نظرات شما در مورد گوگلر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sarp

مدیر بازنشسته
ضمن تشکر از زحمات شما

اما این سرویس در واقع همان جستجوی سفارشی گوگل (Google Custom Search) می باشد که هر کسی می تونه یه نمونه از اون را با تنظیماتی که گوگل در اختیار مون می زاره با مراجعه به آدرس زیر همراه با یک کد HTML ساده ایجاد کنه:

google.com/cse

در واقع فکر نمی کنم این سایت مورد خاصی باشه.
شاید برای شما مورد خاصی نباشه
ولی برای اکثریت مطلق کاربران یه مورد خاص هست

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسیار کاربردی و بدرد بخور هست. من خودم که بعضی کلمات کلیدی که مورد علاقه سایتهای تبلیغی هست و نتایج رو بشدت تبلیغی میکنه رو با گوگلر جستجو می کنم. و نتایج واقعا جالبی داشته حتی قبلا پیش اومده بود که دو سه صفحه اول نتایج جستجو کلا تبلیغ می اومد ولی با گوگلر خیلی کمتر میشه. و مشخصا کلمات کلیدی پر طرفدار رو که سایت های تبلیغی برچسب می زنند و موتورهای جستجو رو گول می زنند رو حذف می کنه ولی همونطور که دوستان هم گفتند باز هم جاداره روش کار بشه. چون فعلا فقط نتایج وب رو نشون میشده و بخش عکس و ویدیو و خبر و ... که همه موتورهای جستجوی معروف دارند رو نداره.

lazerr

عضو جدید
بسیار فکر عالی است

بسیار فکر عالی است

درود
بسیار فکر عالی داشتید
من باتوجه به اینکه خیلی این ساعت سامورایی اذیتم کرده حاضر به همه گونه همکاری هستم
در مورد هویج سرچ میکنی تبلیغات ساعت سامورایی میاد
یک پیشنهاد دارم بهتر نیست برای ایجاد یک دیتا بیس از سایت های مزاحم در کنار سایت یک قسمت اضافه کنید که هر کسی بیاد داخلش سایتها رو اضافه کنه
وحتی به صورت پیشرفته تر بیاید برای هر کسی یک یوزر پس بدهیم تا هر کسی اسپم ها رو برای خودش تعیین کنه
شاید یک سایت که از نظر من اسپم باشهاز نطر دیگران یک سایت مفید باشه

Sarp

مدیر بازنشسته
درود
بسیار فکر عالی داشتید
من باتوجه به اینکه خیلی این ساعت سامورایی اذیتم کرده حاضر به همه گونه همکاری هستم
در مورد هویج سرچ میکنی تبلیغات ساعت سامورایی میاد
یک پیشنهاد دارم بهتر نیست برای ایجاد یک دیتا بیس از سایت های مزاحم در کنار سایت یک قسمت اضافه کنید که هر کسی بیاد داخلش سایتها رو اضافه کنه
وحتی به صورت پیشرفته تر بیاید برای هر کسی یک یوزر پس بدهیم تا هر کسی اسپم ها رو برای خودش تعیین کنه
شاید یک سایت که از نظر من اسپم باشهاز نطر دیگران یک سایت مفید باشه
سلام
میتونید تو مرورگر خودتون این کار رو واسه خودتون انجام دهید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shoptis

عضو جدید
با حال بود عکس ها رو هم نشون میده معیار های سنجش سایتش چطوریه روبات اسپادیدرش چطوری کارمی کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا