نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 6

نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 6

• مجموع رای دهندگان
    39
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

fantastic girl

عضو جدید
خوبه خوبه میبینم که سخت در تلاشی و صندلی داغتم با کنکور ارشد تمدید کردن!
آورین جواباتم تا حدود بسیار کمی خوندم چون وقت نداشتم ولی خیلی خوب جواب میدیااااااا!حالا تحلیلشو بعدا در اون فرصت مناسب بهت میگم البته اگه وقت کنم و افتخار بدم پستاتو البته ی چندتاییشو بخونم!!!
چقدم تو نوشتارت سوتی دادیاااااااا:D1مثال تابلوت این بود:منظور از ابی خواننده خودمونه نه رنگ آبی خوندنتم ضعیف شده م3 اون خطت!
بعدشم در غیاب من چقد غیبت میکنییییییی؟؟؟!!!!!
خدارحم کنه نصفشو نخوندم خبر ندارم دیگه چیا گفتی!!!
نذار ی آشی بارای بزنم به لقاا...بپیوندی:Dشوخیدم نترس!
درمورد تقلب و اینام ماجرای دوس شدن با محمد و عباس و که یادت نرفته دیگه....بگم؟بگم؟؟.:biggrin:تو که میدونی تقلب لازمه زندگیه!
درمورد موارد دیگه هم آقای ی دوستی بعدا بت میگم!!!
ولی از همه دوستان بسی سپاسگزارم بخاطر چزوندنهای بی دریغشون!!!واقعا خسته نباشن!

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز

مثال تابلوت این بود:منظور از ابی خواننده خودمونه نه رنگ آبی خوندنتم ضعیف شده م3 اون خطت!

هم این هم بود هم تو همون پست من شطرنجم منظورم بازی شطرنج بود خودم متوجه جوابشون نشدم!
:D
از خستگیه زیاد این صندلیه ست دیگه سخت نگیرین بهشون!:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

هم این هم بود هم تو همون پست من شطرنجم منظورم بازی شطرنج بود خودم متوجه جوابشون نشدم!
از خستگیه زیاد این صندلیه ست دیگه سخت نگیرین بهشون!:D

