نشریه الکترونیکی معماری باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nino

مدیر بازنشسته
با سلام . در این تاپیک تمام تصمیمات ، پیشنهادات و نظرات دوستان در مورد نشریه الکترونیکی انجام میشه و نتایج در صفحه اصلی گروه اعلام میشود . لطفا تمامی بحثها و نظرات اینجا مطرح شود .

با تشکر

nino

مدیر بازنشسته
doomann گفت:
سلام به دوستان عزیزم .
لازم میدونم برای اینکه مسیر روشن تر دنبال بشه و نتیجه بهتری گرفته بشه یکسری نکات رو یاد آور بشم.
مطمئن هستم که همه دوستان حداقل یکی از نشریات معماری رو ورق زدن و مطالعه کردن . مثل همه گزینه های موجود در کار طراحی ، فضای مطبوعاتی قبل از هر تصمیمی برای نامش می بایست خط مشی خودش رو کامل ، واضح و بی پرده روشن کنه تا بر اساس این وضعیت نامی با مسما و منطقی برای نشریه تهیه بشه .
از طرف دیگه توجه به گرافیک آرم ، خوانا بودن و ایرانی بودن این اسم از مقدمات تهیه یک نام مناسب برای یک نشریه است .
از وادی اسم که خارج بشیم مساله بدی انتخاب قالب به نمایش گذاشتن سایته . توصیه اکید می کنم دوستان سایتهای خوب داخلی و خارجی رو که به نحوی هویت رسانه اینترنتی رو دارند ببینند ، و لینکش رو اینجا قرار بدند . تا همه امکان بازدید از این سایتها رو داشته باشن . بعد از انتخاب بهترین سایتها و نمونه ، یک گلچین از نقاط قوت این سایتها تهیه بشه و در نهایت مقدمات قالب نشریه این مجموعه رو تشکیل بده .

موضوع بعدی که احساس کردم خیلی تکراریه ، عدم هماهنگیه بین حضور دوستانه. این موضوع کاملا طبیعی و قابل پیش بینی بود . بنا براین بنا به تجربه ، پیشنهاد تشکیل هیات مدیره رو برای اخذ تصمیمات نهایی رو می دم که معمولا این هیات در یک نشریه شامل : مدیر مسئول ، سردبیر ، مدیر اجرایی ، و مدیر فنی میشه که در نهایت تمام نظرات به دست این 4 نفر حل و فصل میشه و درنهایت به عنوان رای اصلی به کل مجموعه ابلاغ میشه. (البته این فقط یک پیشنهاده به خاطر عدم هماهنگیکه همیشه وجود داره )
پس برای جمع بندی صحبتهام :
1- نیاز به تشکیل هیات مدیره داریم تا تصمیمات نهایی بر اساس توافق نهایی اونها و رای و نظر کل مجموعه گرفته بشه و هماهنگینهایی بین این 4 نفر باشه . چون هماهنگی 4 نفر خیلی سریعتر از تمام گروه انجام میشه
2- قبل از انتخاب نام این نشریه ، نسبت به تعیین خط مشی اون همت گمارده بشه تا نام بر اساس اون شکل بگیره
3- قالبهای مختلف رسانه ای ، خبری ، نشریه ایی و حتی چاپی که مورد نظر دوستان مورد باز بینی همه دوستان قرار بگیره و بهترین ها برای جمع آوری نکات مثبت انتخاب بشه .
موفق باشید .

دومان عزیز با نظرت موافقم اما برای تعیین اعضای این گروه شاید نیاز به داوطلب و رای گیری داشته باشیم

البته اعضای این گروه فقط برای سرعت در اجرای کارها هستند و تمامی دوستان نظرشان در را تصمیم گیری مهم هست .
در ضمن ما باید گروهای خودمون رو با اعضاش مشخص کنیم و هر کس حداقل عضو یکی باشه .
مثل گروه ترجمه . گروه جمع اوری اخبار جدید . گروه تهیه گزارش و......

برای اسم هم تصمیم گیری میشه و به رای گیری گذاشته میشه

برای قالب سایتمون ما دو راه بیشتر نداریم یکی صورت وبلاگی هست که همه میدونن چطوریه ویکی جوملا که با توجه به نوع کار ما جوملا مناسبتر هست . http://www.joomla.ir/ اگر موافقید این قالب باشه ؟
من سعی میکنم از ادمین بخوام زودتر صفحه رو به ما بده .

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دومان عزیز با نظرت موافقم اما برای تعیین اعضای این گروه شاید نیاز به داوطلب و رای گیری داشته باشیم

البته اعضای این گروه فقط برای سرعت در اجرای کارها هستند و تمامی دوستان نظرشان در را تصمیم گیری مهم هست .
در ضمن ما باید گروهای خودمون رو با اعضاش مشخص کنیم و هر کس حداقل عضو یکی باشه .
مثل گروه ترجمه . گروه جمع اوری اخبار جدید . گروه تهیه گزارش و......

برای اسم هم تصمیم گیری میشه و به رای گیری گذاشته میشه

برای قالب سایتمون ما دو راه بیشتر نداریم یکی صورت وبلاگی هست که همه میدونن چطوریه ویکی جوملا که با توجه به نوع کار ما جوملا مناسبتر هست . http://www.joomla.ir/ اگر موافقید این قالب باشه ؟
من سعی میکنم از ادمین بخوام زودتر صفحه رو به ما بده .

سلام نوشین جان .
با تمام نظرات خوبت کاملا موافقم جوملا هم در حال حاضر به نظر من بهترین گزینه است . با نظرت در مورد رای گیری هم بیشتر موافقم . قبل از هر چیز اساسنامه ، بخشهای نشریه ، گروهبندی وظایف ، چارت وظایف و همچنین سیستم رای گیری و داوطلبین تمام قسمتها باید مشخص بشن تا بتونیم سیستم رای گیری ، حداقل امتیاز هر فرد برای انتخاب شدن رو و همینطور نمونه کارهای دوستان رو به همراه یک رزومه کوتاه داشته باشیم . اگه موافق باشی برای رزومه ، نمونه کار و سوابق من از خودم شروع می کنم.

nino

مدیر بازنشسته
چجوری ميشه تو این نشريه عضو شد???

عضویت افراد با توجه به فعالیت افراد هست . هر کس در این ضمینه میتونه فعالیت انجام بده از اعضای نشریه و گروه تحریریه میشه . بعد از تعیین بخش ها و سردبیرا بخشها هر کس میتونه اعلام امادگی در بخشی که علاقه یا اطلاعات داره بکنه که اینطوری از اعضای نشریه میشه ;)

معمارباشی

عضو جدید
سلام ....
خوب راستش نمي دونم چي بگم ...
تازه دو ساله وارد وادي هنر و معماري شدم ...
دبيرستان رياضي فيزيك بودم الان هم ترم 4 دانشگاه ازاد در دوره كارشناسي معماري مي خونم ....
زبانم بدك نيست ... (دوره ابتدايي رو انگلستان بودم ولي الان خيلي كلمات يادم رفته ...)
تا اين لحظه هيچي طراحي باز سازي يا اجرا نكردم ...
غير از نشريه هاي مدرسه كر ديگه اي نداشتم (در دوره راهنمايي بخاطر يكي از بروشورها نزديك بود اخراج بشم. چه ربطي به رزومه داشت رو نميدونم. براي خودم تجديد خاطره كردم ... چشمك)
نه بلدم شعر بگم نه داستان ... نقاشي و كاريكاتور كشيدنم از حد افتضاح هم بدتره ...
تفنني عكاسي مي كنم .... نه زياد حرفه اي نه زياد بد ...
از استان يزد و اصفهان هر چي مطلب و .. بخوايد مي تونم جور كنم ...
2 سال مدير بخش معماري و مدير ارشد يكي از سايت هاي علمي (دانشجو) بودم و هستم ...
حرفه ام وبگرديه ... كار مفيد ديگه اي بلد نيستم ...
در كل در تمامي مسائل پايم ...

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
رزومه....اگه بشه گفت

رزومه....اگه بشه گفت

دوستاي گلم سلام
نام : سامان
نام خانوادگي : محمدي
دانشجوي ترم 4 دانشكده ي فني انقلاب اسلامي تهران( مهر قراره برم ترم 4)
سوابق کاری و پروژه های اجرایی و تحقیقاتی در حوزه معماری :تا الان ندارم:redface:
سوابق مطبوعاتی :تا الان ندارم:redface: ولي از ترم بعد قراره يه حركتايي انجام بدم تو دانشكده....
ديگه خدمت دوستاي گلم عرض كنم كه تازه بعد 3 ترم دارم مي فهمم معماري چيه (يعني قبلن هيچي نمي دونستم... در حد صفر:biggrin:).....تلاشم اينه كه بتونم تو هر جايي مي رم مفيد باشم:w41:....دبير انجمن علمي دانشكدمونم(انيستيتو عمران و معماري):surprised:...البته اواخر ترم قبل انتخاب شدم......يه كمم خلاقيت دارم;)......همين

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
برای بهتر شدن روند پیگیری کار های نشریه این چارت رو تهیه کردم تا چند مورد رو سریعتر انجام بدیم .
1- دوستان روی این سرفصلها نظر بدن تا برای بهتر شدنش کار کنیم .
2- هر کسی از دوستان در هر قسمتی که مایل هستن اعلام امادگی کنن تا با اعلام رزومه هاشون و توانایی هاشون به عنوان کاندید معرفی بشن .

پیشنهاداتم برای بخشهای مختلف نشریه :
1- سرویس خبر شامل
اخبار منتشره در مورد تمامی حوزه های معماری
اخبار دانشگاهی و علمی
اخباربرگزاری همایشها و جلسات و کنگره ها
اخبار مربوط به مرمت ، کشف و بازسازی بناها
اخبار مربوط به جوایز معماری
اخبار مربوط به تازه های کتاب ، مجلات و نشریات منتشر شده معماری

2- سرویس علمی :
تازه های معماری ایران و جهان
مقالات معماری روز
درباره معماران ( زندگی نامه و رزومه کاری و معرفی آثار )
معرفی مصالح ، تکنولوژی روز و پیشرفتهای تکنولوژیکی

3- سرویس عکس شامل
تهیه عکس برای اخبار
تهیه عکس برای معرفی آثار معمارین
تهیه عکس برای بخش علمی
تهیه عکس برای صفحات خاص نشریه
تهیه عکس برای بخش عکس روز
تهیه عکس برای بخش مصاحبه

4- سرویس مصاحبه
مصاحبه با دانشجویان ممتاز رشته های معماری در تمام مقاطع دانشگاهی
مصاحبه با بزرگان معماری
مصاحبه با اساتید دانشگاهی

5- سرویس ترجمه و بخش انگلیسی
ترجمه مقالات برتر انگلیس به فارسی
ترجمه مقالات برتر سایت به انگلیسی
ترجمه اخبار به فارسی
ترجمه گفته های معماران بزرگ به فارسی

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ببخشید البته من کوچیک تر از اون هستم که بخوام واسه این کارا خودمو معرفی کنم.....

نام : بهرام
نام خانوادگی : نوروزی
ساکن : اصفهان
دانشجوی معماری
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان
----------------------------------------------------------------------------------
در یک شرکت طراحی دکوراسیون و معماری داخلی به عنوان طراح کار میکنم....
پروژه هایی از جمله سرپرستی روزنامه جام جم اصفهان - نمایشگاه و غرفه های نمایشگاه های بین المللی اصفهان - تریا و رستوران مجتمع کاویان اصفهان - طراحی صحنه فیلم سینمایی جسارت و ... را به طراحی و مدیریت پروژه رو بر عهده داشتم
----------------------------------------------------------------------------------
در امر فیلم سازی و کلیپ سازی تجربه دارم ......... بچگی هام توی یک سریال طنز به نام ماجراهای آقا رحیم بازی کردم.........
عکاسی زیاد میکنم
شعر نو هم گه گاهی میگم....
دیگه همین...........

mehrazin_f

عضو جدید
نام:آذين
نام خانوادگی:فدائی
ساکن:اهواز
دانشجو دانشگاه جندی شاپور دزفول(تازه ترم 1 تموم کردم)
تا حالا هيچ سابقه ی کاری نداشتم.فقط توی انجمن هنری دانشگاه به عنوان طراح صحنه تئاتر عضوم و فعاليت دارم
مسلط به زبان انگليسی و تا حدودی فرانسه و کمی آلمانی
واسه يه تازه وارد بيشتر از این نميتونم چيزی بگم
البته ميتونم ترجمه مقالت و مصاحبه با دانشجوهای ممتاز معماری و اساتيد دانشگاهمونو و هميچنين بعضی اساتيد تهران رو به عهده بگيرم
...

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام
منم بازی ;)

رزومه:
نام و نام خانوادگی: آزاده شاهرخی

کارشناسی مهندسی معماری دانشکده شریعتی تهران
دانشجوی فوق لیسانس طراحی شهری دانشگاه تهران

تسلط کامل به زبان انگلیسی و فرانسه در حد متوسط
مدیر بخش زبان فورم http://forum.p30world.com/ پی سی ورد

5 سال سابقه کاری شامل چهار سال در دفاتر معماری و یک سال کارگاه ساختمانی
+ تدریس اسکیس طراحی شهری

من خیلی دوست دارم در بخش 5 همکاری کنم :D
5-سرویس ترجمه و بخش انگلیسی
ترجمه مقالات برتر انگلیس به فارسی
ترجمه مقالات برتر سایت به انگلیسی
ترجمه اخبار به فارسی
ترجمه گفته های معماران بزرگ به فارسی

با تشکر

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نام: سیمین
نام خانوادگی:ملکی
کاردانی: دانشگاه سراسری تبریز
کارشناسی: غیرانتفاعی سراج تبریز ،سال سوم رو تموم کردم .
در مورد سوابق کاری به طور جدی کار نکردم اما در حد طراحی چند تایی منزل مسکونی و یه تالار پذیرائی و یه مدرسه البته در مورد تالار و مدرسه همکاری داشتم طراحی و دکوراسیون وبقیه ی مواردش...

مثلا یه مدرک هم دارم که به اندازه 12 ساعت دکوراسیون داخلی گذروندم:surprised: اما من بعید می دونم:D:eek: ( این مهم نیست)

زبانم خوبه ...

منم عکس زیاد می گیرم ... بد هم نمی گیرم...

درمورد پروژه تحقیقاتی ،نداشتم اما چند تا از پروژه های دانشگاهیم رو خودم به میل خودم ادامه دادم و به یه جاهایی رسوندم ،یه سری تحقیقات مفصل هم در مورد بعضی بناهای تاریخی داشتم که باز ارائه نکردم...
یه مقام آورده بودم دانش آموز بودم ربطی به معماری نداشت ( فیزیک بود:redface:)
مصاحبه رو فکر نکنم بتونم البته اگه نیازی بود کار نشد نداره ;)بقیه موارد مشکلی ندارم اما سرویس علمی رو دوست دارم ... اطلاعات تبریز رو می تونم ساپورت کنم
مهم نیست کدوم بخش فعالیت کنم مهمه که تو بخشی باشم که بتونم بهتر کار کنم ومفید تر باشم;)
یادم رفت بگم یه استاد داشتم که فوق دکترای معماری ( مرمت ) از ایتالیا دارند ... اگر نیازی بود در مورد کشف و مرمت و بازسازی بناها فکر می کنم می تونم ازشون راهنمایی بخوام ... اما یه کم سخته همیشه دسترسی ندارم به ایشون. ( استاد پروازی هستند)
اگر نیازی بود از آرشیو استاد ترابی عکاس و باستان شناس هم می تونم عکس تهیه کنم مخصوصا عکس هایی که مربوط به چند ده سال قبل هستند... البته یه محدودیت هایی هست که تو پیام خصوصی توضیح می دم;)
درمورد همه ی مواردی که گفتم ،نهایت سعی خودم رو خواهم کرد;)
امیدوارم بتونم;)
همین....

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
bravooooo!

bravooooo!

:w11:خیلی حرکت خوبیه!

من از همین الان به دومان و نینو رای میدم :w23: و یه نکته ای که به نظرم می رسه اینه که بهتره مطالب و بخشها اونقدر زیاد نباشه که غیرقابل هضم بشه!

برای ترجمه یا تهیه عکس من میتونم کمک کنم ولی نمیتونم عضو ثابت باشم!:w41:
امیدوارم موفق باشید:w36:

azam

عضو جدید
من نمی دونم چی بگم...آخه رزومه ی کاری ندارم...:confused:
الان دانشجوی سال سوم معماری هستم ... و فردا ساعت 11 صبح باتحویل دادن پروژه طرح 3 ترم 6 رو تمام می کنم...و وارد ترم 7 میشم البته از 23 شهریور:smile:
در مورد سوابق کاری چیزی واسه گفتن ندارم...و از شنبه هفته آینده تازه می خوام کارمو تو یک شرکت شروع کنم
زبانم بدک نیست... البته اگه یک سالی که توش وقفه افتاده اثر وحشتناکی نداشته باشه...
دوران راهنمایی و دبیرستان چندتا نشریه کار کردم...البته رشته ی ریاضی فیزیک بودم نه هنر...
عکاسی رو دوست دارم و کلا اگه دوربین دستم بیفته از عکس گرفتن دست بر نمی دارم...
در مورد مجله هم امسال عضو انجمن علمی دانشگاه بودم و قرار بود یک مجله به اسم مهراز منتشر کنیم ولی به دلیل بعضی مسائل نشد...
وچندتا همایش هم توی دانشگاه برگزار شد که واسه ی دکوراسیون صحنه جزوه گروه طراحی و اجرا بودم...
در مورد گزارش گرفتن و مصاحبه با افراد در مورد بناهای سنتی و مدرن اصفهان هم می تونین روی من حساب کنید...
آهان راستی سنم هم 22 هستش...

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز و فعالم
با توجه به اینکه دکمه تشکرم به دلیل پر شدن سقف در طی 24 ساعت کار نمیکنه ، مراتب امتنان و سپاسم رو از تمامی دوستانی که با دادن رزومه و مشخص کردن علاقمندی در این تاپیک گذاشتن رو اعلام می کنم و امیدورام باقی دوستان هم ظرف دو روز آینده به این جمع بپیوندن تا بتونیم رای گیری و انتخاب اعضای تحریره رو انجام بدیم.
باز هم از همه دوستان تشکر می کنم. :gol:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم قبلا اعلام کردم که میتونم توی قسمت عکاسی کمک کنم...
البته توی جمع اوری مقالات و اطلاعات هم میتونم یه کارایی بکنم.. البته بیشتر توی جمع آوری نه اینکه بخوام خودم مقاله ای بنویسم... بیشتر هم در مورد معماری قدیم ایرانی و معماری جهان... کسایی هم هستن که بخوام کمک بگیرم ازشون...
تا بزرگترا چه نظری داشته باشن...:redface:
دیگه؟؟؟؟
راستش نمیدونم دیگه چه قسمتایی داره مجلمون ...

sara_r

کاربر بیش فعال
سلام به همه دوستان

نام: سارا
نام خانوادگی:رحیمی
کاردانی: دانشگاه سراسری تربیت معلم سبزوار
کارشناسی: آزاد مشهد
سوابق کاری :16ماهه که مسئول دفتر فنی تنها نمایندگی دروپنجره شوکو آلمان در مشهد هستم.نظارتم رفتم ولی فقط در رابطه با کار خودم.
طراحی غرفه نمایشگاه بین المللی تهران با یکی از همکارام ولی خودم بنا به دلایلی نتونستم برم:(
یه شرکتم با چنتا از دوستام راه انداختیم البته هنوز اولشه......
زبان انگلیسیم در حدیه که میتونم بخونم و بفهمم ...
کمک دوستامم بودم برای تحویل طرح های نهایی شون (طراحی،ماکت،مطالعات)
خوشحال میشم کاری از دستم بربیاد انجام بدم.
پاینده باشید.
ایده فوق العاده ایه.......;)

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو قسمت سرويس مصاحبه و سرويس عكس مي تونم فعاليت خوبي داشته باشم البته تا اونجايي كه دسترسيم اچازه مي ده.....البته تو قسمت هاي ديكه هم تلاشمو مي كنم كه مفيد باشم.................راستي بچه ها نظرتون چيه كارت عضويت داشته باشيم؟؟؟ كه اگه خواستيم مصاحبه اي عكسي يا كاري انجام بديم يكم راحت تر باشيم........;)

معمارباشی

عضو جدید
من شديدا دپسورده شدم .... :(
فكر نكنم بتونم مفيد واقع بشم ...
اميدوارم تك تكتون موفق باشيد

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهی....برا چی ؟ اگه ناامید بشیم که نمی تونیم مفید باشیم هر چی هم که بلدیم یا می تونیم انجام بدیم با تلقین ضربدر صفر می کنیم;)
عزیزم آخه سنت رو هم لحاظ کن ... همه از یه جایی شروع می کنن، نه اینکه از اول همه چی رو بلد باشن ...:w19:
از تو بعیده:surprised:......
بعدشم قراره کار گروهی انجام بدیم تنها نیستیم که ...استادمون می گفت گاها رو یه مقاله 100 نفر کار می کنن ( البته ایران رو نمی گم )... مطمئنا کار رو به دست کاردان خواهیم سپرد که ما رو تو مسیرمون هدایت کنه ... نگران نباش... فقط اعتماد به نفس و انرژی داشته باش ... همین

یه چیز دیگه سامان واقعا بهت تبریک می گم که ترم 3 متوجه شدی معماری چیه و ... من بعد ترم 4 متوجه شدم;)

آخرین ویرایش:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من تو قسمت سرويس مصاحبه و سرويس عكس مي تونم فعاليت خوبي داشته باشم البته تا اونجايي كه دسترسيم اچازه مي ده.....البته تو قسمت هاي ديكه هم تلاشمو مي كنم كه مفيد باشم.................راستي بچه ها نظرتون چيه كارت عضويت داشته باشيم؟؟؟ كه اگه خواستيم مصاحبه اي عكسي يا كاري انجام بديم يكم راحت تر باشيم........;)

