نظام مهندسی برق (الکترونیک)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

یاسمین

عضو جدید
سلام کی میدونه شرایط عضویت در نظام مهندسی برق چیه آیا سایتی داره و زمان ثبت نام در نظام مهندسی کی هست:heart:

ashima

عضو جدید
سلام
من فقط میدونم باید سه سال از مدرک مهندسی شما گذشته باشه تا بتونید در نظام مهندسی شرکت کنید و امتحانش هم بسیار سخته و نکات ریز داره . باید توی روزنامه ها دنبالش بگردی یا یه سر بری سازمان نظام مهندسی شهری که در اونجا سکونت داری

mobin3155

عضو جدید
من شنیدم فقط مهندسای برقی که گرایش قدرت یا مخابرات خوندن میتونن تو آزمون حق امضای نظام مهندسی شرکت کنن.در همین حد میدونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shabby

عضو جدید
سلام کی میدونه شرایط عضویت در نظام مهندسی برق چیه آیا سایتی داره و زمان ثبت نام در نظام مهندسی کی هست:heart:
میتونی به سایت مسکن و شهرسازی مراجعه کنی و تاریخ امتحان ها رو ببینی سایت خانه عمران هم خوبه www.civilhouse.ir
ببین من هم به این فیلد علاقه مندم یه ایمیل به من بزن اطلاعاتمونو share کنیم
shahab_aghai@yahoo.com
راستی مرکز مطالعات ساختمان هم باید خوب باشه طرفای میدان ولیعصره
have fun

یاسمین

عضو جدید
میتونی به سایت مسکن و شهرسازی مراجعه کنی و تاریخ امتحان ها رو ببینی سایت خانه عمران هم خوبه www.civilhouse.ir
ببین من هم به این فیلد علاقه مندم یه ایمیل به من بزن اطلاعاتمونو share کنیم
shahab_aghai@yahoo.com
راستی مرکز مطالعات ساختمان هم باید خوب باشه طرفای میدان ولیعصره
have fun
از سایتی که معرفی کردی ممنون ولی اونجا هیچی در مورد امتحان نظام مهندسی برق ( الکترونیک)پیدا نکردم

shabby

عضو جدید
ببین من یک سایت واسه آموزش نظام مهندسی پیدا کردم به اسم NOVINPARSIAN.COM یه سرم به این بزن میتونی تلفن بزنی و یک کم اطلاعات بیشتری بگیری من خودم به زودی مراجعه میکنم و اطلاعات بیشتری خواهم داشت با من از طریق EMAIL در تماس باش !
من از همکاری و همفکری تو این قضیه کلی استقبال به عمل می آورم
HAVE FUN

Zargham

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر شما دوست عزیز
شما برای اخذ پروانه مهندسی باید اولا:3 سال از تاریخ فارغ التحصیلیتان گذشته باشه دوما :در آزمون نظام مهندسی که معمولا چند سال یک بار (یکی .دو سال یکبار) برگزار میشه شرکت کرده و حداقل 60%از نمره را بگیرید تا قبول بشید .
در ضمن امتحانش هم اصلا سخت نیست و به نظر من خیلی هم ساده است.
شما میتونید با مراجعه به کتاب فروشیهایی که کتابهای مهندسی میارن به راحتی کتابهای نظام رو تهیه کنید.
اگر اطلاعات دیگه ای نیاز داشتید . بپرسید که کامل بهتون توضیح بدم.
موفق باشید

shabby

عضو جدید
سلام بر شما دوست عزیز
شما برای اخذ پروانه مهندسی باید اولا:3 سال از تاریخ فارغ التحصیلیتان گذشته باشه دوما :در آزمون نظام مهندسی که معمولا چند سال یک بار (یکی .دو سال یکبار) برگزار میشه شرکت کرده و حداقل 60%از نمره را بگیرید تا قبول بشید .
شما میتونید با مراجعه به کتاب فروشیهایی که کتابهای مهندسی میارن به راحتی کتابهای نظام رو تهیه کنید.
موفق باشید

متشکرم
برای ثبت نام در این آزمون و اطلاعات بیشتر راجع به آن به کجا باید مراجعه کنم؟

یاسمین

عضو جدید
سلام بر شما دوست عزیز
موفق باشید
سلام
از اطلاعات خوبی که به من دادید ممنونم .میخواستم بدونم که گرایش الکترونیک هم میتونه امتحان نظام مهندسی بده یا نه و چقدر باید به انگلیسی مسلط باشیم و آیا شما عضو نظام مهندسی هستید باز هم ممنون.

