نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 6

نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 6

• مجموع رای دهندگان
    39
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوا منو ور نمیداره.. نگران نباش...

خودم جوابمو میدونم برا بچه ها پرسیدم..

پ.ن: من رفتم ، بجا کل کل ج سوالا رو بده!
:smile:

باش بابا اراده.........می دونم هوا ورت نمی داره گفتم خواهرم زیاد گیر نده جفتمونو اخراج کنی.........خخخخخخخخ
رفتم دیگه بی اعصاب دارم جواب میدم.......ببین ببین ببین........نه قشنگ نکاه کن........خخخخخخ

fantastic girl

عضو جدید
به به میبینم فرمانده بی خبر میادو میره.......تا من رفتم حسینیه خوب اومدی و رفتیااااا.......جات خالی رفتم حسینیه گفتن بیا پیاز پوست بکن گفتم حساسیت دارم نمی تونم پوست بکنم.....گفتم زودی بیام جواب سوالای بچه ها رو بدم.......
زهرا به خدا نمیشه......هرکاری میکنم هر دفه از 1جاش ایراد میگیره.......میگم قسمت نیست من اسم بنویسم همینه.......
الان زده در سیستم مشکل به وجود آمده لطفا بعدا مراجعه کنید تا شماره سفارش رو می نویسم می زنم بره مرحله بعدی این پیام رو میده........الله کبر......
نخیرم سوتی نبود فهمیدم ابی خوانندس.....ولی من که گوش نمی دم شما که بهتر می دونی.......خخخخ الکی......
درمورد غیبتم اصلا به تو ربطی نداره دلم می خواد غیبتتو می کنم می تونی بیا جلوم رو بگیر متقلب.....1 بار دیگه تقلب کنی میرم به استادت میگم......خخخخخ
خب حالا توام.......1 تقلب کوچیک بود واسه زبان پیش نیاز اونم که سبب خیر شد 2 تا دوست صمیمیم همین ممد و عباس رو اون امتحان پیدا کردم.....تازشم تقلب واسه زبان بی گانه ایرادی نداره......عجنبی پرست باشم خوبه؟؟؟؟؟خخخخخخ
چرا بعدا الان بگووووووو مردی بیا 1 دونه بزن تو گوش داداشت اون نتو از چنگش دربیار بیا همین جا جلو چشم مردم.......چرا؟؟؟آخه چرا؟؟؟؟بعدنم که حرف نمی زنی......کوشی راست میگی بیا جلوووووو.......
نیستش خیالم راحته راحت شاخ بازی درمیارم.....هاهاهاهاهاها
دست دوستان درد نکنه؟ دارن منو می چزونن خوشالی؟؟؟باش......دارم برات......(شکلک زبون درازی)
چون سربازای صفری م3 شما قبلش ی اطلاع رسانی نمیکنن میان.(البته میدونم بعلت چزونده شدن سرت بسی شلوغه ولی حالا)مام چراغ خاموش میشکافیم میریم جلو چون این زندگی بهمون میگه بدو بدو:Dآخ گفتم سربازی:cry:
خدا پدربزرگ آلرژِی جون و بیامرزه که وسیله پیچوندن تو شده!گوجه چی نداشتن ؟؟:D
اره میدونم بجا ابی امیر تتلو گوش میدی بچه تهران اومدی...!!
از بس انرژِی منفی میفرستی به سایت سازمان سنجش بیچاره میگرخه وسط راه در میره!!کشتی مارو تا ثبت نام کنی!!پس فردا فسیل میشی بعد دیگه تو موزه باید بری نه یونی!!!
اتفاقا ایراد داره چون زبان بین الملی بوده تقلبتم حکم جهانی پیدا میکنه(همون شکلک زبون درازی)
تو که میدونی پسرا بالقوه آماده تقلب رسوندنن و ما دخترا این استعداد و بالفعل درمیاریم(شکلک خنده با عینک آفتابی)
باشه غیبت کن سر پل صراط میام ناغافل با ی مایگری میفرستمت به صورت وکیوم شده تو جهنم درجوار لوسیفر به فیوضات برق برسی!:D
من آدمم بزرگتر کوچیکتر حالیم میشه.نمیام بزنم تو گوش برادرم که!اصلا چرا به اون گیر میدی؟؟میخای تقلبتو بپیچونی؟؟عایا؟؟خجل شو و سر در گریبان فرو بر ای جوانک فندق مغز!خدایی عقلت کار میکنه این1مورد و نمیشه گفت!;)(خب بسه حالا اون خندتو که اندازه دهن سنجد شده جمع کن!هلو بخند)
چیو برام داری؟؟تو که میدونی من عمرا برم رو صندلی داغ!منم که میشناسی اگه برم هم صندلی و به آتیش میکشم:D

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ جون رسیدیم به سوال محبوب من.............:D
خب معلومه طبق شیوه همیشگی خودم........با روی پا محکم بالا سمت صورت دروازبان..........تا الان همیشه گل شده ایشالا اینم گل میشد........بعدش برای اینکه هم خر و داشته باشم هم خرماااااا میرفتم بغلش میکردم از دلش در میاوردم........بعد دست اونم به عنوان قهرمان بالا میبردم.........خخخخخخ
حیف دیگه اینجا خانواده نشسته.......بقیش رو نمی تونم بگم........از این جا به بعدشم تی وی سانسور کرده.......هاهاهاهاهاها

زهـــــرمــــــــــــــــــــــــــــــــار:biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ جون رسیدیم به سوال محبوب من.............:D
خب معلومه طبق شیوه همیشگی خودم........با روی پا محکم بالا سمت صورت دروازبان..........تا الان همیشه گل شده ایشالا اینم گل میشد........بعدش برای اینکه هم خر و داشته باشم هم خرماااااا میرفتم بغلش میکردم از دلش در میاوردم........بعد دست اونم به عنوان قهرمان بالا میبردم.........خخخخخخ
حیف دیگه اینجا خانواده نشسته.......بقیش رو نمی تونم بگم........از این جا به بعدشم تی وی سانسور کرده.......هاهاهاهاهاها

ما ماهواره داریم آخرشو نشون داد دیدیم :)
استغفرالله ربی و ..... اتوب الیه

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام........
بازم منم! خب کور که نیستم دارم میبینم......خخخخخخخ
اگه فکر کردی که دیر ج بدی من سوال نمیپرسم سخت در اشتباهی!!!! دیدی که دیر جواب دادم انقد که خودتم از رو رفتی......خخخخخخخ فک کردی من کم میارم؟؟؟؟؟یعنی عمرااااااااا
از 1 تا 10 نمره بده!

1) دنیای مجازی چقد خوبه؟؟!
از نظر من 7
2)
چقد قابل اعتماده؟؟!
بسته به آدمش 5 تا 7.........یکی مثل من 10.......خخخخخخ
3)
ادما اینجا چقد خودشونن؟؟!
اینجا همون ماشالله امام زاده ایم.........کسی کم پیدا میشه بیاد واقعا ایراد های خودش رو بگه......... نمره 5
4) تو چقد خودتی؟؟!
اینو من نباید بگم اونایی که بیشتر باهام در ارتباط هستند بهتر می تونن نمره بدن.......از نظر خودم 8
5) من چقد خودمم؟؟!
تو هم به ظن رمن خیلی به واقعیتت نزدیکی.......یعنی از حرفای خودتو تسنیم این نتیجه رو گرفتم......بخوام نمره بدم 9
---------------------------------------------------------------

اینا رو هم ج بده!

6) این اهنگ دانلود کن...
(خاک خونین دانلود ) نظرتو بگو...
خب کلیات حرفاش درست بود.......ولی من نمی تونم به همه آدمای این نظام تعمیمش بدم........درسته سوء استفاده هایی شده ولی نه به این سیاه نمایی که صورت گرفته.......به هر حال مرسی جالب بود از اون اهنگاست که بابام حتما خوشش میاد.......ببین چیکار کردی منو مجبور کردی تو ماه محرم و صفر آنگ گئش بدم......گناهش پای خودت.........خخخخخ
7) یاهنگیم که دوس داری بذار من دانلود کنم!
من عاشق آهنگ بالا برو هستم........بالا برو ابر خیال و پس بزن.......این ناری ناری علیرضا روزگارم قشنگه آق نادر تتلو هم حرف نداره........بابا کلا آلبوم تتلیتیشم بیشته.......حیف بی شرف لنگیه.......خخخخخخخ نمی تونم بزرام....دانولد نمیشه 1 عمری پیش قرار بود واسه نرگس چند تا اهنگ بفرستم آخرشم نتونستم.......خودت برو بزن بالا برو می تونی دانلودش کنی.......

پ.ن: من سوالام در زمینه های مختلفه!با اینکه با هم تو ی پست میذارمشون که 10 تا شه ولی نمیشه!!! ببخشید دیگه!
:redface:

بازم میام!!!:)
عب نداره مشکلی نیست دستت درد نکنه بابت سوالات خانم مدیر.......می دونستم سوالا رو وقتی ازم پرسیدی که تاه از مشهد اومده بودیو خسته بودی.........ممنونم که برام وقت گذاشتی.......

آخرین ویرایش:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما ماهواره داریم آخرشو نشون داد دیدیم :)
استغفرالله ربی و ..... اتوب الیه
خوبه علی برا بقیه نگو بزار تو خماریش بمونن.........خخخخخخخ
ولی ماشالله کلا سیستمت رو ضد انقلاب طراحی کردیاااااا.........خخخخخخخخ
زهـــــرمــــــــــــــــــــــــــــــــار:biggrin:
جاااااان!!!!!!خوب مگه چیه خواهر جون منم دل دارمااااا.........این ایراد نداره مسلمون نیست.......دست بهش بزنم حرام نیست..........هاهاهاهاها

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عليک .. خوبيد .. اين دفعه ديگه با یک سری سوالات خوب که خودم طراحش بودم اومدم در خدمت باشیم:
ديگه شروع مي کنم (وای این بار سوال ها رو به صورت رک و راست پرسیدم و پوزش اگه جایی تند رفته شد) :
سلاااااااام قاصدک خانم با معرفت.........دستت درد نکنه مرسی قاصدک.........
منم این جور سوالا رو خیلی دوست دارم دستت درد نکنه........در کل خدمت از ماست.......

1.چرا از خودتون اينقدر تعريف مي کنيد؟ در واقع بهتر بگم اينکه کسي تا حالا کسي به شما اين چيزايي که شما اينقدر از خودتون تعريف مي کنيد رو گفته مثلا يک دوست يا کسي غير خانواده ؟

خب خداییش تعریفی هم هستم آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است.......خخخخخخخخخخ ولی دور از شوخی آره بیشتر این حرفا رو زدن.....میگم هر چی شک دارید نسبت به من خواهرم معصومه و زهرا هستند بیاید ازشون بپرسید چقد به اینایی که میگم نزدیک هستم......ولی در کل مثلا همون ویژگی های که از خودم گفتم عاقب و با ارده رو بابام همیشه میگه.........که این دو تا ویژگی رو دارم........
2.چرا ما هميشه مي گيم هيچ وقت دنياي مجازي واسمون مهم نيست ولي واقعا مهمه و يه جورايي تو اولويت هم قرار داره؟مثلا با خوشحالي يکي از دوستانمون خوشحال و با ناراحتي يکي غمگين ميشيم؟همیشه وقت و بی وقت بهشون فکر می کنیم و اینکه به چند درصد از کسایی که مجازی هستند و باهاشون دوست هستید مطمئن هستید ، مطمئن از اینکه دروغ نمی گن؟به نظرتون کسی هست که واقعا راستشو بگه ؟؟؟مثلا من خودم ترجیح دادم تو این دنیای مجازی خودم باشم واسه همین به هیچ کس هم اطلاعاتی از خودم ندادم تا حداقل مدیون خودم نباشم که فرضا مجبور به دروغ شدم به فلانی و هر کس هم ازم می پرسه خیلی راحت می گم به هیچ کس نگفتم و نمی گم... فکر می کنید این درسته ؟
راستی فکر می کنید من از کجای ایران باشم ؟؟؟

خب من که گفتم.....من به این دنیای مجازی شکی ندارم.......شاید برای خیلی ها مهم نباشه ولی من الان با دوستای مجازیم بیشتر هستم و صمیمی تر هستم تا دوستای واقعیم.......من 1 مدتی شک داشتم بعضی چیزا هم دیدم که شکم بیشتر شد......ولی وقتی چیزای راست رو توش دیدم و تونستم با همین دوستا مسیر زندگیم رو درست کنم.....دیگه بهش اعتماد کردم.......من به دوستان به خصوص دختر خانم ها توصیه نمیکنم به دنیای مجازی اعتماد کنید.......چون خطرهای خیلی زیادی توش هست.....اعتمادی که نه اینکه از خودتون چیزی نگید.....میگم به حرف های کسی اعتماد نکنید.........که بعدا ناراحتی براتون پیش نیاد.... به نظر من دیگران راجع بم بدونن بهم ضرر نمیزنه هرچیزی هم بخوان میگم.......دروغم نمیگم......الانم به همه دوستام اعتماد میکنم.....میدونم خیلی حرفاشونم راست نیست ولی برای من فرقی نداره مهم بودنشونه......اگه باهام رو راست باشن که خیلی برام ارزشمندتره......تا الان حس نکردم کسی داره بهم دروغ میگه ازشون مطمئنم........
فک کنم بچه شیراز باشی......درسته؟؟؟؟خخخخ

3.شما رنگ آبي رو دوست داشتيد يا بخاطر استقلال دوست داريد؟

نه من اول استقلالی شدم بعد همه وسایل و لباسا و کلا رنگ مورد علاقم آبی شد......
4. در خصوص زندگي گفتيد : "ولي بايد ببيني به زندگي چطوري مي خواي نگاه کني......ميشه از ديد دنيوي نگاهش کرد که ميشه هميني که الان هستيم.....حق همديگه رو مي خوريم،دل هم ديگه رو ميشکنيم،آبروي همديگه رو ميريزيم،دروغ ميگي وهزاران کار ديگه......"
چرا واقعا ؟ آيا ما تصميم گيرنده و در واقع بگم اين وظيفه ي ماست که بياييم و آبروي يه کسي رو ببريم؟چقدر مسئول مي تونيم باشيم؟در چه حد؟

