نرم افزار EniG. Chemistry Assistant version 2.4 ( نرم افزار محلول سازي )

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
اين نرم افزار يك نرم افزار فوق العاده جالب و كارامد در زمينه شيمي است كه به كمك ان مي توان هرنوع محلول سازي را محاسبه كرد و انجام داد.
اين نرم افزار چندين قسمت جالب و كارامد دارد كه يكي از ان ها مربوط به محلول سازي است.
بخشي از قابليت هاي اين نرم افزار عبارت ا ست :
* محاسبه هر نوع از محلول سازي
* محاسبه جرم مولكولي تركيبات شيميايي با تايپ فرمول مولكولي ان ها.
* يك ماشين حساب بسيار قدرتمند براي محاسبات پيچيده با كارايي هاي جالب مثل حل معادله درجه دو و ...
* سادگي و راحتي كار كردن با ان
و ...
با توجه به استقبال خوب دوستان و امار بازيد از لينك مربوط به اموزش محلول سازي و از ان جا كه اين نرم افزار بسيار جالب و مفيد است , يك فايل اموزشي با توضيحاات ساده و مختصر براي كاركردن با اين نرم افزار تهيه كرده ام كه همراه نرم افزار در فايل فشرده قرار گرفته است و به كمك ان به راحتي و بدون مشكل مي توانيد با اين نرم افزار كار كنيد و با تمرين و كار كردن با اين نرم افزار مهارت خود را در محلول سازي بالا بريد.

دانلود نرم افزار محلول سازي به همراه فايل اموزشي با حجم 1.2 مگابايت ( لینک 1 )
دانلود نرم افزار محلول سازي به همراه فايل اموزشي با حجم 1.2 مگابايت ( لینک 2 )
لینک کمکی ۱
لینک کمکی ۲

پس از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
پسورد : www.4800.blogfa.com

bahare1988

عضو جدید
اين نرم افزار يك نرم افزار فوق العاده جالب و كارامد در زمينه شيمي است كه به كمك ان مي توان هرنوع محلول سازي را محاسبه كرد و انجام داد.
اين نرم افزار چندين قسمت جالب و كارامد دارد كه يكي از ان ها مربوط به محلول سازي است.
بخشي از قابليت هاي اين نرم افزار عبارت ا ست :
* محاسبه هر نوع از محلول سازي
* محاسبه جرم مولكولي تركيبات شيميايي با تايپ فرمول مولكولي ان ها.
* يك ماشين حساب بسيار قدرتمند براي محاسبات پيچيده با كارايي هاي جالب مثل حل معادله درجه دو و ...
* سادگي و راحتي كار كردن با ان
و ...
با توجه به استقبال خوب دوستان و امار بازيد از لينك مربوط به اموزش محلول سازي و از ان جا كه اين نرم افزار بسيار جالب و مفيد است , يك فايل اموزشي با توضيحاات ساده و مختصر براي كاركردن با اين نرم افزار تهيه كرده ام كه همراه نرم افزار در فايل فشرده قرار گرفته است و به كمك ان به راحتي و بدون مشكل مي توانيد با اين نرم افزار كار كنيد و با تمرين و كار كردن با اين نرم افزار مهارت خود را در محلول سازي بالا بريد.

دانلود نرم افزار محلول سازي به همراه فايل اموزشي با حجم 1.2 مگابايت ( لینک 1 )
دانلود نرم افزار محلول سازي به همراه فايل اموزشي با حجم 1.2 مگابايت ( لینک 2 )
لینک کمکی ۱
لینک کمکی ۲

پس از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
پسورد : www.4800.blogfa.com

سلام
من دانلودش کردم ولی کار نمیکنه

P O U R I A

مدیر تالار
من نصبش کردم ولی وقتی run میکنم این error رو میده:
component 'COMDLG32.OCX' or one of its dependencies not correctly registered : a file is missing or invalid

سلام
همون طور که گفتم روی کامپیوتر خودم نصبش کردم و اجرا میشه !!
یه بار دیگه نصب کنید شاید درست بشه ...

:|

bahare1988

عضو جدید
سلام
همون طور که گفتم روی کامپیوتر خودم نصبش کردم و اجرا میشه !!
یه بار دیگه نصب کنید شاید درست بشه ...

:|

روی win7 اجرا نمیشه. شما برنامه ای شبیه این سراغ ندارین بهم معرفی کنین؟ نرم افزار محاسبات محلول سازی

P O U R I A

مدیر تالار
روی win7 اجرا نمیشه. شما برنامه ای شبیه این سراغ ندارین بهم معرفی کنین؟ نرم افزار محاسبات محلول سازی
سلام
من روی وین 7 هم امتحان کردم و اجرا میشه !!
ولی به هر حال من نرم افزار دیگه رو هم در باشگاه قرار دادم ..
[h=1]تاپیک: دانلود نرم افزار محاسبات محلول سازی[/h]

بالا