نرم افزار های مورد نیاز خود را اینجا مطرح کنید

Aspjava

عضو جدید
با سلام
من نرم افزاری قوی تر از Offline Explorer برای آفلاین کردن وبسایتها نیاز دارم
نرم افزاری که بتونه سایتهای Responsive رو کامل دانلود کنه
مانند سایت
Shixon.com
این سایت رو که با Offline Explorer دانلود میکنم همه صفحه اون دانلود نمیشه و بخش هایی که در صفحه دیرتر لود میشه ذخیره نمیشن
ممنون میشم

sm1989

عضو جدید
DiskSim 4.0

DiskSim 4.0

سلام دوستان عزیز
من به نرم اقزار DiskSim 4.0 نیاز دارم، کسی میتونه کمک کنه؟
متشکرم

omid65

عضو جدید
سلام.یه نرم افزار میخوام فایلهای فرمت شده از هاردمو برگردونه.معتبر باشه و واقعا فایلهارو برگردونه.تورو خدا کمکم کنید.

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.یه نرم افزار میخوام فایلهای فرمت شده از هاردمو برگردونه.معتبر باشه و واقعا فایلهارو برگردونه.تورو خدا کمکم کنید.

سلام
دراین زمینه نرم افزارهای زیادی وجود دارد

این یک نمونه خوب ازاین دست نرم افزارهاست...: http://www.sarzamindownload.com/131...ایل-های-پاک-شده---Auslogics-File-Recovery-3.5

موفق باشید

parsa.abadan

عضو جدید
سلام مدتی‌ هست که یاهو مسنجر من باز نمی‌شه این در حالی‌ هست که ایمیل هم باز می‌شه و از جای دیگه هم آیدیم باز می‌شه
برنامه رو پاک کردم مجدد دانلود کردم ویندوز رو عوض کردم اما فایده نداره
اگه امکان داره راهنمایی کنین ، ممنون

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید
من برنامه فتوشاپ را از چند سایت دانلود کردم اما بعداز دانلود خطا داد و باز نشد. لطفا یک سایتی را معرفی کنید که آخرین ورژن فتوشاپ را برای دانلود رایگان داره و فایلش خراب نباشه.ممنون

پروانه سفید

عضو جدید
دوستان لطفا یک سایتی را هم معرفی بکنید که نسخه جدید نرم افزار آماری sas و spss را جهت دانلود رایگان داشته باشه و فایلش خراب نباشه.ممنون

بیتا24

عضو جدید
سلام بنده ویندوزم xp هست و ورژن قدیمی یه نرم افزار رولازم دارم .....................نسخه ی بروز همین نرم افزار رو دارم

ولی چیزی که میخوام نسخه ی قدیمی این نرم افزار ه

اسمش Skitch.................این ایکن برنامه جدیده ش هست که من دارم index.jpeg.................بنده ورژن 1 رو میخوام ...ممنونم

اینم سایت سازنده ش
https://blog.evernote.com/blog/2012...ets-sharing-through-evernote/#comment-1695904

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه چطوری میشه نرم افزار e-pointer رو کرک کرد؟ به صورت free یه نوشته بالای ص میاد و نمیخوام این اتفاق بیفته

آخرین ویرایش:

barfnet

عضو جدید
من میخوام برنامه ای برای ویندوز بنویسم میخوام بدونم بهترینش چیه و پیشنهاد شما نسبت به دلفی چیه؟

ab 84

عضو جدید
سلام دوستان گرامی
من میخوام یه سری نمونه سوال استخدامی دانلود کنم که برای دانلودش احتیاج به فیلتر شکن هست.گقبلا free gate داشتم اما الان کار نمیکنه.
اینجا کسی فیلتر شکن داره بفرسته، یا آدرسی که بشه ازش دانلود کرد؟

lpln.psdk1997

عضو جدید
سلام کسی در مورد برنامه Low Level Fromat چیزی می دونه؟
من توی هاردم عکسهای خصوصی دارم،میخوام هاردم رو عوض کنم،با چه برنامه ای می تونم بطور کامل هاردم رو پاک کنم؟
دیگه اینکه هم میگن برنامه ای هست که بطور هاردو پاک می کنه و از طرف دیگه می گن برنامه ای هست که حتی اگه هارد صدمه فیزیکی دیده باشه میشه اطلاعات رو برگردوند!! تکلیف ما چیه آخر؟
میشه یا نمیشه،اگه میشه بطور کامل پاک کرد با چه برنامه ای و
اگه میشه بطور کامل برگردوند با چه برنامه ای؟!

سلام

درباره اون نرم افزاری که اسم بردین اطلاعاتی ندارم اما خودم چن بار پیش اومده لپ تاپمو عوض کردم و اینا توی هاردشم کلی عکس شخصی بوده مجبور بودم یه جوری پاک کنم که قابل ریکاوری نباشه..

راه حل پیشنهادی آسونه اما یکمی وقت گیر..

اول یه بار ویندوز سیستم رو عوض کنید بعد کل هاردتون رو با فایل هایی که شخصی نیستن مثلا با فیلم پر کنید.. یه بار دیگه ویندوز رو فرمت کنید باز هم با یه همچین چیزایی هارد رو پر کنید..

دوبار انجامش واسه پاک شدن فایل ها و عکسای شخصی اولیتون کافیه اما محض احتیاط اگه 3 بار هارد پر و ویندوز فرمت شه به طور 100% همه فایل ها پاک شدن ..

sadra94

عضو جدید
با درود
بهترین نرم افزار برای دانلود فیلم و فایل های صوتی چی هست که به بسادگی بتونم از نت دانلودش کنم؟ مرسی

setareh.azinmi

عضو جدید
سلام دوستان یه نرم افزار میخوام برا تبدیل pdfبه wordکسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟

mehrnoosh2010

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

نحوه نصب نرم افزار open ssl چگونه است لطفا مرا راهنمایی کنید
با تشکر

اشکانم

عضو جدید
با سلام
اگر یکی از دوستان فایل آموزشی نرم افزار netica را دارند ممنون میشوم بارگذاری نمایند.
با تشکر :gol::heart::gol:

برنامه ساز همراه نسخه 1.2

توجه : مشکل امضا با کلید دیباگ در این نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند .
برنامه ساز همراه چیست؟​
برنامه ساز همراه یکی از جامع ترین و کامل ترین برنامه سازهای دنیا میباشد که شما را قادر میسازد بدون حتی اندکی دانش برنامه نویسی و بدون نیاز به کامپیوتر و تنها از طریق گوشی آندرویدی به ساخت اپلیکیشن های حرفه ای بپردازید.

توضیحات بیشتر

ever green 1

کاربر فعال
سلام دوستان من به نرم افزار USB network gate یا نرم افزاری شبیه به اون برای اشتراک گذاری قفل نرم افزار احتیاج دارم. این نرم افزار تو اینترنت هست اما trail هست و حتی با نصب کرک هم بعد یه مدت غیر فعال میشه. متاسفانه جایی نسخه اصلی رو که بتونم بخرم هم پیدا نکردم. ممکنه کمک کنید. نرم افزار های مشابه هم میتونه مفید باشه.

toorjoor

عضو جدید
در این مورد ، اطلاعات مانند بعضی از فایل های موجود در پارتیشن یا درایو توسط کاربر به اشتباه دلیت یا حذف می شود. یا در حالت دوم اینکه یک پارتیشن یا درایو در حین کار با ویندوز یا نصب ویندوز حذف دلیت می شود . در دو حالت فوق در صورتی که بعد از دلیت شدن ، حذف شدن فایل ها یا پارتیشن ها ، اطلاعات جدیدی ریخته نشود ، ریکاوری اطلاعات هارد شما با راندمان صدرصد انجام خواهد شد. نگران نباشید.

Program14

عضو جدید
یک هارد هست با دو سیستم عامل برای دو فرد
۱- من یک نرم افزار میخواستم برای قفل کردن درایوهایی که میخواهم؟ سوالم اینه یعنی نه خود فرد و نه سیستم عامل دوم و نه ویروس از ویندوز دوم به درایو ویندوز اول منتقل نمیشه با قفلی که توسط این نرم افزارروی درایو ویندوز خودم میزنم؟
۲- یک انتی ویروس هم میخواستم معرفی کنید که با توجه به حالت من مناسب باشد. باز سوالم اینه اگه با نرم افزار قفل گذاری اینکارو بکنم ایا انتی ویروس هم به ان درایو دسترسی داره؟

Program14

عضو جدید
نرم افزار system commander برای نصب روی ویندوز ۷ میخواستم که لینکش برای سایتهای خارجی باشه
یا نرم افزاری که کار همین نرم افزار رو انجام بده

barsa2019

عضو جدید
سلام
بنده با مشکل ریکاوری اطلاعات مواجه شدم جهت ممموری
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

bid-majnoon

عضو جدید
سلام
بنده با مشکل ریکاوری اطلاعات مواجه شدم جهت ممموری
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام
من قبلاcard recovery و Recover My Files رو استفاده کردم ؛ بدک نیستن.
کلا نرم افزارهای مجانی اون چیزی که واقعا میخوای رو بهت نمیدن.