[ نرم افزار ] راینو Rhinoceros | درخواست ، راهنمایی

delnazzz

عضو جدید
سلام بچه ها کسی هست کار با راینو را بلد باشه ؟؟؟!! من برای پروژه کارشناسیم شدیدا به کمک نیاز دارم ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام بچه ها کسی هست کار با راینو را بلد باشه ؟؟؟!! من برای پروژه کارشناسیم شدیدا به کمک نیاز دارم ...

دانلود نرم افزار طراحی صنعتی به صورت 3 بعدی​
Rhinoceros 5.1​
امروزه تمام مهندسین و افرادی که در زمینه طراحی مدل و طراحی صنعتی فعالیت میکنند، از نرم افزارهای مخصوصی برای طراحی 3 بعدی کمک میگیرند. این نرم افزارها به طراحان این امکان را میدهد تا قبل از پیاده سازی طرح نهایی، مدل های 3 بعدی آن را با جزئیات کامل طراحی کرده و محصول مورد نظر را کاملا ارزیابی کنند.

نرم افزارهای مختلفی برای طراحی 3 بعدی وجود دارد. مثل اتوکد و تری دی مکس. اما در این مطلب میخواهیم یک نرم افزار دیگر را به شما معرفی کنیم که برای بسیاری از افراد ناشناخته است.

نرم افزار Rhinoceros با اینکه در بین کاربران فارسی زبان چندان شناخته شده نیست، ولی از محبوب ترین نرم افزارهای طراحی صنعتی در دنیا میباشد. این نرم افزار برای طراحی قطعات ساده و یا پیچیده مکانیکی قابل استفاده است. از پیچ و مهره گرفته تا قطعات خودرو.

اساس کار نرم افزار Rhinoceros بر پایه محاسبات ریاضی و ارائه مدل های 3 بعدی بر اساس جزئیات ارائه شده توسط کاربر میباشد. نرم افزار راینو ابتدا مدل مورد نظر کاربر را به صورت شبکه ای از خطوط نمایش میدهد و بعد از تایید کاربر، آن را با سطح میپوشاند و مدل نهایی را نمایش میدهد.

نسخه جدید نرم افزار طراحی صنعتی راینو، یعنی Rhinoceros 5.1 در دو نسخه 32 و 64 بیتی ارائه شده است. شما میتوانید نسخه مورد نظر خود را به صورت رایگان از سرزمین دانلود دریافت نمایید:

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 188 مگابایت

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 236 مگابایت

پسورد فایل دانلود شده، www.sarzamindownload.com میباشد.

------------------------------------------------------------
منبع:سایت سرزمین دانلود

delnazzz

عضو جدید
سلام
شما خودتون با راینو کار کردین ؟؟ من چن تاسوال دارم !!!!

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
بالا