خب منظورم این بود که الان زندگی ما این جوری شده....من می دونم خیلی کارا و شغلا هست که اگه زیر اب همکارت رو نزنی خودت بالا نمیری........اگه پاچه خواری رییست رو نکنی حقوقت تا 100 سال ثابت می مونه........تو این جور جاها ما نمی خوایم این کار رو بکنیم....ولی عوامل بیرونی مارو مجبور میکنه.....مثلا نمی دونن ما مجیز رییس رو نگفتیم به همبن دلیل پیشرفت نکدرمی ولی میان میگن بی عرضه هستی بی سوادی.......یا باید تحمل اون حرفارو داشته باشیم.......یا تن به اون کارا بدیم......وظیفه ما نیست ولی به دلیل فرهنگ غلط و افکار اشتباه این سیستم در کشور ما نه تنها در کار سرکلاس دانشگاه.......بزار یه مثال بزنم شاید بتونم بگم مردم ما چقد الکی دروغ میگن و بی هیچ دلیلی آبزروی هم رو میبرن.......ما تو حسینیه شبا که غذا میدیم بعضیا میان میگن آقای فلانی 1 غذا اضافه بده ما مریض داریم.....بچم مریضه بابام مریضه و ما می دونیم داره دروغ میگه......دست به هرکاری میزنه که 1 غذا اضافه تر بگیره.......تو این حالت این ادم داره حق آدمایی که غذا نخوردن رو می خوره........خدا کنه تونسته باشم منظورم رو برسونم........مسئولیت ما در حد فرهنگ و شخصیت و دانش ماست....منی که می دونم خوردن حق مردم حرامه یا اگه 1 غذا با خودم اضافه بیارم خونه امام حسین راضی نیست نباید این کار رو بکنم.....دیگه بیشتر توضیح نمی دم که خستتون نکنم.......این جور بحثا خیلی مفصله....واسه هرکدوم میشه 1 تاپیک زد.......
5.چرا ميگيد با گذشت نيستيد؟فکر نمي کنيد بايد توي زندگي يه جاهايي اونقدر خودتو عوض کني تا بشي رنگ محيط و بعضي چيزا در اين محيط نيازمند گذشت هست!حالا هر نوع گذشتي که باشه؟ تا حالا تلاش کرديد که بتونيد گذشت کنيد؟

ببین من توی دعوا یعنی بعد از دعوا گذشت نمی کنم.......یعنی گفتم جلو نمیرم برای معذرت خواهی.......ولی توی موارد دیگه هم گذشت دارم هم بخشش......ولی کسی که منو برنجونه نمی تونم ازش بگذرم.......ولی مطمئنم نسبت به 1 سری آدما خیلی از خود گذشتگی داشتم......و نسبت به 1 سری های دیگه هم در آینده حتما باید باید باید گذشت داشته باشم.......
6.اينکه نوشتيد از اين متنفر هستيد که "کسي کار بي عقلي و بدون فکر بکنه من رواني ميشم":
شما خودتون هميشه کار درست رو انجام داديد؟ حق نمي ديد که هر کس حداقل چند بار تو زندگيش بايد اين جور کارا انجام بده (خصوصا دوره جوونی هم که پر از تصمیم های غلطه و در صحبت هاتون هم اشاره کردید که شما هم از این اشتباهات داشتید) ... و اينکه زمان مکان و اون موضوع هم ميتونه در اون مساله تاثير بذاره نه فقط بي عقلي و فکر؟و اينکه آيا اين نمي تونه يک تجربه محسوب بشه؟

من گفتم از کار بی عقلی بدم میاد نگفتم از کار اشتباه روانی میشم که......پس بخش آخر سوالتون رو کلا مرتبط نمی دونم......چون اشتباه رو همه میکنن....بقل شما خود منم نمونه بارزش.....کار بی عقلی یعنی کاری که قبلش جوانب کار دیده نشده باشه......حرقی که بدون فکر زده بشه......مثلا شما عجله داری برای بیرون رفتن.....بعدمی خوای وسایل داخل خونه رو سریع مرتب کنیدودر صورتی که عجله ای برای این کار نیست.....بعد هول هول کار میکنید و این وسط میندازید 1 ظرف رو میشکنید.....از نظر من این کار بی عقلی هست.......اگه برنامتون رو درست تنظیم میکردید اولا اصلا دیرتون نمیشد.....دوما تصمیم میگرفتید که وقتی برگشتیت خونه رو مرتب کنید.....این 1 نمونه بود شاید مثال خوبی نبود ولی منظورم رو بشه حمایت میکنم ولو نتیجه اشتباه باشه.....البته قبلش باید از همه نظر بررسی شده باشه بعد انجام بشه...
7.گفتيد : "همين همش دنبال رياست هستم" فکر مي کنيد چقدر اين امر درست باشه،در واقع بهتر بگم رياست يک نوع مسئوليت هستش و بيشتر مواقع سلب آرامش ، آيا در زندگي يک انسان نيازمند آرامش نيست؟ به نظرتون اصلا ریاست طلبی خوبه ؟

خب می دونم تجربش رو دارم به خاطر استرس مسئولیت و سختی هاش بی خوابی کشیدم،دعوا کردم،فشار عصبی روم بوده........ولی دوست دارم.....باهمه سختی هاش ریاست رو دوست دارم......نمی دونم شاید دلیلش اون شهرتش هست.......صمیمیتی که تونستم توش با دوستام پیدا کنم.......وضعیتی هست که دوست و شمن همیشه زودبرات مشخص میشه........شایدم برای احترامی هست که برام قائل میشن.....هنوزم که میرم دانشگاه میگن رییس سابق انجمنه......زنگ میزنن ازم مشاوره میگیرن........این چیزاش رو دوست دارم......واسه همین تا جایی که توان داشته باشم ریاست طلبی میکنم.......البته بگم ریاست میکنم نه حکومت.......این 2 تا باهم فرق داره......البته بهتر بگم من مدیریت میکنم تا ریاست......
8.چقدر دلتون مي خواست خواهر داشتيد؟ از ته دل؟وای خدا این آرزوی قلبیمه......خیلی دوست داشتمو دارم خواهر داشته باشم......شاید تنها کمبودی که تو زندگی واقعیم احساس میکنم جای خالی 1 خواهر هم دمو مهربونه........خدا روشکر دیکه معصومه رو دارم.......

قاصدک ببخشید که دیر جواب دادم خیلی سرم شلوغ بود الانم که میبینی تاطه ساعت 1 نصفه شب دارم جواب میدم........دستت درد نکنه خیلی سوالاتم سخت بود......خدا کنه تونسته باشم درست جواب بدم.......دیگه بیش از اندازه روش فکرم کردم.....ولی ممنون چون باعث شدی یه خورده با خودم فکر کنم........و نتایج افکار قبلم رو بررسی کنم.....مرسی مرسی........بریم سراغ سری بعدی........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.چرا بچه ها وارد دانشگاه که ميشن در واقع بهتر بگم از سن 18 که مي گذرن واقعا به بلوغ فکری بهتری مي رسن؟شما هم همين طور بوديد؟
خب چند دلیل داره......1- می خوان جلوی جنس مخالف این بلوغ خودشون رو به نمایش بزارن......
2- با قشر فرهیخته و تحصیل کرده مملکت در ارتباط قرار میگیرن.......
3- بلوغ جنسی کامل شده و نیازمنده متقاعد کردن خودشونن که بلوغ عقلیشون هم فرارسیده.........
4- از طرف خانواده استقلال بیشتری دارند لذا می تونن تجارب بیشتری بدست بیارن........
و دلایل دیگه........منم تقریبا همین طور بودم......ولی من قبل از دانشگاه به این بلوغ عقلی رسیدم.....تقریبا بعد مریضیم که خدا منو دوباره به زندگی برگردوند بلوغ عقلیم شروع شد.......یعنی خودم این طوری حس کردم.......

2.چقدر فکر مي کنيد خدا تو زندگيتون هست؟ آيا هر کاري که مي کنيد اول اونو مي بينيد يا جز اقشار مردمي هستيد که وقتي کارشون گير خدا باشه باهاش هستن؟

خیلی من خیلی خیلی به خدا فک میکنم.......می دونم هست......داره منو میبینه می دونم همه جا باهامه.......تقریبا اول 90-95 درصد کارام اسمش رو میارم.......خب همیشه آدما تو مشکل هستند و گرفتار خدا.......اگه اون جوری بخوای بگی خب آره منم به خاطر نیازم بهش باهاش حرف میزنم........
3.و اين سوال چرا همه پسرها ماممانی هستند ؟ و واقعا هم مادرها هميشه با پسرهاشون بیشتر جور هستند ؟

نه من 1 دوست دارم دقیقا برعکس منه.....کلا با مامانش مشکل داره........ولی خب چون پسرا همیشه نیازمند محبت هستند......این محبت رو از مادر بیشتر حس مکنن تا از بقیه...........ولی خب مامانا هم مثل پسرا از بس دوست داشتنین دیگه باهم حیلی جور شدن........خخخخخخخخ
4.گفتيد دو نفر در زندگيتون رو نمي بخشيد ، من خودم هم يکسري ها بودن که اصلا نمي تونستم ببخشم ولي يه روز از يکي شنيدم فکر کنم در ايام مناسبتي بودش که گفتند بخاطر خدا ببخشيد تا خدا هم شما رو ببخشه و من اون روز بخشيدم و بسيار آرامش يافتم و بهتر بگم که اصلا و به هیچ وجه اون آرامشه قابل توصیف نیست و بهترین چیزی که داشت خودخوری هایی که می کردم به تعداد زیادی کم شد و احساس کردم زندگیم از اون روز خیلی بهتر شد.... فکر نمي کنيد ديگه بايد اونا رو ببخشيد تا خدا هم از اشتباهات شما بگذره و ببخشتتون؟

یکیشون رو بخشیدم......ته دلم رو باهاش صاف کردم.........شاید تو ظاهر و زبون به روش نیارم که بخشیدمش و باهاش سنگین رفتار میکنم.......ولی اون نفر اول زندگی منو نابود کرده.....نمی تونم بگذرم......اگه بخوام بگذرم جایی میگذرم ازش که مطمئن باشم خدا همه گناهای منو بخشیده........درضمن من گذشت و بخشش های دیگه میکنم می دونم خدا هم میبینه اون بخشش ها رووووو و بقیه گناهان منو می بخشه........
5.شما گفتيد اگه پولدار بشم قطعا دوست دارم در راه خير هم اونو صرف کنم : آيا اونقدر به خودتون اعتقاد داريد که اگه پولدار شديد بياييد و همچين کاري کنيد چون در جاي ديگه گفته بوديد خيلي پول دوستيد .اينکه اگه يه بچه تو خيابون اومد و گفت پول بده شما اونقدر از خودتون بيخود نشده باشيد و غرق در پول نشده باشيد که بگيد نمي دم،اينکه مثل همه که ميگن اين بچه ها والدينشون معتاد هست و مي رن و ميدن به اونا و از این جور صحبت ها؟ خواهش می کنم شعار ندید یا قصه نبافید در خصوص این سوال .... چقدر مي تونيد روي خودتون حساب کنيد که اگه پول نصيبتون شد حرص بهش رو بيشتر نداشته باشيد؟

من گفتم می بخشم ولی نه این جوری من تو زندگیم به گدا پول ندادمو نمی دم........ما توی محل اوین خودمون آدم نیاز مند زیاد داریم.......پدر بزرگم خیلیاشون رو شناسایی کرده بود و هنوزم که هنوزه با اینکه خودش نیست پدرو مادرم به اونا کمک میکنن........من کای بکنم به اسم ائمه برای هم محلیام میکنم.........تو مناطق محروم هم میرم میگدرم.....پیدا میکنم می بخشم.......بخششی که گفتم به گدا مدا نبود.....شاید 1 روزی آرزوی مادر بزرگم یعنی ساخت 1 مدرسه یا محل آموزش به اسم داییم رو برآورده کردم.......یا پذیرفتن سرپرستی بچه ها.........ولی من برای اون موقع هم برنامه های خودم و دارم........اه خدا این محبت رو بهم بکنه تمام تلاشم رو میکنم که در راه ائمه ببخشم......مخصوصا امام حسین و حضرت زهرا........من اصلا یکی از سوالای مهمی که همون روز خاستگاری حتما می پرسم در همین رابطه خواهد بود......چون تاثیر همسرم تو این مورد خیلی زیاد هست که من چقد بتونم در راه خدا ببخشم.......
6.چرا شما اينقدر غلط املايي داريد؟يا کلا پسرا اکثرا املاشون ضعيف هست؟
نه اتفاقا من اون موقع که مدرسه بودم حتی تو دبیرستان املام عالی بود........از 3 دبستان به بعد غیر 20 هیچ نمره ای توی املا نیاوردم.....خخخخخخ
این غلط املایی هامم واسه اینه که می خوام سواد شما خانما رو بسنجم........که دیدم نبابا اوضاع خراب تر از اون حرفاست.......خخخخخ

7.مي گيد کنکورتون رو خوب نداديد ، خب دوست داشتيد چه رشته اي بخونيد ؟

من رشته تحصیلیم رو دوست دارمو عاشقشم........ببا رشتم مشکلی ندارم چون من کلا 85 تا رشته واسه آزادو سراسری انتخاب کردم همش مهندسی شیمی بود حتی 1 درسم رشته دیگه نزدم........ولی دلم میخواست یکی از 5 تا دانشگاه اول ایران یعنی امیرکبیر،تهران یا جای دیگه قبول می شدم.......چون ریته های کنکور های آزمایشی سال سومم همه این امید رو بهم میداد که رتبه زیر 1000 می تونم بیارم......ولی خب متاسفانه نشد که بشه.....
8. چرا من رو فهميده ترين حساب کرديد؟ آيا فقط بخاطر اون چند مدتي بود که تشريف نداشتيد و من تو پروفايل تون پيام گذاشتم؟ ميشه دقيق باز کنيد که چرا؟
خب چون واقعا هستید........خودتون شک دارید؟؟؟؟؟حخخخخخخ دقیقا یکی از عوامل خیلی مهم و ارزشمند از نظر من همون حرکت شما بود.........صمیمی ترین دوستان من هم انقد تو اون مدت لطف نداشتن.......به هر حال برای من خیلی مهم بود.......مرسی هم برای محبت اون وقتات هم برای سوالایی که اینجا ازم پرسیدی.......دستت درد نکنه.....البته اگه یادتون باشه 1 بارم راجع به آواتارتون بهتون 1 موضوعی رو گفتمو شما اونو به سرعت اصلاح کردید.....اینم دلیل دومم بود ودلیل سوم اینکه شما خیلی عاقلانه تو نت عمل میکنید......بهتون اینم گفتم......نباید خیلی بی اعتماد بود نه خیلی اعتماد کرد.......تشخیص این خیلی مهم هست......که آدم چطوری رفتار کنه و به نظر من شما تونستید درست رفتار کنید........واسه این دلایل گفتم فهمیده ترین......
و تشکر ویژه بابت وقتی که می زارید و جواب می دید .. می سپارمتون به صاحب این روزای غریب ... موفق و پیروز باشید و بدرود.

