نظرسنجی در ارتباط با شروع مجدد آموزش سی شارپ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام دوستای گلم :gol:
من یه کمی سرم خلوت شده و ایشالله که بتونم در زمینه سی شارپ کاری انجام بدم اینجا. یک سری از بچه ها درخواست آموزش سی شارپ رو داشتند که البته ماشالله اینجا استاد زیاده و با اجازه ی اساتید، خواستم یه نظر سنجی بذارم و ببینم که با چه سبکی کار کنیم و بچه ها چه پیشنهاداتی دارند؟ :)
منتظر نظرات شما دوستان گل هستم. دوستان آمادگی خود و یا نظراتشون رو در این تاپیک اعلام کنند تا آموزش را در تاپیک های قبلی ادامه دهیم :gol:

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم :gol:
من یه کمی سرم خلوت شده و ایشالله که بتونم در زمینه سی شارپ کاری انجام بدم اینجا. یک سری از بچه ها درخواست آموزش سی شارپ رو داشتند که البته ماشالله اینجا استاد زیاده و با اجازه ی اساتید، خواستم یه نظر سنجی بذارم و ببینم که با چه سبکی کار کنیم و بچه ها چه پیشنهاداتی دارند؟ :)
منتظر نظرات شما دوستان گل هستم. دوستان آمادگی خود و یا نظراتشون رو در این تاپیک اعلام کنند تا آموزش را در تاپیک های قبلی ادامه دهیم :gol:

سلام نگین جون
دستت درد نکنه من که تا آخرش پایتم ;)
خودم دارم الان سی شارپ کار میکنم خوشحال میشم بیام تو کلاست بشینم :D

a.aktichi

عضو جدید
سلام
خیلی خوبه
اگه قرار نصف و نیمه بمونه این آموزش،شروعش نکنین بهتره
اما اگه واقعا" تا آخرش برین،عالی میشه.دمتتوون گرم
حالا یه پیشنهاد.به نظر من خوندن کتاب فایده ای نداره.بهتره از برنامه های خیلی ریز شروع کنیم به نوشتن.به نظر من اینطوری هم جذاب تره هم بهتر توی ذهن میمونه

Topcoding

عضو جدید
اعلام آمادگی: خانم اجازه ،مام هستیم;)
نظر: راستش رو بخوای سی شارپ خیلی مبحث داره ،نمی دونم چطوری می خواهید کار را ادامه دهید .
یه راهش اینه که طبق یه مرجع کامل مباحث رو جلو
ببرید به نظر من یه کمی اون مباحث محدود میشه
یه راه دیگه اینه که برای هر مبحثی از چندینتا مرجع استفاده بشه و چکیده کار ارائه بشه (البته این روش به تنهایی یه کمی وقت گیره خسته کننده می شه، واسه اون هم می تونید بگید که هر کسی که می خواهد ،روی این مبحث کار کنه و بعد خلاصه کارش رو تحویل بده(با تحویل پروژه اشتباه نشه) مثلا شما در همین تاپیک اعلام می کنید که راجع به این موضوع چه کسانی می خواهندآن را به عهده بگیرند (موضوع : شی گرایی در سی شارپ ، طراحی سه لایه ، گزارش گیری ، کار با دیتابیس ، کار با thread ،وراثت، linq، xml ، گرافیک توی سی شارپ ،کار با فایلها و .......)
این طوری فکر کنم هم سریعتر جلو می ریم و هم به مباحث قوی تر پرداخته می شود و هم .....
خوب دیگه اینا به نظرم رسید اگه نظر دیگه ای هم بود شاید بعدا گفتم البته شما همه کاره اید:D و در توانایی شما شکی نیست با هر روشی که راحت تر هستید آموزش را شروع کنید
برای شما آرزوی موفقیت داریم:gol:

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نگین جون منم هستم من اشنایی کمی دارم واسه همین دارم pdf هاشمیان رو می خونم و دوست دارم یادگیریم کامل بشه به کمک شما و بقیه دوستان.;)
با تشکر

ماریا جمشیدی

عضو جدید
نگین جان منم میخوام جز شاگردات باشم. با نظر آقا محمدحسین موافقم که طبق یه مرجع از همون مفاهیم اولیه شروع کنی تا اینه برسیم به پیشرفته.
آخ جون همه سی شارپ یاد میگیرن:w11:اونوقت من جایگزین نگین میشم:)

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم که همیشه پایه این کلاسا هستم
ثبت نامم میکنم ولی نمیدونم چرا کلاسا ادامه دار نمیشه
ان شاا.. که این بشه

کلاسی که استادش اخمو باشه حتما یه چیزی یاد میگیری :D
مگه نه نگین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D

negin17h

مدیر تالار
سلام
ببخشید از اینکه با تاخیر اومدم. البته من هنوز متوجه نشدم بچه ها چه جوری راحت ترن اما تصمیم گرفتم به حرف دوستمون گوش کنم. فکر کنم برای هر مطلب یک بخشی از کتابی رو قرار بدم بهتر باشه تا فقط فوکوش کنیم رو یه کتاب :gol:
از طرفی میخوام شماها را وادار کنم که از حالا یه کمی عادت به کتب زبان اصلی کنید و طرز خوندن این کتاب ها را بدون نیاز به اینکه کلش رو بخونید یاد بگیرید (البته میدونم که الان نصف بچه ها شاکی میشن :D )

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید از اینکه با تاخیر اومدم. البته من هنوز متوجه نشدم بچه ها چه جوری راحت ترن اما تصمیم گرفتم به حرف دوستمون گوش کنم. فکر کنم برای هر مطلب یک بخشی از کتابی رو قرار بدم بهتر باشه تا فقط فوکوش کنیم رو یه کتاب :gol:
از طرفی میخوام شماها را وادار کنم که از حالا یه کمی عادت به کتب زبان اصلی کنید و طرز خوندن این کتاب ها را بدون نیاز به اینکه کلش رو بخونید یاد بگیرید (البته میدونم که الان نصف بچه ها شاکی میشن :D )

با سلام
1- حاضر سر کلاس خواهم بود .
2- برای درک بهتر اصلا سر کلاس نمی شینم و تا آخر می ایستم .
3- با نظر شما که بخش هایی از کتاب های مختلف استفاده کنیم .
4- از همه اونا مهمتر با قسمت استفاده از کتاب های زبان اصلی استفاده کنیم موافقم . ( البته منظور از زبان اصلی همان زبان بین المللی انگلیسی هست دیگه ؟ ؟؟؟ ؟ چون ممکنه یکی کتاب به زبان فرانسوی نوشته باشه و یا یکی به زبان روسی و ... . )
5- سوال اینکه از کدوم نسخه استفاده خواهیم کرد ؟ 2003-2005-2008 و یا 2010 ؟
با تشکر - سیستم 32

negin17h

مدیر تالار
با سلام
1- حاضر سر کلاس خواهم بود .
2- برای درک بهتر اصلا سر کلاس نمی شینم و تا آخر می ایستم .
3- با نظر شما که بخش هایی از کتاب های مختلف استفاده کنیم .
4- از همه اونا مهمتر با قسمت استفاده از کتاب های زبان اصلی استفاده کنیم موافقم . ( البته منظور از زبان اصلی همان زبان بین المللی انگلیسی هست دیگه ؟ ؟؟؟ ؟ چون ممکنه یکی کتاب به زبان فرانسوی نوشته باشه و یا یکی به زبان روسی و ... . )
5- سوال اینکه از کدوم نسخه استفاده خواهیم کرد ؟ 2003-2005-2008 و یا 2010 ؟
با تشکر - سیستم 32

ممنون از تو دوست عزیز
در بخش های کلی که فرقی نداره 2008 یا 2010 اما در مورد برخی موارد تصمیم میگیریم. فکر کنم 2010 بد نباشه اگر همه موافق باشند و مشکلی نداشته باشند :gol:

RIG

متخصص C#.net
منم سر کلاس شلوغ میکنم بغد رفتم خونه میخونم. واسه اینکه یاد بگیرم آمادم.

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من نمیبخشم :D:D:D:D:D:D:D

اارکیده

عضو جدید
ایشاله که ادامه دار بشه استادهای ماکه جا زدن منم شاگرد تنبل خودم که نمی خونم

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از تو دوست عزیز
در بخش های کلی که فرقی نداره 2008 یا 2010 اما در مورد برخی موارد تصمیم میگیریم. فکر کنم 2010 بد نباشه اگر همه موافق باشند و مشکلی نداشته باشند :gol:

من 2010 دارم مشکلی هم ندارم استاد :D

salam.6864

عضو جدید
سلام نگین جوووووون
خیلی کار خوبی رو شروع کردید ولی امید وارم تا اخرش با همین انگیزه پیش برید
من هستم برای یادگیری
یه پیشنهاد هم دارم:اگه امکانش هست با نوشتن برنامه های مختلف بحث رو جلو ببرید اول شما تمرین رو برای بچه ها قرار بدید بعد برنامه درستش رو چند روز بعد قرار بدید این طوری کامل تو ذهنمونن میمونه
چون خیلی فراره
ممنون بابت تاپیکتون
با ارزوی موفقیت

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام نگین جوووووون
خیلی کار خوبی رو شروع کردید ولی امید وارم تا اخرش با همین انگیزه پیش برید
من هستم برای یادگیری
یه پیشنهاد هم دارم:اگه امکانش هست با نوشتن برنامه های مختلف بحث رو جلو ببرید اول شما تمرین رو برای بچه ها قرار بدید بعد برنامه درستش رو چند روز بعد قرار بدید این طوری کامل تو ذهنمونن میمونه
چون خیلی فراره
ممنون بابت تاپیکتون
با ارزوی موفقیت
اگه خودت تمرین کنی فرار نمیکنه !
یا اینکه باید نگین رو همیشه همراهت داشته باشی تا واست همیشه تمرین بگه :D

salam.6864

عضو جدید
اگه خودت تمرین کنی فرار نمیکنه !
یا اینکه باید نگین رو همیشه همراهت داشته باشی تا واست همیشه تمرین بگه :D

:razz:نه اقا بابک لازم نیست نگین جوون همیشه همراهم باشه فقط تو یادگیری اولیه اش لازمه که همراهم باشه:redface:

• Like
واکنش ها: Sarp
وضعیت
موضوع بسته شده است.