[نشریه ی الکترونیکی ستاک] معرفی اعضا و فهرست موضوعات گروه طراحی و صفحه آرایی

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ممنون قاصدک جان

اما راجع به اینکه اون شکل دوربین باشه یا تداعی کننده ی دوربین ، می تونه تداعی کننده ی دوربین باشه ، یعنی لزوما کل شکل دوربین نشان داده نشه ،مثلا قسمتیش برداشته بشه ، شکل دوربین خلاصه تر بشه ، طوری باشه که در مثلا سه حرکت قلم قابل ترسیم باشه.
و می تونی واسه اینکه یکم به سمت مهندسی کشاورزی کشیده بشه ، اون قسمت کوچیکی که کنار دوربین سمت چپش هست ، جای اون همین برگ خوشکلمون که داره لوگو می شه رو بزاری ، یعنی شمایل برگ باشه . به صورت مورب .
________________________________________________________________________________________________________________________________________________
راجع با لوگو ستاک
خوب فکر می کنم می شه نوشته ی ستاک رو تو همین طرح طبیق گفته ی دوستان اجرا کرد .
در حال حاضر این طرح کُلیتش در اومده ، ساده ست ، تو چند حرکت ساده می شه با قلم کشیدش ، فکر کنم نوشته ی ستاک هم ، البته ظریف تر و خوانا تر گنجانده بشه درونش خیلی خوب بشه .
اون حاله ی دورش که قاب شده ، باید کمی پر رنگتر بشه ، یا اگر همون رنگ کرم خوشرنگی که قبلا بود باشه هم خوبه .
_________
مرسی قاصدک:gol:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
بچه ها یه طرح ساده ای هم من برای نشریه گروهمون کار کرده بودم؛ میذارم شاید بدردتون بخوره؛
سعی میکنم امروز یه طرح از ستاک بذارم.
1
2
سلام زهرا جان
یعنی برای کدوم قسمت پیشنهاد استفاده از این رو می دید؟

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قاصدک جان طرح لوگو بهتر شده مرسی عزیزم.
منظور من از لوگوی عکاسـی یه چیز تو این مایه ها بود.
ببین البته من نوارهای دوربین عکاسی رو تا آخرش نکشیدم. میتونیم هر سمتی که بخوایم لوگو رو قرار بدیم.
البته میدونم طرحم جالب نیست فقط یه پیش فرضِ:D

پیوست ها

• LOGO01.rar
    64.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
با سلام. خب دوستان عزیز بنده طرح قالب پایین رو کمی پر رنگ کرده و یک نوع لوگوی دیگه هم برای عکاسی انجام دادم.ببینید.

دانلود
میدونید مشکلش دوربینه !!! بیشتر منو یاد ماشین لباس شویی میندازه تا دوربین !! بخصوص لنزش !!! ولی این برگ هم که بهش اضافه کردید خوبه !!! فقط یکم دوربینشو تغییر بدید !!
قاصدک جان طرح لوگو بهتر شده مرسی عزیزم.
منظور من از لوگوی عکاسـی یه چیز تو این مایه ها بود.
ببین البته من نوارهای دوربین عکاسی رو تا آخرش نکشیدم. میتونیم هر سمتی که بخوایم لوگو رو قرار بدیم.
البته میدونم طرحم جالب نیست فقط یه پیش فرضِ:D
نه خوبه دوسم !!!

اون طرح کفشدوزک زهرا هم عالیه!!! فقط به جا برگ سبز بنویس ستاک ببنینم چی میشه !!!
اصلا هر جا حشره بیاد یه حسی میاد همه چیو قشنگ میکنه ;)

( شرمنده من هی دستور میدماااا !!! خودم بلد نیستم !!!)

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
با سلام .. اینها لوگوهای عکاسی هستن ... با شماره و تست شده ... ببینید کدومش بهتره !! :smile:

سپاس.

