نظرسنجی صندلی داغ کلوپ آبیدلان 10

نظرسنجی صندلی داغ کلوپ آبیدلان 10

• F A R Z A N E

رای: 5 14.3%
  • sara20012

رای: 11 31.4%
  • امالیا

رای: 7 20.0%
  • sanijoon

رای: 4 11.4%
  • mohammad5mousavi

رای: 6 17.1%
  • A.h.m.a.d

رای: 2 5.7%

• مجموع رای دهندگان
    35
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1)اگه با شوهرت دعوات شه چیکار میکنی؟!اگه میزنی ،چجوری میزنیش؟ با کمربند سیاهش میکنی ؟؟:biggrin:
2) نظرت در مورد مهریه چیه ؟
3) به کیا تا حالا گفتی "دوست دارم خیلی زیاد" ؟
4)دختر ناز نازویی هستی ؟
5)مامانی هستی یا بابایی ؟

6)نظرت راجع به عشق چیه؟
7)همسر رویاهات تو5 خط تعریف کن!
8)تا حالا دل كسي رو شكوندي؟
9)تا حالا كسي دلت و شكونده؟
10)حست چیه الان؟؟!

خوش بگذره !!!!!!!!! :d

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:redface:
با اجازه!!!
1)تا حالا شده تو سوراخ نری جارو به دمت ببندی؟؟!
2)از اون ادمایی هستی که میرن لب دریا هم باید اب با خودشون ببرن؟؟
3)چرا قدیما دیگ به دیگ میگفت روت سیاه الان میگه ته دیگ؟؟!!
4)دوست داری بامت بیشتر و برفتم بیشتر باشه؟؟!!
5)تا حالا شده بخوای ابروشو برداری بزنی چشمشم کور کنی؟؟!!

6)تا حالا شده تو ی موقعیت جدی یهو خندت بگیره؟!!اصن ی وضی که نتونی خودتو کنترل کنی؟؟!!!!تعریف کن ما هم بخندیم!!!
7)تو کلوپ با کی از همه راحت تری؟!
8)کدوم یکی از بچه های باشگاه رو تو دنیای واقعی دیدی؟؟!!!
9)تا حالا چند بار موقع دیدن بازیهای استقلال خواستی برهانی رو به قتل برسونی؟؟!
10)
اگه استقلال قهرمان اسیا میشد چیکار میکردی؟؟؟!!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چون نذاشتی اون سری سوالای معروفمو بپرسم ازت ، ی سری از سوالای مهنا (:cry:) رو کپی میکنم برات:D

1. قد؟وزن؟
2. تاحالا رژیم گرفتی؟
3. تاحالا کلاس رقص رفتی؟
4. اگه قرارباشه بری ی کشور دگ برازندگی ترجیح میدی کجا باشه؟
5. تاحالا سکریجات مصرف کردی؟چرا؟
6. نظرت درباره ی ایران؟
7. نظرت درباره ی روسای ایرانی؟
8. نظرت درباره ی من؟
9. متولد چه ماهی هستی؟
10.تاحالا ازقلیون استفاده کردی؟

همه ی جواباتو خوندم , ماه تولدت یادم نمیاد !!!
:confused:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام مجدد
بابت تعریفات از منم ممنون
تا میتونی تو این مورد شکلکها و اینها از سعید پلیمر بد بگو
1 - باشگاه ورزشی قبل و بعد از مدیریت آبیس
2 - یه پیشنهاد بده به شادی برای باشگاه ورزشی
3 - الان برگردی 150 سال پیش ... چیو میتونی با این دانسته هات اختراع کنی و به نام خودت ثبت کنی؟؟
4 - نظرت در مورد تاریخ قبل و بعد از اسلام ایران بگو
5 - یه ایرانی مسلمان هستی ... یا یه مسلمان ایرانی
6 - بگن دیگه نمیتونی مسلمان باشی کدوم دین رو انتخاب میکنی؟
7 - به نظرن چند درصد زنها قلبا راضی میشن شوهرشون زن دوم داشته باشه ؟؟؟
8 - تو سوال بالا اگه جواب 0 درصده ... چرا پس با وجود این قرآن گفته در صورت رضایت زن مرد با توچه به یه شرایطی میتونه بازم زن بگیره ؟؟
9 - به نظرت استقلال تو کیش چیکار کرده بود ؟؟ که از دقیقه 60 حنیف عمران زاده رو فرستادن خط حمله و گفتن بکشید زیرش.... یعنی زیر توپ
10 - اینا جا مونده بودن ، براشون شکلک بذار :
A.h.m.a.d
mpb
smooth criminal
pouriatiz
shahab
rezamoazami22
رضا داودی
y..or..z
معمار آسمان
paradise94
dzzv_13
دانشجوی کامپیوتر
دختر شاه پریون
عسل کوچولو
فعلا ....

آخرین ویرایش:

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
مرسی حنا دختری در مزرعه

حسابتو میرسم :|واقعن که :|

بین من و ... یکیو انتخاب کن ؟( وای به حالت بگی اون:|) دلتو نمیخام بشکونم پس تو :biggrin:

پس معلومه یکی هس که منو انتخاب کردی...خو اسمش و بگو:Dخجالت نکش :|
مگه نمیگن سنی چخ استرم ؟!:D
تو بس که چاقی منو لاغر میبینی :razz: :|
پ ن :خواهش عزیزم:redface:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام سارا جان.....من زیاد نمیپرسم.... چیکار کنم دیگه وظیفه اس...:razz:

1.بهترین روز زندگیت؟

2.بدترین روز زندگیت؟

3.بهترین جمله ای که شنیدی؟

4.خاطره انگیز ترین آهنگی که گوش میدی؟

5.بهترین فیلمی که دیدی؟

6.آرزوی اصلیت؟

7.غم زندگیت؟

8.نظرت راجع به خدا؟

9.گریه کردی واسه کسی؟

10.شخصیت مشهوری که بهش افتخار کنی؟

خسته نباشید:smile:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قبلی خیلی مختصر بودش،نه؟
گفتم نگن این محمد داره کم کاری میکنه :D

1
. آخرین عددی که وجود داره رو بنویس !! :d

2. چرا بچه بودیم دمپایی هامون رو چپ و راست میپوشیدیم ؟!!

3 . یکی از قشنگترین سوتیهات رو بگو .. :d

4. دوس داری بری سربازی ؟!! :surprised:

5. چه کاری رو از همه کارا بیشتر دوست داری ؟!!

6. وقتی دلت گرفته و تنهایی چیکار میکنی ؟!!

7 . اگر قدرت این رو داشتی که از آدما یه خصلت بگیر و یک خصلت بدی .. چی میگرفتی و چی میدادی ؟!!

8. اینا رو با پنج کلمه یا جمله اولی که به ذهنت میرسه تعریف کن :

آسمون :

زندگی :

محبت :

عشق :

خدا :

9. یکی از قشنگترین آرزوهات

10. به نظرت چرا نظری راجع به من نداری ؟!!:cry:گوناه داره:cry:داشته باش!:cry:

مغسی از پاسخ ها،جلو جلو خسته نباشی:gol::gol:

آخرین ویرایش:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سری دوم سوالام توصیف شخصیت های کلوپه آبیدلانه...اسم نمیبرم ولی خودت با توجه ب سلیقه ی خودت 15 نفرو انتخاب کن.. خیلی خیلی کار سختیه

بعد از انتخاب باید از هرکدوم ی اخلاقه خوب و ی اخلاقه بد بگی..بدون درنظر گرفتن اینکه ب کسی بربخوره...اولم از خودم شروع کن بعد نرگس...13 تای دیگرو خودت انتخاب کن...ولی حتما خوب و بد و بگو ...فقط خوبی نگو..و اگه از ی رفتاریشون ناراحت شدی همین جا بدون رودربایستی بگو( اگه تونستم جنگ راه بندازم!!!!خخخخخخخ)..اففرین دختر گل..دی وای معصوم همه ناراحت میشن ازم که :( بچه ها ببخشید ممکنه من اشتباه کرده باشم شما این اخلاق بد رو نداشته باشین :redface:

خاهشا بگیا...تکراری هم نداریم..باید ج بدی.....دههههه
میدونم ک میگی...دی

1.معصومه.... خوب : مهربونه بد : سریع تحت تاثیر حرف آدما قرار میگیری به نظر من .

2.نرگس.... خوب : گشتم نبود نگرد نیست خخخ باجنبس بد : سریع عصبانی میشه

3. شادی خوب : مصمم و جدی بد : زود عصبانی میشه خخخخ

4. تسنیم خوب : شیطونه خخ بد : بعضی اوقات زیاد کل کل میکنه

5. سعید پلیمر خوب : شوخ طبع بد : زود ناراحت میشه

6. محمد موسوی خوب : ی مقدار شیطونه بد : بنظرم زود بهش برمیخوره (ببخشید آقا محمد خخخ)

7. محسن خوب : باجنبه بد : ی دستی زنه ماهریه خخ

8. المیرا خوب : شیطونه بد: اهل کل کله

9. Sanijoon خوب : مهرونه خخ بد : دو نفر دارن حرف میزنن ی دفه میاد نظر میده :w15:

10. الناز 69 خوب : آرومه بد : بنظرم دیر ارتباط برقرار میکنه با بچه ها خخ

11. مریم (mpb) : خوب : بامعرفته بد : خیلی خودشو درگیر کاراش میکنه خخخ

12. سجاد(SR Enginer) خوب : مهربونه بد : بی معرفته

13. حنا خوب : با معرفته بد : بعضی وقتی خیلی به ی چیزی گیر میده :d

14. غریبه خوب : خیلی آقاس بد: بنظرم زیاد تعصب داره

15. یاسین خوب : آدمی هستش که سر حرفش میمونه بد : بی معرفته خخخ

پیشاپیش مرسی که همرو گفتی... خواهش

دقیقا ی ساعته دارم فکر میکنم چی بنویسم
بچه ها بازم شرمنده اگه چیزی گفتم که ممکنه باعث ناراحتیتون بشه
:(

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا ی ساعته دارم فکر میکنم چی بنویسم
بچه ها بازم شرمنده اگه چیزی گفتم که ممکنه باعث ناراحتیتون بشه
:(

واقعا دستت درد نکنه...فک نمیکردم انقد کامل ج بدی...:heart:

ی چیزی هم باید بگم ک متاسفانه یا خوشبختانه منو خوب شناختی....البته اخلاقای بدتری هم دارما!!!!خخخخخ

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا دستت درد نکنه...فک نمیکردم انقد کامل ج بدی...:heart:

ی چیزی هم باید بگم ک متاسفانه یا خوشبختانه منو خوب شناختی....البته اخلاقای بدتری هم دارما!!!!خخخخخ

مگه میتونم سوالای دوستای عزیزم رو کامل جواب ندم:redface: :biggrin:
خوب خداروشکر که درست گفتم

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سری سوم سوالام درمورد خودته... :D

میدونی ک من هنوز وقت نکردم سوالای قبلو بخونم...پس اگه تکراری بود ج نده فدات... باشه عزیزم

1.خودتو دوس داری؟منظورم شخصیتته... آره دوست دارم میدونم بعضی اخلاقی بدی دارم ولی باز دوست دارم خیلی هم دارم سعی میکنم که درست کنم اخلاقای بدمو

2.از رفتارت با دیگران راضی هستی؟ آره هستم خیلی حواسم هست کسی ازم دلخور نشه ولی گاهی اوقات ناخواسته باعث ناراحت شدنشون میشم و بلافاصله هم عذر خواهی میکنم

3.کاری کردی ک بعد پشیمون بشی؟نمیخام بگی چ کاری...ولی چرا احساس پشیمونی کردی؟چ ضرری بهت رسونده؟ آره . میندونستم کارم از اول اشتباهه ولی باز انجامش دادم از اولش میدونستم من آدم اینکارا نیستم . ضرر روحی روانی

4.بچه ک بودی شیطون بودی یا حالا؟ بچه بودم

5.زندگیه شلوغو پر هیجانو دوس داری یا ی زندگیه آروم؟ زندگی آرومو :D

6.ی جا خوندم ک خاهرت بزرگترین سرمشقته یا ی همچین چیزی...میخام بدونم بزرگترین درسی ک ازش گرفتی چ بوده؟ چیزای زیادی یاد گرفتم یکیش این بود که اول فکر کنم بعد حرف بزنم

7.چرا بچه دوس نداری؟یا شایدم بچه تو رو دوس نداره!!!خخخخخ بچه زیر دوسال دوست دارم :D اگه زیاد داد و بیداد نکنه و لوس نباشه باهاش مشکلی ندارم :biggrin:

8.برای رسیدن ب هدفت چقد تلاش میکنی؟سخت کوشی؟ تا جایی که بتونم تلاش میکنم ممکنه وسطش کم بیارم ولی سعیمو میکنم تا این اتفاق نیوفته به اونچه که میخام برسم

9.بزرگترین ترس زندگیت چیه؟ از دست دادن خانوادم

10.بزرگترین آرزوی زندگیت چیه؟ سلامتی خانوادم دوستام

مرسی مصوم

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سری چهارم سوالام قاطی پاتیه!!!خخخ :D

1.بزرگترین درسی ک از باشگاه یا دوستای باشگاه گرفتی چ بوده؟ زود اعتماد نکنم به کسی

2.در مورد این چند نفر ی خاطره کوتاه بگو.. :confused:

مهنا:
معصومه:
نرگس:
تسنیم:
شادی:
عقرب:
محمد موسوی:
سانی جون:
مصن:
رضا داوودی:
فرزانه:

خاطره ندارم با تک تکشون همین که تو کلوپ میگفتیم میخندیدم دور هم جمع بودیم برا نرگس شوهر پیدا میکردیم برای من خاطرس :d
فقط در مورد مهنا اینکه مهنا بعد مدتها اومده بود باشگاه ی مقدار حوصله نداشت بعد اومدیم دو تایی ی جشن کوچیک تو پیج من گرفتیم کلی شلوغ بازی کردیم و خندیدیم کلی خوش گذشت بازم قرار بود قبل رفتنش ی جشن دیگه بگیریم دیگه نشد که بشه ولی همش در مورد اون جشنه با من حرف میزد که خیلی بهش خوش گذشته بود

3.اول ک منو دیدی فک کردی چطور آدمی هستم؟؟؟دقیق بگو...مغرور؟خودخواه؟لوس؟و ... نه اصلا از این فکرا نکردم از همون اول بنظرم خیلی دختر باشخصیتی اومدی :D

4.تا حالا شده ب رفتار یا اخلاق یا قیافه یا هیکل ویا هرچیز دیگه ی یکی دیگه حسودیت بشه؟حسودی ک ن مثلا دوس داشته باشی توام اون خصوصیتو داشته باشی؟ به قیافه و هیکل نه ولی به اخلاق آره شده :redface:

5.ب رشتت علاقه داری؟اگ ن دوس داشتی رشتت چ بود؟یا اولویته بعدیت چ بود؟آره رشتمو دوست دارم . برای اولویت بعدیم معماری رو دوست داشتم

6.چرا از نظر مذهبی ب خودت نمره 15 دادی؟ تو چیا قوی بودی ک 15 نمره گرفتی و تو چیا ضعیف بودی ک 5 نمره کسر کردی؟ الان که فکر میکنم میبینم شاید ی مقدار زیاد داده باشم ببین به نظر من کسی که فقط نماز و روزه رو انجام میده نمشه گفت مذهبیه . بنظز من مذهبی بودن یعنی اینکه به آیینی که خدا گذاشته معتقد باشه تسلیم خدا باشه تو همه چیز .توکل به خداداشته باشه با مردم خوب برخورد کنه از این چیزا .
دلیل اینکه کم کردن این 5 رو اینه که گاهی ناخواسته شده غیبت کردم با اینکه خیلی از این کار بدم میاد بعضی اوقات حرف مامانم اینا رو گوش ندادم یا با تاخیر انجام دادمشون . با اینکه از دروغ بدم میاد ولی شده مجبور شدم و دروغ گفتم . دلیل این 15 نمره هم اینه که همیشه توکلم به خدا بوده تا جایی که میتونستم به کسی نیاز داشته کمک کردم . قولایی که دادمو انجام میدم از این جور کارا زیاد کردم .

7.تعریفت از اعتماد ب نفس چیه؟دوس دارم کامل بگی... اینکه به توانایی که داره کاریی که از دستش برمیاداعتماد داشته باشه خودش رو بارو کنه رو خودش جساب کنه هی نگه که من نمیتونم این کارو رو انجام بدم در صورتی که میتونه به بهترین نحو اون کارو انجام بده

8.نظرت درمورد ثواب کردنو کباب شدن چیه؟ برام پیش اومده این اتفاق خیلی حس بدی به آدم دست میده خیلی :(

9.وقتی تنهایی چیکار میکنی؟ بیشتر فکر میکنم به کارایی که قراره انجام بدم به خودم به زندگیم .

10.دوس داری نفر بعدی صندلی داغ کی باشه؟؟ دوست دارم تو باشی بعدم محمد موسوی :D

خوب این سری هم تموم شد.... بله خداروشکر
امیدوارم بتونم بازم بیام از ت سوال بپرسم عزیزم..... :surprised: راضی به زحمت نیستم :biggrin:
ارزو میکنم این صندلی ی تجربه ی قشنگی برات باشه و خاطره ی خوشگلی بشه...هم واسه تو هم واسه دوستات... ممنون عزیزم
شاد باشی گلم... همچنین

مرسی معصومه عزیزم که اومدی خیلی خوشحالم کردی
:w30:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[
mohammad5mousavi;7342351[B گفت:
سلام بر صندلی نشین [/B] سلام آقا محمد خوش اومدی

اخلاقیات و رفتاریات خودت رو در دنیایی واقع شرح بده؟ اخلاق و رفتارم دقیقا مثلا اینجاس با این تفاوت که با پسرا سرسنگین ترم بعد زود عصبانی میشم ، خیلی عجول هستم ، خیلی اطرافیانم برام مهم هستن کاراشون رفتارشون . دوست ندارم با کسی قهر کنم کسی ازم ناراحت بشه .:D

به چه زبان هایی تسلط داری و در چه حد؟ اگه منظورتون زبان خارجی هستش به هیچکدوم تسلط کامل ندارم . انگلیسی در حد متوسط رو به پایین بعد عربی هم معنی ها رو تا حدی بلدم . ترکی هم ی مقدار بلدم بیشتر متوجه حرفاشون میشم تا اینکه خودم بخوام حرف بزنم .

جایگاه اجتماعیت در چه وضعیتی است ؟ خوبه بد نیست خخخخ

تیپ و ظاهرت رو مشروح بگو! اصولا اسپرته . مانتویم بعد م شلوار فقط جین .

وصفی از صبر و حوصله ات؟ خیلی بد . صبرم کمه همینطور حوصلم تو بعضی از کارا خیلی پایینه دوست دارم سریع کاری که دارم انجام میدم رو تموم کنم .

شدیدترین دعوای عمرت؟ خدارو شکر اهل دعوا نیستم . ی بار فقط با پسر خالم دعوام شد اونم منو هل داد سرم خورد به شیر آب حیاطمون بالای ابروم شکست :D
از چیا متنفری؟ از اعتمادم سو استفاده بشه . بعدم از دروغ و دورویی
آیا رشته تخصصی شما با استعدا های درونی شما متناسب هست؟ استعداد خاصی نمیخاد فقط موقع برنامه نویسی ی فکر باز میخاد در کل مناسبمه

ملاک های انتخاب همسر از دیدگاه شماچیه؟ خانوادش و اخلاقشون خیلی برام مهمه بعد از نظر ایمان و دینداریش . بعد اینکه چقد به خانوادم میخوره از لحاظ اقتصادی اجتماعی فرهنگی . اخلاقشم که خیلی خیلی مهمه برام . بعد کلا بهم بخوره دیگه از لحاظ تحصیلات و سنو بقیه چیزا

تفاوت تعصب با غیرت در چیست؟ غیرت به نظرم یعنی حمایتی که از طریق منطقه توش انصاف بکار رفته ولی تعصب یعنی حمایتی که خارج از انصاف هستش

تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟ زیاد موفق نیستم تو اینکار ولی تا ی حدی رفتاراشون رو میتونم پیش بینی کنم

از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟ اونایی که دروغ میگن . مردایی که چشماشون خیلی میجنبه . آدمای دورو

