نظر منفی نسبت به خوابگاه

behnamcp

کاربر فعال
سلام
من پسری 25 ساله هستم که قصد دارم شروع به مطالعه برای ازمون ارشد کنم مشکلم اینه که در صورت قبولی برای ادامه تحصیل باید به شهرهای دیگر مخصوصا تهران بروم اما متاسفانه من نظر خوبی نسبت به خوابگاه ندارم لطفا منو راهنمایی کنید که نظرم نسبت به خوابگاه عوض بشه ممنونم

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من پسری 25 ساله هستم که قصد دارم شروع به مطالعه برای ازمون ارشد کنم مشکلم اینه که در صورت قبولی برای ادامه تحصیل باید به شهرهای دیگر مخصوصا تهران بروم اما متاسفانه من نظر خوبی نسبت به خوابگاه ندارم لطفا منو راهنمایی کنید که نظرم نسبت به خوابگاه عوض بشه ممنونم

:surprised:

sajjad_mke

عضو جدید
سلام
چرا؟ نظرت در مورد خوابگاه بگو
پول خونه مجردي داري براي خودت تنها وگرنه خونه دانشجويي كه بدتره معمولا

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه نظری دارین مگه؟
اگه منظورتون تحت تاثیر قرار گرفتن از یه سری کارای هم اتاقی هاست...که کاری نداره!قرار نیست همیشه ما تحت تاثیر دیگران باشیم .... خودتون باشین و چیز منفی رو از کسی یاد نگیرین!از همون اول هم راحت باشین....من تو اتاقمون گفتن بعضی حرفها و بعضی رفتارها رو ممنوع کردم...اولش شاید سخت باشه ولی درست میشه..!
بعدشم میتونین با دوستان خوبی که پیدا میکنین اتاق بگیرین....

A1300

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بستگی به هم اتاقیات داره...
ولی زیاد سخت نگیر...
برای خودت ی سری خط قرمز در نظر بگیر و نه به خودت و نه به دیگران اجازه نده نادیده گرفته شن.
به خاط خودت و آینده ات باید یکم سختی تحمل کنی دیگه ولی خوب خوابگاه خوبی های خودشم داره مثلا استقلالت را بیشتر میکنه.
من خودم نمیخواستم خوابگاهی شم و لی خدا خواست و خوابگاهی شدم.
هم اتاقیای خوبی دارم و از خوابگا رفتم ناراحت نیستم جون بزرگم کرد و خیلی تجربه ها به دست آوردم.
خوب زندگی گروهی مشکلاتیم داره که با منطق و همفکری قابل حله.

بالا