[ نرم افزار ] Perform 3D

mrb323

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
استاد مشاور من برای اطمینان پیدا کردن از صحت جواب های نرم افزار perform3d از من خواسته که یک کار ازمایشگاهی معتبر را داخل نرم افزار perform3d مدل کنم و نتایج بدست امده از نرم افزار را با نتایج ازمایشگاهی مقایسه کنم.
میخواستم ببینم کسی از دوستان یک مقاله در مورد کارهای ازمایشگاهی که روی قاب های با مهاربند کمانش ناپذیر انجام شده سراغ دارند.
اگر دارید و امکانش هست لینک دانلود را همین جا لطف کنید و بذارید و اگر امکانش نیست که بذارید ادرس لینک دانلود را به من بدید تا من خودم دانلود کنم
با تشکر از شما

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوست عزیزمون.
مهاربند کمانش ناپذیر همون BRBF?
فکر کنم این مقاله به دردتون بخوره :
http://mehrce.persiangig.com/articles/1-s2.0-S1877705811014470-main.pdf
ولی کلا از سایت sciencedirect استفاده کنید، با یه سرچ تو این سایت مقاله زیادی بهتون میده.

موفق باشید.;)

mrb323

عضو جدید
با سلام خدمت دوست عزیزمون.
مهاربند کمانش ناپذیر همون BRBF?
فکر کنم این مقاله به دردتون بخوره :
http://mehrce.persiangig.com/articles/1-s2.0-S1877705811014470-main.pdf
ولی کلا از سایت sciencedirect استفاده کنید، با یه سرچ تو این سایت مقاله زیادی بهتون میده.

موفق باشید.;)

بسیار سپاس گذارم از شما دوست عزیز.
ممنون از راهنماییتون

mrb323

عضو جدید
سوال در مورد نرم افزار perform3d

سوال در مورد نرم افزار perform3d

با سلام خدمت دوستان.
میخواستم بدونم چطور میشه در نرم افزار perform3d ستونها را در قابهای مفصلی مدل کرد.مدل من یک قاب 6 دهانه هست که دو دهانه از انها دارای مهاربند می باشد . میخواستم بدونم که ستونهای اطراف مهاربند و همچنین انهایی که در اطراف مهاربند نیستند را چطور میشه مدل کرد.
با تشکر از شما

Naniabada

عضو جدید
[ نرم افزار ] Perform 3D

دوستان من برای قسمتی از پایاننامه ارشدم باید چند تا تحلیل پوش آور با perform انجام بدم. ولی توی ران به مشکل برخوردم. وسط ران ارور میده که پریود کوتاهترین مود 0 هست و نمیتونه ادامه بده. تمام واحد ها و اعداد مرتبط چندین باره کنترل شده و مشکل همچنان پابرجاست. :confused: لطفا راهنمایی کنید که چطور میشه این رو حل کرد. ممنون:gol:
در ضمن از دوستان اگر کسی مثال گام به گام سازه بتنی و یا نمونه ران شدش رو داره لطفا برام بفرستید. :cry:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hosna irani

عضو جدید
perform 3d

perform 3d

با سلام
من پایاننامه ام با پرفورم تری دی هست شدیدا نیاز به رفع بعضی اشکالات دارم آیا کسی هست که کار کرده باشه و وارد باشه؟

بالا