Zargham

عضو جدید
کاربر ممتاز
متشکرم

سلام به شما دوست عزیز
برای ثبت نام در آزمون نظام مهندسی ودریافت اطلاعات بیشتر بهتره که به واحد آموزش سازمان نظام مهندسی شهری که زندگی میکنید برید.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
متشکرم
این مدارک برای ثبت نام لازمه1_کپی مدرک تحصیلی 2_شناسنامه 3_کارت ملی 4_عکس 3*4 و3 قطعه .ورودیشم 300000ریال

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام دوست من
گرایش الکترونیک هم میتونه در آزمون نظام مهندسی شرکت کنه. بله من هم عضو نظام مهندسی هستم وباید بگم که رشته من الکترونیک است و تو رشته تاسیسات برقی نظام مهندسی که مربوط به رشته های مهندسی برق میشه پروانه نظام مهندسی گرفته ام.
آزمون نظام مهندسی نیاز چندانی به داشتن تسلط کامل به زبان اگلیسی نداره ولی خوب بلد بودن زبان وتسلط بیشتر بدون شک جاهای دیگه به دردتون میخوره.
اگه خیلی تمایل دارین که سوالات آزمون نظام رو ببینید میتونید ای میل بزنید که براتون بفرستم.
آدرس ای میل :zargham008@gmail.com
سلام من سوالای نظام مهندسی رو دیدیم.ولی هیچ کدوم از این سوالا مربوط به درسامون نمیشه.می خواستم بدون چطوری میتونم منابع سوالارو گیر بیارم.مرسی

Zargham

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیزم

شما منابع این سوالات را از کتابفروشیهایی که کتب مربوط به نظام مهندسی ساختمان دارند می تونی پیدا کنی.
1-آسانسور و پله های برقی
2-تاسیسات برقی ساختمان
و...

Zargham

عضو جدید
کاربر ممتاز
قوانین و شرایط نظام مهندسی

قوانین و شرایط نظام مهندسی

اینم یک فایل در مورد قوانین و شرایط نظام مهندسی

پیوست ها

• bazrasi.pdf
    133 کیلوبایت · بازدیدها: 0

helena84

عضو جدید
شرايط عضويت در نظام مهندسي

كليه مهندسان رشته هاي برق ( قدرت)؛ مكانيك؛ تاسيسات و عمران جز رشته هاي اصلي مي باشند و مي توانند در آزمون طراحي پايه 3شركت نمايند و رشتهاي مخابرات ؛ الكترونيك و كنترل از رشته هاي فرعي مي باشند و مي توانند در آزمون نظارت تاسيسات برقي پايه 3 شركت نمايند و آدرس وب سايت آن http://www.maskan-sakhteman.ir و http://www.nezammohandesi.org.ir مي باشد كه اطلاعات كامل در آن درج شده است ضمن آيين نامه مقررات جديد آن در سايت موجود مي باشد.
جهت اطلاعات بيشتر مي توانيد به آدرس :mohammadi_eng@yahoo.com ايميل بزنيد.

helena84

عضو جدید

كليه مهندسان رشته هاي برق ( قدرت)؛ مكانيك؛ تاسيسات و عمران جز رشته هاي اصلي مي باشند و مي توانند در آزمون طراحي پايه 3شركت نمايند و رشتهاي مخابرات ؛ الكترونيك و كنترل از رشته هاي فرعي مي باشند و مي توانند در آزمون نظارت تاسيسات برقي پايه 3 شركت نمايند و آدرس وب سايت آن http://www.maskan-sakhteman.ir و http://www.nezammohandesi.org.ir مي باشد كه اطلاعات كامل در آن درج شده است ضمن آيين نامه مقررات جديد آن در سايت موجود مي باشد.شما بعد از سه سال از تاريخ اخذ مدرك مي توانيد در آزمون شركت نماييد.
جهت اطلاعات بيشتر مي توانيد به آدرس :mohammadi_eng@yahoo.com ايميل بزنيد.

