز دنیا

سلام...
اول از مدیران تالار در خواست دارم تا این تاپیک به تالار عکس منتقل نشه و در تالار عمومی بمونه چون هدف از گذاشتنشون اینه که بقیه بیان و در مورد تفاوتهای معماری کشورمون با معماری روز دنیا بحث کنن...
ترم جدیدم که شروع شده برای ایده گرفتن هم بد نیست...
اول یه چند تا تصاویر از معمارهای بزرگ با تفکرات متفاوت براتون میذارم تا مقایسه کنین...
در ضمن برای لود شدن تصاویر اندکی صبور باشید...

nino

مدیر بازنشسته
سلام...
اول از مدیران تالار در خواست دارم تا این تاپیک به تالار عکس منتقل نشه و در تالار عمومی بمونه چون هدف از گذاشتنشون اینه که بقیه بیان و در مورد تفاوتهای معماری کشورمون با معماری روز دنیا بحث کنن...
ترم جدیدم که شروع شده برای ایده گرفتن هم بد نیست...
اول یه چند تا تصاویر از معمارهای بزرگ با تفکرات متفاوت براتون میذارم تا مقایسه کنین...
در ضمن برای لود شدن تصاویر اندکی صبور باشید...

دوست عزیز تاپیک خوبی رو شروع کردی اما نکته ای که هست اینکه عکس گویای همه چیز نیست . اول اینکه پیشنهاد میکنم هر بنا رو تو یک تاپیک بذار و سعی کن عکسی از سازه ی کار بذاری . اینکه اینکار مال کیه مهم نیست مهم اینکه بچه های سازه رو هم یاد بگیرن . چون از ظاهر خیلی از بنا ها معلوم نیست توش چه خبره . حتی هفته ای هم یک بنا با سازه اش بذاری خیلی مفیده . من هم بدم نمیاد تو این تاپیک شریک باشم اما هدفمند . ;)

بارسلون

اخراجی موقت
دوست عزیز تاپیک خوبی رو شروع کردی اما نکته ای که هست اینکه عکس گویای همه چیز نیست . اول اینکه پیشنهاد میکنم هر بنا رو تو یک تاپیک بذار و سعی کن عکسی از سازه ی کار بذاری . اینکه اینکار مال کیه مهم نیست مهم اینکه بچه های سازه رو هم یاد بگیرن . چون از ظاهر خیلی از بنا ها معلوم نیست توش چه خبره . حتی هفته ای هم یک بنا با سازه اش بذاری خیلی مفیده . من هم بدم نمیاد تو این تاپیک شریک باشم اما هدفمند . ;)
چشم ...
تاپیک زمانی مفید میشه که دوستانی مثل شما توش نظر بدن...
چشم سعی میکنم سازه ها شم بذارم...
ممنون از اینکه حداقل یه پست زدید...

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان خودم به نظرمن این تاپیک تاپیکه خوبیه ولی نباید در این جابنا به گفته ی نینو ی عزیز تنها عکس قرار داد بلکه باید در کنار عکس ها یا اضافه کردن مطالبی مربوط به آن معمار کمی مقایسه بهتری از تفکرات معماران بزرگ جهانی داشته باشیم ولی در کل برای خودم این طرح ها جالب بود به خصوص از فرانگ گری که من اصلا تا حالا این جور طرحی ازش ندیده بودم

nino

مدیر بازنشسته
سلام به دوستان خودم به نظرمن این تاپیک تاپیکه خوبیه ولی نباید در این جابنا به گفته ی نینو ی عزیز تنها عکس قرار داد بلکه باید در کنار عکس ها یا اضافه کردن مطالبی مربوط به آن معمار کمی مقایسه بهتری از تفکرات معماران بزرگ جهانی داشته باشیم ولی در کل برای خودم این طرح ها جالب بود به خصوص از فرانگ گری که من اصلا تا حالا این جور طرحی ازش ندیده بودم

البته این طرح قدیمیه ولی بهتره اطلاعات کامل ازش بذاریم . در مورد استراکچرش چیز خاصی پیدا نکردم . احتمالا چیز خاصی نباشه .

Vitra Design Museum
Architect Frank Owen Gehry
Built: 1988 -1989

Location: Weil am Rhein, Lörrach (Landkreis), Baden-Württemberg,
Germany

• Like
واکنش ها: raha

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته این طرح قدیمیه ولی بهتره اطلاعات کامل ازش بذاریم . در مورد استراکچرش چیز خاصی پیدا نکردم . احتمالا چیز خاصی نباشه .

Vitra Design Museum
Architect Frank Owen Gehry
Built: 1988 -1989

Location: Weil am Rhein, Lörrach (Landkreis), Baden-Württemberg,
Germany

اآره قدیمه البته نمی دونستم قدیمیه ولی من این طرحو از طرح های جدید گری بیشتر دوست دارم ..........آخا اونها یه جورین;)
ولی ممنون که گذاشتی :D:gol:

nino

مدیر بازنشسته
بارسلون جان لطفا اسم بناها رو هم کنارش بنویس با اطلاعات ضروری . اینطوری برای بچه ها بهتره منم سعی میکنم سازه هاشون رو دربیارم .اگه میتونی پستهاتو ادیت کن .;)

بارسلون

اخراجی موقت
the royal ontario museum
of
daniel libeskind
در پست بالا ازش چندتا عکس گذاشتم اما اینجا سازشم میذارم...
برای بحث درباره سازه کار هم بسم الله...

tornado*

عضو جدید
کاربر ممتاز
**کتابخانه اسپانا(عکس)**

**کتابخانه اسپانا(عکس)**

کتابخانه اسپانا، جیانکارلو مازانتی
موقعیت: سانتا دومینگو- کلمبیا
زمان ساخت: 2007

منبع: از همه دوستان و مدیران عزیز بابته منبع معذرت خواهی میکنم چون این از یه ایمیل به دستم رسیده بدونه منبع

حسین امیر

عضو جدید
سلام آزاده جان از خدماتی که به این سایت میدی خیلی خیلی ممنونم و ازت میخوام که ادامه بدی.

super_man1581

عضو جدید
فرایند طراحی از نظر سانتیاگو کلاتروا

فرایند طراحی از نظر سانتیاگو کلاتروا

دوستان من برای فردا حدود 10 صفحه ای تحقیق درباره فرایند طراحی از نظر کلات روا می خوام استادمون گفته فردا اخرین مهلت برای کنفرانس است ممنون می شم اگه کمکم کنید
مرسی دوستان:heart::warn: