نظرسنجی در ارتباط با شروع مجدد آموزش سی شارپ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Topcoding

عضو جدید
دوست عزیز خواهشا از هر دو طرف به قضیه نگاه کنین درسته شماها سمت متخصص دارین و استاد ترین ولی اگه اینکارو بکنین کسایی که زیاد آشنا نیستن مطمئنا به تاپیک بخش پیشرفته سر میزنن و ممکنه باعث دلسردی و عدم ادامه دادن بحث واسه بعضیا بشه :gol:

در ضمن دوستایی که بلدن یادشون نمیره ;)

حالا هر چی نگین جون بگه :gol:
سلام سانان جان
اولا که این سمت را همینطوری به من دادن و من تخصص توی هیچ زمینه ای ندارم و بخصوص توی سی شارپ یا هر چی که خودت حساب می کنی...
حرف شما هم درست ;) ولی از جهاتی هم ممکنه باعث بشه بچه ها تلاششون رو بیشتر بکنند ... این را هم اضافه کنم که فردی که می خواهد تازه یک مبحث را شروع کند به سراغ آخر کتاب و مباحث پیشرفته ترش نمی رود (و بهتره که نرود) نمی دونم بهتره خود بچه ها نظرشون رو بگن و البته نظر قطعی هم با نگین خانم

آخرین ویرایش:

Topcoding

عضو جدید
محمد حسین جان ! (بابا ، جان با اسمت نمیخونه :D )
اینی که شما میگین ممکنه حتی با وقت نگین هم نخونه
چون کاریست زمان بر !
بابک جان شما هر جور راحتید ما رو صدا بزنید:smile:
قبول دارم که کاری است زمان بر که تصمیم با خود نگین خانم می باشد ( من فقط نظرم رو گفتم )

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بهتره خودتون با توجه به محتوا و وزن منبع درسی هرجلسه وقتی رو مشخص کنید
مثلا این دو فایلی که واسه اول کار دادین خواندنشون کار دو سه دیقه بود (البته واسه من) .
فقط طوری باشه که نه سیخ بسوزه و نه کباب
چون سطح زبان همه یکسان نیست
و اینکه با توجه به سطح سختی تمرینات زمان مشخص شه
کلا به نظر من دو نکته در نظر گرفته شه
سطح سختی متن و سطح سختی تمرینات

منم با آقا بابک موافقم...این طوری همه میتونن خودشونو با کلاس همراه کنن...

در مورد پیشنهاد آقای Topcoding هم به نظرم اگر یه نفر به عنوان همکار نگین جان به ایشون کمک کنه این پیشنهاد قابل اجرا باشه چون این طوری هم مشکل وقت رو میشه حل کرد و هم کلاس رو سطح بندی کرد...

sara1984

عضو جدید
با سلامی مجدد
این چیزی که می خوام بگم یه نظره، دوست ندارم که به کسی بر بخوره و اگرم اشتباه بود بگید تا درستش کنم
ببینید بیشتر اعضا با سی شارپ آشنایی دارند و حتی برنامه و یا پروژه هم نوشتند ولی خوب هستند تعدادی از افراد که تازه عضو شدند و آنها هم می خواهند شروع کنند. حالا این وسط نظرمن اینه که کلاس رو 2 قسمتش کنیم
یه کلاس مباحث اولیه تا متوسط رو بیان کنه مثل اون چیزی که شما شروع کردید و کلاس دیگه که همزمان با اونه مباحث متوسط تا پیشرفته را
اینطوری به نظر من دیگه خسته کننده برای بعضی از اعضا نمی شه و زودتر مباحث سی شارپ گفته خواهد شد. و کسانی که در کلاس مباحث اولیه تا متوسط را گذراندن می تواننداز کلاس درس و سوالات و پروژه های کلاس پیشرفته ها استفاده کنندو اینطوری می شه گفت در نصف بازه ای که قراره با یک کلاس طی بشه کل مباحث گفته خواهد شد
راجع به بازه زمانی تدریس هم بستگی به مفاهیم آن دارد و البته بستگی به سطح کلاس
بچه ها دوست دارم راجع به مباحث گفته شده هم یه نظرسنجی بشه
موفق باشید
یاحق

خیلی پیشنهاد خوبیه.
اینجوری نه به مبتدی ها فشار میاد نه حوصله متخصص ها سر میره!!!!!

