نظرتون راجبه این که میگن دانشگاه آزادی هی بیسوادن چیه؟

anishtain_bahosh

عضو جدید
نظرتون راجبه این که میگن دانشگاه آزادیا بیسوادن چیه؟
از خودم شروع میکنم: 50در صد اشتباهه!:redface:ظر شما چیه؟;)

mr.ehsan

عضو جدید
100% اشتباه هست..من به دوستانی داشتم که کارشناسی توی همین دانشگاه ازاد بودن اما ارشد رو توی دانشگاه های خیلی معتبر درس میخونند....واسه نمونه میتونید اسم یاسین حاجی زاده رو توی گوگل سرچ کنید تا ببینید چند تا سایت میاد بالا....مقاله ایشون توی مقالات spe مقام دوم کسب کرد که ایشون رو مستقیم برای دکترا پذیرفتند و الان توی اسکاتلند مشغول به ادامه تحصیل هستند......

anishtain_bahosh

عضو جدید
100% اشتباه هست..من به دوستانی داشتم که کارشناسی توی همین دانشگاه ازاد بودن اما ارشد رو توی دانشگاه های خیلی معتبر درس میخونند....واسه نمونه میتونید اسم یاسین حاجی زاده رو توی گوگل سرچ کنید تا ببینید چند تا سایت میاد بالا....مقاله ایشون توی مقالات spe مقام دوم کسب کرد که ایشون رو مستقیم برای دکترا پذیرفتند و الان توی اسکاتلند مشغول به ادامه تحصیل هستند......
بله من هم میدونم اما برای دوستان محترمی که اینو قبول ندارن شاهد خوبی آوردید ممنون و سپاس;)

mina_srk

کاربر فعال
اااااااااا؟کی گفته؟
الان دانشگاه ما هم تراز شریفه یعنی دانشجو های شریف هم بی سوادن؟
هر کی گفته خودشو گفته!من که قبول ندارم!
تنها فرق آزاد و دولتی تو پولشه!

M zendegi

عضو جدید
سلام. من خودم دانشگاه پیام نور درس می خونم ولی الان میخوام آزاد شرکت کنم. این حرفا روهم قبول ندارم به قول بچه ها مگه همون درسایی رو نمی خونن که دانشگاه سراسری می خونه فقط فرقش تو پولشه.

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که مسخرس , ولی در این که بچه های سراسری زرنگ ترن شک نکنین

avocado

کاربر فعال
اااااااااا؟کی گفته؟
الان دانشگاه ما هم تراز شریفه یعنی دانشجو های شریف هم بی سوادن؟
هر کی گفته خودشو گفته!من که قبول ندارم!
تنها فرق آزاد و دولتی تو پولشه!
این ترازی که گفتی یعنی چه؟؟:smile:

جدا این تراز بندی مطابق کدوم موسسه است؟! بگو تا من برم خودمو بکشم:D

cordelia

عضو جدید
نخیر درست نیست.البت همیشه استثنا هست.دلیل نمیشه به همه بچه های آزاد اتیکت بیسوادی بزنن.ما که با دل و جون درس خوندیم و با افتخار اعلام میکنم که بچه آزادی هستم.بدون حتی 1درصد امکانات دانشگاه دولتی .نه ترم تابستونی نه یه ترم اضافه.ولی یک دنیا دغدغه شهریه.

Aros.kabir

عضو جدید
استاد های ما که تماماً تو سراسری هم تدریس می کنن و اتفاقاً می گنن بعضاً درسهایی که به ما میدن سخت از سراسری هستش و در نهایت این دانشجوها هستن که تعیین می کنن بهتر هستن یا وگرنه سطح علمی دانشگاه تو یه سطحه البته غیر دانشگاههای خاص مثل تهران یا شریف​

bahareh69

کاربر فعال
فرق فقط تو پولشه.بستگی داره دانشگاه آزاد برای کدوم شهر باشه!درکل خود دانشجو باید درس بخونه:redface: حرف اون دوستمونم قبول دارم که گفته بود دانشگاههای دولتی بیشتر کار میکشن:)

arefeh sadat

عضو جدید
کاملا اشتباهه فقط بچه های سراسری قبل کنکور تلاششون بیشتربوده.
استادا که تقریبا یکیه یعنی تلاشا تو دانشگاه یکیه.

hamid sh

عضو جدید
مزخرفه !
بوست ما رو دارن تو دانشگاه ازاد قزوین (باراجین)میکنن

h-karimi77

عضو جدید
لقمان به شاگردش ميگه: اگر اين گردوئي در دست من است خراب باشد و همه بگويند گردوي پر مغزي است و اگر پر مغز و سالم باشد و همه بگويند خراب است آيا در اصل اين گردو تاثيري دارد؟
.
بنابر اين به هر فرد و شخص بستگي دارد ابوعلي سينا - رازي - عطار - حافظ - ... در كدام دانشگاه درس خوانده اند؟

Eiman Alibakhshi

عضو جدید
:gol::gol::gol:سلام.
واقعاً برای هرکی اینجوری فکرمیکنه متاسفم.
من مکانیک ملی قبول شدم اما نرفتم ورشته پلیمردانشگاه آزادرو انتخاب کردم والانم بارتبه21هرشد دارم تو یکی از بهترین دانشگاه های ایران درس میخونم.
این طرزفکرکاملاً اشتباهه.
شادوپیروزباشین.:gol::gol::gol:

bahareh69

کاربر فعال
:gol::gol::gol:سلام.
واقعاً برای هرکی اینجوری فکرمیکنه متاسفم.
من مکانیک ملی قبول شدم اما نرفتم ورشته پلیمردانشگاه آزادرو انتخاب کردم والانم بارتبه21هرشد دارم تو یکی از بهترین دانشگاه های ایران درس میخونم.
این طرزفکرکاملاً اشتباهه.
شادوپیروزباشین.:gol::gol::gol:
آخ جوووووووووووووون:w12: یعنی ماهم میتونیم قبول شیم؟:w11:

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
اصلاحيه

اصلاحيه

جمله شما رو اينطور اصلاح مي‏كنم:

اكثر فارغ‏التحصيلان سالهاي 1375 به بعد اكثر دانشگاههاي آزاد اسلامي بي‏سواد هستند (در اينجا منظور از اكثر يعني بيش از 85 درصد).

اگر از اين حرف ناراحتيد، يا جزو اين گروه بيش از 85 درصد دانشگاه آزاد نيستيد، كه در اين صورت ناراحتي شما بي‏مورد است، يا جزوشان هستيد، كه در اين صورت براي خروج از اين گروه بايد كوشش كنيد.

آخرین ویرایش:

Narges *

عضو جدید
اصلا و به هیچ وجه قبول ندارم
استادای ما که در حد دولتی و گاهی بالاتر هستن
خودمون هم که از اول ترم هرچقدر درس میخونیم وقت کم میاریم هیچیم ازمون نموند!

mehrzad1

عضو جدید
ض

ض

یه دوستمون حرف قشنگی زد . گفت فرقش تو بیسوادیه مردمه . آره . راست میگفت . مردم ما به عمق قضیه توجه نمیکنن . تا دلت بخاد دانشجوی ضعیف و تنبل از دانشگاه دولتی میشناسم . تو دانشگاه آزادم کلی هست و این تعداد در دانشگاه آزاد بیشتره . اونم به 1 دلیل . این که ورودی دانشگاه آزاد راحت تره . و افراد ضعیف هم واردش میشن . اما برای قضاوت فقط باید با ورودیهای کارشناسی ارشد اشاره کرد . اونجا تعیین کنندست . و همه میدونیم که رتبه اولو تو ارشد پیام نور میده (من پیام نور نیستم) و اینا مزخرفه . دانگاه دولتی هم که دیگه غیر از چند تا بقیه پر شده از شبانه و پاره وقتو نیمه وقتو شرایط ویژه و اینترنتی و واحد بینالملل و جدیدا دانشگاه شیراز هم بدون کنکور میگیره . درده همه پوله . اول دانشگاه آزادو زیر سوال میبردن حالا خودشونم دیدن پول خیلی حال میده . به اینم فکر کنین بهترین دانشگاه ما 1000 دنیا هم نیست . زیاد به ایران فکر نکنین .

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميگه ................
نظرت چيه راجب من زودي حرفتو بزن بانوي من
دلتون خوشه ها همشون يه بدبختين

behnam870

عضو جدید

اول ترم هر استادی که میاد کلاس مسگه باسد 20درصدتونو بندازم... دانشگاه ازاد برای گرفتن شهریه هم که شده نمی زاره همینطوری بالا بری... اتفاقا بازار کار بچه های دانشگاه ازاد خیلی بیشتره..چون اونا لااقل یه درسو دو بار افتادن تا پاس کنند..

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
توشهرماپول میدن نمره میگیرن یعنی خودم ازبچه هایی که آزادمیخونن شنیدم
بی سوادیه آزادیارونمیدونم تاچه حدصحت داره ولی میدونم که به امیدرحم استادوبخشش جیب باباشون میرن واسه امتحاناشون اینومن نمیگم دوستای آزادیم میگن

hunny

عضو جدید
به نظر من سواد ربطی به ازاد و دولتی نداره این اشتباهه که میگن دانشگاه ازادی ها بی سوادن خیلی ها فکر میکنند چون دانشگاه ازاد پول میگیرن حتما نمره میدن در صورتی که بر عکس , نا گفته نماند که دانشگاه داریم تا دانشگاه هم ازاد هم دولتی