نرم افزار windpro

arghavan2

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی دوستان
من می خوام با نرم افزار windpro پروژه ای رو درمورد توربین های بادی انجام بدم.هیچ آشنایی باهاش ندارم.کسی می تونه نمونه پروژه یا فایل راهنما راجع به کار با این نرم افزار بهم معرفی کنه؟
خود نرم افزار رو از کجا می تونم پیدا کنم؟

ممنون

reza2011

عضو جدید

بايد در دوره مربوط به نرم افزار شركت كنيد ...

نرم افزار فوق رو بايد خريداري كنيد .

آخرین ویرایش:

gholamigh

عضو جدید
نرم افزار ویند پرو

نرم افزار ویند پرو

با سلام خدمت همه ی دوستان
من می خوام با نرم افزار windpro پروژه ای رو درمورد توربین های بادی انجام بدم.هیچ آشنایی باهاش ندارم.کسی می تونه نمونه پروژه یا فایل راهنما راجع به کار با این نرم افزار بهم معرفی کنه؟
خود نرم افزار رو از کجا می تونم پیدا کنم؟

ممنون

این نرم افزار یک نرم افزار تخصصی طراحی مزارع بادی می باشد که فقط شرکت های مهندسین مشاور که در این زمینه کار می کنند قادر به خرید آن هستند.
برای کار با این نرم افزار شما باید آشنا به تحلیل آمار یک ساله باد کار با نقشه های دیجیتال سه بعدی و خود نرم افزار باشید.
اگر خواستید تماس بگیرید راهنمائی تان بکنیم.

شماره تماس 09331958061

sepehri20

عضو جدید
برگزاری چهارمین دوره آموزش نرم افزار WindPRO

برگزاری چهارمین دوره آموزش نرم افزار WindPRO

نظر به استقبال فعالین حوزه انرژی از دوره داخلی آموزش نرم افزار WindPRO2.7 و درخواست متعدد مبنی بر برگزاری مجدد دوره آموزشی این نرم افزار؛ گروه مشاوران مدیریت توسعه عمید در نظر دارد در نیمه اول تیرماه 91 دومین دوره داخلی آموزش نرم افزار WindPRO2.7 را برگزار نماید.

ویژگی های دروه:
· سرفصل های ارائه شده مطابق سرفصل آموزشی دوره بین المللی خواهد بود.
· در پایان دوره به شرکت­کنندگان مدرک مورد تایید وزارت نیرو توسط موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق واحد تهران اعطا می­گردد.
· زمان برگزاری دوره نیمه دوم تیر ماه 91 به مدت سه روز (25 ساعت) می باشد.
هزینه شرکت در دوره 4.000.000 ریال می­باشد. جهت ثبت­نام ارائه فیش واریزی مبلغ مذکور به حساب شماره1-3747879-850-153، بانک اقتصاد نوین به نام شرکت مشاوران مدیریت توسعه عمید، ضروری است.
· با توجه به فضای تعاملی کارگاه، این دوره با ظرفیت محدود برگزار شده و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت­ نمایند.

لازم به ذکر است :
سومین دوره آموزشی نرم افزار WindPRO (اولین کارگاه داخلی آموزشی این نرم افزار) در روزهای در تاریخ های 20، 21، 27 و 28 اردیبهشت ماه برگزار شد.
این دوره با حضور متخصصانی از مرکز همکاری های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری، پژوهشکده هوا - خورشید مشهد، شرکت شهرک های صنعتی کرمان، پژوهشکده برق جهاد دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه علوم تحقیقات تهران، در محل موسسه صنعت آب و برق واحد آموزشی تهران برگزار گردید.
اخبار و اطلاعات مربوط به نظر سنجی این دوره بر روی سایت شرکت عمید قابل دسترسی است.

گروه مشاوران مدیریت توسعه عمید
88372384
www.admc.ir
info@admc.ir

arghavan2

عضو جدید
اینکه فرمودین باید با تحلیل آمار یک ساله ی باد آشنا باشم،متاسفانه این آشنایی رو ندارم،پروژه ی من در مورد جانمایی بهینه ی توربین ها در مزارع بادی هست.به نظرتون می تونم با شرکت در دوره ی آموزشی که دوستان عنوان کردن،کارم رو راه بندازم؟

gholamigh

عضو جدید
اینکه فرمودین باید با تحلیل آمار یک ساله ی باد آشنا باشم،متاسفانه این آشنایی رو ندارم،پروژه ی من در مورد جانمایی بهینه ی توربین ها در مزارع بادی هست.به نظرتون می تونم با شرکت در دوره ی آموزشی که دوستان عنوان کردن،کارم رو راه بندازم؟

اولا دوره خيلی گرونه ثانيا جهت کار به موارد ديگری مانند تبديل فرمت نقشه های ديجيتال، مختصات جغرافيائی, آناليز اطلاعات باد و موارد آشنائی داشته باشيد.
اگه کمک خواستيد تماس بگيريد. gholami.habib@gmail.com

reza78

عضو جدید
سلام
بچه ها انجمن انرژی بادی یک دوره3روزه با قیمت4میلیون با مدرس دانمارکیEMDگذاشته
جای دیگر ارزانتر کسی سراغ دارد یا جزوه کتابی؟

بالا