نظرتون درباره این جمله چیه ؟

makmak

عضو جدید
"کاری رو انجام بده که به نظر میاد درسته نه کاری که واقعا درسته"

به نظر خودم بعضی وقتا این تصمیمی که به نظر همه میاد درسته واقعا درسته و بعضی وقتا هم نه . شما تویه این مواقع کدوم کارو انجام میدین؟

hopeful

عضو جدید
سلام دوست خوبم

من اکثر مواقع کاری که درسته انجام میدم چون سخت از تصمیمم کنار میام اما اگه تصمیمم نادرست باشه دیگه سعیمو می کنم که کوتاه بیام!!!! اما از همه بیشتر سعی میکنم کاری که به نظر درست میاد انجام ندم چون میدونم فقط به نظر اشتباه ،درسته....... گرچه الان زندگی مامصلحتی و نظر دیگران هست:redface: تنها خودمونو گول می زنیم:biggrin: البته گاهی هم باید به بعضی احساسات توجه کرد;)

tiny memar

عضو جدید
به امضاي من توچه كنيد اين جمله از فلاسف بزرگ هست كه دقيقا يادم نيست اسمشون را...
اينم ترجمش: انسان موفق كسي هست كه بيشتر توجه به انجام كار هاي دزست ميكنه تا كاري را درست انجام بده;) اين يعني قدرشناسي زمان ;)

آخرین ویرایش:

Behnam.H2009

عضو جدید
عقل انسان اگه تحت تأثیر محیط قرار نگیره ، همیشه بهترین تصمیم رو میگیره . اگه می خوای این کار رو امتحان کنی ، بهتره هر وقت می خوای تصمیمی بگیری اول مغزت رو از هر چی اطلاعات پوچ که قالباً به وسیله ی شنیدن از اطرافیان به دست میاد پاک کنید . سپس به عنوان یه سوم شخص که دخالتی در ماجرا نداره برای خودتون تصمیم بگیرید . من امتحان کردم . جواب داده .

امیر Amir

عضو جدید

به نظر خودم بعضی وقتا این تصمیمی که به نظر همه میاد درسته واقعا درسته و بعضی وقتا هم نه . شما تویه این مواقع کدوم کارو انجام میدین؟

تذکر اشتباه افراد و اینکه طرف رو به اشتباهش وافق کنیم تا در زندگی دچار مشکل نشه کار واقعا درستیه...اما میشه همین کار رو

1)در جمع جوری بگید که ابروی طرف بره

2)در خفا و چهره به چهره بهش تذکر بدید.

حالا کدوم درست به نظر میاد؟

انجام یک کار درست درست به دو صورت؟؟؟؟

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

آقا این جمله افتضاحه. می دونین چرا؟ چون این جمله عملا داره میگه صحت عمل مهم نیست فقط نظر دیگران مهمه. یعنی این که عقل خودت تعطیل فقط ببین دیگران چی میگن... بهترین مثالش اینه که فکر کنین شما مهندس هستین و توی یه جمع بی سواد نشستین بعد همه سر انجام یه کاری توافق نظر دارن ولی شما با علم و عقلتون به این نتیجه رسیدید که این کار غلطه. با عمل به این جمله شما عملا به قهقرا میرید و اونایی که بیسوادن حرفشون رو به کرسی مینشونن...

;)

dr_dodoo

عضو جدید
اگر اون کاری را که به نظرتون درسته انجام بدین احساس رضایت درونی پیدا میکنین و در صورت موفقیت اعتماد به نفستون بیشتر می شه حتی اگه شکست هم بخورین تصمیم خودتون بوده ولی اگه کاری را واقعا درسته انجام بدین در صورت شکست دیگران رو سرزنش می کنین و اگر موفق شدین همیشه خودتون رو متکی به دیگران می بینین . هر چند بعضی مواقع بهتره دومی رو انجام بدیم نظر ما همیشه بهترین نیست .

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
اگر اون کاری را که به نظرتون درسته انجام بدین احساس رضایت درونی پیدا میکنین و در صورت موفقیت اعتماد به نفستون بیشتر می شه حتی اگه شکست هم بخورین تصمیم خودتون بوده ولی اگه کاری را واقعا درسته انجام بدین در صورت شکست دیگران رو سرزنش می کنین و اگر موفق شدین همیشه خودتون رو متکی به دیگران می بینین . هر چند بعضی مواقع بهتره دومی رو انجام بدیم نظر ما همیشه بهترین نیست .
معنی بهتر از این دوست خوبم ندارم بگم.منم با ایشون موافقم.

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
تذکر اشتباه افراد و اینکه طرف رو به اشتباهش وافق کنیم تا در زندگی دچار مشکل نشه کار واقعا درستیه...اما میشه همین کار رو

1)در جمع جوری بگید که ابروی طرف بره

2)در خفا و چهره به چهره بهش تذکر بدید.

حالا کدوم درست به نظر میاد؟

انجام یک کار درست درست به دو صورت؟؟؟؟
چه ربطی داشت؟هرکدوم از این احکام بنا بر شرایط خاص صحت پیدا می کنه.نمی تونی هر چیزی رو با هم جمع کنی!

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همیشه کاری رو انجام میدم که درست باشه نه کاری رو که در ظاهر درسته

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز

تا این جمله را دیدم سریع نگاه کردم ببینم رشته تون چیه؟ میدونید چرا؟
این جمله را بچه های صنایع حتما شنیدن.
اما جواب من:"
"کافی جواب بدید برای خودتون زندگی می کنید یا برای دیگران؟"

بالا