نظرتون در مورد کار کردن خانم ها و دختران در جوامع صنعتی و غیر صنعتی چیه ؟؟؟؟

نظرتون در مورد کار کردن خانم ها و دختران در جوامع صنعتی و غیر صنعتی چیه ؟؟؟؟

• آموزش و پرورش (معلم)

رای: 6 75.0%
  • کارخانجات

رای: 4 50.0%
  • ادارات و کار های دفتری

رای: 4 50.0%
  • فروشندگی

رای: 3 37.5%
  • پرستاری و پزشکی

رای: 5 62.5%
  • کشاورزی

رای: 2 25.0%

• مجموع رای دهندگان
    8

mamad kh

عضو جدید
سلاممم نظرتون در مورد کار کردن خانم ها و دختران در جوامع صنعتی و غیر صنعتی چیه ؟ شما میتونید تصور کنید که همسر و یا خواهر تون میخواد بره سر کار و شما می خوای اونو راه نمایی کنی ...

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من که موردی نداره
اگر واقعا اون خانوم پتانسیل و علاقه به صنعت رو داشته باشه عالیه.درسته شاید سخت به نظر بیاد اما وقتی پای عشق به اون کار درمیون باشه هر سختی از بین میره
من خودم کارآموزیم رو توی ضنعت گذروندم
واقعا میگم بهترین روز های عمرم بود اون روزها
ثانیه ثانیه ش با عشق میگذشت با اینکه در بدترین شرایط بود
اما در کنارش دوستانی هم بودن که فقط غر میزدن و دوست داشتن زود تموم بشه
خلاصه اگر اون خانوم علاقه داره میتونه شرایط رو بپذیره هیچ اشکالی نداره به نظر من خانوم;)

mamad kh

عضو جدید
به نظر من که موردی نداره
اگر واقعا اون خانوم پتانسیل و علاقه به صنعت رو داشته باشه عالیه.درسته شاید سخت به نظر بیاد اما وقتی پای عشق به اون کار درمیون باشه هر سختی از بین میره
من خودم کارآموزیم رو توی ضنعت گذروندم
واقعا میگم بهترین روز های عمرم بود اون روزها
ثانیه ثانیه ش با عشق میگذشت با اینکه در بدترین شرایط بود
اما در کنارش دوستانی هم بودن که فقط غر میزدن و دوست داشتن زود تموم بشه
خلاصه اگر اون خانوم علاقه داره میتونه شرایط رو بپذیره هیچ اشکالی نداره به نظر من خانوم;)

یعنی دوست عزیز شما میگی که برابری کامل اره ؟

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی دوست عزیز شما میگی که برابری کامل اره ؟

دقیقا آره
به نظر من اگر کسی به هر چیزی علاقه داشته باشه باید راه براش باز باشه و بتونه به خواستش برسه
و صد البته هر فرد عاقلی جوری تصمیم بگیره که اون کرامت زن بودنش هم حفظ بشه

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که دوساله توی محیط صنعتی(نفت وگاز) کار میکنم..البته بخاطر دختر بودنم محدودیت هایی دارم برای بازدید و بررسی کردن،و باعث میشه یکم یکنواخت باشه...ولی کارمو دوست دارم.

mamad kh

عضو جدید
دقیقا آره
به نظر من اگر کسی به هر چیزی علاقه داشته باشه باید راه براش باز باشه و بتونه به خواستش برسه
و صد البته هر فرد عاقلی جوری تصمیم بگیره که اون کرامت زن بودنش هم حفظ بشه
من نمی دونم شما پسر هستین یا دختر .. میخوام یه سوال بپرسم یعنی خانم ها یی که برق میخونن حاضر هستن برن تو شرایط تعمیرات کار کنن ایااااا؟ الان ما خیلی ادم هایی حرفه ای و کار بلد داریم که چون زن ها تو این رشته هستن باید بشن بالا دستشون در صورتی که خیلی هم از لحاظ علمی پایین تر و اون مرد باید درجاااا بزنه ... نمی دونم منظورم تونستم برسونم یا نه

mamad kh

عضو جدید
من که دوساله توی محیط صنعتی(نفت وگاز) کار میکنم..البته بخاطر دختر بودنم محدودیت هایی دارم برای بازدید و بررسی کردن،و باعث میشه یکم یکنواخت باشه...ولی کارمو دوست دارم.
می تونم بپرسم تو محیط نفت و گاز منظورتون چه کاری هست چون من خودم تو نفت کار میکنم ...

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من نمی دونم شما پسر هستین یا دختر .. میخوام یه سوال بپرسم یعنی خانم ها یی که برق میخونن حاضر هستن برن تو شرایط تعمیرات کار کنن ایااااا؟ الان ما خیلی ادم هایی حرفه ای و کار بلد داریم که چون زن ها تو این رشته هستن باید بشن بالا دستشون در صورتی که خیلی هم از لحاظ علمی پایین تر و اون مرد باید درجاااا بزنه ... نمی دونم منظورم تونستم برسونم یا نه

من که گفتم دختر هستم
آره منظورتون رو فهمیدم
خب این نیاز به فرهنگ سازی داره تو کشور
الان خودمون هم که فکر میکنیم میگیم وای اینجوری اونجوری زشته یه زن بالا سر یه مرد باشه و ...

اما توی رشته های دیگه اصلا اینجوری نیست
تنها توی رشته های فنی هست که اینجوریه
و حتی گاها خود اون خانوم هم میکشه کنار تا یه آقا اون کار رو انجام بشه
گاهی بیشتر قدرت بدنی میخواد که به نظرم درستش هم هست که آقا روی اون کار باشه
اما وقتی کار تخصصی هست و اون خانوم سال ها توی اون قسمت تلاش کرده
حیفه که محدودیت قائل بشیم واقعا
توی صنعت هم باید حتما فرهنگ سازی کنیم به شدت هم لازمه
خب ما هم به اندازه آقایون درس خوندیم شاید هم بیشتر پس حق ما هست که به نسبت مساوی استفاده کنیم
البته فعلا تصویب شده که خانوما هم توی صنعت استخدام کنند
ببینیم واقعا همینجور میشه یا نه!

mamad kh

عضو جدید
من که گفتم دختر هستم
آره منظورتون رو فهمیدم
خب این نیاز به فرهنگ سازی داره تو کشور
الان خودمون هم که فکر میکنیم میگیم وای اینجوری اونجوری زشته یه زن بالا سر یه مرد باشه و ...

اما توی رشته های دیگه اصلا اینجوری نیست
تنها توی رشته های فنی هست که اینجوریه
و حتی گاها خود اون خانوم هم میکشه کنار تا یه آقا اون کار رو انجام بشه
گاهی بیشتر قدرت بدنی میخواد که به نظرم درستش هم هست که آقا روی اون کار باشه
اما وقتی کار تخصصی هست و اون خانوم سال ها توی اون قسمت تلاش کرده
حیفه که محدودیت قائل بشیم واقعا
توی صنعت هم باید حتما فرهنگ سازی کنیم به شدت هم لازمه
خب ما هم به اندازه آقایون درس خوندیم شاید هم بیشتر پس حق ما هست که به نسبت مساوی استفاده کنیم
البته فعلا تصویب شده که خانوما هم توی صنعت استخدام کنند
ببینیم واقعا همینجور میشه یا نه!
الان ما هر چی خانم تو شرکت داریم بهترین پست هارو دارن و خیلی کیفیت پایینی هم دارن البته بعضی هاشون خوبن ... بخداا اصلا بحث حسودی نیست من میگم چرااا زن هااا اگر قراره کار کنن فقط رمانتیک ترین کارها با بهترین مزایااا ممنون که نظر دادی

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
الان ما هر چی خانم تو شرکت داریم بهترین پست هارو دارن و خیلی کیفیت پایینی هم دارن البته بعضی هاشون خوبن ... بخداا اصلا بحث حسودی نیست من میگم چرااا زن هااا اگر قراره کار کنن فقط رمانتیک ترین کارها با بهترین مزایااا ممنون که نظر دادی

آها من قبلی رو بد فهمیدم
بد خوندم فک کردم خانوما زیر دست گرفته شدن!!!
کاملا برعکس پس بود!!
نه دقیقا باید برابری اینجا باشه
به نظر من هم دلیلی نیست که یه خانوم بگه من نمیتونم این کار رو انجام بدم سختمه اما موقع حقوق و مزایا بشه یه جور دیگه مظلوم نمایی کنه و حق رو بگیره
آره خدایی باید عدالت برقرار باشه

خواهش میکنم

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی به شرایط و خعلی چیزها داره ولی اگه همه چی بسترش محیا باشه نه تنها بد نیست بکه خعلی هم خوبه ! باعث بالارفتن سطح فکری خانوما میشه (البته اگر خدا بخاهد...:دی)

mamad kh

عضو جدید
آها من قبلی رو بد فهمیدم
بد خوندم فک کردم خانوما زیر دست گرفته شدن!!!
کاملا برعکس پس بود!!
نه دقیقا باید برابری اینجا باشه
به نظر من هم دلیلی نیست که یه خانوم بگه من نمیتونم این کار رو انجام بدم سختمه اما موقع حقوق و مزایا بشه یه جور دیگه مظلوم نمایی کنه و حق رو بگیره
آره خدایی باید عدالت برقرار باشه

خواهش میکنم

اره دیگه منظورممم و حالا متوجه شدی من میگم اگه می گن برابری پس چرا همش میشیننن تو دفتر در صورتی که بخدااا بهترین مهندسااا دارن به صورت کارگری کار میکنن .. بخیال خیلی حرف هااا هستش که اینجاا جاش نیست موفق باشین

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار سخت مث مهندسی وکار تو کارگاهها و پروژه های عمرانی اصلا مناسب خانومها و روحیه اونها نیست.بهترین کار تدریس

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من هر کس تو هر حیطه ای که دوست داره باید فعالیت کنه در غیر اینصورت کاری ک از روی علاقه و عشق نباشه بدرد نمیخوره و خودشو نشون میده.....پس....مهم نیس زن باشی یا مرد....وارد حرفه ای شو ک عاشقشی ی ی ی.....