نسل بعد از ما احتیاج به چی داره

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نسل ما نسل فست فود و مجتمع تجاری هست که ما خودمون را با انها سر گرم میکنیم اما نسل بعد از ما با اینها دیگه سر گرم نمیشه چون از اون وقتی که چشم باز میکنه اینها رو میبینه و از اینها زده میشه حالا به نظرتون چه چیز میخواهد تا با اون سر گرم بشه :que:

mg13579

عضو جدید
نسل ما نسل فست فود و مجتمع تجاری هست که ما خودمون را با انها سر گرم میکنیم اما نسل بعد از ما با اینها دیگه سر گرم نمیشه چون از اون وقتی که چشم باز میکنه اینها رو میبینه و از اینها زده میشه حالا به نظرتون چه چیز میخواهد تا با اون سر گرم بشه :que:

سوال جالبیه اما سخت:confused:

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که ما الان سر گرمیم اون موقع هم براش تکراری میشه به نظر من سر گرمی که بیشتر بترسونتش بیشتر دوست داشته باشه:cry:
نمیدونم تا اون موقع خدا کریمه شاید تونستن یه ساعت بن تن واقعی درست کنن

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم تا اون موقع خدا کریمه شاید تونستن یه ساعت بن تن واقعی درست کنن
منو شمای باید براشون درست کنیم نه کسی دیگر به نظرم می خواهد بیشتر تو پارکهای ابی بزرگ که تو ایران نداریم بازی کنند از اونهای که وحشتناکه

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو شمای باید براشون درست کنیم نه کسی دیگر به نظرم می خواهد بیشتر تو پارکهای ابی بزرگ که تو ایران نداریم بازی کنند از اونهای که وحشتناکه
نمیدونم امیدوارم نسل بعد ما رو درساشون سرگرم کنه و بتونه اختراعات ما هم به ثبت جهانی برسه

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم امیدوارم نسل بعد ما رو درساشون سرگرم کنه و بتونه اختراعات ما هم به ثبت جهانی برسه
ولی همه چیز درس نیست اگه توجه کنی بهترین طراحی را کسی میکنه که ارامش داشنه باشه همچی جای خودش درس جای خودش تفریح جای خودش

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نسل بعد از ما خیلی باحاله...
به ازای هر یدونه پسر بیستا دختر هست ...
چه شود!!!!!
ولی نسل بعد از ما هیچی از ما دریافت نخواهد کرد و فقط به ما فحش خواهند داد که منابع ملی رو تموم کردیم و با پولش براشون آینده رو تضمین نکردیم...
نسل بعد از ما به پالایشگاه و پتروشیمی های هوشمند نیاز داره....این از دید رشته ی خودم بود...

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نسل بعد از ما خیلی باحاله...
به ازای هر یدونه پسر بیستا دختر هست ...
چه شود!!!!!
ولی نسل بعد از ما هیچی از ما دریافت نخواهد کرد و فقط به ما فحش خواهند داد که منابع ملی رو تموم کردیم و با پولش براشون آینده رو تضمین نکردیم...
نسل بعد از ما به پالایشگاه و پتروشیمی های هوشمند نیاز داره....این از دید رشته ی خودم بود...
این که گفتید یک پسر 20تا دختر قبول ندارم نمیدونم تنظیم خانواده پاس کردید یا نه شاید مثل من با 10 پاس کرده باشید به ازای هر 100دختر متولذ شده 105 پسر متولد میشود و........... دوره هی که اونها میاییند اینقدر پیشرفته میشود که سوخت فسیلی برای انها مثل چوب برای سوزاندن برای ماست

tenesi

اخراجی موقت
2012 دنیا تمومه
شما اول ببین نسل بعد هست که بخواد سرگرم بشه ؟؟؟

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
نسل بعد از ما به همون چيزايي احتياج داره كه ما الان بهشون احتياج داريم...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این که گفتید یک پسر 20تا دختر قبول ندارم نمیدونم تنظیم خانواده پاس کردید یا نه شاید مثل من با 10 پاس کرده باشید به ازای هر 100دختر متولذ شده 105 پسر متولد میشود و........... دوره هی که اونها میاییند اینقدر پیشرفته میشود که سوخت فسیلی برای انها مثل چوب برای سوزاندن برای ماست
من پسر برادر خودم روزی که متولد شد تنها پسر به دنیا اومده تو اون روز تو اون بیمارستان بود در مقابل 20 دختر به دنیا اومده تو همون روز....
سوخت فسیلی آره اما داداش من گفتم پالایشگاه:
محصولات جدیدی تو پالایشگاه های دنیا تولید میشه که این محصولات نیاز نسل بعد هستن...
بنزین و این چیزا دیگه تموم شده هستن...
الان الیاف کربن و .... حرف اول و آخر رو میزنن...

