نرم افزار آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان برای موبایل

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]نرم افزار آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان برای موبایل[/FONT]
Human Anatomy And Physiology Study Guide

[FONT=times new roman,times,serif]با سلام [/FONT]
[FONT=times new roman,times,serif]نرم افزای بسیار جالب و قوی در مورد آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان همراه با تصاویری از کلیه دستگاه های بدن برای موبایل.[/FONT]
[FONT=times new roman,times,serif]آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان از کمپانی MobileReference با استفاده از یک روش ابتکاری برای آموزش و راهنمایی سریع طراحی شده است که تحت عنوان Cheat sheet برای دانش آموزان این علم شناخته شده است!
شما می توانید از این نرم افزار در دوره ی لیسانس برای راه یابی به مدرسه ی پزشکی استفاده کنید[/FONT]
[FONT=times new roman,times,serif]!

قابل استفاده برای:
کسانی که به دانش آناتومی و فیزیولوژی علاقه دارند،مخصوص دانشجویان دوره ی لیسانس و فارغ التحصیلان علم پزشکی،دانشجویان پزشکی،پرستاری و دندانپزشکی
.

اختصاصات:
[/FONT][FONT=times new roman,times,serif]نمودارهای تشریح و کالبد شناسی کامل
توصیف جزئیات در مورد مکانیزم فیزیولوژی
دسترسی به راهنما در هر لحظه و هر جا!
مناسب برای امتحانات
همیشه آماده برای مراجعه ی شما
[/FONT]
دانلود[FONT=times new roman,times,serif][/FONT]
نظر فراموش نشه...

بیشتر...

zamani69

عضو جدید

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]نرم افزار آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان برای موبایل[/FONT]
Human Anatomy And Physiology Study Guide

[FONT=times new roman,times,serif]با سلام [/FONT]
[FONT=times new roman,times,serif]نرم افزای بسیار جالب و قوی در مورد آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان همراه با تصاویری از کلیه دستگاه های بدن برای موبایل.[/FONT]
[FONT=times new roman,times,serif]آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان از کمپانی MobileReference با استفاده از یک روش ابتکاری برای آموزش و راهنمایی سریع طراحی شده است که تحت عنوان Cheat sheet برای دانش آموزان این علم شناخته شده است!
شما می توانید از این نرم افزار در دوره ی لیسانس برای راه یابی به مدرسه ی پزشکی استفاده کنید[/FONT]
[FONT=times new roman,times,serif]!

قابل استفاده برای:
کسانی که به دانش آناتومی و فیزیولوژی علاقه دارند،مخصوص دانشجویان دوره ی لیسانس و فارغ التحصیلان علم پزشکی،دانشجویان پزشکی،پرستاری و دندانپزشکی
.

اختصاصات:
[/FONT][FONT=times new roman,times,serif]نمودارهای تشریح و کالبد شناسی کامل
توصیف جزئیات در مورد مکانیزم فیزیولوژی
دسترسی به راهنما در هر لحظه و هر جا!
مناسب برای امتحانات
همیشه آماده برای مراجعه ی شما
[/FONT]
دانلود[FONT=times new roman,times,serif][/FONT]
نظر فراموش نشه...

بیشتر...
خیلی خوب بود من دانشجو ترم1 پرستاری هستم این موارد را بشتر کنید

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
وبلاگر ممنونم يه امتياز بالا برا اين دانلود بهت ميدم خيلي كارت عالي بود :gol::gol:

m.b.g

عضو جدید
:gol:b dardam nemikhorda chon daneshamozam vali danlod kardam

آخرین ویرایش:

mithridath

عضو جدید
سلام:heart:
من نمی توانم این نرم افزار را که بشدت هم دنبالش بوده ام ساین کنم:confused:
عجیب است که ورژن سیمبین ان مشخص نیست:eek: و با SignSiS_BiNPDA ساین
نمی شود:( اگر میشود راه حلش را برایم بگذارید سایتهای خارجی را هم برای ورژن جدیدترش گشتم اما اجازه دانلود نمی دادند:mad: راستی دانلود اطلس ruhen 1302 از سایت دانشجویان دانشگاه شیراز و دیکشنری پزشکی black's vh را به بچه هایی که دنبال اناتومی هستند:) پیشنهاد می کنم;)

mithridath

عضو جدید
سلام به همه بچه های پزشکی
من یک سایت باورنکردنی دانلود بسیار راحت رفرنسهای اناتومی را از دانشگاه ادسای اوکرایین پیدا کرده ام
http://www.anatomka.odmu.edu.ua/english/books_en.htm
تا محدودیت نگذاشته اند خودتان را از شر رپید شیر و مثل آن راحت کنید و بروید تا میتوانید رفرنسهای اناتومی را جمع کنید!
راستی کسی نمی داند مشکل در نصب نرم افزار این تاپیک روی سی شش چیست؟

hh10ll

عضو جدید
با سلام.من اين نرم افزار و تازه دانلود كردم نمي دونم كار مي كنه يا نه .با اين حال متشكرم

در ضمن من چند تا فايل pdf دارم چطور مي تونم اينا رو تو سايت بگذارم تا همه استفاده كنند.

آخرین ویرایش:

هيس

عضو جدید
خب بلد نيسم نصب كنم اين برنامه اناتومي رو!

خب بلد نيسم نصب كنم اين برنامه اناتومي رو!

:surprised: بلد نيسم اين برنامه اناتومي رو نصب كنم كمك كمك كمك

amir_pishro

عضو جدید
سلام دوست عزیز. من خیلی سعی کردم این نرم افزار رو نصب کنم .موبایلم چون سیمبین سری 6 ورژن 3 هستش فک کنم واسه همین نصب نمی شه.یه راه حلی هست که من بتونم نصبش کنم ؟ ممنون.:redface:

mozhgan_joooooon

عضو جدید
وبلاگر کارت عالیه اما من هرکاری کردم نصب نشد ...
ممنون میشم اگه امکانش هست یه راهنمایی برای نصبش بکنی..........

bm-eng

عضو جدید
میتونید جدیدترین نرم افزارهای فیزیولوژی و آناتومی رو از لینک زیر دانلود کنید.موفق باشید.
کلیک کنید