نظرسنجی در ارتباط با شروع مجدد آموزش سی شارپ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم مدیل دو روزه نیست شاید مشکل داره می گید کار بلدها بقیه رو راهنمایی کنن نگین هم بیاد ببینه ما فعال بودیم خوشحال می شه

نخیر کسی جای کسی رو نمیگیره نگین خودش بیاد بهتره :gol:

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سانان جون دعوا چیه؟!!!!! :eek:

دعوا مال بچه هاس.....:child:

;)
مبصر جون کلاس شروع نمیشه؟ برا نگین جون مشکلی پیش اومده؟

کلاس شروع میشه ایشالا :gol:
والا منم از نگین جون بیخبرم ولی اشالا که مشکلی پیش نیومده
4 شنبه و پنج شنبه خودش کلاس داشت جمعه هم لابد یه کاری واسش پیش اومده ولی امروز حتما میاد
معمولا نگین عصرا میاد

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی نمی خواد جای نگین رو بگیره ما قبلن هم این کلاس رو شروع کرده بودیم اما خوابید
الانم نگین بیاد فکر نکنم تاپیک جدید بزنه همون قبلی هارو بیاره بالا

میدونم خودم در جریان هستم
ولی بهتره نگین خودش تعیین کنه هر چی باشه استاد اونه

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگین جون قربون دستت فقط خواستی کلاس بزنی یه جوری بزن با کلاس فتوشاپ تداخل نداشته باشه ;):gol:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خانم مدیل دو روزه نیست شاید مشکل داره می گید کار بلدها بقیه رو راهنمایی کنن نگین هم بیاد ببینه ما فعال بودیم خوشحال می شه
مثلا" چیکار کنیم؟!!!
سانان جون دعوا چیه؟!!!!! :eek:

دعوا مال بچه هاس.....:child:

;)
مبصر جون کلاس شروع نمیشه؟ برا نگین جون مشکلی پیش اومده؟
اگه دعواس ما هم هستیم
نخیر کسی جای کسی رو نمیگیره نگین خودش بیاد بهتره :gol:

نگین کجایی؟؟ دلم براش تنگ شده
منظورت این بو د :: "نگین کجایی؟؟ دلم برات تنگ شده"
نگین جون قربون دستت فقط خواستی کلاس بزنی یه جوری بزن با کلاس فتوشاپ تداخل نداشته باشه ;):gol:
نظرتون چیه با یه کتا ب زبان اصلی کار کنیم ؟؟
پس نظر هاتون کو!!!؟؟
این تاپیک زده شده که نظر بدید
خوب زود باشید تا هفت تیرمو در نیوردم نظرهاتون رو رد کنین بیاد زود

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا" چیکار کنیم؟!!!

اگه دعواس ما هم هستیم

پس نظر هاتون کو!!!؟؟

نظر در مورد چی علی جون ؟؟؟؟

sara1984

عضو جدید
مثلا" چیکار کنیم؟!!!

اگه دعواس ما هم هستیم

پس نظر هاتون کو!!!؟؟

نه تو رو خدا:cry:
بزارین یک کم راه بیافتیم( البته خودمو گفتم شما که استادین!!!!) بعد زبون اصلیش کنین!

RIG

متخصص C#.net
میشه بپرسم سطحی که شماها در نظر دارین واسه اموزش یعنی اونی که در فکر تون هست رو بگین . ازکجا اغاز شه و .... اگه هرکی نظرشو بگه میشه از سطحی شروع کرد که شباهت نظر بیشتر باشه.

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی مهندسین گرامی :gol:

بخصوص نگین خانم ، استاد مهربان و به خصوص بابا بابک جونم که اونم این کلاس لو ثبت نام کلده ....:gol::heart::gol:

من هم هستم .:)

اما یه خواهش دالم از استاد .:smile:

بهتره قبل از شروع کلاس بگید که چه روز و چه ساعتی ...... ;)

مرسی از همه .:gol::gol::gol::gol::gol:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نظر در مورد چی علی جون ؟؟؟؟
نظر در مورد
1- چگونگی آموزش ، (منبع معرفی بشه ، درس ها در یه تاپیک گذاشته بشن ، یا بصورت یه کلاس مجازی باشه که همه همزمان آنلاین بشه ، یا ترکیبی از دو یا چند مورد بالا)
2-زمان آموزش ، (در تعطیلات عید نوروز باشه یا نه ، چند روز در هفته باشه ، ...)
3-سطح آموزش ، (مبتدی ، متوسط ، پیشرفته و ...)
4- زبان فارسی باشه منبع یا زبان اصلی
5-و خیلی چیز های دیگه
یه نفر هم لطف کنه این نظرات رو جمع بندی کنه و بزاره تو یه پست یا تاپیک جداگانه (اگه جناب RIG زحمت این کار رو بکشن ممنون میشم) با تشکر پیشاپیش
نه تو رو خدا:cry:
بزارین یک کم راه بیافتیم( البته خودمو گفتم شما که استادین!!!!) بعد زبون اصلیش کنین!
من هم مبتدی هستم و اومدم که یاد بگیرم ولی زبان اصلی بعضی کتاب ها خیلی ساده وروان هست
تا ببینیم نظر نگین خانم و RIG چی باشه
میشه بپرسم سطحی که شماها در نظر دارین واسه اموزش یعنی اونی که در فکر تون هست رو بگین . ازکجا اغاز شه و .... اگه هرکی نظرشو بگه میشه از سطحی شروع کرد که شباهت نظر بیشتر باشه.
در بالای همین پست چندتا از موارد نطر سنجی رو نوشتم دوستان لطف کننو نظهاشون رو بدن.
البته اینو من بخاطر این گفتم که بیشتر عملی کارکنیم نه تئوری
به نظر من هر دو قسمت مهمه هم تئوری و هم عملی (گرچه صد در صد عملی مهمتره چون قسمت تئوری در خدمت قسمت عملی هست)

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر در مورد
1- چگونگی آموزش ، (منبع معرفی بشه ، درس ها در یه تاپیک گذاشته بشن ، یا بصورت یه کلاس مجازی باشه که همه همزمان آنلاین بشه ، یا ترکیبی از دو یا چند مورد بالا)
2-زمان آموزش ، (در تعطیلات عید نوروز باشه یا نه ، چند روز در هفته باشه ، ...)
3-سطح آموزش ، (مبتدی ، متوسط ، پیشرفته و ...)
4- زبان فارسی باشه منبع یا زبان اصلی
5-و خیلی چیز های دیگه
یه نفر هم لطف کنه این نظرات رو جمع بندی کنه و بزاره تو یه پست یا تاپیک جداگانه (اگه جناب RIG زحمت این کار رو بکشن ممنون میشم) با تشکر پیشاپیش

من هم مبتدی هستم و اومدم که یاد بگیرم ولی زبان اصلی بعضی کتاب ها خیلی ساده وروان هست
تا ببینیم نظر نگین خانم و RIG چی باشه

در بالای همین پست چندتا از موارد نطر سنجی رو نوشتم دوستان لطف کننو نظهاشون رو بدن.

به نظر من هر دو قسمت مهمه هم تئوری و هم عملی (گرچه صد در صد عملی مهمتره چون قسمت تئوری در خدمت قسمت عملی هست)

والا علی جون منم بیخبرم :razz::razz::razz:

RIG

متخصص C#.net
با تشکر از ali_vb اما بهتر هستش منتظر بمونین که خود negin17h بیاد . اگه حرکتی انجام داده حتما" هدفی داشته . منم خودم منتظرم که میخاد چیکار کنه . با تشکر از تو . درضمن اگه شد که کارهای مدیریتی (نظم تاپیکو ...) باشه خودت بهترینی و دوستان دیگه چون خودم راستیتش کمکی سرم شلوغه . ممنون

arezoo68

عضو جدید
من نظر خودمو بابت نحوه آموزش می گم، اگه خوب بود استفاده کنید:
به نظر من یه تاپیک باشه که فقط توش آموزش گذاشته شه. اولین تاپیک فهرست باشه. هر سری که بخش جدیدی از آموزش می زارید اونو ویرایش کنید و عنوان مطلب جدید رو تو فهرست قرار بدید.
یه تاپیک هم باشه که مثلا با عنوان "سوال ها و درخواست ها" که اعضا بیان و سوال و مشکلاتشون رو اونجا مطرح کنن و با هم سر موضوع و تمرین مورد نظر مذاکره داشته باشن.
برای انلاین یا آفلاین بودن اعضا هم بهتره انلاین نباشه..چون واقعا نمی شه همه رو یه جا جمع کرد...خیلی ها از محل کارشون ان می شن مثل من ...شاید اون لحظه کاری پیش بیاد...خیلی ها شب ها ان می شن..خلاصه شرایط یکی نیست...
سرگروه می تونه مثلا هر هفته یه بار یا هر 10 روز یا کمتر یه بخش جدید آموزش رو آماده کنه....بزارته تو تاپیک..آخر آموزش هر بخش چندسوال و تمرین به اعضا داده بشه...و یه فرصت مشخص هم باشه که گروه تمرین ها رو حل کنن برای شما بفرستن(یا اصلا نفرستن فقط حل کنن و واسه مبحث بعدی آماده شن)..یه نفر هم مسئول شه که جواب درست تمرین های حل شده رو بزاره رو سایت تا هم آمار سایت بره بالا ..هم گروه همون کاملتر شه...
ما تو سایت ایرانویج آموزش ویژوال بیسیک 2010 رو به این صورت پیاده کردیم...این جا هم روش هارو گقتم اگه صلاح دونستید اینطوری پیش بریم...بد نیست..

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من نظر خودمو بابت نحوه آموزش می گم، اگه خوب بود استفاده کنید:
به نظر من یه تاپیک باشه که فقط توش آموزش گذاشته شه. اولین تاپیک فهرست باشه. هر سری که بخش جدیدی از آموزش می زارید اونو ویرایش کنید و عنوان مطلب جدید رو تو فهرست قرار بدید.
یه تاپیک هم باشه که مثلا با عنوان "سوال ها و درخواست ها" که اعضا بیان و سوال و مشکلاتشون رو اونجا مطرح کنن و با هم سر موضوع و تمرین مورد نظر مذاکره داشته باشن.
برای انلاین یا آفلاین بودن اعضا هم بهتره انلاین نباشه..چون واقعا نمی شه همه رو یه جا جمع کرد...خیلی ها از محل کارشون ان می شن مثل من ...شاید اون لحظه کاری پیش بیاد...خیلی ها شب ها ان می شن..خلاصه شرایط یکی نیست...
سرگروه می تونه مثلا هر هفته یه بار یا هر 10 روز یا کمتر یه بخش جدید آموزش رو آماده کنه....بزارته تو تاپیک..آخر آموزش هر بخش چندسوال و تمرین به اعضا داده بشه...و یه فرصت مشخص هم باشه که گروه تمرین ها رو حل کنن برای شما بفرستن(یا اصلا نفرستن فقط حل کنن و واسه مبحث بعدی آماده شن)..یه نفر هم مسئول شه که جواب درست تمرین های حل شده رو بزاره رو سایت تا هم آمار سایت بره بالا ..هم گروه همون کاملتر شه...
ما تو سایت ایرانویج آموزش ویژوال بیسیک 2010 رو به این صورت پیاده کردیم...این جا هم روش هارو گقتم اگه صلاح دونستید اینطوری پیش بریم...بد نیست..
با سلام:gol:
همه ی این کارهایی که گفتی ما توی این آدرس انجام دادیم ولی متاسفانه با کم کاری و عدم استقبال تاپیک خوابید و انشائ الله که این ابر به همت مدیر نگین و بقیه ی اعضا آموزش کامل و جالبی را خواهیم داشت
با تشکر:)

Sarp

مدیر بازنشسته
با سلام:gol:
همه ی این کارهایی که گفتی ما توی این آدرس انجام دادیم ولی متاسفانه با کم کاری و عدم استقبال تاپیک خوابید و انشائ الله که این ابر به همت مدیر نگین و بقیه ی اعضا آموزش کامل و جالبی را خواهیم داشت
با تشکر:)
کم کاری؟
یا با انتقاد یه نفر کاسه کوزه رو جمع کردین ؟ :surprised:

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول یکی از دوستان :
""" غلط کردم رو برای همین موقع گذاشتن دیگه """

وضعیت
موضوع بسته شده است.