[ نرم افزار مناسب طراحی نمای ساختمان ]

alirezamatinrad

عضو جدید
با سلام خواستم سوال کنم عکس زیر با چه نرم افزاری میشه راحت طراحی کرد

رشته خودم مکانیک هست...توی ترم افزار هاس رشته خودم تقریبا حرفه ای هستم...یک پیشنهاد کاری دارم برای نمای اماکن عمومی با کامپوزیت...با نرم افزار های مکانیک انجام همچین نمایی سخت هست...خواستم اگه میشه کاملا راهنماییم کنید... مرسی:smile:IMG_3597.JPG

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

رشته خودم مکانیک هست...توی ترم افزار هاس رشته خودم تقریبا حرفه ای هستم...یک پیشنهاد کاری دارم برای نمای اماکن عمومی با کامپوزیت...با نرم افزار های مکانیک انجام همچین نمایی سخت هست...خواستم اگه میشه کاملا راهنماییم کنید... مرسی:smile:مشاهده پیوست 64212

با سلام
براي اينكه بتونيد اين نما رو به صورت سه بعدي ترسيم كنيد ، براي حالت معمولي استفاده از نرم افزار Auto Cad (حالت سه بعدي)و براي اينكه سه بعدي در حد يك پوستر باشه ، با نرم افزار 3Dmax استفاده و در اون ترسيم كنيد .

اميدوارم تونسته باشم راهنماييتون كرده باش .
ممنون

rasool.civil

مدیر بازنشسته

رشته خودم مکانیک هست...توی ترم افزار هاس رشته خودم تقریبا حرفه ای هستم...یک پیشنهاد کاری دارم برای نمای اماکن عمومی با کامپوزیت...با نرم افزار های مکانیک انجام همچین نمایی سخت هست...خواستم اگه میشه کاملا راهنماییم کنید... مرسی:smile:مشاهده پیوست 64212

سلام
شاید با catia و یا مکانیکال بتونید این فرم را در بیارید ولی مطمئنا به زیبایی و ظرافت ترسیم با نرم آفزارهای مخصوص ساختمان نمیشود
در کل نرم افزار revit architecture را پیشنهاد میکنم

ebrahm

عضو جدید
من کاربارویت روبلدم اماحرفه ای نیستم فوت وفنش روبگیدممنون میشم
ایجادبرجستگی رونما ومتفاوت کردن رنگ در روی دیوار ایچادسوراخ روی دیواراجرای ارک مثل ارک آشپزخونه و...