نرم افزار كاربردي جوشكاري "Pipedata"

bi metal

عضو جدید
سلام دوستان
اونهايي كه درس متالورژي جوشكاري رو پاس كردن ميدونند كه اكثر فرايندهاي جوشكاري (مثل MMAW ،MIG ,TIG،....) نياز به عمليات پخ‌ سازي ،قبل از شروع جوشكاري دارند.
نرم افزار زير ميزان پخ استاندارد را براي هر قطعه با هر شكل هندسي ،با دادن ابعاد شكل ، در اختيار شما قرار ميدهد.
اطلاعات موجود در database از ASME B16 مي باشد.
اين نرم افزار به صورت Trial بوده و بعد از 30 روز استفاده غير فعال مي شود. از دوستان تقاضا دارم در صورت پيدا كردن "كرك" نرم افزار آن را در همين تاپيك قرار دهند.
لينك دانلود از سايت اصلي نرم افزار :
Download

ahmadesalehi

عضو جدید
سلام دوستان
اونهايي كه درس متالورژي جوشكاري رو پاس كردن ميدونند كه اكثر فرايندهاي جوشكاري (مثل MMAW ،MIG ,TIG،....) نياز به عمليات پخ‌ سازي ،قبل از شروع جوشكاري دارند.
نرم افزار زير ميزان پخ استاندارد را براي هر قطعه با هر شكل هندسي ،با دادن ابعاد شكل ، در اختيار شما قرار ميدهد.
اين نرم افزار به صورت Trial بوده و بعد از 30 روز استفاده غير فعال مي شود. از دوستان تقاضا دارم در صورت پيدا كردن "كرك" نرم افزار آن را در همين تاپيك قرار دهند.
Download
salam age zahmat nist baraye manam emailesh kon mamnunam
ahmads88_s@yahoo.com

ahadjarian

عضو جدید
با سلام به دوستان. اسم من احمد هستش. اگرچه رشته من با رشته شما متفاوته ولی گاهی اوقات سرکی هم به سایر رشته ها می کشم تا اگه کاری از دستم بر اومد واسه دوستان انجام بدم. من یکی از تخصص هام باز کردن قفل سخت افزاری و نرم افزاری هستش. اینجا هم دیدم که دوستان به دنبال نرم افزار pipedata می گردن که سریعا دانلودش کردم و یک ساعت هم روش کار کردم.این نرم افزار به زبان VB نوشته شده.سعی کردم که براش Registration key در بیارم که در نهایت هم موفق شدم که برای استفاده دوستان می ذارم.اگه باز هم نرم افزاری داشتید که من تونستم بازش کنم خوشحال می شم سهمی داشته باشم.ای میل من: ahadjarian@yahoo.com
Name: ahmad
company: aem
key: 926-95682

raminghi

عضو جدید
لطفا روش كرك كردن رو براي من هم بفرستيد
بينهايت سپاسگزارم.

سلام دوستان
Download

raminghi

عضو جدید
با سلام/لطفا طريقه كرك كردن را براي من هم بفرستيد.بينهايت سپاسگزارم.

ahmad61

عضو جدید
ببخشيد من اينجا جواب تشكر هاي دوستان را ندادم
اخه من ايميل را بيشتر چك مي كنم

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
لینک دانلود سوخته

کسی داره بذاره ممنون میشم

بالا