نظرتون راجبه این که میگن دانشگاه آزادی هی بیسوادن چیه؟

eng.electric

عضو جدید
دلیل این نظرم که البته فوق العاده واقعی است اینه که از نزدیک مشاهده کردم

یعنی شما همه ی دانشجوهای آزاد کل ایرانو دیدین!؟ :eek: شما چقدر قوی هستین!!!!

چند نفر توی ایران تو دانشگاه های آزاد مختلف در رشته های مختلف درس میخونن؟؟!! رزومه ی همشونو دیدی؟؟ :w07:

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کارشناسی دانشگاه آزاد بودم و ارشد دانشگاه تهران هستم و واقعا سطح سواد دانشجویان تو این دو دانشگاه اصلا قابل مقایسه نیست البته واحد تهران جنوب و قزوین دانشجوهای قوی زیادی داره ولی بقیه دانشگاه آزادها بسیار ضعیفن و جزوه نویسن فقط و میشه گفت دبیرستان پیشرفته هستند تا دانشگاه البته استثنا همه جا هست ولی در سطح کلی 5 دانشگاه دولتی اول خیلی قوی هستند دانشجوهاشون

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم دولتی خوندم هم آزاد
.
.

دولتی فقط شریف-امیرکبیر- علم صنعت سطح علمی خوبی دارن ... بقیه همه در حد دیپلم ....
آزاد هم بعضی هاشون واقعا در حد شریف و.... هستن و سخت میگیرن ...
.
.
.
تو ارشد -دکترا هم آزاد علوم تحقیقات سطح علمی شون بالاست ... ولی دولتی همون 3 دانشگاه که گفتیم

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.
.

دولتی فقط شریف-امیرکبیر- علم صنعت سطح علمی خوبی دارن ... بقیه همه در حد دیپلم ....
.
.
.
تو ارشد -دکترا هم آزاد علوم تحقیقات سطح علمی شون بالاست ... ولی دولتی همون 3 دانشگاه که گفتیم

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.

.
.
.

uni tehran ro ja andakhti mohandes

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.
.

.
.
.
...ببخشید دانشگاه تهران هم منظورتون بود در حد دیپلم؟!!فکر میکنم نظراتتون خیلی کارشناسی شدس ماشالا!!!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاه ازاد به خصوص واحد های تهرانش دانشجو های قوی و پیگیر زیاد داره ولی امکانات دانشگاه های ازاد اصلا جالب نیست.دانشگاه های دولتی جو درسی توشون بیشتره معمولا

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...ببخشید دانشگاه تهران هم منظورتون بود در حد دیپلم؟!!فکر میکنم نظراتتون خیلی کارشناسی شدس ماشالا!!!
دانشگاه تهران هم دانشگاه خوبیه ... از قلم افتاد !
.
.
.
.
من -منطقه ای -بیشتر دانشگاهها رو رفتمو دیدم ...

sahel70

عضو جدید
من دانشگاه دولتی لیسانسخوندم و ارشد دولتی دارم درس میخونم ،کی گفته فقط دانشگاههای تهران سطحشون بالاست؟بعضی از رشته ها تو شهرستانا قطب هستن
من یه روز خوش نداشتم مث نقطه چین ازمون کار میکشن ،یه روزم استراحت و خواب نداریم تو ارشد
به دانشگاه آزادیام خودم درس دادم تعطیل بودن نمیگم همشون چون این اصلا درست نیس بعضیاشون خ خوبن و تو کارای نرم افزاری و عملی واقعا خوبن و کلا زیاد علاقه به خوندن کتاب ندارن بازم میگم همشون ایطوری نیستن
ولی ایکه سطح دانشگاه دولتی از آزاد بالاتره که دیگه بر هیچ کسی پوشیده نیست

anishtain_bahosh

عضو جدید
:)ممنون از نظرات همه مهندسین عزیز- -چه موافق -چه مخالف -همه نظرات محترمند فقط مجدد خواهش می کنم از تخریب و توهین به همدیگه اجتناب کنیم که اگر اینگونه نباشیم مصداق بارز "تحصیلات شخصیت نمیاره" خواهیم بود-;)

anishtain_bahosh

عضو جدید
من دوستان زیادی رو می شناسم که در آزاد تحصیل کردن و به محض ورود در دانشگاه های مطرح دولتی جو و طرز فکر غالب در مورد دانشگاه آزاد به گونه ای است که ترجیح دادن نگن دانشگاه آزاد درس خوندن چون فک میکردن سریعا نگاه اساتبد رو تغییر میده نسبت به توانایی هاشون- خدا رو شکر من با اینکه کمی تا قسمتی با نظر این دوستان موافقم اما بشخصه چون معتقدم توانایی علمی هر کس اثبات کننده همه چیزه-تا بحال از گفتن اینکه دانشگاه آزاد درس خوندم فرار نکردم و نمی کنم....اما درد اینکه یک عده از دوستان فک می کنن کنکور اونقدر ملاک دقیقی است که اگر در 19 سالگی تونستن به دانشگاه های دولتی راه پیدا کنن یعنی از اونها که به هر دلیل نتونستن و در آزاد تحصیل کردند-برتری و هوش بیشتری دارند همیشه آزارم میداده و میده-------به نظرم باید یاد بگیریم بهتر فکر کنیم تا انسان بزرگتری باشیم-انسان دغدغه ی مسایلی مهمتر از هوش و اینگونه برتری طلبی های کورکورانه رو داره-اگر اندیشیدن درست رو کسب کرده باشه یا در پی کسبش باشه...خوشحال میشم نظر بقیه دوستان رو بدونم....:gol:

sshimaa

عضو جدید
هم جورش داریم من آزاد درس میخونم یه هم دانشگاهی دارم بسیار با سواده لیسانسشونم آزاد خوندن...و یه دختر دایی دارم دانشگاه سراسری خونده سوادش اندازه یه محصل دبیرستانیه... نسبیه مطلق نیست ولی قبول دارم اکثرا باسوادها گلچینی از دانشجویان دانشگاه دولتی سراسری هستند

storm

عضو جدید
دانشگاه ازاد بیشتر بخاطر تعداد زیادی که می گیره سطح اش پایین امده. مثل دولتی بیاد کم دانشجو بگیره اونوقت به نظرم سطحشون زیاد فرق نمی کنه. وقتی کم کم اش برای مهندسی 250 نفر می گیره معلوم سطح اش پایین میاد به جاش 50 نفر می گرفت با دولتی به نظرم فرقی نداشتن هیچ شایدم بهتر هم می شدن

Behzaad

عضو جدید
من هم علوم تحقیقات تهران بودم و هم دانشگاه تهران.
مزخرف محضه اینکه صرف دانشگاه آزادی بودن به یه نفر بگی بی سواد و صرف دانشگاه تهرانی بودن(دانشکده فنی) به یه نفر بگی با سواد.

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دانشگاه دولتی لیسانسخوندم و ارشد دولتی دارم درس میخونم ،کی گفته فقط دانشگاههای تهران سطحشون بالاست؟بعضی از رشته ها تو شهرستانا قطب هستن
من یه روز خوش نداشتم مث نقطه چین ازمون کار میکشن ،یه روزم استراحت و خواب نداریم تو ارشد
به دانشگاه آزادیام خودم درس دادم تعطیل بودن نمیگم همشون چون این اصلا درست نیس بعضیاشون خ خوبن و تو کارای نرم افزاری و عملی واقعا خوبن و کلا زیاد علاقه به خوندن کتاب ندارن بازم میگم همشون ایطوری نیستن
ولی ایکه سطح دانشگاه دولتی از آزاد بالاتره که دیگه بر هیچ کسی پوشیده نیست
خیر...
در مورد همه دانشگاه هاصادق نیس.. در سایت رنک دانشگاه ها،دانشگاه آزاد رتبه 33 رو در بین دانشگاه های کشور داره که به طور مثال از دانشگاه چمران-با هنر-پزشکی رشت و.. بالاتره
البته این ک گفتم به طور کلی بوده چون واحد های آزاد تفکیک هم میشه..

9356769

عضو جدید
در 95 درصد موارد درسته..............مگه دانشگاهای خاص............

من خودم دانشگاه ازاد میخونم.................امتحانا که کپ جزوه میاد...............موارد خیلی زیاده بیخیال............

به نظر من ما الکی افتخار میکنیم که مثلا تعداد دانشجو هامون توی خیلی از کشورا بیشتر از بقیست................. مگر نه اگه به هزینه و وقت و کاغذ و........ که تو بعضی از دانشگاهای ازاد صرف میشه توجه کنیم....میبینیم بدتر داریم به اقتصاد کشور ضرر میزنیم که جمعا تو سال 10 تا دونه کارشناس باسواد بیشتر ازش فارغ التحصیل نمیشه..............

arminjahanshahr

عضو جدید
دوستان دانشگاه های دولتی دیگه به همه واحدهای آزاد به یک چشم نگاه نمی کنند
شما چطور هنوز طرز فکر قدیم رو دارید؟!!

به طور مثال دانشگاه آزاد قزوین به عنوان قطب اصلی روباتیک ایران شناخته میشه و اکثر دانشگاه های برتر جهان در مسابقات ایران اپن شرکت می کنند و تیم MRL از دانشگاه قزوین بیشترین مقام رو میاره
الان همکاری های زیادی با دانشگاه های تاپ کشور داره
از جمله دانشگاه شریف

http://www.aparat.com/v/obAYv

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بابا دلت خوشه

چه قطعی هم امار میده 85 درصد
نه تو کل ایران فقط رتبه 1 تا 100 که میرن شریف باسوادن
من الباقی ول معطلن
همین حرفها رو زدیم که کشور پیشرفت نمیکنه و روز به روز تو پس رفتیم

من تو دانشگاه ازاد دانشجو خدای مهندسی دیدم ادم باری به هر جهت هم دیدم

اقای متخصص محاسبات عددی
(راحت ترین درسی که پاس کردم محاسبات عددی بود فک کنم 20شدم)

واقعا . خوشم میاد با قطعیت امار میدن.
الان کسانی هستند که بااینکه دانشگاه ازاد درس خوندن خیلی بیشتر از دولتیا میفهمند . مهم سعی و تلاشیه که دارن . با این طرز فکر شما ها کشور نابود میشه که..................

karim-mech

کاربر بیش فعال
دانشگاه جزو در رشته های پزشکی حرفی برای زدن نداره. واقعا سطحشون پایینه