نبابا مهنا خانم.....من سوالتون رو فهمیدم.......خودمو زدم به اون راه که جواب واقعی رو ندم.....یه جوری پیچوندم........درسته خسته شدم ولی هوش و حواسم سر جاشه.......خخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه خوبه میبینم که سخت در تلاشی و صندلی داغتم با کنکور ارشد تمدید کردن!
آورین جواباتم تا حدود بسیار کمی خوندم چون وقت نداشتم ولی خیلی خوب جواب میدیااااااا!حالا تحلیلشو بعدا در اون فرصت مناسب بهت میگم البته اگه وقت کنم و افتخار بدم پستاتو البته ی چندتاییشو بخونم!!!
چقدم تو نوشتارت سوتی دادیاااااااا:D1مثال تابلوت این بود:منظور از ابی خواننده خودمونه نه رنگ آبی خوندنتم ضعیف شده م3 اون خطت!
بعدشم در غیاب من چقد غیبت میکنییییییی؟؟؟!!!!!
خدارحم کنه نصفشو نخوندم خبر ندارم دیگه چیا گفتی!!!
نذار ی آشی بارای بزنم به لقاا...بپیوندی:Dشوخیدم نترس!
درمورد تقلب و اینام ماجرای دوس شدن با محمد و عباس و که یادت نرفته دیگه....بگم؟بگم؟؟.:biggrin:تو که میدونی تقلب لازمه زندگیه!
درمورد موارد دیگه هم آقای ی دوستی بعدا بت میگم!!!
ولی از همه دوستان بسی سپاسگزارم بخاطر چزوندنهای بی دریغشون!!!واقعا خسته نباشن!
به به میبینم فرمانده بی خبر میادو میره.......تا من رفتم حسینیه خوب اومدی و رفتیااااا.......جات خالی رفتم حسینیه گفتن بیا پیاز پوست بکن گفتم حساسیت دارم نمی تونم پوست بکنم.....گفتم زودی بیام جواب سوالای بچه ها رو بدم.......
زهرا به خدا نمیشه......هرکاری میکنم هر دفه از 1جاش ایراد میگیره.......میگم قسمت نیست من اسم بنویسم همینه.......
الان زده در سیستم مشکل به وجود آمده لطفا بعدا مراجعه کنید تا شماره سفارش رو می نویسم می زنم بره مرحله بعدی این پیام رو میده........الله کبر......
نخیرم سوتی نبود فهمیدم ابی خوانندس.....ولی من که گوش نمی دم شما که بهتر می دونی.......خخخخ الکی......
درمورد غیبتم اصلا به تو ربطی نداره دلم می خواد غیبتتو می کنم می تونی بیا جلوم رو بگیر متقلب.....1 بار دیگه تقلب کنی میرم به استادت میگم......خخخخخ
خب حالا توام.......1 تقلب کوچیک بود واسه زبان پیش نیاز اونم که سبب خیر شد 2 تا دوست صمیمیم همین ممد و عباس رو اون امتحان پیدا کردم.....تازشم تقلب واسه زبان بی گانه ایرادی نداره......عجنبی پرست باشم خوبه؟؟؟؟؟خخخخخخ
چرا بعدا الان بگووووووو مردی بیا 1 دونه بزن تو گوش داداشت اون نتو از چنگش دربیار بیا همین جا جلو چشم مردم.......چرا؟؟؟آخه چرا؟؟؟؟بعدنم که حرف نمی زنی......کوشی راست میگی بیا جلوووووو.......
نیستش خیالم راحته راحت شاخ بازی درمیارم.....هاهاهاهاهاها
دست دوستان درد نکنه؟ دارن منو می چزونن خوشالی؟؟؟باش......دارم برات......(شکلک زبون درازی)

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
نبابا مهنا خانم.....من سوالتون رو فهمیدم.......خودمو زدم به اون راه که جواب واقعی رو ندم.....یه جوری پیچوندم........درسته خسته شدم ولی هوش و حواسم سر جاشه.......خخخخخ

این پست چن تا مورد داره
2. خو چرا خودتونو زدین ب اون راه دوس داشتم نظرتونو بدونم کلی رو سوالام فسفر سوزوندم
:razz:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
:redface:
با اجازه!!! بفرما خانم مدیر اجازه مام دست شوماست......
1)تا حالا شده تو سوراخ نری جارو به دمت ببندی؟؟! دم دارم؟؟مگه من مثل توام که دم داشته باشم؟؟؟خجالت بکش......حیا کن.....آدم به بزرگترش میگه دم داری؟؟؟ میبینی روزگار؟؟؟کجاس دیگه به بزرگتر احترام بزارن؟؟؟؟یادش بخیر ما پامونو جلو بابامون دراز نمیکردیم حالا اینا این جوری چش سفیدی میکنن......خخخخخخخ
2)از اون ادمایی هستی که میرن لب دریا هم باید اب با خودشون ببرن؟؟ نه اون جوریم نیستم ولی همیشه در اوج راحت گرفتن......جوانب احتیاط رو هم مد نظر دارم........البته آب برئن لب دریا که بی منطق نیست.......خب تشنت بشه آب دریا رو که نمی نونی بخوری!!!!!! میشه؟؟؟؟/پداریم مردم؟؟
3)چرا قدیما دیگ به دیگ میگفت روت سیاه الان میگه ته دیگ؟؟!! چون اون موقع با کنده و زغال زیر دیگ رو روشن می کردن اونا هم دود داشت سیاه میکرد.......الان چون با گاز روشن میکنن دیگه حرارت رو تنظیم میکنن همچین ته دیگ میده در حد هلو....برو تو گلو......
4)دوست داری بامت بیشتر و برفتم بیشتر باشه؟؟!! آره بام زیاد رو دسوت دارم......برفشم تحمل میکنم.........
5)تا حالا شده بخوای ابروشو برداری بزنی چشمشم کور کنی؟؟!! اووووووووف تا دلت بخواد.......یه دفه بچه بودم بابام واسه جام جهانی تلویزیون خریده بود.......خواستم کمک مامانم کنم خونه رو تمیز کنم.....با دستمال خیس خیس تلویزیون رو شستم......شب که بابام اومده تی وی رو روشن کرد دید سبز شده یعنی همه تصاویر رو سبز نشون میداد.............اگه مامانم نبود الان شهید زنده بودم......خخخخخخخ
یادم نیست این خاطره رو گفته بودم یا نه ولی اینم مال زیر 5 سالم بود.......خخخخخخ

