[ نرم افزار وضعیت نویسی ] تدبیر

tadbirkavir

عضو جدید
نرم افزارتدبیردارای قابلیت های زیر میباشد:
فهرست بها
فهرست بها
کتاب های فهرست بها از سال 1370 تا 1387 و قابلیت به روز آوری فهرست های آینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و
تاسیسات نفت و گاز وزرارت نفت
جستجوی پیشرفته در فهرست های بها از روی اقلام و شماره ردیف فهرست بها
جستجوی مقایسه ای بین ردیف های فهرست بهای سالهای مختلف
امکان مشاهده ردیف هایی که دارای حمل هستند

نصب و راه اندازی تدبير
نصب و استفاده آسان نرم افزار در محیط ویندوزهای موجود در بازار​
قابل نصب و استفاده در محیط شبکه​
حداقل نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری​
نرم افزار در محيط # C ميباشد و از بانك اطلاعاتي SQL استفاده مي كند​
Windows Xp Service Pak2, Windows vista, Ram1 G.B, H.D.D1.5G.B​

ساختار شکست کار
یک طرح عمرانی از بخش های گوناگونی تشکیل شده است به طوری که طرح می تواند شامل چندین پروژه هر پروژه شامل چندین قراردادوهر قراردادشامل بخش های کاری متعددی باشد ساختار شکست کار در نرم افزار تدبیر کاربران را قادر می سازد که به احجام کارازکوچکترین بخشهای کار اجرایی تا سطح کلان پروژه دست یابند به عنوان مثال با استفاده از این ساختار، حجم بتن 250 در یک ستون در طبقه همکف تا مقدار کل آن در یک طرح عمرانی و در نتیجه مبالغ مالی آن قابل دست یابی می باشد
توانایی ها
توانایی شکستن یک طرح عمرانی به هر تعداد بخش دلخواه-
توانایی تعیین بخش ها و اجزای تشکیل دهنده یک کار-
توانایی دریافت گزارش های مقداری و مالی برروی هر بخش-
توانایی استفاده از ساختار شکست یک پروژه در پروژه دیگر-
توانایی تجزیه بهای هر بخش به طور جداگانه -
توانایی استخراج منابع هر بخش با استفاده از تجزیه ردیف های فهرست بهای آن بخش -
توانای تعیین سهم (وزن) فیزیکی و ریالی هر بخش در ساختار شکست -
(توانایی کنترل پیشرفت هر بخش و در نتیجه پیشرفت کل طرح (فیزیکی/ریالی-

متره
امکان مشاهده متره پروژه های مختلف بدون خارج شدن از قسمت متره -​
مشاهده و استفاده همزمان از فهرست بهاي مختلف در سنوات مختلف در یک پروژه -​
ورود اطلاعات متره براساس شرح اقلام کار -​
امکان اتصال فیلم،نقشه،عکس،یا هر نوع سند دیگر به ردیف های متره-​
امکان ورود اطلاعات متره راهسازی و ساختمان در یک فرم-​
امکان تعریف فرمول برای هر ردیف متره-​
امکان ورود ریز متره بخشهای مختلف کار-​
امکان تعریف بخشهای مختلف برای یک پروژه-​
امکان کپی ریز متره از یک بخش به بخش دیگر-​
امکان کپی ریز متره یک ردیف فهرست بها به ردیف دیگر-​
ستون های ناظر،مشاوره و کارفرما برای نظارت و رسیدگی-​
امکان درج شماره،تاریخ و موضوع صورتمجلس در ردیفهای متره-​
امکان نقل ریز متره و خلاصه متره یک پروژه به پروژه دیگر-​
اضافه شدن ستون ناظر-​
-***** گسترده در حد استاندارهای WINDOWS​
-ادغام ریز متره ساختمان و ریزمتره راهسازی​
-امکان نقل ساختار شکست بخشنامه 10000​

