نرم افزار طراحي Mdesign ( خيلي باحاله داده ها رو ميگيره طراحي مي كنه و جواب ميده )

virus1987

عضو جدید
سلام دوست عزیز ،من این 8 قسمت رو داونلود کردم اگه لطف کنی بقیه اش رو هم آپلود بکنی ممنون می شم.و همونطور هم که گفتم اگه بتونی تو www.4shared.com آپلود بکنی ممنون می شم.
دستت درد نکنه.
موفق باشی.
سلام دوست من. اگه تو اين مدت هم آبلود نكرده بودم بخاطر اين بود كه نميدونستم با چه سايتي آپلود كنم. بابت دانلود و حضورت تشكر ميكنم

virus1987

عضو جدید
دوستان اميدوارم تونسته باشم اون چيزي رو كه گفتم ادا كنم. حالا با دانلود نرم افزار مي تونين كارهاي طراحي و محاسباتش رو به راختي انجام بدين.
من در مورد چرخ دنده هاي ساده طريقه كار با نرم افزار رو با word دارم كه اگه خواستين براتون آپلود ميكنم
موفق باشيد.

ermia

عضو جدید
سلام دوست عزیز
آقا خیلی ممنون از اینکه این نرم افزار رو آپلود کردی ، من تمام قسمت ها رو داونلود کردم .
خیلی ممنون از لطفت .
موفق باشی.:heart::gol::gol::gol::gol::gol:

natiya

عضو جدید
سلام
وقتتون بخیر
میشه بفرمایید که چطور می تونم این نرم افزار رو تهیه کنم؟
از لطفتون ممنونم

pimi

عضو جدید
سلام
آقا قسمت چهارم توی RAPIDSHARE ایراد میگیره. اگه ممکنه دوباره آپلودش کن. دستت درد نکنه

amo mosi

عضو جدید
با سلام قسمت چهارمش را نميشه دانلود كردش،ظاهرا رپيدشير ايراد مي گيرد لطفا اگه ميشه دوباره آپلودش كنيد.
با تشكر

sajadfilabi

اخراجی موقت
سلام
این همون نرم افزار mdesign shaft هستش؟
اگه نیست لطفا اسم کامل نرم افزار رو بنویسد
مرسی

farhad_sh1364

عضو جدید
سلام دوستان. من يك نرم افزار به نام mdesign دارم كه فكر نمي كنم كسي تا حالا باهاش كار كرده باشه.
تو اين برنامه كه همه سرفصل هاي طراحي رو داره با وارد كردن مشخصات اوليه مي تونين جواب هاي مورد نياز با طراحي رو داشته باشين. در ضمن فرمول هاي استفاده شده را به ما ميده و در نهايت شكل رو هم برامون به صورت سه بعدي رسم ميكنه.
اگه دوست داشتين بگين تا براتون آپلود كنم. چون حجمش تقريبا 20 مگ مي شه و تحت ويندوزه.
خلاصه خيلي رديفه اگه خواستين بگين در خدمت هستيم.
farhad-sh1364@yahoo.com

virus1987

عضو جدید
سلام دوست من. متاسفانه خير ولي اگه نرم افزار رو دانلود كرده باشي، بازش كن و گوشه سمت چپ پايين طرز كارش رو به انگليسي ميبيني

virus1987

عضو جدید
جواب سوال pimi , amo mosi

جواب سوال pimi , amo mosi

سلام. هم خودم و هم دوستان تست كرديم و جواب ميده، احتمالا دو قسمت رو باهم ميخواستي دانلود كني كه تبعا راپيد شر ايراد ميگيره.
دوباره سعي كن اگه نشد بهم بگو دوباره برات آپلود مي كنم.

pimi

عضو جدید
سلام. هم خودم و هم دوستان تست كرديم و جواب ميده، احتمالا دو قسمت رو باهم ميخواستي دانلود كني كه تبعا راپيد شر ايراد ميگيره.
دوباره سعي كن اگه نشد بهم بگو دوباره برات آپلود مي كنم.

جناب ویروس پیغام rapidshare اینجوریه

This page needs JavaScript, to display all information correct!

Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

این یعنی فایل شما رو فقط 10 مریبه میشه دانلود کرد. لطف کن قسمت چهارم رو یه مرتبه دیگه آپلود کن (یا طبق فرمایش فوق به قسمت Collector's Account انتقال دهید) تا اگه شد من همشو یک کنم و یکجا لینک بزارم تا بقیه راحت دانلود کنند.

ozra.y

عضو جدید
سلام.اگه این نرم افزار میتونه یه کانال رو هم طراحی کنه وتو کانال سطح آب رو بهم بده برای منم میفرستینش:(آخه من برای پایان نامه ام به همچین نرم افزاری احتیاج دارم. خواهش می کنم.

rismanbafali

عضو جدید
سلام دوستان. من يك نرم افزار به نام mdesign دارم كه فكر نمي كنم كسي تا حالا باهاش كار كرده باشه.
تو اين برنامه كه همه سرفصل هاي طراحي رو داره با وارد كردن مشخصات اوليه مي تونين جواب هاي مورد نياز با طراحي رو داشته باشين. در ضمن فرمول هاي استفاده شده را به ما ميده و در نهايت شكل رو هم برامون به صورت سه بعدي رسم ميكنه.
اگه دوست داشتين بگين تا براتون آپلود كنم. چون حجمش تقريبا 20 مگ مي شه و تحت ويندوزه.
خلاصه خيلي رديفه اگه خواستين بگين در خدمت هستيم.
سلام
ظاهرا" اين نرم افزارخوبي بايد باشه اگه ميشه برام بفرستش . خيلي هم ممنون هستم.
rismanbaf_ali@yahoo.com

علی چلوئی

عضو جدید
با تشکر

با تشکر

:)سلام مهندس لطف کن این نرم افزار رم برام بفرست برای پروژم لازم دارم.