ممنونم قاصدک خانم.......خیلی زحمت کشیدی سوالات رو سعی کردم دقیق جواب بدم........ولیخداییش از همه بیشتر منو سوزوندی........خخخخخخخخ تبریک میگم.......این 2 سری آخر سوالات رو هم خیلی دوست داشتم........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید. سلام مرسی درمونده نباشی سمیرا خانم......خوش اومدی.......
. 1) نظرتون رو درمورد این چند مورد زیر بگین:
1)خود زنی؟؟ بعضی وقتا آدمو آروم میکنه.......من بخوام این کارو بکنم مشت میزنم توی دیوار......خخخخخخ
2)خودنمایی ؟ همه مون به نوعی دنبالشیم حالا خرکسی به یه اسمی و به 1 هدفی ولی اگه با تخریب دیگران همراه نباشه خیلی خو هم بد نیست........
3)بی راهه؟ بد ترین اشتباه آدما همینه برای میونبر زدن میرن به بی راهه......کلی توش جلو میرن ولی دیر تصمیم به برگشت میگییرن......واسه همین معمولا توبیراهه بیشت رآدما خاموش میشن......
4)طلاق؟ این کلمه برای من معنی نداره........با لباس سفید میاد با کفن سفید میره.......من هر انتخابیی بکنم تا آخر بدجوری پاش وایمیستم........خیلی بده.....این کلمه از بمب اتم بدتره......
5)خودکشی؟؟ خیلی کار احمقانه ایه.......وقتی خدا رو نبینی دست به خودکشی میزنی......آدم هرچقدم توی بد بختی باشه نباید زانو بزنه......خود کشی واسه آدمای ضعیفه........
2)واسه ازدواج اگه یه دختر تموم شرایطش خوب باشه فقط یکی ازین موارد رو داشته باشه با کدوما حاظری ازدواج کنی با کدوم نه؟؟
دختر زشت؟؟؟ دختر غیر مسلمان؟؟ دختر بد حجاب؟؟ دختر با ی خانواده بد؟؟ دختری مطعلقه؟؟ دختر بد اخلاق؟؟ دختر بد رفتار؟؟ دختر بیمار؟؟ دختر بی سواد؟؟ دختر خیلی کوتاه؟؟ خیلی بلند؟؟ دختر معلول ؟؟ دختر با سابقه کیفری:D؟؟ (میدونم الان میگی سوال نبود بپرسی!! این چیه:biggrin: ) نمی دونم خب خیلی انتخاب سختی هست.......مثلا من گزینه اول مد نظرمن هست......ولی دیگه 1 حداقل هایی دارم......اگه اونا رو نداشته باشه نمی خوام.....خخخخ
به ترتیب........1- دختر زشت/2- دختر کوتاه/دختر بیمار- معلول- خیلی بلند/دختر بی سواد/دختر با خانواده بد/دختر با سابقه کیفری/دختر بد رفتار-بداخلاق/دختر مطلقه/دختر بدحجاب دختر غیر مسلمونم که طبق قانون شرع اصلا نمیشه باهاش ازدواج کرد.......ان جوری فک کنم بهتر شد جواب دادم......هااانننننن؟؟؟

3) 5 خصلت بد و خوب که بنظرتون در من هست ؟؟ سمیرا خانم من که خیلی باهات هم کلام نبودم.......ولی به نظر من
1- مهربون2- شیطون 3 - حساس و زود رنج والا دیگه نمی دونم.......

4)یه نصیحت به من؟؟؟ همیشه با خدا باش.....تو همه کارا با یاد اون باش و با نام اون شروع کن........
5)قبول دارین هر انسانی یه عیبی داره؟؟ عیب خودتون رو بگید ؟؟ بله منم ایراد زیاد دارم........خب من 1- مغرور هستم 2- کسی که حرف زور بهم بزنه باهاش مبارزه میکنم حتی اگه دوست صمیمیم باشه(لج بازی)
3- خیلی سر به سر خلق خدا میزازم..........خخخخخ همون کرم ریزه......هههه بازم هست ولی همینشم میدونم کلی برام حاشیه درست میکنه.......خخخخخخخ

کردم این سوالارو پرسیدم چون همه سوالات رو دوستان پرسیدن.

دست گلت درد نکنه سمیرا خانم.........زحمت کشیدی دوست خوبم خدا خیرت بده همینا رم پرسیدی برا من خیلی ارزش مند بود که این سوالات متنوع رو پرسیدی.......!!!!!!
از وقتی که گذاشتی ممنونم........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

چون سربازای صفری م3 شما قبلش ی اطلاع رسانی نمیکنن میان.(البته میدونم بعلت چزونده شدن سرت بسی شلوغه ولی حالا)مام چراغ خاموش میشکافیم میریم جلو چون این زندگی بهمون میگه بدو بدو:Dآخ گفتم سربازی:cry:
خدا پدربزرگ آلرژِی جون و بیامرزه که وسیله پیچوندن تو شده!گوجه چی نداشتن ؟؟:D
اره میدونم بجا ابی امیر تتلو گوش میدی بچه تهران اومدی...!!
از بس انرژِی منفی میفرستی به سایت سازمان سنجش بیچاره میگرخه وسط راه در میره!!کشتی مارو تا ثبت نام کنی!!پس فردا فسیل میشی بعد دیگه تو موزه باید بری نه یونی!!!
اتفاقا ایراد داره چون زبان بین الملی بوده تقلبتم حکم جهانی پیدا میکنه(همون شکلک زبون درازی)
تو که میدونی پسرا بالقوه آماده تقلب رسوندنن و ما دخترا این استعداد و بالفعل درمیاریم(شکلک خنده با عینک آفتابی)
باشه غیبت کن سر پل صراط میام ناغافل با ی مایگری میفرستمت به صورت وکیوم شده تو جهنم درجوار لوسیفر به فیوضات برق برسی!:D
من آدمم بزرگتر کوچیکتر حالیم میشه.نمیام بزنم تو گوش برادرم که!اصلا چرا به اون گیر میدی؟؟میخای تقلبتو بپیچونی؟؟عایا؟؟خجل شو و سر در گریبان فرو بر ای جوانک فندق مغز!خدایی عقلت کار میکنه این1مورد و نمیشه گفت!;)(خب بسه حالا اون خندتو که اندازه دهن سنجد شده جمع کن!هلو بخند)
چیو برام داری؟؟تو که میدونی من عمرا برم رو صندلی داغ!منم که میشناسی اگه برم هم صندلی و به آتیش میکشم:D