برآورد و صورت وضعیت
امکان مشاهده مبلغ صورت وضعیت قبل در صورت وضعیت جاری-​
امکان مرتب سازی براساس ستون دلخواه-​
جستجو دقیق در تمام قسمت های برنامه-​
امکان استفاده از چند فهرست بهای مختلف در یک پروژه -​
امکان تبدیل فهرست بهای یک سال به سال دیگر-​
امکان افزودن ردیف های یک فصل یا رشته به پروژه -​
-امکان نقل اطلاعات از یک پروژه به یک پروژه دیگر​
-نقل از متره به تفکیک بخش های مختلف کار در پنجره های برآورد و صورت وضعیت​
- امکان درج نام هر بخش در ستون ملاحظات پس از نقل از متره​
-امکان آدرس دهی به هنگام نقل از متره در ستون ملاحظات​
-نمایش خلاصه دادههای ورودی در صورت وضعیت و برآورد به صورت ساختار درختی جهت جلوگیری از خطا در تخصیص ضرایب به فصول

ضرايب
امكان اعمال ضريب در يك يا چند فصل مختلف

امكان اعمال ضرايب در هر يك از بخش هاي ساختار شكست​
امكان ايجاد هر تعداد ضريب با هر عنوان دلخواه​
امكان انتخاب محل ضرب شدن ضرايب​
امكان اعمال ضريب بر روي يك رديف، گروهي از رديف ها، يك فصل ،يك رشته و يا كل پروژه

امكان اعمال ضريب در مقدار​
امكان ورود اطلاعات ضرايب با استفاده از ساختار درختي رديف هاي وارد شده

امكان تعيين ضرايب در سه سطح قرارداد، صورت وضعيت و برآورد

تعديل
امكان ورود اطلاعات به صورت فصلي درقسمت تعديل-​
امكان محاسبه تعديل با مقادير پيمانكار ، ناظر، مشاور و كارفرما-​
امكان تعريف فصل براي تعديل رديف هاي مصالح پايكار-​
امكان محاسبه تعديل با وارد كردن جمع فصلها-​
امكان تغيير در صد و تعداد اعشار ضرايب تعديل -​
امكان دريافت گزارش خلاصه تعديل، تعديل به ترتيب فصل و دوره-​
- محاسبه مبلغ كاركرد در هر دوره Interpolation​

حمل
بازنگري كامل مصالح مصرفي از مقدمه فصول فهرست بها-​
امكان دادن مسافت به صورت خاكي، شني، آسفالت با ضرايب دلخواه-

برای دریافت اطلاعات بیشتردرباره این نرم افزاربه سایت زیر مراجعه فرمایید​
www.tabirkavir.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

esfandd

عضو جدید
نرم افزار تدبیر

نرم افزار تدبیر

سلام.لطفا یه کمک خیلی فوری به من بکنید.نرم افزار تدبیر رو برای دانلود بزارید.اگه میشه برام میل کنید یا اینکه یه لینک سالم بزارید.

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام.لطفا یه کمک خیلی فوری به من بکنید.نرم افزار تدبیر رو برای دانلود بزارید.اگه میشه برام میل کنید یا اینکه یه لینک سالم بزارید.
سلام
نرم افزار تدبیر ، نرم افزاری هست که قابلیت های زیر را داره
فهرست بها نصب و راه اندازی

ساختار شکست کار

متره
برآورد و صورت وضعیت
ضرایب
ضریب طبقات

ضریب ارتفاع
ضریب بالاسری
ضریب منطقه
تعدیل
حمل
و نمیتونید اونو به صورت ازاد و در محیط اینترنت دانلود کنید و باید به شرکتهایی که این نرم افزار را ارایه میدهند مراجعه یا ایمیل کنید و با پرداخت هزینه دریافت کنید .(قیمت این نرم افزار در حدود 350هزار تومان هست .)
ادرس یه سایت رو براتون میذارم ، شاید بتونه بهتون کمک کنه .
http://www.tadbirkavir.com/گروه تدبیر کویر

mahmud52

عضو جدید
آزادي!!!

آزادي!!!

