نرم افزار

pcg100000_6000

عضو جدید
سلام دوستان من یه سوال داشتم میخواستم بدونم این دوستانی که توی دفاتر طراحی کار میکنن هنوز مهر نظام ندارن چه نرم افزار هایی رو کار میکنن؟چیا بلدن فقطetabs o safe چه مهارتایی لازمه واسه ورود به یه دفتر طراحی سازه؟

م.زهتاب

عضو جدید
سلام دوستان من یه سوال داشتم میخواستم بدونم این دوستانی که توی دفاتر طراحی کار میکنن هنوز مهر نظام ندارن چه نرم افزار هایی رو کار میکنن؟چیا بلدن فقطetabs o safe چه مهارتایی لازمه واسه ورود به یه دفتر طراحی سازه؟

سلام دوست عزیز. اوناییکه مهر ندارن فقط میتونن طراحی کنن و با پرداخت درصدی به کسی که مهر داره کار میکنن. در مجموع اسم و شهرت واسه کسیکه مهر میزینه نه طراح. درباره اینکه چی بلد باشی باید عرض کنم میشه شاگرد کسی شد که نرم افزار ها رو بلده و یاد گرفت ولی خیلی سطحی . به غیر از نرم افزار باید آیین نامه ها- ضوابط- نشریه ها- و........... یاد داشته باشی

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز

به این تاپیک سری بزنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/463697-راهنمایی-در-مورد-نرم-افزار-های-عمرانی

narjes doostkam

عضو جدید
البته میتونید بعد از عضو شدن توی کانون مهندسی شهر سکونتتون به عنوان سرپرست کارگاه یا مهندس همکار مشعول باشید.
اگه بتونید رسم نقشه های تاسیسات مکانیکی و برق رو هم یاد بگیری (که با کد انجام میشن)کمک بزرگی به خودتون کردید.الته اطلاعات جزیی از مطالعات معماری هم دید خوبی بهتون میده تا بروز باشید.
با آرزوی سرافرازی