آیا تا حلا سوار اسب شده اید؟ آره چند باری بچه بودم سوار شدم

ز نظر شماعلت و ریشه بوجود آمدن فقر چیست؟ اگر قدرتی داشتید می توانستید این مشکل را حل کنید؟ مشکل اقتصادی و بیکاری . فکر نکنم بتونم

عمر خورشید چقدره و چقدر ازش باقی مونده ؟ عمرش خیلی زیاده بستگی داره کی قیامت بشه وقتی قیات بشه عمرش تموم میشه :D

ضد ماده چیست ؟ نر:biggrin: . ی چیزی توی فیزیکه تا این حد میدونم فکر کنم هر ذره ای ی همتایی برای خودش داره که بهش ضد ماده میگن

به نظرت کسانی که 13 میلیارد سال نوری با ما فاصله دارن دلشون برای ما تنگ میشه ؟ اگه دل ما واسشون تنگ بشه بعد از اونجایی که دل به دل راه داره دل اونام تنگ میشه :D

و اما مهترین سوال !!! نظرت راجع به گربه ها !!!! گربه خوبه اگه زیاد نیاد تو دست و پا :D

خانواده تعصبی دارین یا دموکراتند و آزادی نسبی و مطلوب رو به فرزندانشون برای حق انتخاب(در هر زمینه ای) دادند؟ نه تعصبی نیستن . آزادی نسبی و حق انتخاب میدن . بعد اگه انتخابمون مشکل داشت دربارش حرف میزنن نظرشون رو میگن باز انتخاب رو به خودمون واگذار میکنن

چرا دختران ایرانی در خرید لوازم آرایش در جهان رکورد دار هستند؟ اعتماد به نفسشون پایینه زیبایی خودشونو باور ندارن :smile:

نظرت درباره اخراج باند مسمیم از سایت؟(احتمال عدم پاسخگویی و پریدن به سوال بعد) اصن چی هست

یک شعر بگو تا ما هم همراه خودت باهاش فضانوردی کنیم!

اولین روز دبستان بازگرد/کودکی ها شاد و خندان باز گرد/ باز گرد ای خاطرات کودکی / بر سوار اسب های چوبکی / خاطرات کودکی زیباترند
یادگاران کهن مانا ترند / درسهای سال اول ساده بود/آب را بابا به سارا داده بود / درس پند آموز روباه و خروس / روبه مکار و دزد و چاپلوس
روز مهمانی کوکب خانم است / سفره پر از بوی نان گندم است / کاکلی گنجشککی باهوش بود / فیل نادانی برایش موش بود / با وجود سوز و سرمای شدید / ریز علی پیراهن از تن می درید / تا درون نیمکت جا می شدیم / ما پر از تصمیم کبری می شدیم / پاک کن هایی ز پاکی داشتیم
یک تراش سرخ لاکی داشتیم / کیفمان چفتی به رنگ زرد داشت / دوشمان از حلقه هایش درد داشت / گرمی دستانمان از آه بود / برگ دفتر ها به رنگ کاه بود / مانده در گوشم صدایی چون تگرگ / خش خش جاروی با پا روی برگ / همکلاسیهای من یادم کنید /باز هم در کوچه فریادم کنید
همکلاسیهای درد و رنج و کار / بچه های جامه های وصله دار / بچه های دکه سیگار سرد / کودکان کوچک اما مرد مرد /
کاش هرگز زنگ تفریحی نبود / جمع بودن بود و تفریقی نبود / کاش می شد باز کوچک می شدیم / لا اقل یک روز کودک می شدیم
یاد آن آموزگار ساده پوش / یاد آن گچها که بودش روی دوش/ ای معلم نام و هم یادت به خیر /یاد درس آب و بابایت به خیر
ای دبستانی ترین احساس من / بازگرد این مشقها را خط بزن

ورزش می‌کنید؟ چه ورزشی؟ چه ورزشی رو دوست دارید؟ از چه ورزشی بدتون میاد؟ نه نمیکنم ولی به والیبال و تنیس علاقه دارم

یه وقت هایی که واقعا حوصله ات به قول معروف سر میره چکار میکنید؟ زیرشو کم میکنید؟ میرم بیرون از خونه ی دوری میزنم

اگه یه روزی بهتون بگویند همسرتون ازدواج مجدد انجام داده چکار میکنید؟؟ کچلش میکنم :D . خیلی ناراحت میشم ازش دلیلشو میپرسم که چرا اینکارو کرده

یک جمله طنز، یک بیت شعر خاطره انگیز، یک جمله رمانتیک جدی، یک جمله رمانتیک طنز، یک گلایه و...... file:///C:\Users\mati\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif
یادتونه هر معلمی که میومد می گفت شما بدترین کلاسی بودین که تا حالا داشتم؟
باز باران با ترانه با گوهر های فراوان میخورد بر بام خانه خخخخخ

اگر روزي احساس كنيد بزرگترين مشكل دنيا را داريد به چه كسي اعتماد مي كنيد؟ خانوادم

دوست داريد ميزبان چه كساني از آبیدلان باشيد؟ هرکی دوست داره بیادش قدمش رو چشم من . بیشتریا اومدن جای مهنا خالیه

اي كه چقده مهربونم ! سوال كم پرسيدم زياد اذيت نشين :surprised: صندلییت جبران میکنم :w07:

مرسی آقا محمد

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااام سلام شادونه خودم
منم!!
خودم میدونم که بدون من صفا نداش....:d عه نشناختمت خودتی ! بله معلومه که نداشت خخخ:D

1) هدفت از موندن توی باشگاه چیه ؟ بیشترین دلیلم دوستام هستن دوستای خیلی خوبی دارم همین اینکه از مطالبی که داره استفاده میکنم چیز جدید یاد میگیرم :D
2) واسه امتیاز کاری میکنی ؟ چقدر امتیاز واست مهمه ؟اگه الان همه امتیازاتو پاک کنن چیکار میکنی ؟ نه برام مهم نیست اگه که مهم بود الان باید بیشتر از این بود . کار خاصی نمیکنم اصلا امتیازامو میفروشم کسی میخاد بیاد:D
3) فکر میکنی فرق تعصب با جهل چیه؟ تعصبم به نظرم ی جور جهل حساب میشه اینکه بخوای خارج از انصاف روی ی چیزی تعصب داشته باشی ی جور جهله . فرقشو نمیدونم :D
4) چرا انسان اشرف مخلوقات نامیده میشه در حالی که موجود احمق و ستمکاری هست؟ انسانها قدرت تصمیم گیری و انتخاب دارن ولی چون تو هیچ چیزی کامل نیستن پس امکان اشتباه و خطا تو هر کاری وجود داره
5)خرافاتی هستی؟ به چی مثلا اعتقاد داری؟ نه اصلا خرافاتی نیستم

6) چقد ظاهر بینی؟؟!یا ظاهر برات مهمه؟؟! بیشتر باطن افراد برام مهمه .شده جاهایی که رو ظاهر افراد بیام ی فکرایی کنم ولی اصولا اشتباه از آب در میاد فکرم
7) از ظاهر ادما چقد میشه به شخصیت و افکارشون پی برد؟؟! به مذهبی بودن یا نبودنشون چی؟؟! در مورد شخصیتشون میشه ی فکرایی کرد ولی در مورد مذهبی بودن اصلا نمیشه یا خیلی خیلی کم . بنظرم ظاهر آدما نمیتونه نشون دهنده درونشون باشه .
8) بنظرت چقد ظاهر سازی تو جامعمون رواج داره؟؟! و علتش چیه؟؟!
خیلی زیاد شده. بنظرم آدما به اون چیزی که هستن و اون جایگاهی که دارن و حقیقته بسنده نمیکنن با ظاهر سازی میخان خودشون رو بهتر نشون میدن
9)نظرتو درباره من بگو...( نمیخوام ازم تعریف کنی... میخوام ببینم بقیه منو چجوری شناختن... حتما انتقاد هم بکن..
دختر خوب و پر انرژی هستی شیطون هستی . باهات که حرف میزنم انزژی مثبت میفرستی :D کلن از نظر شخصیتی و اخلاقی خیلی خوبی
10) این سوال اخر چون سخت بود 2 تا حساب میشه!!:d
باشه جواب دادم خخخخ

مرسی شادونه

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1)اگه با شوهرت دعوات شه چیکار میکنی؟!اگه میزنی ،چجوری میزنیش؟ با کمربند سیاهش میکنی ؟؟:biggrin: نه دست بزن ندارم خخخ قهر میکنم باهاش حرف نمیزنم خودش بیاد سمتم :D
2) نظرت در مورد مهریه چیه ؟ مهریه ی رسمه دیگه از قدیم بوده من به عنوان ی هدیه بهش نگاه میکنم اصلنم با زیادش موافق نیستم
3) به کیا تا حالا گفتی "دوست دارم خیلی زیاد" ؟ به خدا و مامان بابام :redface:
4)دختر ناز نازویی هستی ؟ نه :D
5)مامانی هستی یا بابایی ؟
برخلاف بقیه دخترا من مامانی هستم خخخ
6)نظرت راجع به عشق چیه؟ اگه واقعی باشه خوبه
7)همسر رویاهات تو5 خط تعریف کن!
مرد باشه :D
با اخلاق باشه
به فکر خانوادش باشه تو کارا کمک کنه
بدبین نباشه
کلا خوب باشه دیگه
:biggrin:

8)تا حالا دل كسي رو شكوندي؟ اره ی نفر بهم گفته دلشو شکوندم ولی این کار به نفع هر دو بودش باید میکردم
9)تا حالا كسي دلت و شكونده؟ آره شکوندن خیلی راحت
10)حست چیه الان؟؟!
الان حس تنهایی میکنم تو خونه تنهام :D
خوش بگذره !!!!!!!!! :d میگذرونم :D

مرسی شادی :gol:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:redface:
با اجازه!!! بفرما
1)تا حالا شده تو سوراخ نری جارو به دمت ببندی؟؟! نه
2)از اون ادمایی هستی که میرن لب دریا هم باید اب با خودشون ببرن؟؟ نه دیگه انقد بدشانس نیستم :D
3)چرا قدیما دیگ به دیگ میگفت روت سیاه الان میگه ته دیگ؟؟!! دوره زمونه عوض شده خخخخ
4)دوست داری بامت بیشتر و برفتم بیشتر باشه؟؟!! نه راضیم
5)تا حالا شده بخوای ابروشو برداری بزنی چشمشم کور کنی؟؟!!
آره
6)تا حالا شده تو ی موقعیت جدی یهو خندت بگیره؟!!اصن ی وضی که نتونی خودتو کنترل کنی؟؟!!!!تعریف کن ما هم بخندیم!!! آره . ی بار تو اتوبوس ی بچه با مامانش کنارم نشسته بود بچهه شلوغ میکرد مامانش گفت خانم اینو دعواش کن ساکت بشه من اومد دعواش کنم جذبه گرفتم بعد یهو خندم گرفت خخخخ
7)تو کلوپ با کی از همه راحت تری؟! با دخترا راحتم مخصوصا مهنا نرگس معصوم
8)کدوم یکی از بچه های باشگاه رو تو دنیای واقعی دیدی؟؟!!!ی نفرو دیدم ولی بیشتریا رو عکساشون رودیدم
9)تا حالا چند بار موقع دیدن بازیهای استقلال خواستی برهانی رو به قتل برسونی؟؟! چند بارشو یادم نیست ولی اون موقع هایی که ی موقعیت گل خیلی خوب رو خراب میکنه یا میتونه با پاسکاری کاری کنه ی گل بزنیم ولی توپ رو میچسبونه به خودش
10)
اگه استقلال قهرمان اسیا میشد چیکار میکردی؟؟؟!! می اومدم باشگاه با بچه ها دور هم خوشحالی میکردیم

:w27:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون نذاشتی اون سری سوالای معروفمو بپرسم ازت ، ی سری از سوالای مهنا (:cry:) رو کپی میکنم برات:D چقد خوشحالم اون سری سوالا رو نپرسیدی خخخ به سوالای مهنام دستبرد زدی :D

1. قد؟وزن؟
169 . 59
2. تاحالا رژیم گرفتی؟
نه رژیم نگرفتم عادت دارم شبا شام نخورم برای رژیمم نیست
3. تاحالا کلاس رقص رفتی؟
نه
4. اگه قرارباشه بری ی کشور دگ برازندگی ترجیح میدی کجا باشه؟
ایتالیا یا کانادا
5. تاحالا سکریجات مصرف کردی؟چرا؟
استغفرالله اون تسبیخ من کو
6. نظرت درباره ی ایران؟
خوبه
7. نظرت درباره ی روسای ایرانی؟
نظری ندارم ولی خوب نیستن
8. نظرت درباره ی من؟
چقد نظر میخای در مورد خودت قبلن گفتم دیگه بسه نظرم عوض نمیشه
9. متولد چه ماهی هستی؟
آذر
10.تاحالا ازقلیون استفاده کردی؟
نه ی بار شیطونه گولم زدم میخواستم امتحان کنم ترسیدم سرفم بگیره نکردم خخخ

همه ی جواباتو خوندم , ماه تولدت یادم نمیاد !!!
:confused: مرسی خانم مدیر

مرسی شادی جان که اومدی

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام مجدد سلام خوش اومدین
بابت تعریفات از منم ممنون حقیقت بود :redface:
تا میتونی تو این مورد شکلکها و اینها از سعید پلیمر بد بگو منو ندازین تو جونش باز میاد تو خوابم :D
1 - باشگاه ورزشی قبل و بعد از مدیریت آبیس خیلی بهتر شده بعد از مدیریتش همه چی نظم گرفته قبلنا همه چی در هم بود
2 - یه پیشنهاد بده به شادی برای باشگاه ورزشی قسمت های سرگرمی رو بیشتر کن باعث میشه بچه ها بیشتر بیان سمت این تالار . مسابقه بزار
3 - الان برگردی 150 سال پیش ... چیو میتونی با این دانسته هات اختراع کنی و به نام خودت ثبت کنی؟؟ ی زبان برنامه نویسی :D
4 - نظرت در مورد تاریخ قبل و بعد از اسلام ایران بگو .. یادمه رفته تاریخ خخخخ
5 - یه ایرانی مسلمان هستی ... یا یه مسلمان ایرانی ایرانی مسلمان
6 - بگن دیگه نمیتونی مسلمان باشی کدوم دین رو انتخاب میکنی؟ مسیحی
7 - به نظرن چند درصد زنها قلبا راضی میشن شوهرشون زن دوم داشته باشه ؟؟؟ نمیشه گفت هیشکی راضی نمیشه ی مقدار خیلی ناچیزی راضی میشن
8 - تو سوال بالا اگه جواب 0 درصده ... چرا پس با وجود این قرآن گفته در صورت رضایت زن مرد با توچه به یه شرایطی میتونه بازم زن بگیره ؟؟ خوب جواب من صفر درصد نبود
9 - به نظرت استقلال تو کیش چیکار کرده بود ؟؟ که از دقیقه 60 حنیف عمران زاده رو فرستادن خط حمله و گفتن بکشید زیرش.... رفته بودن پول رو بزیزن تو جوب برگردن والا بیشتر رفتن تفریح و استراحت تا تمرین
10 - اینا جا مونده بودن ، براشون شکلک بذار :
A.h.m.a.d

mpb

smooth criminal
اینم هست

pouriatiz

shahab

rezamoazami22

رضا داودی

y..or..z

معمار آسمان

paradise94

dzzv_13

دانشجوی کامپیوتر

دختر شاه پریون

عسل کوچولو

خیلیاشون رو نمیشناختم همینجوری گذاشتم
:D
فعلا ....