سلام
من اين نرم افزار رو دو سال پيش به قيمت 400000 تومن از شركت تدبير كوير گرفتم. خيلي نرم افزار افتضاحيه مخصوصا ساختار شكستش كه اگه دستي بنويسي خيلي راحت تره. محاسبه مابه التفاوت رو هم كه اصلا نداره.:cry::cry::(

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام
من اين نرم افزار رو دو سال پيش به قيمت 400000 تومن از شركت تدبير كوير گرفتم. خيلي نرم افزار افتضاحيه مخصوصا ساختار شكستش كه اگه دستي بنويسي خيلي راحت تره. محاسبه مابه التفاوت رو هم كه اصلا نداره.:cry::cry::(

سلام
واقعا ؟؟
من از اين نرم افزار استفاده نكردم ، بيشتر با اكسل كار ميكنم !!
نميدونم چقدر مفيد هست !! منم فقط تعريفشو شنيدم !! براي همينم توصيه كردم!!

delephine

عضو جدید
سلام
نرم افزار بدی نیست ، اما مثل همه نرم افزارهای ایرانی باگهای خیلی زیادی داره و چون اکثر اونهایی که از این نرم افزار استفاده می کنند یکجورایی مجبور هستند کاریش نمیشه کرد از یک طرف شرکت تولید کننده اون هم انگار زیاد توجهی به این باگها نداره یا نمی تونه اونها رو بر طرف کنه در مجموع از نمره 0 تا 100 من نمره 40 بهش می دم.
قسمت تعدیلش هم بدک نیست اما خدا نکنه که یکبار اشتباهی بکنید و بخواهید همه تعدیلها رو پاک کنید و از نو بنویسید اون موقع معنی کلمه بیچاره مشخص می شود.

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بین دو نرمافزار تدبیر و تکسا هم فک میکنم قابلیت تکسا بهتره کسی اگه میخواد هزینه کنه بهتره قابلیت هر دورو بررسی کنه....

mahdi_1168

عضو جدید
[پرسش:بهترین نرم افزار متره و برآورد]

[پرسش:بهترین نرم افزار متره و برآورد]

با سلام خدمت دوستان.
به نظر شما بهترین نرم افزار جهت متره و براورد و وضعیت نویسی پروژه ساختمانی چیست؟ چرا؟

جاسم س

عضو جدید
سلام
نرم افزاری که دانلود رایگان بشه وبرای متره وبرآوردخوب باشه می خواستم راهنمایی کنید

loorm

عضو جدید
سلام
به نظر من نرم افزار تکسا در درجه اول وتدبیر در درجه بعدی نرم افزار ش رو میتونی تو انقلاب گیر بیاری قیمتش هم بالای 300000تومان هست
ولی کاملترین وکاربردیترین نرم افزار برا متره هست.

Civil.Hadi

عضو جدید
سلام
نرم افزاری که دانلود رایگان بشه وبرای متره وبرآوردخوب باشه می خواستم راهنمایی کنید

نرم افزار پیمانیار یا برنامه ی نوین که برای نوین سیتم تبریزه
این دو تا نرم افزار خوبا اما بهترش اینه که با اکسل آشنایی داشته باشی

sani_kh

عضو جدید
سلام
من از این نرم افزار استفاده می کنم ورژن جدیدش خیلی خوب و کامل تر شده همه ی ایراداش هم رفع شده.

ramezani1363

عضو جدید
سوال در مورد نرم افزار متره و برآورد و خروجی آن... !!!! لطفا راهنمایی کنین دوستان

سوال در مورد نرم افزار متره و برآورد و خروجی آن... !!!! لطفا راهنمایی کنین دوستان

با سلام خدمته همه دوستان عزیز...

میخوام بدونم تو نرم افزار های مربوط به متره و برآورد آیا میشه از کار خروجی اکسل و یا وورد گرفت ؟؟؟ و اصلا خروجی آن دقیقا چطوریه ؟؟

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین :w36:

mohamad-hk68

عضو جدید
با سلام خدمته همه دوستان عزیز...