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ممنون قاصدک

خوب در مورد این لوگو باید بگم که خوده لوگو خوبه و به اسم نشریه هم از دید من میاد ، ساده و خوانا هست ، کُنتراستی که تو اون حلالی و خود سه تا شاخه برگ کار کردی قشنگ شده (البته باز هم می گم می تونسته یه کوچولو پر رنگ تر بشه ، سمت راست طرحت تیره تره و سمت چپش روشن تر اما این درجه تیرگی زیاد و کم تو حلال دیده نمی شه ، در واقع کمتر دیده می شه ) فونت و شکل متن هم خوبه .
این لوگو می تونه با فونتی شبیه به این پست ترکیب بشه .یعتی مشابه این فونت بره تو دل برگ ، این رو اضافه می کنم که پست مورد نظر و فونت مورد نظر فقط یک مثال هست چون خیلی ناخواناست و بباید ویرایش صورت بگیره .
در کل می گم که اگر دوستان نظری متفاوت تر دارند نسبت به لوگو می تونند روی ترکیب این دو هم کار کنند.

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
یه پیشنهاد در مورد لوگو عکاسی توش برگ و اینچیزا نباشه بهتره . پون فکر می کنم بهتره تک رنگ باشه و خیلی هم شلوغ نباشه .

من خودم این پیشنهادات رو دارم :
1
2
3
4
5

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام
یه پیشنهاد در مورد لوگو عکاسی توش برگ و اینچیزا نباشه بهتره . پون فکر می کنم بهتره تک رنگ باشه و خیلی هم شلوغ نباشه .

من خودم این پیشنهادات رو دارم :
1
2
3
4
5
شماره 2 عالیه;)

eliot -esf

کاربر ممتاز
یه نگاهی به اینا بندازید و نظرتون رو بهم بگید.
بنظرم باید در قسمت بالایی ش یه حالت نیم دایره ای باشه
1
2
3
به نظرم اولیه خوبه !!! فقط سرکش کاف تو پر بشه بهتر آخه بیشتر به گ میخوره تا ک !!!

اون تریپ مداد ها منو یاد کتاب های دبستانمون میندازه !!! دی:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این طرحی که من گذاشتم فُرمالیته بود!
بقیه نظر بدن ,طرح بدن .تا نهایی بشه.
در حال حاضر طرح قاصدک جان بهتر از بقیه بود.
باز دارم روش کار میکنم.

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
طرح هایی که زینب تا حالا برای جلد و صفحات داخلی زده رو به صورت ضمیمه گذاشتم ببینید
فایل رمز داره

پیوست ها

• صفحه آرايي و جلد ستاک.rar
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دیدم. اما طرحش صفحه آرایی ش ساده س.
منظورم این که رنگ بکگراندش سفید مطلقِ,اون یکی هم سبز یه رنگی باشه که چشم رو نزنه و متن خوانا باشه.
اما طرح جلدش باز بهتره.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
این هم طرح صفحه آرایی قاصدک جان:gol:

پیوست ها

• _ pages.rar
    3.5 مگایابت · بازدیدها: 0

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اطلاعیه ی نهایی شدن طراحی جلد و ...

اطلاعیه ی نهایی شدن طراحی جلد و ...

سلام. خسته نباشید.
دوستان ویراستاری مطالب و مقالات نشریه داره تموم میشه
لطفا اگه طرح, ایده, نظر و انتقاد در ارتباط با طرحِ دوستان دارید و یا اگه می خواهید طرح جدید بزارید.
هر چه سریعتر انجام بشه.
که انشاالله تا آخر این هفته شماره ی اول رو بدیم بیرون:gol:

آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نکاتی در طراحی جلد نشریه

نکاتی در طراحی جلد نشریه

اعضای محترمِ طراحی
در این پست نکات و موارد ضروری در طراحی جلد نشریه و مجله را به صورت فایل PDF براتون میزارم.
حتما مطالعه کنید.انشاالله که نتیجه ی بهتری خواهد داد:gol:
فایل رمز دار است.

پیوست ها

• نکاتي در طراحي مجله.rar
    284.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
طراحیش خوب شده.
فقط میشه چهارچوبِ طرح رو یکمی محو کرد.
بعد اون نوشته ی گیاهان زینتی و شیلات و آبزیان هم حذف بشه چون متاسفانه همچین مطلبی نداریم!
برای دور جلد و یا همون قابش می تونی از خطوط بنفش استفاده کرد.
به حالت نامنظم و بعد رنگ خطوط پر رنگ و بعد کم رنگ و بعد محو بشه.
اون قلم سفید هم میتونی کنار سمت چپ رو کمی سایه ی تیره بدی یا خاکستری