نرم افزار SAP2000 به همراه فیلم آموزشی

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

امروزه کاربرد وسیع کامپیوتر در علوم مهندسی این علوم را به طور قابل توجهی متحول ساخته است. در این بین شاخه مهندسی مکانیک و سازه بیشترین تاثیر را در بین علوم مهندسی از پیشرفت کامپیوتر داشته است. اکثر روش های تحلیل مدل های سازه ای به صورت عددی در آمده اند و حل معادلات ماتریسی حاصل به صورت الگوریتم هایی در قالب نرم افزارهای تحلیلی مختلفی به بازار عرضه شده است. نرم افزاری که امروز پی.سی.ول برای شما مهندسان عزیز معرفی خواهد کرد که قدرتمند نرم افزار محصول شرکت CSI Berkeley می باشد.
این برنامه که یک برنامه عمومی جهت تحلیل و طراحی سازه ها می باشد ، برای تحلیل هر نوع سازه قابل استفاده است و هیچ محدودیتی در نوع سازه ندارد. نرم افزار SAP2000 با دارا بودن قابلیت های زیادی در مدلسازی انواع مختلف سازه یک نرم افزار عمومی قدرتمند جهت تحلیل و طراحی سازه ها می باشد. این نرم افزار برای تحلیل سازه مانند ساختمان ها ، سازه های صنعتی ، مخازن ، خرپاها ، پلها و دیگر سازه ها به کار می رود. ویرایش جدید نرم افزار SAP2000 بسیار ساده است. تقسیم خودکار بار ثقلی و جانبی در ویرایش های جدید به آن اضافه شده است.

ویژگیهای نرم افزار CSI SAP2000 14.2 :
- مدلسازی و تحلیل المان های مختلف Frame ، Shell ، Asolid ، Solid
- مدلسازی و تحلیل المان های کابل
- بازگذاری متحرک (برای پله ها)
- بارگزاری فشار و حرارت
- قابلیت ترسیم اعضای قاب (Frame)
- تعریف مقاطع انتخاب خودکار (Auto Select)
- تکنیک تقسیم بندی خودکار اعضاء
- تحلیل و طراحی یک سوله
- تحلیل و طراحی یک مخزن هوایی
- تحلیل غیرخطی یک قاب دو بعدی
- تحلیل غیرخطی استاتیکی و دینامیکی
- تحلیل دینامیکی طیفی و تاریخچه زمانی خطی و غیرخطی
- تحلیل بارهای متناوب
- تحلیل کمانش سازه ها
- طراحی سازه های فولادی ، بتنی و آلومینیمی
- توانایی مدلسازی هر نوع سازه ای
- جامع ترین نرم افزار شرکت CSI
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز

دانلود1
دانلود2
دانلود3

دانلود از زیشار
دانلود کرک
پسور: CivilEA
لطفا به کوچک و بزرگ بودن حروف دقت فرمایید.​

آخرین ویرایش:

devil10

عضو جدید
من به آموزش sap نیاز فوری دارم! اما نه فیلمای cis berkly رو میتونم باز کنم یا دانلود حتی! نه این فایلای شما ... جزوه هم نداره؟!
این لینکای fileserve که گذاشتین نو خیلی سایتای دیگه هم بود ولی انگار موجود نیس دیگه فایلا...
میشه یجا آپلود کنید که همیشه بشه بهش دسترسی داشت؟مث فورشیرد و مدیافایر و ...
این مشکل که فایلا بعد مدتی پاک میشن تو این سایت و تعداد زیادی از پستهاش وجود داره متاسفانه