نظرسنجی در ارتباط با شروع مجدد آموزش سی شارپ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Topcoding

عضو جدید
اندکی صبر سحر نزدیک است

اندکی صبر سحر نزدیک است

امیدوارم که واسه خانم نگین اتفاقی نیافتاده باشه و هر چه زودتر به باشگاه برگردند
این رو هم بگم بهر حال مشکلات پیش میاد و گاهی دست خود آدم نیست.
خب اگه نگین خانم وقتش رو ندارند یا الان نمی تونند شروع کنند نباید تحت فشارش بزاریم ، اینطوری توی رودروایسی قرار می گیرند و بعدا دوباره تاپیک آموزشی نصفه کاره رها میشه
پس بهتره سر فرصت و بدور از هر گونه تنشی کار آموزش شروع بشه
با کمی صبر همه چی حل می شه:gol:
موفق باشید
یا حق

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم که واسه خانم نگین اتفاقی نیافتاده باشه و هر چه زودتر به باشگاه برگردند
این رو هم بگم بهر حال مشکلات پیش میاد و گاهی دست خود آدم نیست.
خب اگه نگین خانم وقتش رو ندارند یا الان نمی تونند شروع کنند نباید تحت فشارش بزاریم ، اینطوری توی رودروایسی قرار می گیرند و بعدا دوباره تاپیک آموزشی نصفه کاره رها میشه
پس بهتره سر فرصت و بدور از هر گونه تنشی کار آموزش شروع بشه
با کمی صبر همه چی حل می شه:gol:
موفق باشید
یا حق

واسش مشکلی پیش نیومده ایشالا ، نگین دیروز بود ، مرسی از مطالبتون :gol:

RIG

متخصص C#.net
خواهشا" عجله نکنید یکم صبر داشته باشید من با نگین حرف زدم گفت که وقت کافی ندارم یکم میخاد سرش خلوت شه تا درست حسابی تدریس کنه نمیخاد نصفه و نیمه کاری رو شروع کنه.ممنون . .

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهشا" عجله نکنید یکم صبر داشته باشید من با نگین حرف زدم گفت که وقت کافی ندارم یکم میخاد سرش خلوت شه تا درست حسابی تدریس کنه نمیخاد نصفه و نیمه کاری رو شروع کنه.ممنون . .

ما که چیزی نگفتیم عمو :surprised::surprised::surprised::surprised:

RIG

متخصص C#.net
من عمو نیستم . منم نگفتم چیزی گفتی . یه حرفی رو کلی زدم که همه بخونن. کمی صبر همه چیزو حل میکنه.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام دوستان
شرمنده که دیر شد. من یه مشکلی واسم پیش اومده بود متاسفانه که خب تا حدودی حل شد :gol: باید خبر می دادم اما نشد. ببخشید. مرسی از سانان که باز خبر داد. پریروز واسه 5 دقیقه تونستم بیام که خب باز نشد پیغام بذارم.

من بخشی از کتاب های مختلف رو اعلام میکنم در تاپیک مربوطه و یا آپلود می کنم و تا یک زمانی فرصت خواندن رو می دیم و بعد مثلاً 2 روز برای رفع اشکال یا یک روز برای رفع اشکال می گذاریم. اگر هم چت روم باز می شد که بهتر هم بود. اگر از نرم افزارهای آموزش می شد استفاده کرد که خیلی بهتر می شد. من دنبال اون هم هستم.

بازم ممنونم

arezoo68

عضو جدید
لینک دانلود کتابی که می گید کجاست؟
همونه که تو امضاتونه؟
یا هنوز می خواید آپلود کنید؟

negin17h

مدیر تالار
برای شروع برای بچه هایی که کلاً از سی شارپ سر رشته ندارن، اول ويژوال استودیو رو نصب کنن و اگه مشکلی داشتن این جا مطرح کنن تا بریم سراغ استپ بعدی.

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
برای شروع برای بچه هایی که کلاً از سی شارپ سر رشته ندارن، اول ويژوال استودیو رو نصب کنن و اگه مشکلی داشتن این جا مطرح کنن تا بریم سراغ استپ بعدی.
:)
نگین جون نصب شده. استپ بعدی چیه؟
منتظر باشید :cool:
ما دست به سینه منتظریم
دست به کامپیوتر باشید :cool:
دوستان اگه مشکلی در روند نصب داشتید می تونید از لینک زیر استفاده کنید:
http://www.iranvij.ir/forum/برنامه-...26-آموزش-نصب-برنامه-visual-studio-2010-a.html
با تشکر :smile:
با سلام
دوستان عزیز ان شاءالله بعد از عید ؟؟؟؟
:surprised: شما باید نظر بدید :)
تاپیک نظر سنجی هست
ولی همه چیز قاطی شده :confused:
از آموزش تا سوالات و رفع اشکال و نظر سنجی همش ریخته تو این تاپیک :confused::confused::surprised::surprised:

MaSoUd-5

عضو جدید
به نظر من بیخیاله آموزش شید

چیزی که زیاده منبع برای آموزش

پروژه بدید هر کسی روش کار کنه

سوالی هم داشت داش گوگل هست :D

یا میتونن از بچه ها کمک بگیرند

negin17h

مدیر تالار
سلام
از ابتدا شروع میشه و به زبان انگلیسی :gol:
به تاپیک مربوطه بروید.