6)تا حالا شده تو ی موقعیت جدی یهو خندت بگیره؟!!اصن ی وضی که نتونی خودتو کنترل کنی؟؟!!!!تعریف کن ما هم بخندیم!!! آره بابا تا دلت بخواد.......من 1 مشکلی دارم که ناشی از همون مرض کرم داشتنم میشه.......وقتی واسه 1 نفر اتفاقی میافته دست خودم نیست یهو خندم میگره در حد شق و ضعف اصلا نمی تونم جلو خودمو بگیرم......مثلا چند روز پیش تو آزمایشگاه شیلنگ ال پی جی در رفت.......یهو کل کپسول گاز آتیش گرفت.......این خانم دکتری که مسئول ما بود با اون همه تجربه جیغ زد همون جا نسشت زمین من که دیدم اوضاع خطرناکه.....با لگد زدم کپسول هول دادم عقب تر.....بعد خاموشش کردم.......وقتی خاموش شد رفتم اون ور آزمایشگاه 4 دست و پا نشستم زمین به اونا می خندیدم....حالا با اونا هم رودرواسی داشتم مگه می تونستم جلو خودمو بگیرم.......
1 دفه هم کتری افتاده بود رو پای مامانم خندم گرفت بود از خنده من مامانم بیشتر شاکی شده بود تا دردش پاش.......
خب چیکار کنم دست خودم نیست........

7)چرا تو کلوپ همه محسن_24 اذیت میکنن؟؟!! از بس این پسر آقاست......خیلی دوست داشتنی و با جنبس.....درسته بعضی وقتا منو شاکی میکنه ولی درکل خیلی دوسش دارم......دفه دیگه کسی غیر خودم اذیتش کنه من میدونم باهاش.......ولی خودمونیم......رفته سربازی دم درآورده......تو روی من وایمیستاد دفه آخری که اس دادیم......خخخخخخ
8)کدوم یکی از بچه های باشگاه رو تو دنیای واقعی دیدی؟؟!!! خب دیدم دیگه چند تایی رو دیدم......خخخخخ
9)تا حالا چند بار موقع دیدن بازیهای استقلال خواستی برهانی رو به قتل برسونی؟؟! من فقط فصل اول دلم میخواست خفش کنم.....وگرنه همیشه دوسش داشتم........اصلا به نظر من ناصر خان سرطانش از دست این کارای ببرهانی اود کرد........داداشم میگفت آرش قاتل ناصر خان.........من کلا آرش برهانی رو دوست دارم......اگه بهش فرصت بدن خیلی بازیکن عالی هست........
10)
اگه استقلال قهرمان اسیا میشد چیکار میکردی؟؟؟!! پرچم استقلال رو بر میداشتم با داداشم میرفتیم بیرون کنار اتوبان راه میرفتیم ماشینا برامون بوق بزنن....خخخخخ
بازم سوال دارم.....البته نه مثل اینا اسون..سوالای تخصصی...

خب منم الان تمرکزم رو میزارم روی اون سوالات تا بتونم حق مطلب رو ادا کنم......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پست چن تا مورد داره
2. خو چرا خودتونو زدین ب اون راه دوس داشتم نظرتونو بدونم کلی رو سوالام فسفر سوزوندم
:razz:

کدوم پست چندتا مورد داشت خب بگید درستش میکنم.......
خداییش فقط همون کلمه شطرنج رو پیچوندم.......بقیه رو دقیق نظرم رو گفتم......به خدا جوری جواب دادم زحمتتون رو جبران کرده باشم......

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم پست چندتا مورد داشت خب بگید درستش میکنم.......
خداییش فقط همون کلمه شطرنج رو پیچوندم.......بقیه رو دقیق نظرم رو گفتم......به خدا جوری جواب دادم زحمتتون رو جبران کرده باشم......

پستی ک نقل قول گرفته بودم منظورم بود جهان خان مورد اولشو نگفتم خودتون میدونید دیگه :w20:
بعـــــــــله دستتون درد نکنه خدایی همه رو کامل جواب میدیدن منم همرو کامل میخونم

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
پستی ک نقل قول گرفته بودم منظورم بود جهان خان مورد اولشو نگفتم خودتون میدونید دیگه :w20:
بعـــــــــله دستتون درد نکنه خدایی همه رو کامل جواب میدیدن منم همرو کامل میخونم
آهان خب ببخش مهناااااااااااااا...........عجب گیری دادایااااااااااااااااااا..............اااااااااااااااااا............اااااااااااا.........خخخخخخخخخخ
مرسی خیلی لطف داری دیدم 7 نفر هستند که بیشتر پستام رو خوندن..........شما.......سمیرا........قاصدک.......معصومه.......علی..........شادی.........شاید نرگس و یکی دو نفردیگه........
سوال 8 کامل ج بده!!!!:cool:
ای آقا گیر نده دیگه.........2 نفر خودشون رو دیدم..........
6-7 نفر عکسشون رو دیدم..........لازم که نیست دیگه در ملا عام بگم؟؟؟؟؟

kamran333

عضو جدید
آهان خب ببخش مهناااااااااااااا...........عجب گیری دادایااااااااااااااااااا..............اااااااااااااااااا............اااااااااااا.........خخخخخخخخخخ
مرسی خیلی لطف داری دیدم 7 نفر هستند که بیشتر پستام رو خوندن..........شما.......سمیرا........قاصدک.......معصومه.......علی..........شادی.........شاید نرگس و یکی دو نفردیگه........

hame soozidehaaa

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
روحش تو حلقم...:D

ولی سوالای مهمتری هس ک ج نداده...برا اونا حالشو بگیر:biggrin:
بگو کدوما..که خودم حالشو بگیرم!:D

لازمه...بوگو!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
پری کیه؟خخخ

اون اصن روحش خبر نداره من باشگاهم...
سلام خواهر جون ببین گیر الکی میده.........منم که دهن لق حرف تو دهنم بند نمیشه........خخخخخ
روحش تو حلقم...:D
ولی سوالای مهمتری هس ک ج نداده...برا اونا حالشو بگیر:biggrin:
قربون نفست خواهر جون بیا نجاتم بده.........این خانم مدیر شوخی نداره جواب ندم خفم میکنه......مرسی اومدی........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بگو کدوما..که خودم حالشو بگیرم!:D

لازمه...بوگو!

الان دقیق یادم نیس:d
سلام خواهر جون ببین گیر الکی میده.........منم که دهن لق حرف تو دهنم بند نمیشه........خخخخخ

قربون نفست خواهر جون بیا نجاتم بده.........این خانم مدیر شوخی نداره جواب ندم خفم میکنه......مرسی اومدی........

سلام خان داداش..

الکیه الکی هم نیس...ی جور ج میدی ک مردم کنجکاو میشن...:d

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان دقیق یادم نیس:d

سلام خان داداش..
الکیه الکی هم نیس...ی جور ج میدی ک مردم کنجکاو میشن...:d
ععععععععه تو باز تو جمع منو ضایع کردی.......خب به اون گیر بده......یه ذره از من دفاع کن بدونه خواهرم حواسش بهم هست.........خخخخخ
من میرم شام..اومدم جوابم اماده باشه!:D
ماشاالله بزار 5 ساعت بگذره بعد بزن تو کار وعده غذای بعدی......خخخخخخخ
جواب نمیدم.......برو بیا بازم بیا برو نمیگم.....خخخخخخخ

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ععععععععه تو باز تو جمع منو ضایع کردی.......خب به اون گیر بده......یه ذره از من دفاع کن بدونه خواهرم حواسش بهم هست.........خخخخخ

حقته دیگ:biggrin:مگ میشه ب مدیر گیر داد؟ن میشه؟:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

بگو!:cool:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ای بابا مدیر مدیر نکن بابا هوا ورش میداره.........شادونه خودمونه.........

