نصب نشدن اسکیوال سرور؟؟

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان گرامی:
می خواستم علت اینکه چرا بعد ان اینیستال شدن اسکیوال سرور نمیشه دوباره نصبش کرد و ارور میده رو بدونم و اینکه راه حلش چیه؟
چند مدت پیش رو سیستم م نصب بود ه و ان اینیستال شده و وقتی دوباره میخوام نصبش کنم ارور میده البته علت ش رو این حدس میزنم که ممکنه بعد ان اینیستالشدن به صورت کامل حذف نشده باشه (مثل اتوکد)و باید ویندوز رو عوض کرد ولی مسئله ای که هست اینه که من ویندوزم رو برای نصب بار دوم اسکیوال عوض کرده بودم!1ممنون میشم راهنماییم کنید.با تشکر

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
من بارها اس کیو ال رو نصب کرده و حذف کردم و مشکل خاصی نداشتم
همونطور که دوستمون اشاره کرد بهتره پیغام خطا رو به علاوه نسخه مورد استفاده برای ما بنویسید

s_aa

کاربر ممتاز
the specified file can not be opened as read_only .ensure the source file is present in the location specified and restart setup
این ارورش هست و بعد اینها ادرس جایی که فایل رو از اونجا نصب میکنم میده.....
اقای Hrp ممنون از توجهتون ولی من بارها شده که وقتی از سیستم حذف ش میکنم برای بار دوم نمی تونم نصب ش کنم و خطا میده...مممنووووون

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
شايد کامل remove اش نمی کنی.
همکار من هم هميشه همین مشکل رو داره. بعد که ميرم نگاه میکنم میبینم کامل حذف نشده و واسه همين نصب بعدی یا خطا میده یا دوباره کامل نصب نشده.

s_aa

کاربر ممتاز
مشکل نصب دوباره اسکیوال

مشکل نصب دوباره اسکیوال

شايد کامل remove اش نمی کنی.
همکار من هم هميشه همین مشکل رو داره. بعد که ميرم نگاه میکنم میبینم کامل حذف نشده و واسه همين نصب بعدی یا خطا میده یا دوباره کامل نصب نشده.
با سلام میشه بگید چطور میشه فهمید که کامل ریمو شده...و یا اصلا چطور میشه به طور کامل ریموش کرد من وقتی میرم توی کنترل پنلم برای ریمو کردن ابزارها م اصلا گزینه ای رو به نام اسکیوال سرور نمی بینم که بخوام ریموش کنم...ممنون میشم راهنماییم کنید..باتشکر فراوان

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
با سلام میشه بگید چطور میشه فهمید که کامل ریمو شده...و یا اصلا چطور میشه به طور کامل ریموش کرد من وقتی میرم توی کنترل پنلم برای ریمو کردن ابزارها م اصلا گزینه ای رو به نام اسکیوال سرور نمی بینم که بخوام ریموش کنم...ممنون میشم راهنماییم کنید..باتشکر فراوان

سلام
بعد از remove کردن برنامه از کنترل پنل بايد تمام بخش هایی که به SQL مربوط میشه رو remove کرد مثل SQL Server Browser یا VSS Writer ... و ...
وقتی کامل پاک شد يه ریست بده و اگه پوشه هایی در Program Files مونده حذفش کن. البته من اين مشکل رو با 2008 نداشتم و فقط انگار مربوط به نسخه 2005 ميشه :surprised:

omid200us

عضو جدید
چگونگی نصب اس کیو ال سرور 2005 - بطوریکه تیبل ها قابل دسترس توسط کاربر نباشند

همانطور که میدونید ماربران با استفاده از SQL SERVER Management studio

میتوانند به تیبل ها دسترسی پیدا کنند - لطفا راهنمایی کنید چطوری تیبل ها را از دسترسی کاربر محفوظ کنیم

omid200us

عضو جدید

همانطور که میدونید کاربران با استفاده از SQL SERVER Management studio

میتوانند به تیبل ها دسترسی پیدا کنند - لطفا راهنمایی کنید چطوری تیبل ها را از دسترسی کاربر محفوظ کنیم

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال
آیا SQL روی درایوی که فرمت NTFS داره و copmress شده نصب می شه؟
چون مال من نصب نشد
کلی نرم افزار دارم که به این برنامه بستس!!!

SHRP

کاربر ممتاز
اس کیو ال روی ntfs نصب می شه البته نه همه نسخه ها
اگر نسخه 7 باشه ممکنه نیاز به سرویس پک داشته باشه
برای حذف کامل هر نسخه از اس کیو ال از طریق add remove programs باید تمام گزنیه هایی رو که در هنگام نصب اس کیو ال انتخاب کردید حذف کنید
بعد هم به نظرم باید بعد از ریست شدن سیستم و بالا اومدن مجدد تمام فولدرهای اونو رو بصورت دستی حذف کنید
احتمال داره نسخه مورد استفاده شما مشکل داشته باشه و اینستالر اون نتونه خوب حذف رو انجام بده!

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اس کیو ال روی ntfs نصب می شه البته نه همه نسخه ها
اگر نسخه 7 باشه ممکنه نیاز به سرویس پک داشته باشه
برای حذف کامل هر نسخه از اس کیو ال از طریق add remove programs باید تمام گزنیه هایی رو که در هنگام نصب اس کیو ال انتخاب کردید حذف کنید
بعد هم به نظرم باید بعد از ریست شدن سیستم و بالا اومدن مجدد تمام فولدرهای اونو رو بصورت دستی حذف کنید
احتمال داره نسخه مورد استفاده شما مشکل داشته باشه و اینستالر اون نتونه خوب حذف رو انجام بده!
SQL 2005 هستش. قبلا نصبش کردم ایرادی نداشته اما وقتی ویندوزمو عوض کردم و برای افزایش حافظه حالت compress استفاده کردم ایراد می گرفت

SHRP

کاربر ممتاز
در مورد دیسک compress فکر کنم حق با شماست
نمی شه اونو روی درایوی با خصوصیات فشرده سازی نصب کرد.

amgh

عضو جدید
سلام
می شه بگید چطور باید sql server رو به طور کامل حذف کرد. من 2008 رو نصب کردم اما اتصال به c# انجام نمی شد حالا حذفش کردم 2000 رو نصب کردم که اصلاً جدول هم دیگه ایجاد نمی شه به نطرتون دلیلش چیه؟

(( اشکال از کد نویسی نبود چون توی یک سیستم دیگه وقتی استفاده می کنم جواب می ده رو سیستم من جواب نمی ده آبا اشکال از لب تابم یا ویندوز ))

iaidin

عضو جدید
سلام
می شه بگید چطور باید sql server رو به طور کامل حذف کرد. من 2008 رو نصب کردم اما اتصال به c# انجام نمی شد حالا حذفش کردم 2000 رو نصب کردم که اصلاً جدول هم دیگه ایجاد نمی شه به نطرتون دلیلش چیه؟

(( اشکال از کد نویسی نبود چون توی یک سیستم دیگه وقتی استفاده می کنم جواب می ده رو سیستم من جواب نمی ده آبا اشکال از لب تابم یا ویندوز ))
دی وی دی نصب را دوباره بگذارید و اون موقع دو گزینه add .... و گزینه remove مشاهده می کنید و انتخاب گزینه remove به صورت کامل حذف می کنه. در صورتیکه vs را هم بخواهید به صورت کامل حذف کنید از خود دی وی دی ویژوال استادیو استفاده کنید