[نظر سنجی]- تابلـــوی هنری شمــــاره ی 7 بچه های باشگــــاه مهندســـان ایران - آلات موسیقی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
با سلام
همه خوبن ولی مجبورم 3 تارو انتخاب کنم
تابلوی شماره 3: خلاقیت و چیدمان متفاوت و نو
تابلوی شماره 5: نحوه چیدمان
تابلوی شماره 2: استفاده از زمینه متناسب با حال و هوای موضوع
با تشکر از همه ی دوستان

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید به دوستان عزیزم
تشکر بابت تابلوهای زیبا..
یک//تابلوی شماره 3:خلاقیت خوبی در چیدمان عکسا داده و بک گراند هم متناسب با موضوع هستش ، فونتی که روی دف اومده جالبه
دو//تابلوی شماره 4: تم پس زمینش گیرا و چشم نوازه ؛نت هارو هم در فضای خالی شیت خوب جای گذاری کرده
سه//تابلوی شماره 1:ایده اولیه ی خوبی داشته ..منتها نگاتیوی کردن عکسا خود عکسای تابلو رو تحت شعاع قرار داده در صورتی که هدف نشون دادن عکس های الات موسیقی هست
رو ایده پازلی هم میتونست بیشتر مانور بده ..در کل ایده اولیه جالبی داشته ...خسته نباشه

ممنون از همه ...:gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
اعلام نتایج تابلوی شماره 7 - آلات موسیقی

اعلام نتایج تابلوی شماره 7 - آلات موسیقی

با عرض ادب و احترام . . .:gol:
با اعلام ِ نتایج تابلوی هنری بچه های باشگاه مهندسان ایران - آلات موسیقی ، این دوره از مسابقات رو خاتمه میدیم .
خب و اما طبق رای داوران محترم و نظرات ارزشمند شما عزیزان ، برندگان تابلوی آلات موسیقی رو اعلام میکنم ، فقط نکته ای رو که باید بهش اشاره کنم اینه که با توجه به اینکه تعداد شرکت کنندگان گرامی در این دوره کمتر از سایر دوره ها بود، تصمیم بر آن شد که از همه ی این خوبان تقدیر کنیم و ایجاد نظرسنجی صرفا جهت ِ مشخص کردن ترتیب تابلو های برتر بود .

نفرات اول :
به علت نزدیک بودن امتیازات و آراء ، نفر اول رو توأمان با هم اعلام میکنیم :
تابلوی شماره 04 - خانوم مهندسخیال شیشه ای( امتیاز : 49 )
تابلوی شماره 03 - خانوم مهندس mpb ( امتیاز : 48 )

هدایا :
150 امتیاز + معرفی در فصلنامه هنری نقشینه + ضبط و آرشیو طرح در ویترین تالار هنر

نفر دوم :
تابلوی شماره 01 - خانوم مهندس F A R Z A N E (امتیاز : 35 )
هدایا : 125 امتیاز + معرفی در فصلنامه هنری نقشینه + ضبط و آرشیو طرح در ویترین تالار هنر

نفر سوم :
تابلوی شماره 05 - خانوم مهندس _*Bahar*_
هدایا : 100 امتیاز + معرفی در فصلنامه هنری نقشینه + ضبط و آرشیو طرح در ویترین تالار هنر

نفر چهارم :
تابلوی شماره 02 - مهندس D I S A
هدایا : 75 امتیاز + معرفی در فصلنامه هنری نقشینه + ضبط و آرشیو طرح در ویترین تالار هنر

.
.
.
.

بزودی این 5 تابلو با تکمیل مشخصات تابلو ها توسط این عزیزان ، در تاپیک برندگان مسابقات تالار هنـــــر - معرفی آثار قرار داده خواهند شد .

از این عزیزان که در مسابقه شرکت کردند ، ممنون و سپاسگزارم ؛ طرح های همه ی دوستان خوب بود و طبق توضیحاتی که داده شد، از همه ی طرح های شرکت داده شده تقدیر به عمل آمد.
به خاطر داشته باشیم ، که هدف از برگزاری این برنامه ها ، برنده شدن و جوایز و .. نیست ؛ بلکه حفظ طراوت و شادابی ِ تالار ، ارتقا روحیه ی مشارکتی جمعی ، بالابردن دانش هنری و ... هست ، که انشاالله در دوره های بعدی ، شاهد این پیشرفت ها در اثار هنری دوستان و تالار هنر خواهیم بود.​
از مشارکت همه ی عزیزانی که در این نظرسنجی شرکت کردند ، صمیمانه تشکر میکنم ، و امیدوارم در دوره های بعدی ، جزء شرکت کنندگان و طراحان تابلو باشند .
همچنین جا داره که از زحمات دوست ِ خوب و هنرمند سرکار خانوم ahoo_fr صمیمانه تشکر کنم که چندیست علاوه بر سایر مسئولیت ها، زحمت مسابقات تالار بر عهده ی ایشون هست.
موفق و پیروز باشید :gol:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا