نسل کشی مدرن...

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم
نسل کشی مدرن
حرفام رو با بسم الله شروع کردم تا یادمون باشه مسلمونیم و خدایی داریم ...تا یادمون باشه اسلام داشتن یعنی انسانیت داشتن ...اخلاق داشتن...چیزی که دنیای امروز نداره ...
از مقدمه بگذریم ...نمی خوام وقتتون رو بگیرم ...میخوام از یه نسل کشی آشکار یا قتل جهانی براتون حرف بزنم.
حتما میدونید که حجم زیادی از وسایل آرایش رو وسایل آرایشهای فرانسوی تشکیل میده مخصوصا اینجا تو کشور ما ..
میدونید ماده اصلی این وسایل آرایش فرانسوی چیه ؟
جنین ...اشتباه نخونید منظورم همون جنین بود ...حالا قضیه جنین چیه ...تو فرانسه جنین های سقط شده رو جمع میکنن و همه رو یه جا میندازن تو کوره ...میسوزونن و پروتئینش رو میگیرن و ازش وسایل آرایش میسازن ...لابد میگی چی میشه مگه.. جنین که مرده ...فرقی نداره ...اما برعکس ..اگه جنین زنده باشه قیمت وسایل آرایش بیشتره آخه مرغوب تره ...و جالبتر هر چی جنین بزرگتر باشه یعنی پنج ماه به بالا سن داشته باشه قیمتش گرون تره ...
با توجه به آیات قرآن ...جنین در پنج ماهگی دارای روح میشه ...یعنی میشه یه انسان در درونش روح دمیده میشه یعنی کسی که حق زندگی کردن داره و حق داره درباره ی زندگیش تصمیم بگیره ...
یعنی هیچ فرقی نداره که به جای اون جنین من و شما رو بندازن تو کوره ...چون هر دو قتل محسوب میشه !!!!!
به این میگن آزادی از نوع غربی ...به این میگن حقوق بشر...حتما میدونید فرانسه مهد آزادی غربیه...
حالا تمام این جنین هایی رو که هنوز زنده هستن رو میندازن تو کوره ..تو آتیش داغ تا ازشون وسایل آرایش بسازن ...خواهر من ..دوست عزیزم ...بازم حاضری از این وسایل آراش به صورت بمالی؟
حتما میگی میرم سراغ غیر فرانسویش فرقی نداره ..ماده اصلی اون یکی ها هم فضولات حیوانات ...اصلا چرا آرایش؟ میدونم دوست داری زیبا باشی ...منم مثل تو یه نوجونم ..منم زیبایی رو دوست دارم ...ولی تو خودت زیبا هستی ...
دوست عزیزم من و تو جنسیتمون رو به خیابون نمی بریم انسانیتمون رو میبریم ......
اینو یادت باشه :
گناه کردن هنر نیست ...پاک و پرهیزگار ماندن هنر است ...
همه گناه میکنن تو اگه بلدی گناه نکن ...
نام کتاب : خشونت علیه خانواده

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونوقت میگن وسایل ارایش فرانسوی جنسشون عالیه
یعنی اینا جنین یا فضولات حیوانیه .........:hate::weirdsmiley:
أههههههههههههههه چقدر پست هستن
اره واقعا پاک موندن هنر وگرنه گناه رو که همه بلدن ..
مرسی

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت میگن وسایل ارایش فرانسوی جنسشون عالیه
یعنی اینا جنین یا فضولات حیوانیه .........:hate::weirdsmiley:
أههههههههههههههه چقدر پست هستن
اره واقعا پاک موندن هنر وگرنه گناه رو که همه بلدن ..
مرسی

پدرم اینو از زبون یه پروفسور خارجی شنیده میگفت بهمون گفت (دقیق یادم نمیاد)ما فضولات گاو رو میذاریم جلو افتاب و....از اونا یه کرم هایی بیرون میاد بعد اونا رو جمع آوری میکنیم و تو ساخت مواد آرایشی ازش استفاده میکنیم

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از یه چیزی در حیرتم اکثر دخترا این چیزا رو میدنند چون از خیلی هاشون شنیدم این حرفا رو پس چرا بازم روز به روز آرایششون غلیظ تر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر اين حقير اين مطلب كمي مشكل علمي داره
چون چرا جنين انسان؟؟
چرا اين همه منبع ارزون تر پروتئين تو عالم هست از اونها نه؟؟
حيوانت؟
جانداران؟؟

تازه اگر بخشي از مواد پروتئين باشه

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر اين حقير اين مطلب كمي مشكل علمي داره
چون چرا جنين انسان؟؟
چرا اين همه منبع ارزون تر پروتئين تو عالم هست از اونها نه؟؟
حيوانت؟
جانداران؟؟

تازه اگر بخشي از مواد پروتئين باشه

منم دقیقا دلییلش رو نمی دونم ولی ظاهرا پروتئین انسان خیلی بهتر از پروتئین های موجودات دیگه ست ... خاصیت هایی رو هم که جنین داره هیچ موجود دیگه ای نداره

شادیاخ

عضو جدید
کاش کمی تحقیق می کردیم بعد حرف می زدیم، فقط نام پزشک مهندس و دانشجو رو یدک کشیدن کافی نیست