میخوام بدونم تو نرم افزار های مربوط به متره و برآورد آیا میشه از کار خروجی اکسل و یا وورد گرفت ؟؟؟ و اصلا خروجی آن دقیقا چطوریه ؟؟

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین :w36:
اگه با نرم افزار تکسا ورژن 3 بزنی به راحتی می شه ولی اگه با تکسا ورژن پایین بزنی بعد از خروجی باید ویرایش بکنی تا قابل استفاده باشه

mnkh_2006

عضو جدید
سلام
بهترین نرم افزار در خصوص صورت وضعیت و متره و برآورد و تعدیل و.... نرم افزار ois است . من در زمینه نفت و گاز فعالیت دارم و شرکت دارم این نرم افزار رو شرکت گاز استان آذربایجان شرقی تایید نموده و همه پیمانکاران آن اداره موظف به استفاده از این نرم افزار میباشند. با تشکر نعیمی.

م.زهتاب

عضو جدید
سلام
بهترین نرم افزار در خصوص صورت وضعیت و متره و برآورد و تعدیل و.... نرم افزار ois است . من در زمینه نفت و گاز فعالیت دارم و شرکت دارم این نرم افزار رو شرکت گاز استان آذربایجان شرقی تایید نموده و همه پیمانکاران آن اداره موظف به استفاده از این نرم افزار میباشند. با تشکر نعیمی.

سلام. نرم افزارهای تدبیر و تکسا برای متره و براورد و تنظیم صورت وضعیت بسیار عالی هستند و بهتره کسی که با این نرم افزارها کار میکنه در پولسازی ایتم های فهرست بها مهارت داشته باشه تا بتونه از ترکیب چند ایتم پول در بیاره. ولی متاسفانه من دیدم که هنوز دستی صورت وضعیت مینویسن

mohammad10099

عضو جدید
سلام. نرم افزارهای تدبیر و تکسا برای متره و براورد و تنظیم صورت وضعیت بسیار عالی هستند و بهتره کسی که با این نرم افزارها کار میکنه در پولسازی ایتم های فهرست بها مهارت داشته باشه تا بتونه از ترکیب چند ایتم پول در بیاره. ولی متاسفانه من دیدم که هنوز دستی صورت وضعیت مینویسن
با نظر شما موافقم، من هر دو نرم افزار رو تست کردم و تکسا رو انتخاب کردم. چون از تدبیر یوزر فرند تره و دسترسی هاش اسانتره . استفاده از اکسل جهت صورت وضعیت علاوه بر زحمت نوشتن، امکان عدم اجرای مناسب لینکها و بهم ریختگی آنها خیلی زیاده. توصیه میکنم که هر کدوم از دوستان قدری هز هزینه ها صرف نظر بکنه و با استفاده از نرم افزارهای موجود اطمینان بیشتری رو کسب کنه

gholami62

عضو جدید
نرم افزار تدبیر

نرم افزار تدبیر

اطلاعات راجع به نرم افزار تدبیر

mehrdad_pamad

عضو جدید
اطلاعات راجع به نرم افزار تدبیر

با سلام...
تدبیر، نرم افزاری است برای برای تهیه اسناد و مدیریت هر چه بهتر پروژه های عمرانی در چهارچوب ضوابط و بخشنامه های معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور(سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) که با بکارگیری این نرم افزار کاربران(کارفرمایان، مهندسین مشاور و پیمانکاران) قادر خواهند بود کلیه امور مربوط به امور پیمان و مناقصات از بدو تهیه اسناد مناقصه ،متره،برآورد ، آنالیز قیمت ، تخصیص منابع، تهیه و رسیدگی صورت وضعیت وتعدیل و همچنین در بخش کنترل پروژه در تهیه برنامه زمان بندی واقعی واجرایی همسو با برآورد احجام کار را تهیه نموده واز بانک بخشنامه های معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی رییس جمهور در طرح های عمرانی و غیر عمرانی استفاده کاربردی نمایند ادامه به صورت خلاصه قابلیت های قسمت های مختلف نرم افزار تدبیر ارائه می شود.

بالا