ممنون

آخرین ویرایش:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سارا جان.....من زیاد نمیپرسم.... چیکار کنم دیگه وظیفه اس...:razz: سلام خوش اومدین

1.بهترین روز زندگیت؟ عروسی داداشم از صبحش بهم خوش میگذشت تا آخر شبش

2.بدترین روز زندگیت؟ یکش اونروزی بود که مهنا رفت

3.بهترین جمله ای که شنیدی؟ این نیز بگذرد

4.خاطره انگیز ترین آهنگی که گوش میدی؟ نوازش سیاوش

5.بهترین فیلمی که دیدی؟ هیس دخترها فریاد نمیزنن

6.آرزوی اصلیت؟ عاقبت بخیری خانوادم و دوستام

7.غم زندگیت؟ الان هیچی.. ولی کلن هر چی که مربوط به مرگه برام سخته

8.نظرت راجع به خدا؟ تکراری

9.گریه کردی واسه کسی؟ آره خیلی پیش اومده برام

10.شخصیت مشهوری که بهش افتخار کنی؟ کسی نیست :D

خسته نباشید:smile: سلامت باشین

مرسی آقا محمد

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبلی خیلی مختصر بودش،نه؟ نه :D
گفتم نگن این محمد داره کم کاری میکنه :D
کسی نمیگه

1
. آخرین عددی که وجود داره رو بنویس !! :d نمیدونم چنده که بنویسم ولی فکر کنم ی عالمه 9 هستش

2. چرا بچه بودیم دمپایی هامون رو چپ و راست میپوشیدیم ؟!! عجله داشتیم بریم بازی کنیم واسه اون بود

3 . یکی از قشنگترین سوتیهات رو بگو .. :d اهل سوتی دادن نیستم خیلی حواسم جمه . یادم اومد میام تعریف میکنم :D

4. دوس داری بری سربازی ؟!! :surprised: نه

5. چه کاری رو از همه کارا بیشتر دوست داری ؟!! خوردن :D

6. وقتی دلت گرفته و تنهایی چیکار میکنی ؟!! گریه میکنم

7 . اگر قدرت این رو داشتی که از آدما یه خصلت بگیر و یک خصلت بدی .. چی میگرفتی و چی میدادی ؟!! دورویی رو میگرفتم . مهروبونی میدادم

8. اینا رو با پنج کلمه یا جمله اولی که به ذهنت میرسه تعریف کن :

آسمون : وقتی میخام با خدا حرف بزنم نگاش میکنم

خدا: اونی که اون بالاست، همیشه ناظر و شاهد

عشق: زندگی مشترک

محبت: شیرینی زندگی

زندگی: زندگیه دیگه دست خودشه هر وقت بخواد میگیره :d

9. یکی از قشنگترین آرزوهات نمیتونم بگم ولی همین که همه خوشحال و خوشبخت و عاقبت بخیر باشن

10. به نظرت چرا نظری راجع به من نداری ؟!!:cry:گوناه داره:cry:داشته باش!:cry: همچنان نظری ندارم :D خوب بزارید بگم ولی ناراحت نشین یک کمی لوسی :cool:

مغسی از پاسخ ها،جلو جلو خسته نباشی:gol::gol: سلامت باشین

ممنون که اومدین

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی یه نفر می گه شلغم یاد چه چیز بی ربطی می افتی؟
توی این چند سال عمر پر برکتت تاحالا واسه کسی بردگی کردی؟
آبروبر ترین کاری که توی جمع کردی چی بود؟
پایین ترین نمره ای که توی عمرت گرفتی چند بود؟

اگه می تونستی یه نفر رو که دیدی تبدیل به خر کنی، کی رو خر می کردی؟

ار کدوم یکی از دوستات بیشتر کتک خوردی؟
توی کل زندگیت چند تا توسری یا همون پس گردنی خوردی؟

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونی چرا ناپلئون همیشه از کمر بند قرمز استفاده میکرده و این که حکمت کمربند ناپلئون چیست؟

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟
۲٫ چرا استادها به دخترها بهتر نمره میدن؟
۳٫ چرا بارون میاد، ترافیک میشه؟
۴٫ چرا تو خونه ۴٠ متری ال سی دی ۵٢ اینچی میذارن؟
۵٫ چرا به هرکی مسن تره بیشتر اعتماد می کنن؟
۶٫ چرا از در که میخوان رد بشن تعارف میکنن ولی سر تقاطع به هم رحم نمیکنن؟
۷٫ چرا تو فروشگاه شهروند و هایپراستار و … چشم میدوزن به سبد همدیگه؟
۸٫ چرا از تو ماشین پوست پرتغال می ریزن بیرون؟
۹٫ چرا تو اتوبان وقتی به ماشین جلویی می رسند چراغ میدن؟
۱۰٫ چرا وقتی می رن لباس بخرن بقیه مغازه ها رو هم نگاه می کنن؟
۱۱٫ چرا قبل از ازدواج دنبال پول طرف مقابلن نه اخلاقش؟
۱۲٫ چرا بعد از ازدواج دنبال اخلاق طرف مقابلن نه پولش

وضعیت
موضوع بسته شده است.