نظر شما درباره تناسخ چیه؟

اگر به شما بگن تاحالا چندبار که مردی و جسمای مختلفی عوض کردی و ادامه داره چی میگی یا دوست داری دوره بعد کجا یا با چه جنسیتی

دوره بعد دوس داری شرایط چطور باشه؟ زن بدنیا بیای یا مرد ایران یا جای دیگه بابای پولدار یا مهندس هرچه میخاهد دل تنگت بگو همه باهم گوش میکنیم آرزوی شما یا نظر شمارو
یا نه عکس العمل شما چیه اگه بهت بگن یک عمر سرکاری دادا تا حالا 100 بار یا بیشتر که مردی با شرایط متفاوت دوباره بدنیا اومدی
حقیقت تلخه اصلا یه سوال بهتره آدم خیلی چیزا رو ندونه نه نظر شما چیه ؟pr9lc8fybapq.jpeg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Scheme

کاربر بیش فعال
تناسخ که غلطه به یک معنی...
اگه منظور جسم ماست که بله، بخشی از این ماده ی تشکیل دهنده ی ما بعدا ممکنه جسم دیگری بشه... هر چند همین الانم سلـول های بدن ما دارن عوض میشن و ما اون ادم سابق نیستیم... از نظر روحی هم که غلطه، چون ما از زندگی قبلی چیزی به یاد نداریم...

ولی نه دوست ندارم دوباره به این دنیا بیام....

تناسخ در نگاه کلی : سالها راجب تناسخ تو کتابای مختلف تحقیق کردم که میخام اونارو با شما به اشتراک بزارم کاری ندارم حقیقت یا نه فقط چون
جالب میخام بگم
مورد 1- تناسخ میگه یا به عبارتی بعضی از گروهای تناسخی میگن انسان جسمش رو عوض میکنه همونطور که لباسش عوض میکنه و روح از این لباس بعداز اینکه کهنه و خراب میشه خسته میشه و اونو با یک لباس نو که همون جسم نو عوض میکنه
مورد 2 - چرا ما یادمون نمیاد اتفاقا خیلی یا فکر میکنند بعضی مکانها رو میشناسن بدون اینکه اونجا رفته باشن یا خیلی اتفاقای جالب دیگه در این مورد افتاده ولی این خوبه که یادمون نمیاد چونکه اگر بیاد میاوردی که دوره قبل کی بودی و چطور مردی بنظرت زندگی سخت نمیشد
مورد 3- راجب آرزو تناسخ میگه انسان دریک دوره زندگی قادرنیست به همه آرزوهاش دست پیدا کنه و این لازمه که دوباره روحش دریک جسم چهار ماه درشکم یک زن حلول کنه ویک زندگی جدید با آرزوی جدید رو شروع کنه و واقعا 40 یا 50 سال زندگی خیلی ستم چون تا بیام چشم بهم بزنیم عمره مون تموم میشه میمیریم و تمام به نظر شما آیا بازم تناسخ چیزه بدیه منکه تناسخ دوست دارم
خیلی چیزای دیگه جالب راجب تناسخ هست که نگفتم نظر شما چیه...

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی خودمون متوجه این رفت و آمدا نمیشیم چه حقیقت باشه چ دروغ
مسخرس...

یعنی اگر راست باشه شما دوست دارید که با دروغ زندگی کنید و هیچ اطلاعاتی راجب اون نداشته باشید و زندگی را فقط یکبار و فقط یکبار ببینید و اگر خدایی نکرده یکی به شما بگه سرطان داری و می میری بازم میگی تناسخ مسخرست و بهتره که پرونده شما برای همیشه بسته بشه
خوب فکر کن بعد متوجه میشی که زیاد هم مسخره نیست و داشتن یک فرصت دوباره خیلی خوب و امید بخش

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستو دروغش وقتی تصوری از قبل نداری و تجربه ای در اختیارت نیست چ فایده ای داره؟

ب طرف میگن سرطان داری و میمیری،طرف باید بگه باز خوبه تو ی جسم دیگه بازم ب دنیا برمیگردم و زندگی میکنم؟؟؟؟

واقعا طرز فکر قرن ۲۱ ما اینه؟؟؟

وقتی با ارزش میشه ک من بدونم و بتونم از تجربیاتم استفاده کنم

نصف مردم ما شکم گشنه میخوابن بعد بهشون بگیم خوشحال باشید ک برمیگردید تو یه جای جدید و جسم و جنس جدید؟؟؟

خیلی چیزا وجود داره تو این دنیا ک ناشناختس
درک خیلیاشون ب کار همه نمیاد

پس
از زندگی الان باید لذت برد

بقول یکی
بهشت و جهنم همینجاست

من کارگر وقتی الان هزارتا مشکل دارم و باقیات صالحاتی ندارم اونورم اگه باشه باز مشکل دارم.

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اعتقاد دارم جایی خوندم این روح که تصمیم میگیره کی از بدن خارج بشه .مثل خسته شدن که نیاز به استراحت داره.و خودش تصمیم میگیره چه وقتی به جسم برگرده گاهی چندین سال بعد برمیگرده
یه مستند هم ساخته شده از کسانی که زندگی قبلشون و بیاد میارن و رفتن تحقیق کردن دیدم واقعا درسته .حتی یک نفر کشته شده بود و جنازش سالها پیدا نشده بود با نشونه هایی که داد از آب بیرون کشیدن .

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
من اعتقاد دارم جایی خوندم این روح که تصمیم میگیره کی از بدن خارج بشه .مثل خسته شدن که نیاز به استراحت داره.و خودش تصمیم میگیره چه وقتی به جسم برگرده گاهی چندین سال بعد برمیگرده
یه مستند هم ساخته شده از کسانی که زندگی قبلشون و بیاد میارن و رفتن تحقیق کردن دیدم واقعا درسته .حتی یک نفر کشته شده بود و جنازش سالها پیدا نشده بود با نشونه هایی که داد از آب بیرون کشیدن .
من عاشق اینجور فیلما هستم:love: اسم مستندش چیه منم ببینم

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
من عاشق اینجور فیلما هستم:love: اسم مستندش چیه منم ببینم
یه برنامه تلویزیونی بود در ماه رمضان که مهماناش میومدند و راجع به برگشت به زندگی که تجربه کرده بودند صحبت می کردند، اسم برنامه بود "زندگی پس از زندگی"، فک کنم توی تلوبیون بتونی پیدا کنی. شبکه چهار بخش می کرد

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تناسخ میگه اگه فردی مُرد دوباره با یک بدن جدید به دنیا میاد ، این با مرگ و زندگی دوباره فرق می‌کنه .ب نظرم اسلام اعتقادی به تناسخ نداره .