ای خدا من از دست شما ها چیکار کنم؟؟؟تا میگم سربازی هی ابغوره میگیرین؟؟خخخخخ تا من برم تو ام شوهر کردی دیگه خیالت راحت فرمانده......فقط 1 سری سوالای خودت مونده.......اونم گذشاتم فردا شب که بتونم حق مطلب رو واسه اون سوال ویژت عدا کنم......خخخخخ منو بگو ساعت 7.30 هم باید بیدار بشم......کی می خواد منو بیدار کنه؟؟؟خخخخخ
نه الحمدالله گوجه ندارن......شاید واسه جمعه که کباب کوبیده داریم گوجه هم بزنن.......اووووق آخه این میشه غذا........ااییییییی
این بار از هرچی اسفندیه بدم میادش رو برات میزارم.......خوبه؟؟؟؟خخخ
بالقوه و بالفعل؟؟؟؟پس عملا داریم با 2 بوقه یه بوقی زندگی میکنیم دیگه؟؟؟خخخخ ای خدا از دست این دختره......خب برو اون شکلکا رو کپی کن حداقل......خخخخخ
مای گری؟؟؟ چری یعنی کچلی؟؟ مای گری یعنی کچل منی؟؟؟ درسته؟؟؟حال میکنی چقد زباتن خوب شده؟؟؟مرسی همش واسه زحمات بی شاعبه توعه در ترجمه متون فینگلیشم........خخخخخ
خوشم میاد حساب کار دستته سری گرفتی فندق مغز کیه!!!هاهاهاها.......تو بزن تو گوشش که نزنی فردا زنش زده تو گوشت.......خخخ از من گفتن........یییییی
آر تو نری رو صندلی داغ بهتره.......می خوای تعریف کنی......یهو 1 چیزی میگی طرف چشاش از کاسه میزنه بیرون.......خخخخخخ
بیچاره اون خانومه........هنوزم تو شوکه........خخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلللللللام جزغاله سرماخورده"رفیخ خودم:D سلللللللااااام رفیق کله فندقی باهوش خودم........خخخ
خب منم اومدممممممممممممم بالاخره!!! خیلی خوش اومدی........آخی بالاخره نفر دوممی هم که انتظارش رو میکشیدم اومد.......ایول بزن قدش.......
زود تند سریع ج بده وقتی گفتم برگه ها بالا دیگه نمیذارم بنویسیا!حتی تو دوست عریض:Dتو که میزاری من بنویسم وگرنه وسط پاییزهو شیشه آب معدنی و شیلنگ شهرداری و کلوپ آبیدلان........خخخخخخ نظرت چیه؟؟؟؟؟خوبه؟؟؟خخخخ

بسمه تعالی(بسم رب الشهدا و الصدیقین)
حدیث اول پلی کپی و خودت بنویس از امام حسن باشه لطفا<مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است> ان الحسین مصباح الهدی و سفینت و نجات..... نوحشم گفتم وقتی تکمیل شد یادم باشه برات بفرستم........
1.کدوم بازیکنای استقلال و بیشتر دوس داری؟؟+کدوم بازیکنای خارجی؟؟
به به عجب سوالی.....ینک یوووووو........من خسرو حیدر و مجتبی جباری رو خیلی دوست دارم+ وحید طالبلووووو ولی تو تاریخ باشگاه فقط سلطان محمود فکری اصلا 1 چیز دیگست برام.......
بازیکن خارجی هم من چیلینی مدافع ایتالیا+پیرلو رو خیلی دوست دارم.......البته کیلیچی بال راست فرانسه هم خیلی خوب بازی میکنه اونم دوست دارم.......ولی تو تاریخ فوتبال اول گابریل باتیستوتاااا بعد روبرتو باجیووووو......رونالدو رو هم دوست دارم چون وقتی کچل میکنم شبیهش میشدم.......

2.یک گزینه رو انتخاب کن:
فقط1بار اگه تو کل زندگیت این 2تا اتفاق بیفتهکدوم و انتخاب میکنی؟؟
الف)با مگان فاکس 2شب تو هتل palazzoلاس وگاس باشید .....(بعلت وجود افراد زیر 18بقیشو خودت بگیر دیگه)خخخخ
ب)با آدمی که ازش متنفری فقط1بار بری کربلا ببرنت داخل ضریح پیش قبر امام حسین
ای بابا چرا منو میزاری تو آمپاس؟؟؟؟؟ تو که میدونی من این زنیکه رو چقد خوشم میاد!!!!!!خخخخ ای بابا الان که فک میکنم باید ازش متنفر بشم باهاش برم کربلا......خخخخخخ
آخه این سواله نامرد؟؟؟؟ معلومه........گزینه ب......ولی قل دادی برم توی ضریحاااااااا.........وای.....یعنی میشه!!!!!!! ببین زهرا.......
عشق فقط 1 کلللللااااام.............حسین علیه السلام.........