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سانان جان
اولا که این سمت را همینطوری به من دادن و من تخصص توی هیچ زمینه ای ندارم و بخصوص توی سی شارپ یا هر چی که خودت حساب می کنی...
حرف شما هم درست ;) ولی از جهاتی هم ممکنه باعث بشه بچه ها تلاششون رو بیشتر بکنند ... این را هم اضافه کنم که فردی که می خواهد تازه یک مبحث را شروع کند به سراغ آخر کتاب و مباحث پیشرفته ترش نمی رود (و بهتره که نرود) نمی دونم بهتره خود بچه ها نظرشون رو بگن و البته نظر قطعی هم با نگین خانم
سلام دوست جون :gol:

تخصص ندارین ؟؟؟؟ :surprised::surprised::surprised: شکسته نفسی میفرمایین

اتفاقا دوست جون همین حالت واسه خود من و بعضی از دوستامون پیش اومده به نظر من این کارو نکنین بزارین همه چی طبق برنامه پیش بره
نظر شمام محترم بخصوص نظر نگین جون :gol:

Topcoding

عضو جدید
سلام دوست جون :gol:

تخصص ندارین ؟؟؟؟ :surprised::surprised::surprised: شکسته نفسی میفرمایین

اتفاقا دوست جون همین حالت واسه خود من و بعضی از دوستامون پیش اومده به نظر من این کارو نکنین بزارین همه چی طبق برنامه پیش بره
نظر شمام محترم بخصوص نظر نگین جون :gol:
جز واقعیت چیزی نگفتم عزیز جان (بحث شکسته نفسی هم به ما نمی چسبه:D)
من که کاری نکردم و قرارم نیست کاری بکنم. نگرانی شما روهم درک می کنم امیدوارم که در این آموزش نه سیخ بسوزه و نه کباب
توی این محکمه ما فقط چایی ریزش بودیم که اومدیم نظر دادیم وگرنه ریش و قیچی دست خودتونه ، استاد نگین هم این تاپیک رو زده که نظرات تک تک بچه ها رو جویا بشه ، تا تاپیک آموزش سی شارپ با همه گستردگیش یه تاپیک به یاد موندنی توی تالار باشه ، پس با نظرات خودتون ، بحث آموزش را روشن تر کنید. همین
موفق باشید
یا حق

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
جز واقعیت چیزی نگفتم عزیز جان (بحث شکسته نفسی هم به ما نمی چسبه:D)
من که کاری نکردم و قرارم نیست کاری بکنم. نگرانی شما روهم درک می کنم امیدوارم که در این آموزش نه سیخ بسوزه و نه کباب
توی این محکمه ما فقط چایی ریزش بودیم که اومدیم نظر دادیم وگرنه ریش و قیچی دست خودتونه ، استاد نگین هم این تاپیک رو زده که نظرات تک تک بچه ها رو جویا بشه ، تا تاپیک آموزش سی شارپ با همه گستردگیش یه تاپیک به یاد موندنی توی تالار باشه ، پس با نظرات خودتون ، بحث آموزش را روشن تر کنید. همین
موفق باشید
یا حق

عزیز جون امیدوارم ناراحت نشده باشی :gol:

منم کاره ای نیستم ;) هر چی اکثریت بگن :gol:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام
من یه مدت پست ندادم که نظرات همه رو بشنوم. ممنون از Topcoding و Sananrad که اومدن و نظر دادن و همه بچه های دیگه.
فکر کنم حق با دوستان هست.
من کلاس رو 2 بخش خواهم کرد، مبتدی و پیشرفته و برای بخش ها هم متناسب با حجم کار زمانی در نظر می گیریم.

امیدوارم موافق باشید. سعی می کنم فردا این کار رو انجام بدم چون امروز نمیرسم :gol:

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه مدت پست ندادم که نظرات همه رو بشنوم. ممنون از Topcoding و Sananrad که اومدن و نظر دادن و همه بچه های دیگه.
فکر کنم حق با دوستان هست.
من کلاس رو 2 بخش خواهم کرد، مبتدی و پیشرفته و برای بخش ها هم متناسب با حجم کار زمانی در نظر می گیریم.