پیوست ها

• AyinName.pdf
    511.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

helectron

عضو جدید
آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی

سلام اطلاعات مورد نظرتون رو تو سایت
www.nezam-mohandesi.ir میتونید پیدا کنید در ضمن هیچ محدودیتی برای گرایش های مختلف برق وجود نداره..البته قبل از ثبت نام در آزمون باید در سازمان نظام مهندسی عضو بشین برای عضویت هم باید به سازمان نظام مهندسی شهرتون مراجعه کنید امیدوارم این اطلاعات به دردتون بخوره.

ladan asadi

عضو جدید
سلام
میخاستم بدونم برای صدور پروانه نظام مهندسی باید حتما در شرکتهای دولتی یا وابسته به دولت 3 سال
سابقه کار داشته باشی ، من سه سال سابقه کار در یک شرکت خصوصی دارم میخاستم بدونم در صورت
قبولی در آزمون برای من پروانه صادر میشود
و آیا باید این سه سال سابقه کار معادل سه سال سابقه بیمه باشد و حتما باید در بخش تاسیسات برق
کار کرده باشی چون کار من کنترل کیفیت بوده این سوال را می پرسم

آخرین ویرایش:

M_Anonymuos

عضو جدید
سلام
میخاستم بدونم برای صدور پروانه نظام مهندسی باید حتما در شرکتهای دولتی یا وابسته به دولت 3 سال
سابقه کار داشته باشی ، من سه سال سابقه کار در یک شرکت خصوصی دارم میخاستم بدونم در صورت
قبولی در آزمون برای من پروانه صادر میشود
و آیا باید این سه سال سابقه کار معادل سه سال سابقه بیمه باشد و حتما باید در بخش تاسیسات برق
کار کرده باشی چون کار من کنترل کیفیت بوده این سوال را می پرسم

نه نیازی نیست.فقط کافی سه سال از مدرکتون گذشته باشه.کاری به سابقه کار نداران.فقط شرطش قبولی تو آزمون هست. ضمنا رشته شما که کامپیوتر هست.شامل گروه نظام نمی شه!!!!!

ladan asadi

عضو جدید
سلام
شما ماده 5 و 6 این آیین نامه نظام مهندسی را مطالعه کردید
یکی دیگر از شرایط صدور پروانه داشتن 3 سال سابقه کار
در یک سری شرکتهای وابسته به دولت که دارای پروانه
نظام مهندسی ساختمان هستند باید باشد
در ضمن رشته من الکترونیک است

پیوست ها

• AyinName.pdf
    511.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

M_Anonymuos

عضو جدید
سلام
شما ماده 5 و 6 این آیین نامه نظام مهندسی را مطالعه کردید
یکی دیگر از شرایط صدور پروانه داشتن 3 سال سابقه کار
در یک سری شرکتهای وابسته به دولت که دارای پروانه
نظام مهندسی ساختمان هستند باید باشد
در ضمن رشته من الکترونیک است

من با اطمینان تمام این مطلب رو گفتم بهتون.

hosseinhaghirian

عضو جدید
سلام دوستان :
کسی میتونه در مورد فن آوری های ذخیره سازی انرژی به من کمک کنه
قراره در این مورد یه پروژه بدم

M638

عضو جدید
سلام بر شما دوست عزیز
موفق باشید

سلام​
کسی می دونه برا گرفتن پروانه نظام مهندسی برق،بین مهندسی برق قدرت و مهندسی تکنولوژی برق قدرت فرقی هست؟

afshinkia

عضو جدید
عضويت نظام مهندسي برق

عضويت نظام مهندسي برق

براي عضويت در نظام مهندسي برق بايد حتما فارغ التحصيل مهندسي برق باشيد و فورا پس از پايان دوره كارشناسي با مراجعه به سازمان نظام مهندسي استان محل سكونت و ارائه مدارك و استعلام وتاييد ان توسط سازمان امكان عضو شدن داريد
اما براي شركت در آزمون پايه سه و دريافت پروانه اشتغال بايد حتما سه سال از اخذ مدرك گذشته باشه و سابقه كار داشته باشي
اگه گرايش برق شما قدرت باشه امكان دريافت پروانه نظارت و طراحي رو داريد
اما اگه غير از قدرت باشه فقط مي تونيد پروانه نظارت دريافت كنيد
موفق باشي
افشين سلطاني كيا مهندس برق-قدرت كارمندNIOC

forough gh

عضو جدید
باید 2 سال از گرفتن مدرک بگذره بعد بری عضو افتخاری بشی تو انجمن مهندسان بعد امتحان میدی که درس هایی مثل تاسیست الکتریکی و الک صنعتی باید بلد باشی

محمد پروانه

عضو جدید
این چه ربطی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه ما تبلیغ می کردیم که اخطار میدادن بمون؟؟؟؟؟:mad::mad::mad:

فروش طرح کامل جدیدترین نسل تابلو روان ( تابلوهای تبلیغاتی دیجیتالی روان )
امروزه با توجه به اهمیت تبلیغات در سراسر جهان و شناخته شدن ساز و کارهای تبلیغاتی نوین در صنعت تبلیغات و اطلاع رسانی این شغل یکی از پردرآمدترین شغلهای جهان به حساب می آید .
در این راستا گروه مهندسی بایت بیت با سالها تجربه مفید و کارشناسان متخصص در کشورهای مختلف جهان ( ایران – انگلیس – استرالیا – هند – آلمان – پاکستان و آمریکا ) در صنعت کامپیوتر و الکترونیک و تبلیغات بر خود می بالد و اقدام به معرفی و فروش طرح کامل جدیدترین و آسانترین نسل تابلوهای تبلیغاتی روان ( تابلو روان ) نموده است .
که موجب اشتغال زایی و ایجاد کسب و کاری پردرآمد و شغلی پردرآمد . برای جویندگان کار و آنانی که به دنبال کار دومی و یا کار در منزل میگردند ایجاد نموده است .

محتویات طرح کامل تابلوروان:
شامل نقشه شماتیک مدارها طراحی شده توسط تیم الکترونیک گروه
شامل نقشه و طرح PCB مدارها طراحی شده توسط تیم مدار چاپی گروه
برنامه مای کام سورس میکروکنترلرAVR طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی الکترونیکی گروه
برنامه تحت ویندوز کاملا فارسی جهت برنامه ریزی تابلو طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی کامپیوتر گروه
همراه با توضیحات فارسی قسمت مختلف طرح و برنامه
دستورالعمل مونتاژ قطعات و نحوه سیم بندی

مشخصات و امکانات تابلو:
استفاده از برنامه قدرتمند تحت ویندوز کاملا فارسی
عدم نیاز به نصب برنامه
قابلیت استفاده از نامحدود کاربر و کامپیوتر
ارتباط با کامپیوتر توسط پورت سریال RS232
نمایش ساعت و تاریخ و ایام هفته به صورت شمسی
نمایش تمامی فونتهای فارسی و انگلیسی و دیگر زبانها
امکان نمایش افکتهای مختلف
امکان نمایش فایل bmp
استفاده از ماتریس 16 ( در صورت تمایل 24 و 32 )
قابلیت ذخیره حجم بالایی از اطلاعات
قابلیت دید در روز
پیش نمایش خروجی تابلو در نرم افزار تحت ویندوز
قابلیت ساخت تابلو از عرض 50 cm تا 1 متر
نصب و مونتاژ بسیار آسان و بسیار کم هزینه
عدم نیاز به داشتن معلومات الکترونیک (شناخت قطعات الکترونیکی کافی است)
استفاده از حداقل قطعات الکترونیکی جهت کاهش هزینه
استفاده از رزانترین قطعات جهت کاهش هزینه
استفاده از قطعات الکترونیکی موجود دربازار
تنها کافیست بورد PCB طراحی شده را طبق دستورالعمل مونتاژ نمایید
.
.
.

امکاناتی که در آینده ای نزدیک به این طرح افزوده می گردد و به طور رایگان در اختیارافرادی که هم اکنون طرح را خریداری می کنند قرار داده می شود.

قیمت طرح کامل تابلو روان 400000 تومان ( چهارصد هزار تومان ) می باشد .
همچنین در صورت تمایل میتوان طرح را در دو مرحله ارایه داد که ابتدا با پرداخت مبلغ 200000 تومان ( دویست هزار تومان ) طرح را بدون سورس برنامه AVR همراه با میکرو قفل شده تهیه مینماید و در صورت مورد قبول بودن مابقی را پرداخت و سورس برنامه را دریافت نمایید .

نحوه خرید:
در صورت تمایل تهیه طرح کامل تابلوروان و چگونگی خرید به آدرس اینترنتی www.bb.i2ir.com مراجعه نمایید

وضعیت
موضوع بسته شده است.