نرم افزار gams

milad.nsh

عضو جدید

:que: این تایپیک رو برای آشنایی با نرم افزار GAMS ایجاد کردم لطفآ اگر کسی این نرم افزار رو داره یا کار با اون رو بلده ارسال کنه تا سایر افراد سایت هم استفاده کنن

با تشکر میلاد:gol:

milad.nsh

عضو جدید
راستی سایت این نرم افزار رو لینک کردم روی اسمش، میتونین از سایتشم بازدید کنین

;)

armanati

عضو جدید
من اين نرم افزار با يه راهنماي انگليسي شو دارم اما نمي دونم چطور باهاش كار كنم؟

amenejoon

عضو جدید

:que: این تایپیک رو برای آشنایی با نرم افزار GAMS ایجاد کردم لطفآ اگر کسی این نرم افزار رو داره یا کار با اون رو بلده ارسال کنه تا سایر افراد سایت هم استفاده کنن

salam mishe in narmafzaro agar darid baraye man ersal konid?

saghaigh

کاربر بیش فعال
سلام من یک کمی کار با این نرم افزارو بلدم . اما انقدر حرفه ای نیستم یه فایل م که این نرم افزارو یه مثالو حل کرده دارم . اگه میخواین بگین براتون بذارم.
کار باهاش راحته ااگه یکم بلد باشینو اون جزوه انگلیسی هم را داشته باشین میتونین به صورت حرفه ی کار کنین البته اگه علاقه هم داشته باشین که برین دنبالش.

gisso

عضو جدید
در خواست اموزش فارسی نرم افزارGAMS

در خواست اموزش فارسی نرم افزارGAMS

سلام من به یه جزوه اموزشی درباره GAMSنیاز دارم کسی میتونه کمک کنه؟
ا

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masood.hedayat

عضو جدید
سلام کتاب راهنمای کاربران gams انتشارات نشر کتاب انشگاهی دکتر مهدی طلوع چاپ اول 79000 البته ریال ...عالیه

درخواست آموزش حرفه ای نرم افزار GAMS

درخواست آموزش حرفه ای نرم افزار GAMS

:) سلام دوستان در صورت امکان برای بدست آوردن یک منبع مفید برای برنامه نویسی حرفه ای در این نرم افزار راهنمایی های لازم را انجام دهید

aminaghta

عضو جدید
سلام دوستان میشه اون مثال و جزوه انگلیسی رو پیوست تاپیک کنین؟مرسی

fmosif

عضو جدید

این تاپیک برای آشنایی با گمس ایجاد شده ولی استارتر بلد نیست آموزش بده :surprised: حداقل فایلی برای آموزش تهیه می کردید یا مطالعه می کردید بعد تاپیک رو ایجاد می کردید!!! زدن تاپیک که هنر نیست !!

fmosif

عضو جدید
راهنمایی عملیاتی استفاده از نرم افزار GAMS که در ضمیمه کتاب " راهنمای مسائل برنامه ریزی خطی " دکتر مازیار زاهدی سرشت و آقای شهاب عباسی اومده به نظرم بهترین مرجع فارسی برای این نرم افزاره که می تونید از لینک زیر مطالعه ش کنید:

http://dc444.4shared.com/doc/nKtL-YWG/preview.html

موفق باشید

amir.pwut

عضو جدید
دوستان
این گروه گوگل :

groups.google.com/group/gamsworld

بسیار عالیه
تمامی متخصصان شرکت گمز حضور دارن و در صورتی که سوالی داشته باشین به سرعت کمکتون میکنن
به من که واقعا کمک های زیادی کردن تا حالا

از دست ندین :)

jima115

عضو جدید
سلام منم دنبال اين نرم افزار هستم آقاي arman ati اين نرم افزار رو خريدي يا دانلود كردي اگه دانلود كردي يا لينك بذار يا بگو از كجا خريدي؟

1716

عضو جدید
cd مجموعه نرم افزار های صنایع و مدیریت
میتونید خریداری کنید

hossein.esmaili

عضو جدید
من تا حدودی با این نرم افزار آشنا هستم، یه مثال ساده(transportation problem مسئله حمل و نقل) براتون گذاشتم.

Aseman69

عضو جدید
سلام به همگی دوستان
آیا کسی نحوه ی Import و Export بین اکسل و نرم افزار GAMS رو بلده؟ لطفا راهنماییم کنید.
متشکرم

aminaghta

عضو جدید
جزوه تهران جنوب

جزوه تهران جنوب

سلام دوستان این جزوه کارگاه آموزش گمز هست که در طی دو جلسه آقای سجادی به ما تدریس کردند امیدوارم که ایشون راضی باشند از ارسال این فایل و برای شما دوستای گلم مفید باشه.
دوست دار همه شما
امین

پیوست ها

• GAMS Workshop.pdf
    2 مگایابت · بازدیدها: 0
  • GAMS Workshop 2.pdf
    431.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

نسترن کاظمی

عضو جدید
سلام دوستان من یه برنامه با نرم افزار گمس نوشتم پیغام خطا نداره
ولی خروجی نمیده نمی فهمم علتش چیه کسی می تونه کمکم کنه؟

mariya1988

عضو جدید
سلام،حتما نرم افزارتون لایسنس نداره باید لاینسس تو قسمت نصب کپی کنید و تاریخ سیستمون را عقب بکشید فرضا 2004

mujtaba

عضو جدید
سلام دوستان
من یه شبکه جریان چند مواده دارم می خواهم همین رو مدلش وبنویسم وبا نرم افزار gams حلش کنم ولی نمی دونم به چه شکلی مسیرها رو بیارم .لطفا اگه اطلاعات دارید راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

ninoojijoo

عضو جدید
سلام.
من دنبال یک مثال غیر خطی نوشته شده با گمز هستم.کسی اینجا میتونه کمکم کنه؟!

mehnushsh

عضو جدید
دوستان
این گروه گوگل :

groups.google.com/group/gamsworld

بسیار عالیه
تمامی متخصصان شرکت گمز حضور دارن و در صورتی که سوالی داشته باشین به سرعت کمکتون میکنن
به من که واقعا کمک های زیادی کردن تا حالا

از دست ندین :)

سلام دوست عزیز

من یک مدل گمز دارم که غیرخطی هست و محدودیتهاش خیلی برام کدنویسیش سخته. مدل رو نوشتم اما چندتا ارور میده که همه مربوط به اندیس متغیرهای کردم اما نتونستم رفعشون کنم.

خیلی خیلی ممنون میشم اگه لطف کنید و کمکم کنید. واقعا به کمک فوری نیاز دارم.
منتظر پاسختون هستم. یه دنیا ممنون
این هم مدل مورد نظر
مشاهده پیوست Untitled_13.zipمشاهده پیوست model 1.zip:

H4D1

عضو جدید
سلام
آقا نرم افزار موقع جواب دادن ارور لایسنس میده چ کنم؟
تاریخ عوض کرد
کرک کپی کردم
فقط با solver پیش فرضش جواب میده!!!!
کمک:cry:

بالا