negin17h

مدیر تالار
نظرخواهی

نظرخواهی

سلام
یکسری از دوستان می خواستند بدونند که در چه زمانی باید دروس مطالعه شه. بهتر دیدم با توجه به برنامه خود دوستان در موردش تصمیم بگيريم. دوستان اعلام کنند تا متوسط گیری کنیم و ببینیم چه زمانی بدیم که همه برسن :gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
بهتره خودتون با توجه به محتوا و وزن منبع درسی هرجلسه وقتی رو مشخص کنید
مثلا این دو فایلی که واسه اول کار دادین خواندنشون کار دو سه دیقه بود (البته واسه من) .
فقط طوری باشه که نه سیخ بسوزه و نه کباب
چون سطح زبان همه یکسان نیست
و اینکه با توجه به سطح سختی تمرینات زمان مشخص شه
کلا به نظر من دو نکته در نظر گرفته شه
سطح سختی متن و سطح سختی تمرینات

Topcoding

عضو جدید
با سلامی مجدد
این چیزی که می خوام بگم یه نظره، دوست ندارم که به کسی بر بخوره و اگرم اشتباه بود بگید تا درستش کنم
ببینید بیشتر اعضا با سی شارپ آشنایی دارند و حتی برنامه و یا پروژه هم نوشتند ولی خوب هستند تعدادی از افراد که تازه عضو شدند و آنها هم می خواهند شروع کنند. حالا این وسط نظرمن اینه که کلاس رو 2 قسمتش کنیم
یه کلاس مباحث اولیه تا متوسط رو بیان کنه مثل اون چیزی که شما شروع کردید و کلاس دیگه که همزمان با اونه مباحث متوسط تا پیشرفته را
اینطوری به نظر من دیگه خسته کننده برای بعضی از اعضا نمی شه و زودتر مباحث سی شارپ گفته خواهد شد. و کسانی که در کلاس مباحث اولیه تا متوسط را گذراندن می تواننداز کلاس درس و سوالات و پروژه های کلاس پیشرفته ها استفاده کنندو اینطوری می شه گفت در نصف بازه ای که قراره با یک کلاس طی بشه کل مباحث گفته خواهد شد
راجع به بازه زمانی تدریس هم بستگی به مفاهیم آن دارد و البته بستگی به سطح کلاس
بچه ها دوست دارم راجع به مباحث گفته شده هم یه نظرسنجی بشه
موفق باشید
یاحق

آخرین ویرایش:

arezoo68

عضو جدید
نگین جان بهتر نبود تاپیک جدید ایجاد می کردی؟ تو تاپیکی که معرفی کردی پست های قبلی واسه چندماه پیش هم هست...اگه امکانش بود تو پست جدید شروع کنید فکر کنم بهتره...
اموزش هارو فقط لطف کنید تو ایام عید نزارید، یا حداقل خیلی یکم بزارید، برای زمانش هم فکر می کنم اگه هر 7-10 روز یه بار باشه بهتره...و با توجه به زمان زیادش می تونید حجم مطلب را افزایش بدید، که آموزش زودتر تموم شه و بیشتر روی پروژه ها کار کنیم.

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلامی مجدد
این چیزی که می خوام بگم یه نظره، دوست ندارم که به کسی بر بخوره و اگرم اشتباه بود بگید تا درستش کنم
ببینید بیشتر اعضا با سی شارپ آشنایی دارند و حتی برنامه و یا پروژه هم نوشتند ولی خوب هستند تعدادی از افراد که تازه عضو شدند و آنها هم می خواهند شروع کنند. حالا این وسط نظرمن اینه که کلاس رو 2 قسمتش کنیم
یه کلاس مباحث اولیه تا متوسط رو بیان کنه مثل اون چیزی که شما شروع کردید و کلاس دیگه که همزمان با اونه مباحث متوسط تا پیشرفته را
اینطوری به نظر من دیگه خسته کننده برای بعضی از اعضا نمی شه و زودتر مباحث سی شارپ گفته خواهد شد. و کسانی که در کلاس مباحث اولیه تا متوسط را گذراندن می تواننداز کلاس درس و سوالات و پروژه های کلاس پیشرفته ها استفاده کنندو اینطوری می شه گفت در نصف بازه ای که قراره با یک کلاس طی بشه کل مباحث گفته خواهد شد
راجع به بازه زمانی تدریس هم بستگی به مفاهیم آن دارد و البته بستگی به سطح کلاس
بچه ها دوست دارم راجع به مباحث گفته شده هم یه نظرسنجی بشه
موفق باشید
یاحق

دوست عزیز خواهشا از هر دو طرف به قضیه نگاه کنین درسته شماها سمت متخصص دارین و استاد ترین ولی اگه اینکارو بکنین کسایی که زیاد آشنا نیستن مطمئنا به تاپیک بخش پیشرفته سر میزنن و ممکنه باعث دلسردی و عدم ادامه دادن بحث واسه بعضیا بشه :gol:

در ضمن دوستایی که بلدن یادشون نمیره ;)

حالا هر چی نگین جون بگه :gol:

آخرین ویرایش:

Sarp

مدیر بازنشسته
محمد حسین جان ! (بابا ، جان با اسمت نمیخونه :D )
اینی که شما میگین ممکنه حتی با وقت نگین هم نخونه
چون کاریست زمان بر !

وضعیت
موضوع بسته شده است.