[ نصب و کرک نرم افزار ETABS ] رفع اشکال

زهره 2

عضو جدید
سلام دوست عزیز با ایتبس و سیف ای که آشنا هستی کار کن می توانی جند ایتس و یا سیف نصب کنی

ولی برای محاسبه با نسخه ای که آشنا هستی کار کن

من به شما اتبس 9.7.4 و سیف 8.1.1 پیشنهاد میکنم ارتباط این دو نرم افزار با هم خیلی خوب است

9.7.4 ایتبس پروفیل فولاد ایرانی راخوب جواب می دهد

من به شما اتبس 9.7.4 و سیف 8.1.1 پیشنهاد میکنم ارتباط این دو نرم افزار با هم خیلی خوب است
ممنونم اخه تو کلاسمون بهمون 9.7 را میگن حالا فرقی نداره من مشکلم نصب این نرم افزاره اصلا بلد نستم و همش هم مشکل میخورم یه فاایل نصب میخوام که کرکش رو هم داشته باشه ..دوستمون یک لینک گذاشتن میخوام ببینم اولیشو دانلود کنم درسته؟؟؟؟؟؟؟

reza119

عضو جدید
ممنونم اخه تو کلاسمون بهمون 9.7 را میگن حالا فرقی نداره من مشکلم نصب این نرم افزاره اصلا بلد نستم و همش هم مشکل میخورم یه فاایل نصب میخوام که کرکش رو هم داشته باشه ..دوستمون یک لینک گذاشتن میخوام ببینم اولیشو دانلود کنم درسته؟؟؟؟؟؟؟

احتمالا شما نرم افزار نصب کرده ای اما اکتیو نکرده ای درسته ؟ اگر اینطور است برای اکتیو کردن شما را راهنمایی کنم

زهره 2

عضو جدید
احتمالا شما نرم افزار نصب کرده ای اما اکتیو نکرده ای درسته ؟ اگر اینطور است برای اکتیو کردن شما را راهنمایی کنم

بله کلا واسه نصبش خیلی مشکل دارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید و یه لینک مناسب معرفی کنید ممنونم...

reza119

عضو جدید
بله کلا واسه نصبش خیلی مشکل دارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید و یه لینک مناسب معرفی کنید ممنونم...

اگر ایبس نصب شده است و نرم افزار بالا می آید و ارور 17 اعلام می کند و لایسنس می خواهد در این صورت احتیاج به نصب جدید نیست بلکه باید نرم افزار اکتیو شود اگر این حالت است برای اکتیو شدن راهنمایی ات کنم یا اینکه اصلا نرم افزار نداری؟

زهره 2

عضو جدید
راستش من یه فایل گرفتم که چون ویروس داشت یه قسمتش حذف شده بعد حالا که نصبش کردم همون ارور 17 رو میده اما دیگه نمیدونم باید چیکار کنم/؟؟؟؟

reza119

عضو جدید
راستش من یه فایل گرفتم که چون ویروس داشت یه قسمتش حذف شده بعد حالا که نصبش کردم همون ارور 17 رو میده اما دیگه نمیدونم باید چیکار کنم/؟؟؟؟

سلام

ارور 17یعنی نصب درست است و مشکلی ندارد اما فعال سازی ندارد و حال طبق دستور المعل ضیمیمه نرم افزر تان فعالسازی را انجام بده

hamid delfan

عضو جدید
باید کرک و تو فولدری که اینبس و نصب کردی کپی کنی یه گزینه داره به اسم path روی اون کلیک کن اکی میشه

زهره 2

عضو جدید
باید کرک و تو فولدری که اینبس و نصب کردی کپی کنی یه گزینه داره به اسم path روی اون کلیک کن اکی میشه

من وقتی روکرک کلیک میکنم بعد ران میکنمش بعد دیگه همین path میاد که دیگه هرجایی رو انتخاب میکنم تو پنجره باز شده اش ارور میده.

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

سلام
تا جایی که پست هارو خوندم ، فایل شما ویروسی بوده و وقتی با ایتبس باز کردید ، ظاهرا کرکش رو از بین برده
حالا من یک سوال دارم ف اصلا فایل رو تو یه سیستم دیگه امتحان کردی ؟؟ فایلت ، نسخه پشتیبان( e2k ) داره ؟؟
و نسخه ایتبستون چند هستش ؟؟ شاید اصلا فایل با ایتبس ورژن بالا ذخیره شده و ایتبس سیستم شما ورژنش پایینه ؟!!

ممنونم

زهره 2

عضو جدید
سلام
تا جایی که پست هارو خوندم ، فایل شما ویروسی بوده و وقتی با ایتبس باز کردید ، ظاهرا کرکش رو از بین برده
حالا من یک سوال دارم ف اصلا فایل رو تو یه سیستم دیگه امتحان کردی ؟؟ فایلت ، نسخه پشتیبان( e2k ) داره ؟؟
و نسخه ایتبستون چند هستش ؟؟ شاید اصلا فایل با ایتبس ورژن بالا ذخیره شده و ایتبس سیستم شما ورژنش پایینه ؟!!

ممنونم

ایتبس من 9.7.0 هستش و من فایل کرکش رو دانلود کردم و کرکش که فرقی نداره واسه همه جواب میده دیگه درسته؟ راستش فایلشو که تو همون قسمت نصبش کپی کردم بعدش که ران کردم موقع اپلای همش ارور میده وقتی اون محلشو همون قسمت نصب ایتبس میزنم مینویسه the folder you spicified does not exist بعد اگر محلی غیر از اینا بزنم یه چیزی مینویسه و بسته میشه اما باز هم ایتبس همون ارور 17 رو میده متاسفانه نمیدونم مشکلش چیه... :( نه روی سیستم دیگه امتحان نکردم.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
مراحل نصب هر نرم افزاری
اول ببینید سیستم عامل ویندوز 32 بیت یا 64 بیتی است و با نرم افزار مطابقت بدین
دو-ممکنه انتی ویروس اجازه نصب نده
سه-ممکنه یوزر اکانت اجازه نصب نده
چهار- پوشه کرک رو در پوشه نصب نرم افزار کپی کنید
پنج- بعضی وقت ها جواب میده ) کل پوشه نرم افزار رو اول تو سیستم کپی کنید و بعد از فایل کپی شده نصب رو شروع کنید .
شش- هر اروری هست کافیه توی نت سرچ کنید
هفت- به سایت ایتبز سر بزنید
مطمئنن توضیحاتی راجب برخی ورژن ها پیدا میکنید.
....
اگر ویندوز سیستم 8 اورجینال باشه (مث سیستم من) که با اکثر نرم افزار های کپی شده ارتباط برقرار نمیکنه.
...

reza119

عضو جدید
ایتبس من 9.7.0 هستش و من فایل کرکش رو دانلود کردم و کرکش که فرقی نداره واسه همه جواب میده دیگه درسته؟ راستش فایلشو که تو همون قسمت نصبش کپی کردم بعدش که ران کردم موقع اپلای همش ارور میده وقتی اون محلشو همون قسمت نصب ایتبس میزنم مینویسه the folder you spicified does not exist بعد اگر محلی غیر از اینا بزنم یه چیزی مینویسه و بسته میشه اما باز هم ایتبس همون ارور 17 رو میده متاسفانه نمیدونم مشکلش چیه... :( نه روی سیستم دیگه امتحان نکردم.

سلام

ایمیل بذار ایتبس 9.7.4 را بصورت کامل برای شما بفرستم نرم افزاری آزمایش شده و مطمئن
خودم با آن کار میکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام

ایمیل بذار ایتبس 9.7.4 را بصورت کامل برای شما بفرستم نرم افزاری آزمایش شده و مطمئن
خودم با آن کار میکنم

جناب مهندس
نرم افزار رو به صورت کامل همین جا لینک دانلودش رو بزارید ، شاید دوست دیگری هم لازمش بشه ( البته توی تاپیک دانلود نرم افزار های تخصصی عمران )

سپاسگزارم

reza119

عضو جدید
جناب مهندس
نرم افزار رو به صورت کامل همین جا لینک دانلودش رو بزارید ، شاید دوست دیگری هم لازمش بشه ( البته توی تاپیک دانلود نرم افزار های تخصصی عمران )

سپاسگزارم

سلام

لینک ندارم خود نرم افزار را دارم
البته خود نرم افزار 9.7 ایشان هم قابل اصلاح است

zahra.civil

عضو جدید
سلام...
من ETABS 9.7.0 مربوط به نشر علم عمران را روی WINDOWS 8 نسخه 64 بیتی نصب کردم و مشکلی ندارم.

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من ایتبس 2013 رو سیستمم نصبه
حالا میخام ورژن 2009 رو نصب کنم
وقتی اجرا میکنم ارور 17 رو میده
بعد که میرم فایل کرک رو اجرا میکنم به این برنامه میرسم
اینا رو چی بزنم؟
Untitled.jpg
مشکل بخاطر نصب 2 تا ورژن نیست؟
ممنون

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    22.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام من ایتبس 2013 رو سیستمم نصبه
حالا میخام ورژن 2009 رو نصب کنم
وقتی اجرا میکنم ارور 17 رو میده
بعد که میرم فایل کرک رو اجرا میکنم به این برنامه میرسم
اینا رو چی بزنم؟
مشاهده پیوست 238484
مشکل بخاطر نصب 2 تا ورژن نیست؟
ممنون

سلام

در عکس اول ، به ترتیب
روز
ماه
سال
رو انتخاب میکنید که حداکثر باید یک ساله باشه
مثلا اینطوری بزنید :
24
5
2016

و توی عکس دوم هم که گذاشتید ، باید نوع نرم افزاری که میخوایید کرک بشه رو بذارید ، الان که دارید ایتبس 9.7 رو نصب میکنید ، شماره اون رو میذارید
به این ترتیب که :

4

بعد از طی این مراحل ، توی پوشه کرک یک فایل lservrc به حجم 2kb تولید میشه که باید تو محل نصب ایتبس 9.7.2 کپی کنید .
بعد از اتمام این مراحل حتما توی ایتبستون چک کنید که کرک شده باشه و به صورت زیر نشون داده بشه :

با تشکر

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ... امیدوارم که مشکلتون حل شده باشه ولی این نکته رو هم مد نظر بگیرید که فایل Lsarve..... باید حتماً حجم داشته باشه ، خیلی وقتها بخاطر برنامه Anti Virus ممکنه فایلتون با حجم 0 کیلوبایت ساخته بشه .