3.نظرتو کاملا صریح درباره ولایت فقیه و امام خمینی و آقای خامنه ای عزیزززز بگووووو؟؟(چون از همه بچه ها پرسیدی میخوام کچلت کنم)
خب این حرفام شاید برای بعضی ها تکراری باشه........ولی خب میگم که بقیه هم بدونن.......
من راجع به ولایت فقیه مطالعات گسترده ای داشتم و اطلاعات خوبی ازش جمع کردم هم سعس کردم بی طرفانه باشه هم نظرات مخالف رو درش دخیل کنم......اول از همه باید بگم بودن ولی فقیه برای کشوری مثل ایران ضروری هست چرا؟؟؟ چون ما نیاز مند راهنما هستیم......و راهنمای ما هم چون مردمی دین مدار هستیم باید دینی باشه......که دقیقا ویژگی های این انسان و نوع حرف ها و کارهاش توی قانون اساسی آمده.........ما 1 ولایت فقیه داریم که میگه حکومت بر اساس آیات و روایات و قانون شرع است و در موقع لزوم مردم به اون مرجع مراجعه میکنن....ولی 1 ولایت مطلقه فقیه داریم که میگه حکم ولی بالاتر از قانون اساسی هست........این حرفه که برای مخالفین شده دست آویزی که بگن جمهوری اسلامی ایرران دیکتاتوری هست....... که این 1 طرح از طرف امام بود و هم اون زمان و هم الان بهش ایراداتی وارد هست من جمله ایراد دور یا سیاست و دیانت که هرکدوم از این ها بحثی فصل میطلبه.....من دیگه نمیگم.......
حالا درباره امام خمینی عزیز باید بگم که این رهبر واقعی و فوق عالم واقعا نعمتی بوده برای مردم تشنه دین اون زمان.......
امام خمینی در حالی موضع حکومت اسلامی رو مطرح کرد که دو بلوک شرق و غرب دنیا جنگ بر سر قدرت داشتن و می خواستند حکومت کمنیستی و سرمایه داری خود رو به جوامع دیگر تزریق کنن..........امام خمینی کارش در اینجاست که ارزش پیدا مکینه..........که توی این زمان حکومتی برپایه احکام الهی رو مطرح میکنه........واسه همین طرز تفر نو امام خمینی هست که من دوسش دارم........و حالا میرسیم به تمام هدف این سوال.......
راستش من خودم آقای خامنه ای رو خوب نمیشناختم.........دورادور و از حرفای مردم چیزایی شنیده بودم، ولی یه اتفاقاتی افتاد که مجبور شدم بخشی از زندگی ایشون و فرمایشاتشون رو بخونم.......وقتی اونا رو خوندم دیدم آقای خامنه یا به معنای واقعی رهبر فوق العاده ای بوده و هست......چرا؟؟؟؟
چون دقیقا همون کارایی که 1 رهبر باید انجام بده رو انجام داده........همیشه سکوت کرده و در موقع لزوم به کمک مردم و مسئولین اومدهبا سخنرانی هاشون......شبهاتی که بعد انتخاب ایشون مطرح شده رو من اصلا وارد نمی دونم چون وقتی از هیچ کسی دیگه ای نمی تونست 20 و خورده ای سال با عاقلانه ترین وضعیت حکومت کنه......به نظر من ایشون در بعضی مواردهم خیلی بهتر و مردم سالارانه تز از امام خمینی عمل کرد.......
اینم به دوستان بگم........آهای دوستای گل من، من نمیگم طرفداری کنید یا نه!!!!!!میگم دشمنی نکنید.........هر آدمی که در جایگاه قدرت بشینه نمی تونه همه چیز رودرست کنه......اطرفایان همیشه برای منافع خودشون کارایی میکنن که مردم نفر اول رو مقصر بدونن........من به شما این اطمینان رو میدم خیلی از حرفایی که دوستان برعلیه رهبر میزنن از طرف آمریکا یا دشمنان داخلی نیست همش زیر سر همین دوستانی است که یا در لباس خر هستند یا در لباس گرگ..........من فقط بهتون میگم بدون مطالعه و برررسی قضاوت نکنید.........همه مشکلات گردن رهبر و نفر اول مملکت نیست........در بیشتر مواقع واقعا کاری از 1 مدیر بر نمیاد.......برای سلامتی و موفقیت رهبر معظم انقلاب اجماعا صلوات.............به امید روزی که پرچم ولایت رو به دست صاحب واقعیش یعنی امام زمان بسپریم..........

4.یک ناسزا با احمدی نژاد در یک جمله بساز دلامون بسی شاد بشه!خخخخ
صل عل محمد یاور رهبر امد.......آخی یادش بخیر........محمود عشق من بود.......کجایی محمود؟؟؟؟؟ماموتم خودتی 1 بار دیگه بهش بگی ماموت من میدون با توااااا.....خخخخخ اصلا تو تی وی که میومد من نگاه میکردم بابام هی بدو بی راه میگفت اینم 1حرفایی می زد من خنده روده بر میشدم.......خخخخ
5.نظرتو درباره گروه راک nickle backوگروه متال system of a down بگو ودلیل محبوبیتشونو شرح بده با مثال!
اگه خدا قسمتت کرد کنسرتشون رفتی التماس دعا فراوون داریم!
من اینا می دونم چیه؟؟؟؟اون دفه هم کلی توضیح دادی ولی من این چیزای خارجکی حالیم نمیشه.........من تو زندگیم 1 با کنسرت رفتم اونم گول ممد رو خوردم......این جور جاها رو با مگان میرم تنها نباشم.......خخخخخخ من 1 لینکینگ پارک میشناسم اونم از لطافت خودت بود وسلام......یییی
6.اگه جای کفاشیان بودی بجای خندیدن چه حرکت بزرگ دیگه ای انجام میدادی عایا؟؟؟
خداییش کفاشیان با آوردن کیروش کار عالی کرد..........من اگه جای کفاشیان بودم تو این مرحله میرفتم 1 مربی که با بچه ها خوب کار میکنه مثل پکرمن رو میاوردم تیم های پایه رو میدادم دستش.......سن تیم ملی رو میاوردم رو 23-24 سال.........بعدشم باشگاه ها رو به سبک حاج فتل خصوصی میکردم......طرحش خیلی خوبه.......شنیدم ایران 4-0 لبنان روبرده!!!!!! به همه آبیدلان تبریک میگم....برد با 2 تا گل آبی........
7.چرا بعضی مذهبیا مخصوصا بعضی چادریا(که خداروشکر جمعیتشونم کمه این دسته)با اصل نظام مخالفن و ضد انقلابن و هی ادای آزادی طلبارو درمیارن تا همرنگ جماعت سطح پایین جامعه شن؟؟؟
من اون دفه یادته بهت گفتم من و تو و همه بچه مدهبیای دیگه نشونه های اسلام هستیم......تو یا هر دختر چادری دیگه نماد همه بچه های شیعه هستید همه طرفداران نظام.......ما هرجی میکشیم از همین 2 دستگی بین خودمون هست.....1 سریا هستند که با بلند کردن پرچم آزادی خواهی و روشن فکری و همرنگی با اجتماع دارن تیشه به ریشه خودمون و اسلام میزنن.........بزار به این دوستان 1 چیز رو بگم......خداروشکر ما از این جور افراد توی باشگاه یا نداریم یا تجربه لازم رو ندارن که این تصور اشتباه رو ندارن........
دخترای چادری و پسرای مذهبی که فکر میکنید اگه این نظام بره دیکتاتوری نابود میشه یا تونستن حق تضییع شدتون رو پس بگیرید.......سخت در اشتباه هستند چون گرو بعدی کاملا ضد ایلام خواهد بود.........
من می دونم و اعتقاد دارم اگه جمهوی اسلامی و ولایت فقیه رو ازبین ببرن......جوری میشه که نماز خوندن ماها میشه جرم....چادر سرکردن میشه جرم.....فیلم کلاه پهلوی بازتابی از گذشته رو توی آینده نشون داد........ من بهتون پیشنهاد میکنم با اصلاح اعتقادات و افکارمون بیاید به بهتر شدن این نظام کمک کنیم........چون اگه این نظام نباشه عزاداری امام حسین برامون میشه آرزو..........رو خون شهدا پا نذارید لطفا........

8.چرا مردای ایرانی انقد شکم دارن؟؟و خانمای ایرانی اصلا به ورزش اهمیت نمیدن؟؟
به خاطر نوع تغذیمونه دیگه......کلی روغن تو غذا میریزیم.......همش برنج و نون می خوریم......... تحرک نداریم و بعد غذا مثل مار میخوابیم........یا رو مبل و کاناپه لش میکنیم.....خخخخخ ورزش که باید بکنن......من زنم حتما باید ورزش بکنه......یعنی حداقل 1 ساعت باید تو خونه یا باشگاه روزانه ورزش کنه.......
9.دوره تناوب حرکت وضعی سیاره کوتوله اریس چند ساعته؟؟زاویه میل مدارم بگو؟؟جواب ندی کشتمت مجید!!
والا اونجا محل زندگیه توعه.....من که نیومدم پیشت کوتوله جان........حخخخخخخ زاویه میلم فکنم یه پهلو سمت راست باشه!!!!! هان؟؟؟چطوری هست؟؟؟آخه این سال می پرسی؟؟؟؟؟مگه من غیاث الدین جمشیدیم؟؟؟برو اینا رو از همون کتاب نجوم به زبان ساده بخون...ای بابا نمیزاره آدم ریا نکنه........!!!!!!خخخخخخ
11.عباس خومون و بیشتر دوس داری یا کتلت؟؟خخخخ
خب معلومه کتلت....البته کتلتی که با عباس تو دنیای کتلت بخوریم......خخخخخ ببخشید دنیای سمبوسه.......با اون غذاش خاک بر سر اسم مقدس کتلت رو به بازی رفته......فرق کوکو سیبزمینی با کتلت رو نمی فهمه رفته رستوران زده مرتیکه بزغاله.......خخخخ
10.عزت کوروش کبیر درچیه که بعد هزاران سال هنوزم محبوب ما ایرانیاست؟؟
خوب کوروش چون آینده نگر بوده و دید وسیعی از حکومت کردن داشته با اهدافی الهی و اعتقادات واقعی به عدالت عزت و عظمت حکومت ایرانی رو
بالا ببره و ایران رو بکنه ابر قدرت دوران خود......
12.مجید با فرهاد مجیدی فامیلید؟؟با رسم شکل!!:D
نه با فرزاد مجید فامیلیم.......میشه داداشم دیگه.......خخخخخخ فهمیدی یا اون مغزت که خورده شده نتونست بگیره؟؟؟ رسم شکلم همون سیستمی که باهاش مغزتو آوردم تو دهنت....خخخخخخخ
13.نظرتو درباره دوست بودن با آدم تک و فنتستیکی چون من بگو؟؟دوس دارم حس غرورتوبرامون بگی لطفا رو به دوربین!خخخ
خب خداییش زهرا خیلی دختر خوبی هستی اینو می تونم برای همه ثابت کنم.......آرزوم خوشبختیته و ایشالا همیشه از گناه مصون باشی و به سمت خوبی بری..................واقعا گفتم دوستی با تو وبرادری با معصومه زندگی منو زیرو رو کرد.........تاثیر تو توی مسائل دینی مذهبی زندگی من واقعا مشهود بوده......از اون قرآن خوندنه تا تعقیبات نماز و دعا فرج روزانه و اوج کارمونم حفظ قرآن ماه رمضون بود........بقیش که خودت خوب میدونی و شروع یه قرار بزرگ که فک نمیکردم شدنی باشه ولی تونستیم با رمز یا صادق آل محمد تا حدودی به هدفمون برسیم......ایشالا به امید موفقیت همه سربازای امام زمان....... واسه دوست تکم حرف گفتنی زیاد دارم........که به خودش بعدا میگم........دلم نمی خواد حوصله بچه ها رو سر ببرم..........
*اون فایل ضمیمه شدم بصورت مخفیانه از یکی از پسرای باشگا گرفته شده!حدس میزنی کیه؟؟ عکس زینبه؟؟؟؟؟خخخخخ دختر مردم رو چرا این شکلی کردیش؟؟؟؟؟؟خخخخخخ
موفق و مرتب باشی دوس جوووونمممم:)

مرسی زهرا جان.......واقعا ممنون که اومدی می دونم از چه هفت خانی عبور کردی تا بیای این سوالات رو ازم بپرسی منم سعی کردم کامل جواب بدم که هم خدا راضی باشه هم دوست گلم زهرا خانم گل.......
تو هم دقیقا 13 تا سوال پرسیدی؟؟؟مرسی شانس آوردین 31 تیر نیستمااااااا وگرنه دیگه هیچی..........خخخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم رب الشهدا و الصدیقین..........
خب اینم آخریت پست این تاپیک بود.........دست همه دوستان درد نکنه..........امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشید و زیر سایه امام زمان و در پناه حق پیروز باشید.........اول از همه جا داره از تک تک بچه های کلوپ تشکر بکنم.......از همه اونایی که سوال پرسیدنو نپرسیدن..............
از همه اون39 نفری که اومدن و رای دادن..........
دوستا عزیزو با محبتم مرسی اط سوالاتون.........ببخشید اگه حرفی زدم یا شوخی کردم که به مذاقتون خوش نیومد از همینجا شرمندگی خودمو اعلام میکنم........
از همه اونایی که اومدن تک تک پستای منوخوندن تشکر میکنم......
از خواهر معصومم که تا صب بیدار مونده و برام سوال طراحی کرد.......از زهرای عزیزم که مثل همیشه کلی خلاقیت به خرج داد تو سوالاش........از آبجی سمیرا .......آبجی مریم که یادی ازما بکنه همینجوری باید غنیمت دونست.......مهنا که نمی شه بهش گفت خانم..........شادی که زحمت کشیدو بهم 10 روز محلت اضافه داد.......قاصدک بعد این همه مدت اومدو حسابی منو جزغاله کرد..........داش علی که سوالاش نصفه موند از بس دیر جواب دادم..........سارا با سوالای متفاوتش..........امالیا(سلطان کل آبی) با سوالای تصویری قشنگش........جولی 5 تا سوال مختصر و مفید اصلانم بهم فشار نیومد..........آهو که قراره منوسربازی معاف کنه.خخخخ...........سمیرا 71(جدید ترین دوستم) داش رضا داوودی که با اون همه کار اومد سوال پرسید.......ممحمد موسوی داداش گل هم رشتم......سعید پلیمر با اون لنگه دمپاییش.......و هرکسی که توی این تاپیک منو همراهی کرد ممنونم........اگه اسم کسی از قلم افتاد منو ببخشید بزارید پای خستگی کار توی آزمایشگاه و جسینیه و ساعت 3 نصفه شب.....
دوست داشتم یه سری دوستانم سوال بپرسن که آخرم یا نتونستن یا نبودن یا دوست نداشتن سوال بپرسن........مثل خانم تسنیم......ننه المیرا.......مامانم پارمهر........ دخترم نرگس......رضا معظمی...شهاب......احمد محبوبی.......اون محسن با اون موهای پشم شیشه ایش......خداروشکر میبینم خانم فرزانه رضاییم باز برگشته و بسی خوشحالمون کرده.......
البته جا داره بگم این صندلی اغ برای من 1 خوبی هم داشت که 1 دوست عزیز و قدیمیم رو باز به من برگردوند........حالا دلیلش مهم نیست که چطوری شد.........مهم اینه که درست شد......دلم می خواست اون دوستمم بیاد سوال بپرسه ولی خب حتما صلاح ندونسته امیدوارم دلش باز باهام صاف بشه و گذشته رو فراموش کنه.........
آبی دلان از همتون ممنونم.........ببخشید دیگه اگه این همه طول کشیدو حوصلتون سر رفت خداییش هم سرم شلوغ بود هم کارم از موای سرم بیشتر بود......ولی بجاش سعی کردم پر و پیمون جواب بدم.........
خب دیگه مغزم واقعا اررور داده......امیدوارم رضایتتون رو جلب کرده باشم.........
شب و روزتون بخیر یا علی.......

وضعیت
موضوع بسته شده است.