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نسل بعد از ما به همون چيزايي احتياج داره كه ما الان بهشون احتياج داريم...
به نظرتون چیزی که از بچگی جلوی چشمتون بوده شما بیشتر دوست دارید یا یک چیز نو وتازه مثل استخرهای ابی که هنوز تو ایرن نیومده یا شهر بازی بالای یک برج بلندکه با وحشت همراهه

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پسر برادر خودم روزی که متولد شد تنها پسر به دنیا اومده تو اون روز تو اون بیمارستان بود در مقابل 20 دختر به دنیا اومده تو همون روز....
سوخت فسیلی آره اما داداش من گفتم پالایشگاه:
محصولات جدیدی تو پالایشگاه های دنیا تولید میشه که این محصولات نیاز نسل بعد هستن...
بنزین و این چیزا دیگه تموم شده هستن...
الان الیاف کربن و .... حرف اول و آخر رو میزنن...
این که مال یکجاست همه اینها که بچه پسر باشه یادختر خیتی فرق میکننه شرایط محیطی خیلی مهمه اما از نظر زنیتیکی اثبات شده است بعد این که تونستند اینها تولید کنند برای ما پس ما باید چیزی برای اونها تولید کنیم
دیگران کاشتند و ما خوردیم و ما بکاریم دیگران بخورند:)

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون چیزی که از بچگی جلوی چشمتون بوده شما بیشتر دوست دارید یا یک چیز نو وتازه مثل استخرهای ابی که هنوز تو ایرن نیومده یا شهر بازی بالای یک برج بلندکه با وحشت همراهه

منظورم چيزاي مادي نيست اون استخرهاو......دير يا زود تو ايران مياد مگه از اول تو ايران مترو بود علم پيشرفت ميكنه و نسل بعد ممكنه از اينكه مثلا ما با مترو ميرفتيم اينور و اونور برام غصه بخورن. منظورم چيزايي مثل امنيت. پيشرفت. احترام اجتماعي. استقلال فكري ومالي وخيلي چيزاي ديگست كه ممكنه بعدها به وجود نياد يا دير بوجود بياد.
اون چيزايي كه شما منظورتونو خود به خود با پيشرفت علم مياد تو ايران. مگه چند ساله مثلا ليزر تو ايران اومده

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم چيزاي مادي نيست اون استخرهاو......دير يا زود تو ايران مياد مگه از اول تو ايران مترو بود علم پيشرفت ميكنه و نسل بعد ممكنه از اينكه مثلا ما با مترو ميرفتيم اينور و اونور برام غصه بخورن. منظورم چيزايي مثل امنيت. پيشرفت. احترام اجتماعي. استقلال فكري ومالي وخيلي چيزاي ديگست كه ممكنه بعدها به وجود نياد يا دير بوجود بياد.
اون چيزايي كه شما منظورتونو خود به خود با پيشرفت علم مياد تو ايران. مگه چند ساله مثلا ليزر تو ايران اومده
این چیزها که حتما باید باشه درست اما چیز های مادی من منظورم هست تا رندگیشون راحتتر بشه

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نسل بعد از ما؟
بیشتر از همه به فهمیدن نیاز داره...
به فهمیده شدن...
به درک کردن
درک شدن
چیزی که شاید نسل ما هیچ وقت قشنگ حسش نکرد...
به یه جامعه ی فضیلت سالار
به جامعه ای که توش بشه رشد کرد پیشرفت کرد
به جامعه ای که سرانش غیور خداشناس و عادل باشن
و دلشون برای اون نسل بتپه...
چیزی که شاید نسل ما...

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نسل بعد از ما؟
بیشتر از همه به فهمیدن نیاز داره...
به فهمیده شدن...
به درک کردن
درک شدن
چیزی که شاید نسل ما هیچ وقت قشنگ حسش نکرد...
به یه جامعه ی فضیلت سالار
به جامعه ای که توش بشه رشد کرد پیشرفت کرد
به جامعه ای که سرانش غیور خداشناس و عادل باشن
و دلشون برای اون نسل بتپه...
چیزی که شاید نسل ما...
مرسی با طرح این تاپیک می خواهم با کمک و ایده های شما یک اید پیدا کنم که با این مشکلات بر نخورند

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگران اونا نباشيد دير يا زود تو ايران مياد

بابا ايرانيارو دست كم نگيريد
اتفاقا من یک ایرانیم و ایران را دوست دارم و برای ابادیش هر کاری می کنم پس چرا منو شما نیاریم فقط منتظر باشیم دیگران بیارند منو شما مگه چیزیمون از دیگران کمتره شما یک سر به تالار عمران برید یک پیشنهاد بابت این که اگه امکانات داشته باشید چه میسازید بدید

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما ام عشق پارک آبی هستیدا!!!!!!!!!!!D:
شاید بشه گفت واسه نسل بعد از ما چیزایی که تو نسل قبل از ما بوده و الان داره کمرنگ میشه واسه اونا بشه یه چیز نو ....نمی دونم من که خودم اینجوریم ..خیلی دوس دارم گاهی گریزی به گذشته ها بزنم ....و خاطراتشون رو مرور کنم ..
ولی به هر حال ماام نمی دونستیم قراره چه سرگرمی هایی داشته باشیم در آینده ...اونا هم همینطور .فقط امیدوارم از نبود سرگرمی به ابتذال کشیده نشه...............................

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من یک ایرانیم و ایران را دوست دارم و برای ابادیش هر کاری می کنم پس چرا منو شما نیاریم فقط منتظر باشیم دیگران بیارند منو شما مگه چیزیمون از دیگران کمتره شما یک سر به تالار عمران برید یک پیشنهاد بابت این که اگه امکانات داشته باشید چه میسازید بدید

پيشنهاد دادم:D

بالا