[ نصب و کرک نرم افزار ETABS ] رفع اشکال

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فکر نکنم مشکلی داشته باشه :) چون اصولاً هر ویندوزی ، برنامه های ویندوز قبل رو پشتیبانی میکنه ، در نهایت هم اینه که 1000 تومن پول سیدی رو دادی دیگه :) ضرر آنچنانی نکردی .

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
فکر نکنم مشکلی داشته باشه :) چون اصولاً هر ویندوزی ، برنامه های ویندوز قبل رو پشتیبانی میکنه ، در نهایت هم اینه که 1000 تومن پول سیدی رو دادی دیگه :) ضرر آنچنانی نکردی .
سلام.
ویندوز ویستا در ایران 1مشکلی که داره، اینه که قفل شکسته داغونه!!
از خصوصیات ویستا هم اینه که تا نسخه اصلی نباشه، برنامه اجرا نمیشه!!!
البته در تالار کامپیوتر اگه میپرسیدی بهتر راهنماییت می کردند!;)

majid2123

عضو جدید
[ نصب و کرک نرم افزار ETABS ] رفع اشکال

سلام به دوستان عمرانی. اول از اینکه اگر این تاپیک من قبلا وجود داشت و یا اینجا نباید میزدم عذر خواهی میکنم. از شما چه پنهون خواهر من برای خودش یک لپ تاپ سونی سری F خریدش که ویندوز7 64 بیتی توش نصبه (به ما هم نگفت کی خریدش) حالا میگه من واسه پروژه فوق لیسانسم باید از برنامه های Safe و Etabs و Sap2000 استفاده کنم. میگه دوستانم تو 7 که نصب میکنن خروجی درست نمیده (Export) اینجا چند تا سوال برام پیش آمده (البته فکر کنم گفت مال شرکت همسان هست) 1- این دو تا برنامه Safe و Etabs تو ویندوز 7 کار نمی کنه یا بخاطر اینکه ویندوزش 64 بیتی هست کار نمیکنه. 2- آیا فقط تو ویندوز XP کار میکنه؟ اگه فقط داخل XP کار میکنه تو 64 بیتش چطور؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام به دوستان عمرانی. اول از اینکه اگر این تاپیک من قبلا وجود داشت و یا اینجا نباید میزدم عذر خواهی میکنم. از شما چه پنهون خواهر من برای خودش یک لپ تاپ سونی سری F خریدش که ویندوز7 64 بیتی توش نصبه (به ما هم نگفت کی خریدش) حالا میگه من واسه پروژه فوق لیسانسم باید از برنامه های Safe و Etabs و Sap2000 استفاده کنم. میگه دوستانم تو 7 که نصب میکنن خروجی درست نمیده (Export) اینجا چند تا سوال برام پیش آمده (البته فکر کنم گفت مال شرکت همسان هست) 1- این دو تا برنامه Safe و Etabs تو ویندوز 7 کار نمی کنه یا بخاطر اینکه ویندوزش 64 بیتی هست کار نمیکنه. 2- آیا فقط تو ویندوز XP کار میکنه؟ اگه فقط داخل XP کار میکنه تو 64 بیتش چطور؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام من خودم ویندوز 7 نصب کردم با ایتبس مشکلی نداره البته ازمن 32 بیتی بود در کل نرم افزارای مهندسی توی ویندوز 7 بهتر هم کار میکنن یه بار remove کن مجدد نصب کن و کرک کن شاید درست بشه در مورد خروجی اصلا export نمیکنه؟؟ اگه پیغام میده هم بنویسش

redblue

عضو جدید
مشکل در نصب نرم افزار etabs

مشکل در نصب نرم افزار etabs

سلام دوستان
نرم افزار etabs 9.7 رو روی لپ تابم نصب کردم
در هنگام اجرا این اروررو میده:
license not found
error #17
probably no server runing
program will terminate
کسی میدونه مشکلش چیه؟
ممنون

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
license not found
error #17
program will terminate
کسی میدونه مشکلش چیه؟
ممنون

سلام
فكر ميكنم كرك رو نصب نكرديد
اگه نصبي نيست حتما همونجايي كه ايتبس رو نصب كرديد كپي كنيد و اجراش كنيد

redblue

عضو جدید
سلام
فكر ميكنم كرك رو نصب نكرديد
اگه نصبي نيست حتما همونجايي كه ايتبس رو نصب كرديد كپي كنيد و اجراش كنيد
--------------------------------
ممنون
کرکش نصبی هست و تو همون مسیر هم نصبش کردم ولی باز همین ارور رو میده
البته رو سیستم دیگه نرم افزار نصب شد و ارور هم نداد

reza2011

عضو جدید
سلام دوستان
license not found
error #17
program will terminate
کسی میدونه مشکلش چیه؟
ممنون

دوست عزيز نرم افزار ايتبس در 2 مرحله كرك ميشود ولي به ياد داشته باش اگر برنامه رو نصب كني و قبل از كرك يكبار اجرا كني ديگه برنامه كرك نخواهد شد حتي با پاك كردن برنامه و دوباره نصب كردن . پس حتما بايستي قبل از اولين اجرا اين 2 مرحله كه ميگم رو انجام داده باشي :

مرحله اول : فايل پچ رو كه داراي پسوند هست به داخل فولدر نصب برنامه كپي و اجرا و روي دگمه Apply Patch كليك كني .

مرحله دوم : بايستي فايل لايسنس رو از فولدر كرك در داخل فولدر نصب برنامه كپي كني .

بعد از اين 2 مرحله قادر خواهي بود برنامه رو اجرا كني و نبايد با هيچ مشكلي بر بخوري .

b0yka

عضو جدید
دوست عزیز برای نصب ایتبس در ویندوز 7 محتویات داخل کرک رو کپی کرده و در جایی که برنامه نصب هست بریزید بروی گزینه Fix CSi Etabs 9.5.0 که در داخل کرک هست راست کلیک کرده و گزینه run as adminstrator را انتخاب کنید تا برنامه کرک شود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vahid131

عضو جدید
دوست عزیز برای نصب ایتبس در ویندوز 7 محتویات داخل کرک رو کپی کرده و در جایی که برنامه نصب هست بریزید بروی گزینه Fix CSi Etabs 9.5.0 که در داخل کرک هست راست کلیک کرده و گزینه run as adminstrator را انتخاب کنید تا برنامه کرک شود

دوست عزیز شما لینکی برای دانلود کرک مورد نظر نذاشتین تا دانلود کنیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

يزداني23

عضو جدید
نرم افزار etabs

نرم افزار etabs

سلام بر دوستان عزيز نرم افزار فوق مي خواستم تشكر .يزداني

:gol:

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز از کرک زیر استفاده کن.
http://mehrce.persiangig.com/omran/_license generator.rar
توضیحاتش هم تو یه عکس تو همین فایل هست.
این کرک برای تمامی برنامه های شرکت csi جواب میده.
بازم اگه سوالی از دوستان در مورد کرک بود درخدمتیم.;)

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان عزيز نرم افزار فوق مي خواستم تشكر .يزداني

:gol:

با سلام دوست عزيز در راجب دانلود نرم افزار etabs سوال و درخواست كرده بوديد البته دوستان هم گفنتد از طريق جستجوي داخل باشگاه ميتونيد
نرم افزار دلخواه خودتون رو پيدا كنيد و هر مشكلي داشتيد برطرف كنيد ...البته براي دانلود اين نرم افزار به اين تاپيك مراجعه كنيد:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/58261-نرم-افزار-etabs

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا قسمت detailing ایتبز 2013 درست کار نمی کنه؟؟ کسی تا بحال باهاش کار نکرده؟

کار که میکنه اما من ازش استفاده نکردم. فک کنم درست کرک نکردید. یا اینکه نسخه مربوط به سیستم عاملتونو درست انتخاب نکردید.

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
دانلود کرک ایتبس 2013

دانلود کرک ایتبس 2013

دوستان کسی کرک etabs 2013 رو نداره؟ اصلا کرک شده؟

با سلام .........

این کرک رو تونستم گیر بیارم ..................... اما دوستان در سایت مای سیویل ........... این کرک رو زیاد کاربردی نمی دونستن ...............و باز هم مثل اینکه بعضی قسمتها ...... غیر فعاله ...........

پیوست ها

• Etabs Crack.rar
    1.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

s-a-l-i-m

عضو جدید
دوستان یه سوال !
من چند تا ایتبز نصب کردم ولی میله گرد های 18 به بالا رو نداره اصلا !! یا داره من نمیدونم !
مثلا داره 18m !! یه چیز های دیگه که نمیدونم چیه ! ولی دیدم تا #18 داره اما بالاتر نه !
باید معرفی کنم بهش یا نرم افزارم رو عوض کنم ؟

sepidar_co

عضو جدید
سلام
من خیلی پرس و جو کردم
میگویند ورژن 9.5.0 از همه دقیقتر است
و 9.6.0 و 9.7.0 به بالا خطا دارد
آیا درست است

danial9004

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان.
ایتبس 9.7.1 رو اگه امکانش هست واسه دانلود بزارین..
ممنون میشم.

s-a-l-i-m

عضو جدید
[ نصب نرم افزار ایتبس ] رفع اشکال

[ نصب نرم افزار ایتبس ] رفع اشکال

سلام دوستان ، اول عذر خواهی میکنم چون نمیدونستم کجا تاپیک بزنم !!!

من ایتبز ورژن CSI ETABS 2013 13.1.4 Build 1085 x86/x64
رو نصب کردم و در حین نصب که یه سوال میپرسه که کدی بهش میدی تا موقع ریجیستر اون کد رو بزنی و بعدش ریجستر میشه !!

من این کد رو فراموش کردم و اصلا نمیدونم چی زدم !!
حالا هرچی این نرم افزار رو پاک میکنم و دوباره نصب میکنم این کد رو ازم نمیخواد و دوباره موقع ریجیستر همون کد قبلی رو میخواد که واردش کنم تا بهم فایل ریجیستر شده اش رو بده تا در محل نصب کپی کنم !!
چیکار کنم ؟:دی

اگر ورژن قدیمی تر برای ویندوز 8.1 نسخه 64 بیتی هست بهم بگین !!
برای کارم نیاز دارم و الان گیر کردم...

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگر منظورتون بعد از نصب هست یک فایلی توی پوشه Etabs هست به اسم Echoid .. اون Run کنید یک کد مثل E3029-000 بهتون میده که اون دست راستیه میشه همونی که برای کرک میخواید

زهره 2

عضو جدید
در نصب نرم افزر ایتبس خیلی مشکل دارم کمک کنید لطفا خیلی ممنون

در نصب نرم افزر ایتبس خیلی مشکل دارم کمک کنید لطفا خیلی ممنون

سلام به دوستان
بنده شاید بالای 10 بار این نرم افزارو نصب کردم اما همش به مشکل میخورم و ارور میده خواهشا یه فایل نصب برام بیزحمت بذارید کرک هم باشه و نحوه نصبش رو یمشه بگید... من وقعا دیگه دارم دیوونه میشم خیلی ممنونم...

زهره 2

عضو جدید
یک نرم افزار دیگه با کرک معتبر تهیه کنید .
امتحان کنید. دانلود این نرم افزار خیلی طول میکشه. حدودا 600 مگابایته شایدم بیشتر
لینک دانلود

خیلی ممنونم الان این صفحه همون اولیشو دانلود کنم درسته؟ این همون نسخه 9 و 7 هستش؟ ببخشید خیلی سوال میپرسم..

reza119

عضو جدید
خیلی ممنونم الان این صفحه همون اولیشو دانلود کنم درسته؟ این همون نسخه 9 و 7 هستش؟ ببخشید خیلی سوال میپرسم..

سلام دوست عزیز با ایتبس و سیف ای که آشنا هستی کار کن می توانی جند ایتس و یا سیف نصب کنی

ولی برای محاسبه با نسخه ای که آشنا هستی کار کن

من به شما اتبس 9.7.4 و سیف 8.1.1 پیشنهاد میکنم ارتباط این دو نرم افزار با هم خیلی خوب است

9.7.4 ایتبس پروفیل فولاد ایرانی راخوب جواب می دهد