سلام سامان جان
از اینکه اعلام امادگی کردی ممنوم. امکان صدور کارت مقدور نیست .:warn: این کار بر خلاف قوانین مطبوعاته . کلاسهای ویژه خبرنگاری رو می بایست که زیر نظر اداره فرهنگ وارشاد رو باید برید و بگذرونید و اونوقت اجازه عکس برداری و مصاحبه رو پیدا می کنید .
هیچ نشریه ایی نمی تونه بدون مجوز اداره ارشاد اقدام به عکس برداری و یا مصاحبه بکنه ، خصوصا در مواردی که مکانهای خاصی مورد نظر باشن .
به همه دوستان توصیه می کنم از گرفتن عکس از مکانهایی که احتمال بوجود امدن مشکل رو دارن اکیدا بپرهیزن و خودشون رو توی دردسر نندازن. بخاطر اینکه حتی اگر مدرک رسمی مینی بر اشتغال در یک نشریه رو داشته باشید ولی کارت خبرنگاری نداشته باشید مجرم شناخته خواهید شد . پس لطفا مراقب باشید.

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز

سلام معمار باشی عزیز
کار یک نشریه فقط مقاله نوشتن و مطلب درست کردن و عکس گرفتن نیست . یک نشریه به اندازه ایی کارهای جانبی داره که حدو حساب نداره . همینقدر که دانشجوی معماری هستی ، علاقه داری و دوست داری که توی جمع باشی کافیه .

حرکت باید یک نقطه آغازی داشته باشه . تجربه با شروع یک کار به وجود می یاد . رزومه از جرات شروع میشه . اگر جرات کار کردن داری باید آستین بالا بزنی و بیای توی جمع .

حداقل کاری که از یک دانشجوی معماری بر می یاد جمع کردن اطلاعات و پیدا کردن عکسهای یک مجموعه است که شک ندارم حتی یک دانشجوی ترم یک هم می تونه انجام بده . اگر شروع کردیم به دادن رزومه به خاطر این بود اگر فلان شخص شد مثلا دبیر سرویس علمی یا فلان شخص شد دبیر سرویس خبر ، برای انتخابش توجیهی وجود داشته باشه و سوالی پیش نیاد که چرا فلان نفر برای فلان پست انتخاب شد و کسانی که می خوان نیروها رو جذب کنن هم از توانایی های همکارانشون مطلع باشن

. واقعیت دیگه اینه که ما تا همین الان یک همچین اطلاعات کاملی رو از هم نمی دونستیم و الان همدیگرو بهتر می شناسیم و بهتر میدونیم که از حالا به بعد اگه تو نقطه ای به مشکلی بر خوردیم پیش کی بریم و از کی کمک بخوایم . مثلا من از حالا زبان گیر کنم راست می رم سراغ آزاده !!!
از باقی دوستان هم که با شکسته نفسی و عزت نفس از باز گفتن توانایی ها شون چشم پوشی کردن نهایت تشکر رو می کنم و باز هم میگم ، مهمترین اصل یک حرکت دسته جمعی ، همدلی ، یکرنگی و از بین رفتن من و با رسیدن به ما معنا میگیره .

shanli

مدیر بازنشسته
سلام به همه:gol:

راستش در مقابل دوستانی مثل جناب دومان و نینو و ماکسر و dynamic و بقیه ی اعضا..حضور من نقطه ای بیش نخواهد بود ولی با این حال دوست دارم اگر بتونم کمکی کرده باشم.حتی اگر کوچیک باشه:cry:

نام : شانلی
نام خانوادگی :خانی
رشتم ریاضی بود..الان هم دانشجوی ترم 3 آزاد تبریز (کارشناسی) هستم.
سوابق کاری متاسفانه نمیتونم چیزی بگم..چون فعلا موقعیتش پیش نیومده.
زبانم خوبه..
دیگه نمیدونم باید چی بگم!..فقط امیدوارم بتونم مفید باشم!:gol:

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
دومان جان مرسي از راهنماييت.....من اطلاع نداشتم از اينا;)......
راستي معمار باشي تو مطمئني خودتي؟؟ اين چه حرفيه ميزني......من كاملا با دومان موافقم.....در ضمن تمام اونايي كه به يه جايي رسيدن اول خواستن بعد تلاش كردن و تلاش كردن و تلاش كردن.......يه كم اميدوار باش به آينده.....من اصلا دوست ندارم تو جمعي باشم كه يكي از اعضاش حرف از نا اميدي و اين جور چيزا مي زنه........پس ديگه نبينم از اين حرفا بزني ها......اميدوارم موفق باشي هميشه:w30:

سـعید

مدیر بازنشسته
خب چون دوستان اصرار میکنن منم خودمو معرفی میکنم....:D
اسم : سعید
فامیل : سرگلزایی
محل اخذ مدرک کاردانی : مشهد
محل اخذ مدرک کارشناسی : زاهدان
سابقه کاری : حدود 4 سال در شرکت هایی از قبیل :
شرکت مشاور بین المللی ره شهر (طراحی مجموعه دهکده المپیک گرگان)
شرکت مهندسی پدیدآوران
شرکت نگین شهر
شرکت سینا بتن
طراحی 3 مجتمع ساختمانی (در دست اجرا)
طراحی منازل مسکونی
طراحی داخلی
طراحی یک مجتمع چند منظوره
طراحی 2 سینما
طراحی 1 مرکز خرید (پاساژ)

در حال حاضر هم به عنوان نائب رییس هیئت مدیره در شرکت مهندسین مشاور کیان آب طوس مشغول به خدمتم..
دارای 2 دیپلم گرافیک و معماری هستم...
توانایی طراحی دست آزاد و خلق ایده های گرافیکی رو دارم...
تخصص های اینجانب :
1-طراحی طرح های هادی روستایی و همکاری با بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان
2-انجام پروژه های متره و برآورد و همکاری با دفتر فنی استانداری سیستان و بلوچستان
3-در زمینه های غیر درسی باید بگم که معرق هم کار میکنم...

آخرین ویرایش:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
سعید جان از قدیم الایام می گن چاه نکن بهر کسی ، اول خودت دوم کسی و ایضا می گن یه جوالدوز به خودت بزن یه سوزن به دیگران ...:w07:
من نفر اول خودمو معرفی کردم بعد از بقیه دوستان خواستم خودشونو معرفی کنن :thumbsup2:
به هر حال از اینکه حواست به من هست وبه من لطف داری ازت بی نهایت ممنونم . ;)
منم خودمو معرفی کنم.....؟:D
البته توی رزومت یادت رفت یک نکته رو بگی :
به قول شاعر که درموردت میگه : تو خودت قند و نباتی ، شکلاتی شکلاتی ...

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
سعید جان از قدیم الایام می گن چاه نکن بهر کسی ، اول خودت دوم کسی و ایضا می گن یه جوالدوز به خودت بزن یه سوزن به دیگران ...:w07:
من نفر اول خودمو معرفی کردم بعد از بقیه دوستان خواستم خودشونو معرفی کنن :thumbsup2:
به هر حال از اینکه حواست به من هست وبه من لطف داری ازت بی نهایت ممنونم . ;)

البته توی رزومت یادت رفت یک نکته رو بگی :
به قول شاعر که درموردت میگه : تو خودت قند و نباتی ، شکلاتی شکلاتی ...
بابا ایول....
من پست های قدیم رو نخونده بودم...
ولی یک چیزی رو نگفته بودی ......
بگو ببینم این فامیل های جنابعالی تو این سایت چند نفرن ؟:w25:

سعیده معمار

عضو جدید
سلام بچه ها.ببخشید که جسارت کردم و مزاحم وقتتون شدم.من خیلی معماری کردن وهمکاری رو دوست دارم اما همون طور که یکی از بچه ها گفت تا ترم پایین هستیم از معماری چیزی زنمیدونیم خوب من که ترم 2ام هیچ فایده ای براتون ندارم.چه طوری همتون اینقدر سابقه کار توی شرکت ها و دانشگاه هاتون پیدا کردین.منم عاشق این کارام ام هیچ وقت نفهمیدم چه جوری باید با یه موسسه یا ..همکاری جدی داشته باشم چون هیچ کس باورمون نمیکنه.البته قبلا هم توی یکی از تاپیکها گفته بودم که چون توی یه شهر کوچیک زندگی میکنم این طوریه.امیدوارم بهترین نشریه الکترونیکی رو داشته باشین.شما واقعا گروه خوبی هستین.خوشبحالتون.موفق باشن:cry:.خیلی شرمنده مه مزاحم وقتتون شدم و این قدر حرف های بیهوده زدم فقط دلم میخواست یکم بغضم و بشکنم و ...:crying2:

معمارباشی

عضو جدید
سعيده جان .... منم مثل تو ...
راستش صبح يه لحظه زدم فاز منفي .... الان كه فكر مي كنم مي بينم كه ........نه بيخيال همه چي ... منم هستم ... روي سرچ براي مقالات و كارهاي جديد و ترجمشون مي تونيد روي من حساب كنيد ... بعلاوه مصاحبه و عكس از اساتيد و بناهاي تاريخي و ...
يه نگاه به خودت بنداز ببين چه كاري ازت بر مي اد ... مثلا خود من ... اصلا نمي تونم برم توي بخش اموزش و ... چون اصلا خودم بايد ياد بگيرم ولي .... چون خوره اينترنت دارم مي تونم توي سرچ مقالات تاپ خارجي كمك رسون باشم ........

بچه ها قول مي دم ديگه نزنم فاز منفي ........ شرمنده ........

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.ببخشید که جسارت کردم و مزاحم وقتتون شدم.من خیلی معماری کردن وهمکاری رو دوست دارم اما همون طور که یکی از بچه ها گفت تا ترم پایین هستیم از معماری چیزی زنمیدونیم خوب من که ترم 2ام هیچ فایده ای براتون ندارم.چه طوری همتون اینقدر سابقه کار توی شرکت ها و دانشگاه هاتون پیدا کردین.منم عاشق این کارام ام هیچ وقت نفهمیدم چه جوری باید با یه موسسه یا ..همکاری جدی داشته باشم چون هیچ کس باورمون نمیکنه.البته قبلا هم توی یکی از تاپیکها گفته بودم که چون توی یه شهر کوچیک زندگی میکنم این طوریه.امیدوارم بهترین نشریه الکترونیکی رو داشته باشین.شما واقعا گروه خوبی هستین.خوشبحالتون.موفق باشن:cry:.خیلی شرمنده مه مزاحم وقتتون شدم و این قدر حرف های بیهوده زدم فقط دلم میخواست یکم بغضم و بشکنم و ...:crying2:
سعیده جان سلام

شاید این دهمین پستی باشه که از دوستان خواهش کردم که شکسته نفسی نکنن. ما این تاپیک رو برای سر خورده شدن بچه ها شروع نکردیم . یا نشریه رو راه ننداختیم که بخوایم به خاطر سابقه به کسی فخر بفروشیم. بذار یکمی از سوابق خودم برایت بگم تا متوجه بشی که همه موفقیتها به تلاش ، پشتکار و یکم اطلاعات نیاز داره .
. من زمانی که کنکور دادم سال 75 اجازه تغییر رشته نداشتم و نمی تونستم ریاضی شرکت کنم تا معماری امتحان بدم ولی 4 سال کشاورزی خوندم و تحمل کردم و بلافاصله بعد از 5 سال از دیپلم تجربی ، از دیپلم ریاضی شروع کردم و معماری قبول شدم. چون معافیت نداشتم رفتم سربازی و نتونستم معماری بخونم . بعد از برگشتن از سربازی حدود 6 ماه این درو اوندر زدم تا تونستم به خاطر نداشتن معافیت تحصیلی دوباره معماری رو شروع کنم .
معماری هنره . هنر عشق می خواد . شاید باور نکنید . این رو میگم تا عبرت همه بچه های تالار بشه . نمی دونم شما سال 77 چند سالتون بود . ولی من به عشق معماری می رفتم تو یه دفتر فنی و کاراشون رو یاد می گرفتم . برام سخت نیست که بگم اونجا چایی هم ریختم و حتی پنجره هم پاک کردم تا بیشتر بتونم اونجا بمونم. از اون زمان حرفه ای اتوکد یاد گرفتم و شروع کردم کار قبول کردن. به پولش نیازی نداشتم ولی برای یادگیری مهم بود که زحمت بکشم. همزمان با درس خوندن در رشته کشاورزی، توی یک شرکت اجرای لوله کشی گاز اتوکد می کردم کاراشون رو و برای هر شیت آ4 - 2000 تومن می گرفتم . 3 ماه اونجا بودم روزی یک ساعت و تمام کارهاشون رو تو همون یک ساعت می بستم . تمام مبلغ این کارها رو پول کتاب و سی دی آموزشی می دادم . کتابها رو 3 روزه تمام می کردم. یادم میاد نرم افزار پاورپوینت رو اون زمان تو یک روز کامل یاد گرفتم و پروژه باهاش تحویل می دادم. اینها زمانی بود که من ورزش قهرمانی و در سطح تیم ملی انجام می دادم و می بایست همزمان به عنوان مربی 4 دانشگاه مشهد فعالیت کار آموزام رو هم درست دنبال می کردم...

زمانی باید به حال خودت گریه کنی که درست از زمان و تواناییهات استفاده نکنی . ما عادت نکردیم به اینکه نابرده رنج گنج میسر نشود ، مزد ان گرفت جان برادر که کار کرد
موفق باشی عزیزم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا