[نشریه ی الکترونیکی ستاک] معرفی اعضا و فهرست موضوعات گروه تحریریه

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

درود

در این مکان اعضا و سرگروه محترم تحریریه فهرست موضوعات و محتویات کاریِ بنا شده برای نشریه ی الکترونیکی ستاک را اعلام می کنند.

این فهرست موضوعات به صورت آرشیو در اینجا قرار می گیرد تا اعضا از روند کار و موضوعات مطّلع باشند.

برای ارســال مقالات به این ایمیل مراجعه کنید : setakmagazine@chmail.ir

سپاسگزارم:gol:

آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فهرست موضوعات و شیوه ی کاریِ گروه تحریریه

فهرست موضوعات و شیوه ی کاریِ گروه تحریریه

در این بخش اوصول کاریِ گروه تحریریه و یک سری موضوعات جهت همکاری قرار گرفته است.

جهت اعلام آمادگی و همکاری این فایل ضمیمیه را حتما مطالعه فرمایید!:gol:

.
.
.

پ.ن: همچنین جهت آشنایی بیشتر با اُصولِ مقاله نویسی به این تاپیک مُفید مراجعه کنید :اُصول مقاله نویسی

پیوست ها

• گروه تحريريه.rar
    84.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اطلاعیه

اطلاعیه

سلام

با توجه به آغازِ سال نو و شروع فصل بهار تصمیم گرفته شده تا شماره ی اول فصلنامه ی علمی -پژوهشی ستاک به ویژه نامه ی گل و گیاهان زینتی اختصاص پیدا کند.

و به همین دلیل مطالب و مقالات مرتبط با این ویژه نامه در این شماره از نشریه انتشار پیدا خواهد کرد.

چون یک سری تغییرات لازم در فایل پست قبلی (#3) داده شد.لطفا این فایل ضمیمه را دوباره مرور کرده.

زمان مهلت
ارسال مقالات و مطالب علمی شما: 93/01/18 می باشد.

نحوه ی ارسال مقالات به ایمیل نشریه ی ستاک : setakmagazine@chmail.ir می باشد.

فُرمت ارسالی مقالات فارسی :b Nazanin, b Zar,b Lotus می باشد.(فرمت مقالات لاتین:TimesNewRoman)

سقفِ تعداد صفحات مقالات: 5 صفحه می باشد.

در صورت اعلام همکاری در این شماره از نشریه حتما به( Zara1) اعلام کنید.

پیوست ها

• گروه تحريريه.rar
    599.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شرح وظایف اعضای تحریریه

شرح وظایف اعضای تحریریه

بخش سرگرمی و طنز:

کاریکاتور , شعر طنز و .......eliot-esf

مصاحبه(2 صفحه), معرفی مشاهیر کشاورزی(1 صفحه), معرفی کتاب(1 صفحه)......**آگاهدخت**

بخش مقالات عمومی ( 4صفحه),مسابقه,بدون شرح(2 صفحه),تقویم زراعی گیاهان زینتی در بهار(2 صفحه).......خیال شیشه ای

مقاله ی 3سندروم مرگ ناگهانی صفحه.....بی ازار

مقاله ایی در ارتباط یا محصولات غذایی و قابل کشت در بهار(3 صفحه) ......hamid-rad

تصاویر مرتبط با کشاورزی + عکس خبری (8 صفحه)....... گروه عکاسی

تهیه گزارش و خبر( 3 صفحه).....nazi-jooon

مقاله ی صنایع غذایی (4 صفحه)....narges_F

روش کشت و کار گیاهان زینتی( 3 صفحه).....shila_kt

معرفی نرم افزارهای کشاورزی و کاربرد آن( 1 صفحه).......z .mahmood

مقاله ایی در ارتباط با انواع روش های آبیاری در گیاهان زینتی(3 صفحه).....eghlimaa

معرفی انواع ادوات در تهیه بستر و جلوگیری از علف هرز در گیاهان زینتی (3 صفحه) .....z.jafary

معرفی آفات و مبارزه با آفات و بیماریهای مرتبط با گیاهان زینتی (5 صفحه).....100percent

کشت و کار گلهای بهاری در فصل بهار و روش هرس گلها ( 3 صفحه)....amin_rogh

مقاله ایی در ارتباط با پرورش شیلات و آبزیان( 2 صفحه) و دانستنیهای مرتبط با شیلات و آبزیان ( 1 صفحه) ....شهلای تنها

پرورش بوقلمون در فصل بهار(3 صفحه) ....z .mahmood

معرفی و تاریخچه ی کشت گیاهان زینتی(2 صفحه)....shila_kt

دانستنیهایی در مورد گل های زینتی و کشاورزی( 2صفحه)....samira20*

مقاله ایی در ارتباط با بازیافت گازهای فلر با تکنولوژی gtl....پیرجو...( این مقاله مربوط به زیست محیطی می باشد. که مرتبط با کشاورزی است)

استفاده از گیاهان در زیباسازی فضای سبز( 2 صفحه) ...samira20*

مقاله ایی در مورد کشت بُن سای در بهار( 3صفحه)....Zara1

مقاله ایی در ارتباط با کشت و کار گیاهان دارویی که جنبه ی زینتی دارن(3 صفحه)....Pejman

و...
در حال تکمیل لیست
.
.
.
پ.ن:دوستان اگه موضوعِ مقاله ایی رو نمی خواید و یا موضوعِ دیگه ایی رو در نظر دارید به من به صورت خصوصی بگید .اینجا ننویسید. ممنون

آخرین ویرایش:

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس من کجام بابا آنقده تاپیک در تاپیک کردین ک...اینجوری شدم:surprised:
قسمت صنایع غذایی ومصاحبه و عکس وکاریکاتور اینارو هم میتونم ردیف کنم ولی قسمت های قرمز اصلین:D

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پس من کجام بابا آنقده تاپیک در تاپیک کردین ک...اینجوری شدم:surprised:
قسمت صنایع غذایی ومصاحبه و عکس وکاریکاتور اینارو هم میتونم ردیف کنم ولی قسمت های قرمز اصلین:D

عزیزم ما کجا تاپیک در تاپیک زدیم! دی:huh:

اسمت که اول هست! اوکی مخسی:d

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خیال جان

چه کتابی باید معرفی کنم؟

توی تالار که کلی معرفی کتاب داریم

میتونم از همونها استفاده کنم؟

سلام گلم
چون ویژه نامه ی گیاهان زینتی هست معرفی کتابی که مرتبط با کشت و کار گیاهان زینتی هست رو باید بزاری.
اگه خودت کتابی داری تو کتابخانه ی منزل یا جایِ دیگر بزار اگر نبود میتونی ازتالار کتابخانه استفاده کنی.
اما کتابش قدیمی نباشه بقیه موارد رو برات خصوصی میکنم.
مخسی:D

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمونه مقاله برای اشنای بیشتر با اوصــول

نمونه مقاله برای اشنای بیشتر با اوصــول

با سلام به همه ی دست اندرکاران گروه تحریریه فصل نامه ی علمی پژوهشی " سِتاک "

دوستان
در راستای بهبود کیفیت مطالبی که برای نشریه تهیه می کنید ، توجه به موارد زیر قابل توجه است.

_همکارانی که در تهیه ی متنهای مختلف و متفرقه به غیر از مقاله زحمت می کشند بعد از تهیه ی مطالب به مواردی که در این پست ذکر شده توجه کنند.

_همکارانی که زحمت نوشتن مقاله را مکشند برای آشنای بیشتر با روند نوشتن مقاله از این تاپیک دیدن کنید، و برای دیدن نمونه مقاله مقبول از دو مقاله ی ضمیمه شده در پست فعلی استفاده کنید.

شایان ذکر است که مقالات ضمیمه ، صرفا به عنوان نمونه معرفی شده تا با چهار چوبها بیشتر آشنا شویم ، چون تعدادی از همکاران برای نخستین بار نوشتن مقاله را تجربه می کنند انتظاری برای ارائه مقاله ای از هر جهت کامل وجود ندارد ، همین که بتوانید چهار چوب ابتدایی نوشتن مقاله را در کار رعایت کنید برای نخستین بار کافی ست.
در نمونه های ضمیمه علاوه بر چهارچوبها ، توجه به مواردی از جمله ، طریقه ی ارجاع دادن درون متن و منبع ؛ طریقه معرفی عکس و در صورت وجود ، جدول نیز مهم است.

پیوست ها

• مسیریابی بافتهای تاریخی گردشگران با وسیله جی آی اس.pdf
    472.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • تاثیر معماری و شهر بر ارزشهای محیطی.pdf
    77.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

کاربرانی که اعلام آمادگـــــی کردن سعی کنن هر چه زودتر مقالات و مطالب علمی خودشان به ایمیل ستاک ارســال کنن:gol:

Zara1

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.

با توجه به مشکلات و گرفتاریهای پیش بینی نشده ای که برام بوجود اومده ن؛ واقعاً نمیتونم اون طور که باید وظایفی که به عهده م نهاده شده رو انجام بدم.
از خیال شیشه ای که تو این مدت خیلی بهش زحمت دادم تشکر میکنم و ازش میخوام سردبیری این شماره رو به عهده بگیره.
{*"هر چند علاقه ای به عنوان سردبیری نداشت و با خواهش های من و فقط به نیت تلاش برای اثر بخش بودن امور ستاک قبول کرد"*}
همین جا از زحمت های تک تک اعضای هیئت تحریریه و همه دوستانی که تو این شماره زحمت کشیدن بویژه خیال شیشه ای عزیز صمیمانه تشکر میکنم؛ ممنونم.:gol:
و ازتون معذرت میخوام که نتونستم تا آخر پای کار وایستم.

واقعاً آدمی نیستم که بزنم زیر قولم ولی برام مسائلی پیش اومد که نمیتونم کار رو ادامه بدم.شرمنده تونم.
التماس دعا عزیزان.

بالا