[ نرم افزار ] Max3d

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق معمول همیشه سلام خدمت بازدید کننده های عزیز

سوال داشتم از کسانی که 3dmax کار می کنن ، البت منظورم به کسانیه که توی شغلشون توی طراحیاشون از 3dmax استفاده می کنن.
سوال اولم اینه که دقیقا چه طور کار می کنید ، یعنی یه نقشه تحت cad بهتون میدن بعد روی اون کار می کنید یا طور دیگه ای
سوال دومم اینه که ، کارتونو وقتی انجام دادین به چه صورت باید ارائه بدین ، یعنی فقط چندتا نما کافیه یا باید داخل خونه هم 3 بعدی بکنید و انیمیشنشم بسازید . منظورم از انیمیشن همون حرکت توی خونه هست.
ممنون میشم که جواباتون ببینم
تشکر از همه دوستان عزیز
:gol::gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ashkan154

عضو جدید
نرم افزار طراحی سه بعدی

نرم افزار طراحی سه بعدی

با سلام خدمت مهندسان گرامی من به یک نرم افزار احتیاج دارم با مشخصات زیر
من می خوام یک خیابان رو به صورت کامل شبیه سازی کنم به صورت کاملا 3 بعدی
بعد می خوام سیستم های این خیابان مثل برق کشی تاسیسات وغیزه رو کاملا شبیه سازی کنم در نهایت بتوانم قایل رو به صورت یک فایل ویدیویی ذخیره کنم
شما چه نرم افزاری رو پیش نهاد می کنید خیلی خیلی عجله دارم با تشکر

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که اومدن و نگاه کردن ، دوست گلی که تشکر کرد و دوستانی که نیومدن همگی خسته نباشن ، دیگه لازم نیست جواب بدین ، خودم فهمیدم :mad:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستان کامنت گذاشته و جوابو می خواد !!!! عجیبا غریبا من سوال داشتم حالا باس خودمم جوابشو بدم !!!!
عب نداره من که مثل خیلیا بخیل نیستم
طرحی که باید به صورت 3 بعدی قرار بدی بهت میگن که نما باشه یا دکوراسیون داخلی و حتی بعضی اوقات طرحم بهت میدن و ازت می خوان که فقط 3 بعدیش کنی.

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد سوال اول بله ... فایل کد را تری دی میکنیم ... سوال دوم بستگی به کار داره گاهی وقتا لازمه گاهی وقتا هم انیمیشن نیازی نیست ... من تا حالا یش نیومده انیمیشن کار کنم .

بالا