[نظرسنجی] انتخاب کتاب سومین دور هم خوانی تالار کتابخانه | پاییز 94

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
پایان نظرسنجی ، آغاز فرصت مطالعه

پایان نظرسنجی ، آغاز فرصت مطالعه

سلام به دوستان عزیز و همراه

همونطور که مشاهده می کنید نظرسنجی ما با 28 نفر شرکت کننده بسته شد و کتاب منتخب ما در این دور از برنامه " ترس و لرز " اثر "کی یر کگور " هست
از دوستانی که در این انتخابِ خوب ما رو یاری کردند متشکرم.

در مورد روش های تهیه ی کتاب:

- روش های زیادی برای تهیه ی کتاب وجود داره که بهترینش " خرید " کتاب هست. دوستانی که در توان و دسترسشون هست به راحتی میتونن کتاب رو بخرن و
برای همیشه در کتابخانه ی شخصی خودشون داشته باشن. فراموش نکنیم هیچی لذت بخش تر از ورق زدن و غرق شدن در کتابی که به دست میگیریم نیست
( مخصوصا که متعلق به خودمون باشه). در کل همین که ساعاتی فارغ از دنیای بیرون در بین قفسه های کتاب قدم بزنید و جلدها و عناوین رو بخونید، خودش
حس بی نظیری داره ( امتحان کنید
)

- راه دوم تهیه ی کتاب از " کتابخانه " ست. چون اکثریت ما دانشجو هستیم و به کتابخانه های دانشگاه هامون دسترسی داریم پس باز هم میتونیم کتاب رو
در دست بگیریم و مطالعه کنیم. - البته امکان امانت گرفتن از دوستان یا اشنایانتون رو هم فراموش نکنید.

- و در نهایت راه آخر، دانلود از اینترنت هست چون این کتاب هم روی نت وجود داره و با یک سرچ خیلی ساده به راحتی میتونید دانلود کنید.

اینکه کدوم راه رو انتخاب میکنید کاملا به خودتون بستگی داره .

فرصت مطالعه:

با توجه به حجم کم کتاب و همچنین فرصتی که برای تهیه ی کتاب لازم داریم ، "دو هفته" در نظر گرفته شده است ( این زمان در صورت امکان، قابل تمدید می باشد).
دوستان لطفا دقت کنید زمان مشخص شده تنها برای "خواندن" کتاب هست و نه نقد و بررسی.
در این مدت هم ما سعی می کنیم تاپیک "نقد و گفتگو" رو برای کسانی که نیمه ی اول کتاب رو به اتمام رسوندن و تمایل دارن در موردش صحبت کنن، ایجاد کنیم.

-----------------------
هرگونه اطلاعیه های جدید و تغییرات در برنامه، همینجا اعلام خواهد شد.
لطفا این پست (#1) رو هم در نظر داشته باشید.
مشتاقانه منتظر حضور شما عزیزان در این فرصت، هستیم.
ممنونم و پیروز باشید.

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عه تموم شد نظر سنجی؟ خخخ
حالا کتابو بخونیم بعد ازمون سوال میپرسین؟ یکی بیاد توضیح بده واسه من :)

*FARZAN*

کاربر ممتاز
عه تموم شد نظر سنجی؟ خخخ
حالا کتابو بخونیم بعد ازمون سوال میپرسین؟ یکی بیاد توضیح بده واسه من :)

سلام خوش اومدین : )
نه سوال که نمیپرسیم
شما کتاب رو بخونید و نظرتون رو در موردش در داخل تاپیک [نقد و گفتگو] پیرامون کتاب "ترس و لرز" اثر کی یر کگور بگید : ) همین

*FARZAN*

کاربر ممتاز
دوستان این دورخوانی تموم شده یا همچنان ادامه داره؟
چون من می خوام یه دورهم خوانی جدید شروع کنم اگر اینجا تموم شده....

سلام دوست عزیز
فعلا برنامه دور همخوانی نداریم چون دوستان درگیر درس و دانشگاه و کنکور و ... هستن
انشاءالله در تعطیلات بین دو ترم دورهمخوانی بعدی رو راه میندازیم : )

بالا