نرم افزار GridLAB-D

arizona08

عضو جدید
با سلام.این نرم افزار مربوط به کشور آمریکاست و برای دوستانی که در زمینه توربین های بادی -پنل فتوولتائیک و شبکه های هوشمند و... کار می کنندعالیه.
امکانات خوبی از جمله تغییر شرایط اب و هوا ،بازار برق و .. داره.
312839.jpg
توضیحات:
GridLAB-D یک سیستم قدرت ابزار شبیه سازی جدید است که اطلاعات با ارزش برای کاربرانی که طراحی و راه اندازی سیستم های انتقال قدرت و توزیع برق و مایل به استفاده از آخرین فن آوری شبکه های هوشمند هستند فراهم می کند. این تکنولوژی از تکنیک های مدل سازی پیشرفته با الگوریتم با عملکرد بالا استفاده می کند هم چنین از تکنولوژی مدل سازی بار یکپارچه شده با سه فاز نامتعادل و سیستم های بازار خرده فروشی دارد. ادر گذشته، عدم توانایی موثر مدل سازی و ارزیابی فن آوری شبکه هوشمند شده مانعی بوده است. GridLAB-D برای رسیدگی به این مشکل طراحی شده است.
مشخصات:
پخش بار سه فاز نامتعادل (مش و شعاعی)
رفتار بار هزاران نفر از دستگاه ها مصرف کنندگان نهایی(یخچال فریزر و...)
توزیع طراحی اتوماسیون و ارزیابی
استراتژی های مدیریت بار
بازار خرده فروشی
بهینه سازی و کنترل ولت-VAR
تولید پراکنده و ذخیره سازی
وب سایت:http://www.gridlabd.org

الته من موفق به نصب و ...این نرم افزار نشدم.هرکدام از دوستان اگر اطلاعات بهتری از این نرم افزار داره خواهشمندم که در همین تاپیک اعلام کنه.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم:smile:

engsamira

عضو جدید
با سلام.این نرم افزار مربوط به کشور آمریکاست و برای دوستانی که در زمینه توربین های بادی -پنل فتوولتائیک و شبکه های هوشمند و... کار می کنندعالیه.
امکانات خوبی از جمله تغییر شرایط اب و هوا ،بازار برق و .. داره.
مشاهده پیوست 218329
توضیحات:
GridLAB-D یک سیستم قدرت ابزار شبیه سازی جدید است که اطلاعات با ارزش برای کاربرانی که طراحی و راه اندازی سیستم های انتقال قدرت و توزیع برق و مایل به استفاده از آخرین فن آوری شبکه های هوشمند هستند فراهم می کند. این تکنولوژی از تکنیک های مدل سازی پیشرفته با الگوریتم با عملکرد بالا استفاده می کند هم چنین از تکنولوژی مدل سازی بار یکپارچه شده با سه فاز نامتعادل و سیستم های بازار خرده فروشی دارد. ادر گذشته، عدم توانایی موثر مدل سازی و ارزیابی فن آوری شبکه هوشمند شده مانعی بوده است. GridLAB-D برای رسیدگی به این مشکل طراحی شده است.
مشخصات:
پخش بار سه فاز نامتعادل (مش و شعاعی)
رفتار بار هزاران نفر از دستگاه ها مصرف کنندگان نهایی(یخچال فریزر و...)
توزیع طراحی اتوماسیون و ارزیابی
استراتژی های مدیریت بار
بازار خرده فروشی
بهینه سازی و کنترل ولت-VAR
تولید پراکنده و ذخیره سازی
وب سایت:http://www.gridlabd.org

الته من موفق به نصب و ...این نرم افزار نشدم.هرکدام از دوستان اگر اطلاعات بهتری از این نرم افزار داره خواهشمندم که در همین تاپیک اعلام کنه.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم:smile:
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
من تونستم نصب کنم ولی نمیدونم هر کدوم از اطلاعاتش که با اکسل میاره مربوط به چیه دقیقا!!!!!! کسی میدونه؟؟؟؟

بالا