امیدوارم موافق باشید. سعی می کنم فردا این کار رو انجام بدم چون امروز نمیرسم :gol:

هر طوری خودتون صلاح میدونین :gol:

violet_kia2

عضو جدید
سلام
من تازه عضو شدم،C#هم تازه اول کار هستم.خیلی هم دوست دارم یاد بگیرم.اگه میشه به منم کمک کنید...
در ضمن خیلی هم از حرفای بقیه سر در نمیارم(یه خورده مبتدی هستم)
مرسی

violet_kia2

عضو جدید
سلام
منم تازه اول کار هستم،حالا هم دارم پیش یکی از اساتید کلاس میرم. فکر خوبی کردی موفق باشی

RIG

متخصص C#.net
به سلام به دو دست قبلی که پست زدن / :gol::gol:
راستش شما اگه میخواهید یا د بگیرید اگه به زبان اصلی عادت دارید می تونید از کتاب هایی که تو امضایNegin17h (همکار مدیر) هست استفاده کنید . 2 اگه به زبان فارسی میخواهید یاد بگیرید کتاب هاشمیان رو سرچ کنید پیدا میکنید 951 صفحه .
درضمن لطفا" فارسی تایپ کنید .
موفق باشید

masoudalmas

عضو جدید
سلام خدمت دوستان. كارتون عاليه ومنم امروز عضو سايت شدم و اولين تاپيكي كه اومدم برنامه نويسي بود. فقط كي كلاسا رو شروع ميكنيد؟ الان من شروع تاپيكو نگا كردم يه يه ماهو نيمه كه اين تاپيكو زدين. استاد ما منتظريم. منم جزوه هاشميان رو قبل اينكه بيام انجا پيدا كردم خواستم شروع كنم كه اينجا رو پيدا كردم. رو منم به عنوان شاگردتون حساب كنيد. يه كم با سي شارپ آشنايي دارم. پروژه هايي خيلي بچگانه تحويل استاد دادم كه خودم خندم ميگيره. اميدوارم در اينجا همگي موفق بشيم . فكر كنم آيدي استادو داشته باشيم ميشه توي نبودش توي سايت ازش كمك گرفت

masoudalmas

عضو جدید
فقط يه سوال. جزوه اقاي هاشميان در مورد ويژوال 2005 هستش مشكلي كه نداره؟

negin17h

مدیر تالار
فقط يه سوال. جزوه اقاي هاشميان در مورد ويژوال 2005 هستش مشكلي كه نداره؟

اصول همونه، تنها امکانات بیشتر میشه و فضاهایی زیاد میشن. برای شروع خوب هست.

majid_n_iran

عضو جدید
سلام بچه ها من هم توی جمع خودتون بپذیرت تا حدودی تحت ویندوز کارکردم
باتشکر ازهمه بچه ها

milititi*

عضو جدید
جالبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

جالبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

سلام....وقت بخیر...ایدتون خوبه....فقط اگه از فیلم آموزشی در کنار کتاب استغاده کنید...یادگیری چند برابر میشه.....البته حدس میزنم استفاده از فیلم آموزشی جز قوانین سایت نیست
:warn::que:

روزخوش:w27:

نرگس62

عضو جدید
سلام دوستان

سلام دوستان

سلام دوستام خواهش میکنم یکی کمکم کنه من باید یک برنامه multithreading تو سی شارپ بنویسم واهش میکنم یکی کمکم کنه

milititi*

عضو جدید
شروع کن!!

شروع کن!!

سلام دوستام خواهش میکنم یکی کمکم کنه من باید یک برنامه multithreading تو سی شارپ بنویسم واهش میکنم یکی کمکم کنه

شروع کن...بچه ها هستن کمک کنن....اما نکته مهمتر بازم راه رو گم کردید....گالیور نقشت رو بیار.....اینجا جای پرسش و اشکال نیست:gol:

negin17h

مدیر تالار

عزیزم کار کردن با thread ها اصلاً کار پیچیده و سختی نیست. هر جا مشکل داشتی بپرس تا همه کمکت کنیم :gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.