نچ اگه بگم تو خصوصی اونم بسیار بسیار خلاصه........خخخخخخ

هوا منو ور نمیداره.. نگران نباش...

خودم جوابمو میدونم برا بچه ها پرسیدم..

پ.ن: من رفتم ، بجا کل کل ج سوالا رو بده!
:smile:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
جا داره ی تشکر ویژه ازت داشته باشم بخاطر اینکه این شکلکو
بعد از 2 دوره به من نسبت ندادی!هرچند که اینم
به من هیچ شباهتی نداش.... بگذریم بریم سراغ سوالا! خداییش شکلک اولیه که اصلا مناسب تو نیست........دومی هم چون بقیه بچه ها هیچ کدوم تشابهی نداشتن زورکی بهت نسبت دادم......خخخخخخ

1) چرا میگی با کارکردن همسرت بیرون از خونه مشکل داری؟؟! ببین خانم ها وقتی میرن بیرون کار میکنن 1 شخصیتی پیدا میکنن که من خوشم نمیاد.....یه جورایی زرنگ بازی در میارن....حالا شاید کسی این شخصیت رو درک نکنه من دوست ندارم همسرم این شخصیت رو پیدا کنه چون تو فامیل ما همه خانم های کارمند این شخصیت رو دارن.....واسه همین میگم اصلا دلم نمی خواد شغل ثابت بیرون از خونه داشته باشه........دلم می خواد درس بخونه یا کلاس های هنری یا علمی بره ولی دلم نمی خواد شخصیت مردونه پیدا کنه.......میگم شاید منظورم رو نتونم خوب برسونم......این 1 مورد خیلی خاص هست......

2) بنظرت حضور خانما تو جامعه چه تاثیری داشته؟؟؟!( مثبت و منفی) تاثیر خیلی خیلی مثبتی داره.......الان تازه داره فرهنگ حضور خانم ها توی جامعه جا میافته.......من شخصا میگم اگه شعور مرد ها و حیای خانم ها بیشتر باشه و به هم فقط نگاه کثیف نداشته باشن........اصلا کارایی مرد با زن توی جامعه هیچ فرقی نداره......بعضی جاها مردها فوق العاده هستند بعضی جاها خانم هاا....ولی باید جایگاه ها حفظ بشه.......بی حرمتی صورت نگیره.......امینت هم برای خانم ها فراهم باشه نظرم کملا مثبت و موافق حضور خانم ها تو سطوح بالای مدیریتی هیستم........

3)
ایا میشه بدون حضور خانمها جامعه رو اداره کرد و جلو برد؟؟! جامعه رو میشه تقریبا 10-15 سال مملکت رو با اون سیستم اداره کردن..........ولی در کل با تعامل و همفکری زن و مرده که کارا بهتر پیش میره الان من سرکارم با 3 تا خانم دکتر دارم کار میکنم.......اونا 100% بار علمی شون از من بالاتر هست ولی دید من نسبت به کارای اجرایی و عملیاتی خیلی کاربردی تر هست......از اون طرف اونا ظرافت کاری ها رو خوب انجام میدن...........

--------------------------------------------------------------------------------------------
4) چقد ظاهر بینی؟؟!یا ظاهر برات مهمه؟؟!
من ظاهر برام خیلی مهم هست.......ظاهری که میگم صورت طرف نیست.....تیپ لباس و شخصیت افراد برام خیلی خیلی مهم هست........شاید تو نوع برخورد اولیم تاثیر زیادی نزاره ولی برای ادامه ارتباطم یکی از ارکان مهم هست..........البته بگم دقیقا برعکس تصور غالب شما ها برای من ساده بودن و شیک بودن خیلی مهم تر از جلف و تابلو بودنه.......شاید دید من تو این مورد با خیلیاتون تفاوت چشم گیر داشته باشه..........

5) از ظاهر ادما چقد میشه به شخصیت و افکارشون پی برد؟؟! به مذهبی بودن یا نبودنشون چی؟؟! خب توی جامعه ای که ما هستیم......انقد آدم ها برای منافغشون ظاهرشون رو عوض میکنن که اصلا نمیشه به ظاهر اعتماد کرد.....خیلی آدم های مذهبی هستند که به واسطه همون ظاهرشون خیلی گندها میزنن که هیچ کسی نمی تونه باور کنه این آدم ها این کارا رو میکنن مخصوصا تو زمانه ای که آدم ها بواسطه ظاهرشون خیلی منافع و رانت ها رو بدست میران......خیلی سعی کردم بدون جانب داری و نیت قبلی جواب بدم......فکر کنم دیگه زیادی اون وری رفتم..........خخخخخخ

6) بنظرت چقد ظاهر سازی تو جامعمون رواج داره؟؟! و علتش چیه؟؟!
خب سوال بالا گفتم علتش چیه......کشور ما تو برهه ای از زمان نیاز داشت مردم رو توی ظاهر هم به سمتو سوی عقاید خودش بکشه......و این کار رو با موفقیت انجام داد ولی تو اون زمان علاوه بر ظاهر دل آدما هم یک دست و یک رنگ در راه خدا بود......ولی الان اومدن با همون سیستم بجای کار دل به واسطه پول و تامین منافع همون عمل رو دارن انجام میدن که میبینید فقطم در سطح ظاهر آدما رو تغییر میدن نه بیناین و اساسی......سیاست های غلط دولت ها مردم رو به ظاهر گرایی سوق داده......

--------------------------------------------------------------------------------------------

7)وضع حجاب تو جامعمون چه جوریه؟؟!و 8) علتش چیه؟؟!
از نظر من افتضاحه در حد صفر کلوین......تو جامعه اسلامی این وضع حجاب توهین به تئوری ها و افکار نظام هستش.........توهین به خون شهداست.....شهدای ما رفتن شهید شدن که حجاب از سر زن و دخترای ما برداشته نشه.........بعد خیلی راحت میان خودشون به دست خودشون اون یه تیکه پارچه رو هم از روی سرشون برمیدارن........درسته سخته حفظ حجاب.....ولی من همه همه جا میگم حفظ حجاب به اون بالا بردن حرمت و به اون حفاظتش از دید گرگا می ارزه.......خدا جواب و اجر اون عرق ریخنا رو میده......
به نظر من حجاب باید توی ایران بصورت اختیاری در بیاد.......نه انقد بی ندو بار مثل کشورای شرق و غرب.........نه انقد دگم و احمقانه مثل عربستان و ایران......اونایی که حجاب رو دوست دارن سرشون کنن و اونایی که دوست ندارن رو فقط در شهرهایی خاص اجازه بهشون بدن که آزاد باشن..........طبیعتا امکانات و مسادل رفاهیی هم برای اونایی که حجاب کامل رو حفظ میکنن قرار بدن.........این جوری با حجابا واقعا از ته قلب حرمت و حجابشون رو حفظ میکنن بی حجاب ها هم با خیال راحت بدون به صخره گرفتن حجاب هرکای دوست دارن انجام میدن.......
بازم میگم حجاب یا نباشه یا کامل باشه مطابق شرع و عرف دینی اسلامی.........

9) برای تغییرش راه حلت چیه؟؟! ( بگی فرهنگ سازی من میدونم و تو!!!)
نه دیگه راه حل رو هم تو سوال بالا گفتم........فقط خوانندگان جواب بالا دقت کنن ما باید توی جمهوری اسلامی زندگی کنیم.........باید قوانین و مصوبات بر اسلاس اسلام و فرهنگ ایرانی باشه......پس اگه جواب من به مذاقشون خوش نیومد گیر ندن........راه حل ارائه بدن.........
-------------------------------------------------------------------------------------------
10)نظرتو درباره من بگو...( نمیخوام ازم تعریف کنی... میخوام ببینم بقیه منو چجوری شناختن... حتما انتقاد هم بکن..)

خب بزار اول خوبیات رو بگم چون هزار بار بهت گفتم.........بزرگترین ویژگیت اینه که چادری هستی واسه همین من احترام ویژه ای برات قائل هستم.........
بعدش باید بگم خیلی دختر مدیری هستی و دلسوز........واقعا مسئولیت پذیری.........مهربونم که هستی........
ولی می دونم برات انتقاد مهم تره و امید وارم ناراحت نشی و روی حرفم فک کنی........
1 مقداری مغرور شدی........قبلا هم بودی ولی به نظر من 1 کوچولو نه زیاد مغرور شدی هواست باشه قبل از اینکه زیاد بشه این حس رو از بین ببری.......
بعدشم اینم باید بگم هرچند 100 بار گفتم.......تو باید افکار و عقایدت رو به ظاهرت نزدیکتر کنی........خودت منظورم رو بهتر می دونی.......توی ابراز نظرت نسبت به دیگرانم یه خورده ملایم تر باشی بهتره.......
اینا رو هم گفتم چون دختر نسبتا عاقلی هستی می دونم خوب فکر میکنی........

خو این اولین سری جدی سوالام.. بازم اگه حال داشتم میام.....
میدونم گنگ شدی!!! اینو بخور حالت سر جا بیاد!
خب بفرماااااایید اینم جواب این سری از سوالات....امیدوارم راضی بوده باشی........سعی کردم کامل جواب بدم.........ایشالا مورد درگاه مدیریتیتون واقع بشه........خخخخخخخ
دستت درد نکنه واقعا سری آخر سوالات منو برد تو اون حال و هوایی که دوست داشتم........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قرار بود پنالتی فینال جام جهانی رو برای ایران بزنی و با گل تو ایران قهرمان جهان میشد
جاضر بودی به این دروازبان گل بزنی؟خخخخخخخ
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=172484&d=1375998171
آخ جون رسیدیم به سوال محبوب من.............:D
خب معلومه طبق شیوه همیشگی خودم........با روی پا محکم بالا سمت صورت دروازبان..........تا الان همیشه گل شده ایشالا اینم گل میشد........بعدش برای اینکه هم خر و داشته باشم هم خرماااااا میرفتم بغلش میکردم از دلش در میاوردم........بعد دست اونم به عنوان قهرمان بالا میبردم.........خخخخخخ
حیف دیگه اینجا خانواده نشسته.......بقیش رو نمی تونم بگم........از این جا به بعدشم تی وی سانسور کرده.......هاهاهاهاهاها

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا؟:redface:
باشه
من سوالام یوخده آدمیزادی نیس دیه
به بزرگی خودت ببخش:ی
جاهای خالی رو پر کن:
من در میان بچه های باشگاه از .............پریون خیلی خوشم می آید:ی خخخخخ
من پسر بسیار .......هستم و به همین دلیل .......... می باشم......حتی اگر ......هم باشد من باید .........بشوم تا پریوس با من دوست باشد.(چیه سواله دیگه ....نمره منفیم نداره)
از بین افراد زیر کدامیک را بیشتر می پسندید؟
1 پروین 2. دختر شاه پریان 3 دختر شاه پریون 4. پریوس گنده لوس
ای یار ای یار ای یار دلتو به هیشگی نسپار اونو ....... نگهدار ....اونو واسه....اونو واسه.....تونو واسه..... نگهدار

به دلیل اینکه شما آبیدل که نیستی هیچ بی اخلاقم هستی از پاسخ گویی معذرورم......با تشکر.......از سوال پرسیدنتون..........
التماس دعا.........

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.